Balinarska Zveza Slovenije
02.april 2020ob 04:57 *
Dobrodošli, gost. Prosim, prijavite se ali registrirajte.

Prijavite se z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seje.
Novice:
 
   Domov   Pomoč Išči Koledar Prijava Registracija  
Strani: [1]
  Natisni  
avtor Tema: DP U-14 posamezno - obvestilo  (Prebrano 964 krat)
Frenk
član
**
Objave: 51


Ogled Profila Email
« dne:: 05.april 2019ob 15:13 »

DP U-14  obvestilo

V soboto 27/4 in nedeljo 28/4-2019 je DP v igri posamezno za kategorijo U-14 (dečki,deklice). Rok za prijavo je ponedeljek, 8/4-2019.

Zaradi odstopa predsednika Komisije za delo z mladino g. Roka Pirjevca bo izvedbo prvenstva prevzela Tekmovalna komisija BZS. Prijave zato pošljite v roku na mail g. Srečka Lapajne.
Prijavljen
Frenk
član
**
Objave: 51


Ogled Profila Email
« Odgovori #1 dne:: 27.april 2019ob 15:24 »

Državno prvenstvo dečki-deklice U-14
Polfinalna skupina Idrija:

Igrišče 1:
Martulaš Rebecca    :  Pagon Tim                  5 : 12
Vrabec Justin           :  Žigman Mia              13 : 0
Martulaš Rebecca    :  Žigman Mia              13 : 6
Vrabec Justin           :  Pagon Tim                 12 : 3
Martulaš Rebecca    :  Pagon Tim                 13 : 4


Igrišče 2:
Hartman Sara           :  Bandel Krištof Mihael    9 :  3
Štunf Žiga                :  Ješe Jure                          2 : 13
Bandel Krištof Mihael  : Štunf Žiga                    8 : 5
Hartman Sara           :  Jekše Jure                        6 : 13
Hartman Sara           :  Bandel Krištof Mihael    6 : 10


Igrišče 3:
Vrabec Veronika       :  Kruh Bastjan            5 : 10
Fidel Anita                :  Bogataj Tomaž         4 : 12
Vrabec Veronika       :  Fidel Anita               13 : 0
Kruh Bastjan             :  Bogataj Tomaž          8 : 11
Vrabec Veronika        :  Kruh Bastjan           12 : 4

Igrišče 4:
Pavšič Janja              :                                   6 : 0
Štunf Žiga                 :  Čuk Izak                  4 : 7
Štunf Žan                  :                                   6 : 0
Pavšič Janja              :  Čuk Izak                  4 : 13
Pavšič Janja              : Štunf Žan                  6 : 7


2. KROG

Vrabec Justin                   :  Štunf Žan                      5 : 7
Martulaš Rebecca            :  Čuk Izak                       2 : 13
Jekše  Jure                       :  Vrabec Veronika          10 : 9
Bandel Krištof Mihael     :  Bogataj Tomaž             3 : 13


V FINALE 28.4.2019:

5. ŠTUNF Žan
6. ČUK Izak
7. JEKŠE Jure
8. BOGATAJ Tomaž


Prijavljen
Slavc Dobnikar
veteran
******
Objave: 1414


Ogled Profila Email
« Odgovori #2 dne:: 27.april 2019ob 17:21 »

DP U-14, POSAMEZNO KLASIČNO, POLFINALE, SOBOTA, 27.04.2019


KORTE

1.skupina
Gardina Juri :Guštin Iva        5:12
Obolnar Zenk. Tim: Žužič Stella 13:0
Gardina Juri: Žužič Stella       6:0
Guštin Iva :Obolnar Zenkov. Tim 6:8
Gardina Juri :Guštin Iva        4:13
V 2. krog: Obolnar Zenkovič Tim in Guštin Iva

2.skupina
Škoberne Nelly :Fermo Laura     0:6
Štajner Nik :Marušič Domen      3:13
Škoberne Nelly :Štajner Nik     0:6
Fermo Laura: Marušič Domen       7:4
Štajner Nik: Marušič Domen      11:7
V 2. krog: Fermo Laura in Štajner Nik

3.skupina
Hoxha Sumeja :Brišar Luka       7:8
Kavčič Etien :Panger Jakob      1:13
Hoxha Sumeja: Kavčič Etien      10:5
Brišar Luka: Panger Jakob       10:5
Hoxha Sumeja :Panger Jakob     10:11
V 2. krog: Brišar Luka in Panger Jakob

4.skupina
Šavko Denis: Tragin Jakob        6:0
Bandelj Aljaž :Burdych Martin   5:10
Tragin Jakob :Bandelj Aljaž     0:6
Šavko Denis: Burdych Martin      9:8
Bandelj Aljaž: Burdych Martin   13:1
V 2. krog: Šavko Denis in Bandelj Aljaž


IDRIJA

5.skupina
Martulaš Rebecca :Pagon Tim     5:12
Vrabec Justin: Žigman Mia       13:0
Martulaš Rebecca: Žigman Mia    13:6
Pagon Tim :Vrabec Justin        3:12
Martulaš Rebecca: Pagon Tim     13:4
V 2. krog: Vrabec Justin in Martulaš Rebecca

