Balinarska Zveza Slovenije
20.september 2019ob 20:19 *
Dobrodošli, gost. Prosim, prijavite se ali registrirajte.

Prijavite se z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seje.
Novice:
 
   Domov   Pomoč Išči Koledar Prijava Registracija  
Strani: [1]
  Natisni  
avtor Tema: Mednarodni mladinski turnir - Isere (Francija)  (Prebrano 1327 krat)
Boštjan
urednik
ekspert
*****
Objave: 695



Ogled Profila WWW Email
« dne:: 23.junij 2018ob 20:26 »

Slovensko mladinsko reprezentanco vodita Anton Kosar in Milan Bozovičar. Nastopajo Žan Sodec, Jan Guštin, Jaka Štremfel in Gašper Povh

Nastopa se v šestih disciplinah (krog in posamezno klasično se igra izmenično), zmaga v igri v krog, v igri posamezno klasično ter v igri dvojic šteje tri točke.

SLOVENIJA - AURA II. (Fra)  7:5

Štafeta: (Štremfel/Guštin) 36:38
Natančno: (Sodec) 10:3
Hitrostno: (Povh) 40:23
Dvojica: (Štremfel/Guštin) 4:11
Krog: (Povh) 25:19


SLOVENIJA - HRVAŠKA 12:0

Štafeta: (Štremfel/Guštin) 35:28
Natančno: (Sodec) 32:11
Hitrostno: (Povh) 35:30
Dvojica: (Sodec/Guštin) 6:5
Posamezno: (Povh) 12:0

Prijavljen

Kdor dela, ta tudi greši ...
Boštjan
urednik
ekspert
*****
Objave: 695



Ogled Profila WWW Email
« Odgovori #1 dne:: 24.junij 2018ob 13:35 »

SLOVENIJA - FRANCIJA B 4:8

Štafeta: (Štremfel/Guštin) 35:32
Natančno: (Sodec) 13:14
Hitrostno: (Povh) 30:27
Dvojica:(Sodec/Štremfel) 6:7
Krog: (Povh) 19:20

Slovenija je osvojila drugo mesto v skupini.
« Zadnje urejanje: 24.junij 2018ob 16:58 od Boštjan » Prijavljen

Kdor dela, ta tudi greši ...
Boštjan
urednik
ekspert
*****
Objave: 695



Ogled Profila WWW Email
« Odgovori #2 dne:: 24.junij 2018ob 16:57 »

Slovenija osvojila četrto mesto

Tekma za 3. mesto

SLOVENIJA - FRANCIJA A  5:7

Štafeta: (Štremfel/Guštin) 38:42
Natančno: (Sodec) 13:18
Hitrostno: (Povh) 42:34
Dvojica: (Sodec/Štremfel) 3:9
Posamezno: (Povh) 13:4
Prijavljen

Kdor dela, ta tudi greši ...
Boštjan
urednik
ekspert
*****
Objave: 695



Ogled Profila WWW Email
« Odgovori #3 dne:: 30.junij 2019ob 07:42 »

1. kolo skupina A
Slovenija: Francija B 7:5
štafeta( Štremfel, Guštin) 33: 39
natancno( Povh ) 19: 5
hitrostno (Povh ) 41: 38
dvojica (Štremfel, Škoberne) 13:1
(Povh, Guštin) 1:13

Hrvaška: Aura 5: 7

Skupina B
Francija A : Monako 12:0
Italija: Isere 9:4

2.kolo skupina A
Slovenija: Hrvaška 4: 8
štafeta (Štremfel,Guštin) 39:38
natancno (Povh) 24:7
hitrostno (Povh) 37: 38
dvojica (Štremfel, Škoberne) 7:8
(Povh, Guštin) 9: 10

Francija B : Aura 8:4

Skupina B
Italija: Monako 12:0
Francija A: Isere 9:4
Prijavljen

Kdor dela, ta tudi greši ...
Boštjan
urednik
ekspert
*****
Objave: 695



Ogled Profila WWW Email
« Odgovori #4 dne:: 30.junij 2019ob 11:14 »

3.kolo skupina A
Slovenija - Aura 11:1
Hrvaška - Francija B 6:6


Slovenija - prva v skupini !!!

Po kosilu tekma za prvo mesto
Slovenija - Francija A 4:8

Tekma za tretje mesto
Hrvaška - Italija

1.) Francija A
2.) Slovenija
3.) Hrvaška
4.) Italija
« Zadnje urejanje: 30.junij 2019ob 17:22 od Boštjan » Prijavljen

Kdor dela, ta tudi greši ...
Strani: [1]
  Natisni  
 
Pojdi na:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2007, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!