Balinarska Zveza Slovenije
10.december 2019ob 18:34 *
Dobrodošli, gost. Prosim, prijavite se ali registrirajte.

Prijavite se z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seje.
Novice:
 
   Domov   Pomoč Išči Koledar Prijava Registracija  
Strani: [1]
  Natisni  
avtor Tema: Delegirani sodniki 1. ligo MLADINCI U-18 in DEČKI U-14, za leto 2019  (Prebrano 2059 krat)
Jožko Petrič
moderator
ekspert
*****
Objave: 839



Ogled Profila
« dne:: 20.marec 2019ob 14:30 »

1. kolo, Mladinci U-18 ne igrajo!

1. kolo, Dečki U-14

7.4.2019 ob 9 uri, BŠD Zmajčki Krim Ljubljana : BK Pliskovica   Đokić
6.4.2019 ob 9 uri, BK Postojnska jama : ŠB Korte - Izola 2   Zakrajšek J.  
7.4.2019 ob 9 uri, BK Repentabor : BK Agrochem Hrast   Guštin
7.4.2019 ob 9 uri, BK Košana : ŠB Korte - Izola 1   Janev B.
Prost - BK Kolektor Idrija
Prijavljen
Jožko Petrič
moderator
ekspert
*****
Objave: 839



Ogled Profila
« Odgovori #1 dne:: 20.marec 2019ob 14:42 »

2. kolo, Mladinci U-18

14.4.2019 ob 9 uri, BK Kolektor Idrija : OBZ Sežana   Sedej B.

2. kolo, Dečki U-14

14.4.2019 ob 9 uri, BK Pliskovica : BK Postojnska jama   Likar
14.4.2019 ob 9 uri, BK Repentabor : BŠD Zmajčki Krim Ljubljana   Guštin
13.4.2019 ob 9 uri, BK Košana : ŠB Korte - Izola 2   Zakrajšek J.
14.4.2019 ob 9 uri,BK Kolektor Idrija : BK Agrochem Hrast   Miklavčič
Prost - ŠB Korte - Izola 1
« Zadnje urejanje: 12.april 2019ob 22:05 od Jožko Petrič » Prijavljen
Jožko Petrič
moderator
ekspert
*****
Objave: 839



Ogled Profila
« Odgovori #2 dne:: 06.maj 2019ob 12:55 »

3. kolo, Mladinci U-18

12.5.2019 ob 9 uri, BK Kolektor Idrija : BŠD Zmajčki Krim Ljubljana   Sedej B.

3. kolo, Dečki U-14

12.5.2019 ob 9 uri, BK Repentabor : BK Pliskovica                            Rupnik
12.5.2019 ob 9 uri, BK Košana : BK Postojnska jama                         Janev B.
12.5.2019 ob 9 uri, BK Kolektor Idrija : BŠD Zmajčki Krim Ljubljana   Miklavčič
01.06.2019 ob 9 uri, ŠB Korte - Izola 1 : BK Agrochem Hrast             Jakomin D.
Prost - ŠB Korte - Izola 2
« Zadnje urejanje: 25.maj 2019ob 21:36 od Jožko Petrič » Prijavljen
Jožko Petrič
moderator
ekspert
*****
Objave: 839



Ogled Profila
« Odgovori #3 dne:: 14.maj 2019ob 06:35 »

4. kolo, Mladinci U-18

18.5.2019 ob 15 uri, OBZ Sežana : ŠB Korte - Izola                         Guštin
 
4. kolo, Dečki U-14

19.5.2019 ob 9 uri,  BK Pliskovica : BK Košana                                 Guštin  Prestavljeno?
19.5.2019 ob 9 uri,  BK Kolektor Idrija : BK Repentabor                      Miklavčič
19.5.2019 ob 9 uri,  BK Korte - Izola 1 : BŠD Zmajčki Krim Ljubljana    Taškar
18.5.2019 ob 15 uri, BK Agrochem Hrast : ŠB Korte - Izola 2             Rupnik
Prost - BK Postojnska jama
« Zadnje urejanje: 27.maj 2019ob 11:57 od Jožko Petrič » Prijavljen
Jožko Petrič
moderator
ekspert
*****
Objave: 839



Ogled Profila
« Odgovori #4 dne:: 22.maj 2019ob 20:34 »

5. kolo, Mladinci U-18

26.5.2019 ob 9 uri, OBZ Sežana : BK Postojnska jama                     Likar
26.5.2019 ob 9 uri, ŠB Korte - Izola : BŠD Zmajčki Krim Ljubljana     Jakomin D.
 