6.skupina
Hartman Sara: Bandel K. Mihael   9:3
Štunf Žiga :Jekše Jure          2:13
Bandel K. Mihael: Štunf Žiga     8:5
Hartman Sara :Jekše Jure        6:13
Bandel K. Mihael: Hartman Sara  10:6
V 2. krog: Jekše Jure in Bandel Krištof Mihael

7.skupina
Vrabec Veronika :Kruh Bastjan   5:10
Fidel Anita :Bogataj Tomaž     4:12
Vrabec Veronika: Fidel Anita    13:0
Kruh Bastjan :Bogataj Tomaž    8:11
Vrabec Veronika: Kruh Bastjan   12:4
V 2. krog: Bogataj Tomaž in Vrabec Veronika

8.skupina
Pavšič Janja: Delost Karin       6:0
Štunf Žan :Čuk Izak             4:7
Delost Karin :Štunf Žan         0:6
Pavšič Janja :Čuk Izak          4:13
Štunf Žan: Pavšič Janja          7:6
V 2. krog: Čuk Izak in Štunf Žan


Razigravanje za finale:

Korte:
Obolnar Zen. Tim: Bandelj Aljaž 11:5
Guštin Iva: Šavko Denis          6:5
Brišar Luka: Štajner Nik        12:6
Panger Jakob: Fermo Laura       10:4

Idrija:
Vrabec Justin :Štunf Žan        5:7
Martulaš Rebecca :Čuk Izak      2:13
Jekše Jure: Vrabec Veronika     10:9
Bandel K. Mihael :Bogataj Tomaž3:13

Zmagovalci dvobojev v finale, ki bo jutri v nedeljo, 28.04.2019 v Idriji.
« Zadnje urejanje: 27.april 2019ob 18:49 od Slavc Dobnikar » Prijavljen
Slavc Dobnikar
veteran
******
Objave: 1414


Ogled Profila Email
« Odgovori #3 dne:: 27.april 2019ob 17:22 »

DP U-14, POSAMEZNO KLASIČNO, FINALE, NEDELJA, 28.04.2019, IDRIJA

1.skupina
Obolnar Zen. Tim: Bogataj Tomaž
Brišar Luka: Čuk Izak

2.skupina
Guštin Iva: Jekše Jure
Panger Jakob: Štunf Žan
« Zadnje urejanje: 27.april 2019ob 18:49 od Slavc Dobnikar » Prijavljen
Slavc Dobnikar
veteran
******
Objave: 1414


Ogled Profila Email
« Odgovori #4 dne:: 28.april 2019ob 15:19 »

DP U-14, POSAMEZNO KLASIČNO, FINALE, NEDELJA, 28.04.2019, IDRIJA

1.skupina
Obolnar Zen. Tim:Bogataj Tomaž 5:9
Brišar Luka: Čuk Izak            9:5
Obolnar Zenkovič Tim:Čuk Izak  8:10
Bogataj Tomaž :Brišar Luka      1:11
Čuk Izak :Bogataj Tomaž         8:9
V polfinale: Brišar Luka, Bogataj Tomaž

2.skupina
Guštin Iva:Jekše Jure          7:10
Panger Jakob: Štunf Žan         10:5
Guštin Iva: Štunf Žan           13:1
Jekše Jure: Panger Jakob        13:4
Guštin Iva: Panger Jakob        13:6
V polfinale: Jekše Jure, Guštin Iva

Polfinale:
Brišar Luka :Guštin Iva         7:8
Bogataj Tomaž :Jekše Jure       7:11

Za 3. mesto:
Brišar Luka: Bogataj Tomaž       8:4

Za 1. mesto:
Guštin Iva:Jekše Jure          13:5
Prijavljen
Frenk
član
**
Objave: 51


Ogled Profila Email
« Odgovori #5 dne:: 28.april 2019ob 18:19 »

Včeraj in danes je potekalo državno prvenstvo za deklice in dečke v disciplini posamezno klasično na igriščih BK Korte in BK Kolektor. Veseli velika udeležba, saj se je prijavilo 32 udeležencev, kar pove, da kljub vsem negativnim pomislekom še vedno imamo tudi ta kader in nekatere sredine se dejansko resno ukvarjajo z mladimi. Vemo tudi, da je še kar nekaj deklic in dečkov, ki  trenirajo balinanje, pa žal ne nastopajo iz takih ali drugačnih razlogov, čeprav je to škoda.

Doseženi rezultati so odraz prikazanih iger v teh dveh dneh, prav vsi igralci so zasluženo dosegli svoje uvrstitve, nekatere igre so navdušile gledalce, veliko potez je bilo nagrajenih z aplavzom.

Najbolj pa nas je razveselil obisk selektorja U-14 g. Antona Kosarja, ki je v nedeljo spremljal vse finalne igre in ob zaključku podelil medalje in pokal. Gre za potezo, ki je zadnje čase žal redka na državnih prvenstvih, zato jo je potrebno poudariti.

Vsem udeležencem se zahvaljujem za obisk in fer – športno navijanje.

Franc Miklavčič



Prijavljen
Strani: [1]
  Natisni  
 
Pojdi na:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2007, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!