Balinarska Zveza Slovenije
21.avgust 2019ob 00:54 *
Dobrodošli, gost. Prosim, prijavite se ali registrirajte.

Prijavite se z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seje.
Novice:
 
   Domov   Pomoč Išči Koledar Prijava Registracija  
Strani: [1] 2
  Natisni  
avtor Tema: ZL KRIM 2018/2019  (Prebrano 4396 krat)
Mixa
ekspert
*****
Objave: 568


Ogled Profila
« dne:: 21.november 2018ob 16:52 »

1. KROG TOREK   13.11.2018   ob 17.00
1
ČEBEL'CE    : SODRAŽICA 2 – 4
2
XXX    : GRADIŠČE   6 – 0
SREDA   14.11.2018 ob 17.00
1
ISO GLAS    : ROBARJI      6 – 0
2
TRNOVO    : POLJE      4 – 2
3
BIZOVIK    : UPSSS      0 – 6
4
STRMEC    : KRIM Jr.      2 – 4
PETEK 16.11.2018 ob 17.00
1
BK SODČEK    : KRIM UP        6 – 0
2
KRIMČEK BAR    : SVOBODA   4 – 2
3
VRBA       : MRAVLJICA 4 – 2
4
STAFF       : KRIM Sr.        4 – 2
2. KROG TOREK   20.11.2018   ob 17.00
1
KRIM UP        : KRIM Sr. 0 – 6
2
MRAVLJICA   : STAFF            2 – 4
SREDA 21.11.2018 ob 17.00
1
SODRAŽICA : TRNOVO         2 - 4
2
UPSSS         : KRIMČEK BAR 4 - 2
3
KRIM Jr.       : BIZOVIK         4 - 2
4
GRADIŠČE   : ISO GLAS       0 - 6
PETEK 23.11.2018ob 17.00
1
SVOBODA     : VRBA    1 - 5
2
ROBARJI     : ČEBEL'CE   0 - 6
3
POLJE     : STRMEC   4 - 2
4
BK SODČEK : XXX    2 - 4
3. KROG TOREK   27.11.2018  ob 17.00
1
ČEBEL'CE   : GRADIŠČE     4 - 2  
2
XXX   : KRIM UP     6 - 0  
SREDA 28.11.2018 ob 17.00
1
ISO GLAS   : BK SODČEK  6 - 0  
2
TRNOVO: ROBARJI       2 - 4  
3
STRMEC: SODRAŽICA       4 - 2  
4
VRBA: UPSSS            0 - 6  
PETEK 30.11.2018ob 17.00
1
KRIMČEK BAR   : KRIM Jr.    1 - 5  
2
BIZOVIK   : POLJE           0 - 6  
3
STAFF   : SVOBODA           6 - 0  
4
KRIM Sr.   : MRAVLJICA      4 - 2  
4. KROG TOREK   04.12.2018  ob 17.00
1
KRIM UP : MRAVLJICA      4-2  
2
SVOBODA : KRIM Sr.        1-5  
SREDA 05.12.2018 ob 17.00
1
UPSSS : STAFF        5-1  
2
XXX : ISO GLAS        0-6  
3
POLJE : KRIMČEK BAR  4-2  
4
SODRAŽICA : BIZOVIK  4-2  
PETEK 07.12.2018 ob 17.00
1
ROBARJI : STRMEC    0-6  
2
GRADIŠČE : TRNOVO    0-6  
3
SODČEK : ČEBEL'CE    2-4  
4
KRIM Jr. : VRBA      6-0  
5. KROG TOREK   11.12.2018  ob 17.00
1
ČEBELCE : XXX             2 - 4 
2
ISO GLAS : KRIM UP       6 - 0 
SREDA 12.12.2018 ob 17.00
1
KRIM Sr. : UPSSS         0 - 6 
2
STRMEC : GRADIŠČE         4 - 2 
3
BIZOVIK : ROBARJI         3 - 3 
4
KRIMČEK BAR : SODRAŽICA   4 - 2 
PETEK [/b] 14.12.2018ob 17.00
1
VRBA : POLJE             0 - 6 
2
STAFF : KRIM Jr.         2 - 4 
3
MRAVLJICA : SVOBODA       2 - 4 
4
TRNOVO : SODČEK           2 - 4 
6. KROG TOREK   18.12.2018  ob 17.00
1
ISO GLAS : ČEBELCE       6 - 0 
2
XXX : TRNOVO             4 - 2 
SREDA 19.12.2018 ob 17.00
1
GRADIŠČE : BIZOVIK       2 - 4 
2
ROBARJI : KRIMČEK         2 - 4 
3
SODRAŽICA : VRBA         5 - 1 
4
UPSSS : MRAVLJICA         6 - 0 
PETEK 21.12.2018ob 17.00
1
POLJE : STAFF             4 - 2 
2
KRIM Jr. : KRIM Sr.       6 - 0 
3
SODČEK : TRMEC           4 - 2 
4
KRIM UP : SVOBODA         0 - 6 