5. kolo, Dečki U-14

26.5.2019 ob 9 uri,  BK Kolektor Idruja : BK Pliskovica                         Sedej B.
25.5.2019 ob 9 uri,  ŠB Korte - Izola 1 : BK Repentabor                    Šubelj
26.5.2019 ob 9 uri,  BK Agrochem Hrast : BK Postojnska jama              Guštin
26.5.2019 ob 9 uri,  ŠB Korte - Izola 2 :  BŠD Zmajčki Krim Ljubljana    Jakomin Z.
Prost - BK Košana
« Zadnje urejanje: 23.maj 2019ob 06:43 od Jožko Petrič » Prijavljen
Jožko Petrič
moderator
ekspert
*****
Objave: 839



Ogled Profila
« Odgovori #5 dne:: 23.maj 2019ob 12:42 »

6. kolo, Mladinci U-18 Prestavljeno

01.6.2019 ob 15 uri, BŠD Zmajčki Krim Ljubljana : BK Postojnska jama   Petojević
 
6. kolo, Dečki U-14  Prestavljeno

01.6.2019 ob 15 uri, BŠD Zmajčki Krim Ljubljana : BK Postojnska jama    Radoš
« Zadnje urejanje: 23.maj 2019ob 12:48 od Jožko Petrič » Prijavljen
Jožko Petrič
moderator
ekspert
*****
Objave: 839



Ogled Profila
« Odgovori #6 dne:: 25.maj 2019ob 21:37 »

3. kolo, Dečki U-14

Prestavljena tekma

01.06.2019 ob 9 uri, ŠB Korte - Izola 1 : BK Agrochem Hrast     Jakomin D.
« Zadnje urejanje: 27.maj 2019ob 11:10 od Jožko Petrič » Prijavljen
Jožko Petrič
moderator
ekspert
*****
Objave: 839



Ogled Profila
« Odgovori #7 dne:: 27.maj 2019ob 11:56 »

6. kolo, Mladinci U-18

16.6.2019 ob 9 uri, ŠB Korte - Izola : BK Kolektor Idrija       Jakomin Z.


6. kolo, Dečki U-14

16.6.2019 ob 9 uri,  ŠB Korte - Izola 1 : BK Kolektor Idrija     Jakomin D.
16.6.2019 ob 9 uri,  BK Agrochem Hrast : BK Košana            Rupnik
15.6.2019 ob 9 uri,  ŠB Korte - Izola 2 : BK Repentabor        Jakomin D.
Prost - BK Pliskovica
« Zadnje urejanje: 16.junij 2019ob 16:09 od Jožko Petrič » Prijavljen
Jožko Petrič
moderator
ekspert
*****
Objave: 839



Ogled Profila
« Odgovori #8 dne:: 27.avgust 2019ob 10:59 »

7. kolo, Dečki U-14

08.09.2019 ob 9 uri,  BK Pliskovica : ŠB Korte - Izola 1             Guštin
07.09.2019 ob 9 uri,  ŠB Korte - Izola 2 : BK Kolektor Idrija       Jakomin D.
08.09.2019 ob 9 uri,  BŠD Zmajčki Krim Ljubljana : BK Košana     Kirik
08.09.2019 ob 9 uri,  BK Postojnska jama : BK Repentabor         Zakrajšek H.
Prost - BK Agrochem Hrast
« Zadnje urejanje: 27.avgust 2019ob 11:08 od Jožko Petrič » Prijavljen
Jožko Petrič
moderator
ekspert
*****
Objave: 839



Ogled Profila
« Odgovori #9 dne:: 24.september 2019ob 10:59 »

8. kolo, Mladinci U-18

29.9.2019 ob 9 uri, BK Postojnska jama : BK Kolektor Idrija       Janev


8. kolo, Dečki U-14

29.9.2019 ob 9 uri,  BK Agrochem Hrast : BK Pliskovica           Likar
29.9.2019 ob 9 uri,  ŠB Korte - Izola 2 : ŠB Korte - Izola 1       Šubelj
29.9.2019 ob 9 uri,  BK Postojnska jama : BK Kolektor Idrija    Zakrajšek J.
29.9.2019 ob 9 uri,  BK Repentabor : BK Košana                      Rupnik
Prost - BŠD Zmajčki Krim Ljubljana
« Zadnje urejanje: 03.oktober 2019ob 06:53 od Jožko Petrič » Prijavljen
Jožko Petrič
moderator
ekspert
*****
Objave: 839



Ogled Profila
« Odgovori #10 dne:: 03.oktober 2019ob 07:09 »

9. kolo, Mladinci U-18

13.10.2019 ob 9 uri, BŠD Zmajčki Krim Ljubljana : OBZ Sežana      Naglič
20.10.2019 ob 9 uri, BK Postojnska jama : ŠB Korte - Izola             Maček


9. kolo, Dečki U-14

12.10.2019 ob 9 uri,  BK Pliskovica : ŠB Korte - Izola 2                             Rupnik
13.10.2019 ob 9 uri,  BŠD Zmajčki Krim Ljubljana : BK Agrochem Hrast         Kirik
20.10.2019 ob 9 uri,  BK Postojnska jama : ŠB Korte - Izola 1                    Bašič
13.10.2019 ob 9 uri,  BK Košana : BK Kolektor Idrija                                 Milavec
Prost - BK Repentabor
« Zadnje urejanje: 11.oktober 2019ob 13:19 od Jožko Petrič » Prijavljen
Strani: [1]
  Natisni  
 
Pojdi na:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2007, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!