Balinarska Zveza Slovenije
23.april 2019ob 16:01 *
Dobrodošli, gost. Prosim, prijavite se ali registrirajte.

Prijavite se z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seje.
Novice:
 
   Domov   Pomoč Išči Koledar Prijava Registracija  
Strani: [1]
  Natisni  
avtor Tema: DRŽAVNA PRVENSTVA ČLANI 2019  (Prebrano 217 krat)
Slavc Dobnikar
veteran
******
Objave: 1395


Ogled Profila Email
« dne:: 07.april 2019ob 14:56 »

DP ČLANI, POSAMEZNO POLFINALE, SOBOTA, 06.04.2019 ob 9:00


ŠK. LOKA

1.skupina
Tonejc Peter: Rahne Primož      13:7
Tomažič Tomaž :Štancer Jurij    0:6
Rahne Primož: Tomažič Tomaž      6:0
Štancer Jurij: Tonejc Peter     13:9
Rahne Primož :Tonejc Peter     11:13
V drugi krog: Štancer Jurij in Tonejc Peter

2.skupina
Pelc Matjaž :Osmančevič Emil   11:13
Unetič Jože :Kocjan Robert      9:13
Pelc Matjaž: Unetič Jože        13:6
Osmančevič Emil :Kocjan Robert 10:13
Pelc Matjaž :Osmančevič Emil   12:13
V drugi krog: Kocjan Robert in Osmančevič Emil


LJ.-KRIM

3.skupina
Rednak Gregor: Keber Dušan ml.  13:2
Kosar Anton: Zupan Simon        13:12
Keber Dušan ml.: Zupan Simon    13:12
Rednak Gregor :Kosar Anton      2:13
Keber Dušan ml.: Rednak Gregor  13:6
V drugi krog: Kosar Anton in Keber Dušan ml.

4.skupina
Skale Aleš :Magerl Brane        2:13
Keber Dušan st.: Pintarič Damir 13:9
Skale Aleš :Pintarič Damir     11:13
Magerl Brane: Keber Dušan st.   13:7
Pintarič Damir: Keber Dušan st. 13:8
V drugi krog: Magerl Brane in Pintarič Damir


PIVKA

5.skupina
Bratina Silvester :Vidali Bojan 1:13
Collori Teo :Beguš Rok          0:6
Bratina Silvester: Collori Teo   6:0
Vidali Bojan :Beguš Rok         9:13
Bratina Silvester: Vidali Bojan 12:7
V drugi krog: Beguš Rok in Bratina Silvester

6.skupina
Jagodnik Marko: Ujčič Bruno     13:5
Sosič Klemen: Kastelic Andrej   13:1
Ujčič Bruno: Kastelic Andrej    13:12
Jagodnik Marko:Sosič Klemen    4:13
Ujčič Bruno :Jagodnik Marko     7:13
V drugi krog: Sosič Klemen in Jagodnik Marko


PLANINA-AJDOVŠČINA

7.skupina
Furlan Bojan :Petrovič Slavko   8:13
Povh Matija: Kragelj Mitja      12:11
Furlan Bojan :Kragelj Mitja     1:13
Petrovič Slavko :Povh Matija    9:13
Kragelj Mitja: Petrovič Slavko  11:9
V drugi krog: Povh Matija in Kragelj Mitja

8.skupina
Frank David :Žikovič Alen      11:12
Koprivec Vinko: Žvokelj Matej   11:10
Frank David :Žvokelj Matej      6:13
Žikovič Alen: Koprivec Vinko    13:6
Žvokelj Matej: Koprivec Vinko   13:4
V drugi krog: Žikovič Alen in Žvokelj Matej

ŠKOFJA LOKA
Štancer Jurij: Osmančevič Emil  13:5
Tonejc Peter: Kocjan Robert     13:10

LJ.-KRIM
Kosar Anton: Pintarič Damir     13:6
Keber Dušan ml. :Magerl Brane   9:13

PIVKA
Beguš Rok: Jagodnik Marko       13:5
Bratina Silvester: Sosič Klemen 13:5

PLANINA-AJDOVŠČINA
Povh Matija :Žvokelj Matej     11:12
Kragelj Mitja: Žikovič Alen     13:4

Zmagovalci v finale, 13.04.2019, Sveti Anton
Prijavljen
Slavc Dobnikar
veteran
******
Objave: 1395


Ogled Profila Email
« Odgovori #1 dne:: 07.april 2019ob 14:58 »

DP ČLANI, POSAMEZNO FINALE, SOBOTA, 13.04.2019 ob 9:00, SVETI ANTON

1.skupina
Štancer Jurij : Kragelj Mitja
Kosar Anton : Bratina Silvester

2.skupina
Tonejc Peter : Žvokelj Matej
Magerl Brane : Beguš Rok

Prijavljen
Strani: [1]
  Natisni  
 
Pojdi na:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2007, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!