Balinarska Zveza Slovenije
23.september 2019ob 09:13 *
Dobrodošli, gost. Prosim, prijavite se ali registrirajte.

Prijavite se z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seje.
Novice:
 
   Domov   Pomoč Išči Koledar Prijava Registracija  
Strani: [1]
  Natisni  
avtor Tema: DRŽAVNA PRVENSTVA ČLANI 2019  (Prebrano 1136 krat)
Slavc Dobnikar
veteran
******
Objave: 1413


Ogled Profila Email
« dne:: 07.april 2019ob 14:56 »

DP ČLANI, POSAMEZNO POLFINALE, SOBOTA, 06.04.2019 ob 9:00


ŠK. LOKA

1.skupina
Tonejc Peter: Rahne Primož      13:7
Tomažič Tomaž :Štancer Jurij    0:6
Rahne Primož: Tomažič Tomaž      6:0
Štancer Jurij: Tonejc Peter     13:9
Rahne Primož :Tonejc Peter     11:13
V drugi krog: Štancer Jurij in Tonejc Peter

2.skupina
Pelc Matjaž :Osmančevič Emil   11:13
Unetič Jože :Kocjan Robert      9:13
Pelc Matjaž: Unetič Jože        13:6
Osmančevič Emil :Kocjan Robert 10:13
Pelc Matjaž :Osmančevič Emil   12:13
V drugi krog: Kocjan Robert in Osmančevič Emil


LJ.-KRIM

3.skupina
Rednak Gregor: Keber Dušan ml.  13:2
Kosar Anton: Zupan Simon        13:12
Keber Dušan ml.: Zupan Simon    13:12
Rednak Gregor :Kosar Anton      2:13
Keber Dušan ml.: Rednak Gregor  13:6
V drugi krog: Kosar Anton in Keber Dušan ml.

4.skupina
Skale Aleš :Magerl Brane        2:13
Keber Dušan st.: Pintarič Damir 13:9
Skale Aleš :Pintarič Damir     11:13
Magerl Brane: Keber Dušan st.   13:7
Pintarič Damir: Keber Dušan st. 13:8
V drugi krog: Magerl Brane in Pintarič Damir


PIVKA

5.skupina
Bratina Silvester :Vidali Bojan 1:13
Collori Teo :Beguš Rok          0:6
Bratina Silvester: Collori Teo   6:0
Vidali Bojan :Beguš Rok         9:13
Bratina Silvester: Vidali Bojan 12:7
V drugi krog: Beguš Rok in Bratina Silvester

6.skupina
Jagodnik Marko: Ujčič Bruno     13:5
Sosič Klemen: Kastelic Andrej   13:1
Ujčič Bruno: Kastelic Andrej    13:12
Jagodnik Marko:Sosič Klemen    4:13
Ujčič Bruno :Jagodnik Marko     7:13
V drugi krog: Sosič Klemen in Jagodnik Marko


PLANINA-AJDOVŠČINA

7.skupina
Furlan Bojan :Petrovič Slavko   8:13
Povh Matija: Kragelj Mitja      12:11
Furlan Bojan :Kragelj Mitja     1:13
Petrovič Slavko :Povh Matija    9:13
Kragelj Mitja: Petrovič Slavko  11:9
V drugi krog: Povh Matija in Kragelj Mitja

8.skupina
Frank David :Žikovič Alen      11:12
Koprivec Vinko: Žvokelj Matej   11:10
Frank David :Žvokelj Matej      6:13
Žikovič Alen: Koprivec Vinko    13:6
Žvokelj Matej: Koprivec Vinko   13:4
V drugi krog: Žikovič Alen in Žvokelj Matej

ŠKOFJA LOKA
Štancer Jurij: Osmančevič Emil  13:5
Tonejc Peter: Kocjan Robert     13:10

LJ.-KRIM
Kosar Anton: Pintarič Damir     13:6
Keber Dušan ml. :Magerl Brane   9:13

PIVKA
Beguš Rok: Jagodnik Marko       13:5
Bratina Silvester: Sosič Klemen 13:5

PLANINA-AJDOVŠČINA
Povh Matija :Žvokelj Matej     11:12
Kragelj Mitja: Žikovič Alen     13:4

Zmagovalci v finale, 13.04.2019, Sveti Anton
Prijavljen
Slavc Dobnikar
veteran
******
Objave: 1413


Ogled Profila Email
« Odgovori #1 dne:: 07.april 2019ob 14:58 »

DP ČLANI, POSAMEZNO FINALE, SOBOTA, 13.04.2019 ob 9:00, SVETI ANTON

1.skupina
Štancer Jurij : Kragelj Mitja
Kosar Anton : Bratina Silvester

2.skupina
Tonejc Peter : Žvokelj Matej
Magerl Brane : Beguš Rok

Prijavljen
Slavc Dobnikar
veteran
******
Objave: 1413


Ogled Profila Email
« Odgovori #2 dne:: 12.maj 2019ob 16:25 »

DP ČLANI - DVOJICE, POLFINALE, NEDELJA, 12.05.2019 ob 9:00


BISTRICA

1.skupina
Krim 1 :Center Kranj            5:13
Hoče :Ihan Tabor                9:13
Krim 1: Hoče                    11:10
Center Kranj:Ihan Tabor        13:10
Krim 1: Ihan Tabor              13:1
V 2. krog: Center Kranj in Krim 1

2.skupina
Svoboda :Trata                  2:13
Bistrica: Krim 2                13:6
Svoboda :Krim 2                 3:13
Trata: Bistrica                 13:0
Krim 2: Bistrica                13:10
V 2. krog: Trata in Krim 2


TRŽIČ

3.skupina
Mengeš 1: Planina Kranj         13:5
Sodražica :Velenje Premogovnik  8:10
Planina Kranj :Sodražica        6:11
Mengeš 1 :Velenje Premogovnik   4:13
Sodražica: Mengeš 1             13:8
V 2. krog: Velenje Premogovnik in Sodražica

4.skupina
Mengeš 2 :Loka 1000             9:10
Trata mladi: Dobrova            11:10
Mengeš 2: Dobrova               13:9
Loka 1000 :Trata mladi          5:8
Mengeš 2: Loka 1000             13:4
V 2. krog: Trata mladi in Mengeš 2


ILIRSKA BISTRICA

5.skupina
AIKEA Antena: Planina Ajd. 2    12:5
Jadran HK :Ilirska Bistrica 1   0:13
Planina Ajd. 2 :Jadran HK       7:13
AIKEA Antena:Ilir. Bistrica 1  2:13
Jadran HK :AIKEA Antena         5:13
V 2. krog: Ilirska Bistrica 1 in AIKEA Antena

6.skupina
Ilirska Bistrica 2: Skala       12:7
Jadran Izola :Bistrc            4:13
Skala: Jadran Izola             13:4
Ilirska Bistrica 2:Bistrc      2:13
Skala:Ilirska Bistrica 2       4:13
V 2. krog: Bistrc in Ilirska Bistrica 2


PLANINA

7.skupina
Nanos :Agrochem Hrast           4:13
Orlek ORO MET :Logatec          7:11
Nanos: Orlek ORO MET            10:9
Agrochem Hrast: Logatec         10:7
Nanos :Logatec                  4:13
V 2. krog: Agrochem Hrast in Logatec

8.skupina
Dragomer :Postojna              8:9
Marjetica KP :Planina Ajd. 1    5:9
Dragomer: Marjetica KP          12:11
Postojna:Planina Ajd. 1       10:7
Dragomer: Planina Ajd. 1         8:3
V 2. krog: Postojna in Dragomer


Razigravanje za uvrstitev v finale:

BISTRICA
Center Kranj: Krim 2            13:5
Krim 1 :Trata                  12:13

TRŽIČ
Velenje Premogovnik :Mengeš 2   5:13
Sodražica :Trata mladi         10:11

ILIRSKA BISTRICA
Il. Bistrica 1: Il. Bistrica  2 13:7
AIKEA Antena: Bistrc            13:3

PLANINA - AJDOVŠČINA
Agrochem Hrast :Dragomer       10:11
Logatec :Postojna               1:13

Zmagovalci dvobojev so se uvrstili v finale, ki bo 26.05.2019 v Kopru.
Prijavljen
Slavc Dobnikar
veteran
******
Objave: 1413


Ogled Profila Email
« Odgovori #3 dne:: 12.maj 2019ob 16:29 »

DP ČLANI, DVOJICE FINALE, NEDELJA, 26.05.2019 ob 9:00, KOPER

1.skupina
Center Kranj : Postojna
Mengeš 2 : AIKEA Antena


2.skupina
Trata : Dragomer
Trata mladi : Il. Bistrica 1
Prijavljen
Slavc Dobnikar
veteran
******
Objave: 1413


Ogled Profila Email
« Odgovori #4 dne:: 01.september 2019ob 10:10 »

DP ČLANI, NATANČNO FINALE, NEDELJA, 01.09.2019 ob 9:00, KOLIČEVO

  1.Sodec Žan                      11       20       13/21
  2.Istenič Igor                     17       15       13/17
  3.Sosič Klemen                  19       12       11/14
  4.Žuran Sandi                    27       12       11/7
  5.Pintarič Damir                 12       11
  6.Jagodnik Marko               17       10
  7.Dolenc Grega                  12       10
  8.Magerl Brane                  21         8
  9.Kragelj Mitja                     9
  9.Žvokelj Matej                    9
11.Rutar Matjaž                     7
12.Rednak Zoran                    6
13.Stenovec Jaka                   5
14.Koren Joško                      1
15.Pugelj Gregor                    0
« Zadnje urejanje: 01.september 2019ob 12:09 od Slavc Dobnikar » Prijavljen
Ervin Ozbič
urednik
ekspert
*****
Objave: 891


Ogled Profila Email
« Odgovori #5 dne:: 15.september 2019ob 18:42 »

GRAFIKON - DRŽAVNO PRVENSTVO ČLANI KROG 2019 - POLFINALE (rezultati)

https://www.balinarska-zveza.si/doc/sezona/2019/dp_krog_clani_2019.pdf
Prijavljen
Strani: [1]
  Natisni  
 
Pojdi na:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2007, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!