22.12.2018 mednarodni turnir mešanih DVOJIC ONA – ON 18
« Zadnje urejanje: 08.januar 2019ob 13:52 od Mixa » Prijavljen
Mixa
ekspert
*****
Objave: 568


Ogled Profila
« Odgovori #1 dne:: 28.november 2018ob 17:03 »

LESTVICA PO DRUGEM(2.) KOLU:

1   ISOGLAS         12      0  
2   UPSSS         10      2  
2   XXX         10      2  
4   VRBA         9      3  
5   ČEBELCE         8      4  
5   KRIM JR         8      4  
5   KRIM SR         8      4  
5   STAFF         8      4  
5   SODČEK         8      4  
5   TRNOVO         8      4  
11   KRIMČEK BAR           6      6  
11   SODRAŽICA      6      6  
11   POLJE         6      6  
14   STRMEC         4      8  
14   BIZOVIK         4      8  
14   MRAVLJICA      4      8  
15   SVOBODA      3      9  
18   KRIM UP         0      12  
18   GRADIŠČE      0      12  
18   ROBARJI         0      12  
« Zadnje urejanje: 12.december 2018ob 20:14 od Mixa » Prijavljen
Mixa
ekspert
*****
Objave: 568


Ogled Profila
« Odgovori #2 dne:: 03.december 2018ob 21:16 »

LESTVICA PO TRETJEM(3.) KOLU:

1      ISOGLAS            18         0  
2      UPSSS            16         2  
2      XXX            16         2  
4      STAFF            14         4
5      KRIM JR            13         5
6      POLJE            12         6  
6      ČEBELCE            12         6  
6      KRIM SR            12        6  
9      TRNOVO            10         8  
10      VRBA            9         9  
11     SODČEK            8         10  
11      SODRAŽICA         8         10
11      STRMEC            8         10    
14      KRIMČEK BAR              7         11  
15    MRAVLJICA         6         12    
16      BIZOVIK            4         14  
16    ROBARJI            4         14
18      SVOBODA         3         15  
19      GRADIŠČE         2         16
20      KRIM UP            0         18
Prijavljen
Mixa
ekspert
*****
Objave: 568


Ogled Profila
« Odgovori #3 dne:: 12.december 2018ob 20:37 »

LESTVICA PO ČETRTEM(4) KOLU:

1   ISOGLAS         24      0  
2   UPSSS         21      3  
3   KRIM JUNIOR         19      5  
4   KRIM SENIOR         17      7  
5   XXX         16      8  
5   POLJE         16      8  
5   ČEBEL'CE         16      8  
5   TRNOVO         16      8  
9   STAFF         15      9  
10   STRMEC         14      10  
11   SODRAŽICA           12      12  
12   SODČEK      10      14  
13   VRBA         9      15  
13   KRIMČEK BAR         9      15  
15   MRAVLJICA         8      16  
16   BIZOVIK      6      18  
17   ROBARJI      4      20  
17   KRIM UP         4      20  
17   SVOBODA      4      20  
20   GRADIŠČE         2      22  
« Zadnje urejanje: 28.december 2018ob 13:20 od Mixa » Prijavljen
Mixa
ekspert
*****
Objave: 568


Ogled Profila
« Odgovori #4 dne:: 28.december 2018ob 13:30 »

LESTVICA PO šestem(6) KOLU:

1   ISOGLAS         36      0  
2   UPSSS         33      3  
3   KRIM JUNIOR         29      7  
4   POLJE         26      10  
5   XXX         24      12  
6   TRNOVO         20      16  
6   STRMEC         20      16  
8   SODRAŽICA         19      17  
9   ČEBELCE         18      18  
9   SODČEK         18      18  
11   STAFF           17      19  
11   KRIM SENIOR      17      19  
11   KRIMČEK BAR         17      19  
14   SVOBODA         14      22  
15   BIZOVIK         13      23  
16   MRAVLJICA      10      26  
16   VRBA      10      26  
18   ROBARJI         9      27  
19   GRADIŠČE      6      30  
20   KRIM UP         4      32  

REZULTATE PETEGA IN ŠESTEGA KROGA BOMO OBJAVILI V NAJKRAJŠEM MOŽNEM ČASU!
« Zadnje urejanje: 16.januar 2019ob 20:41 od Mixa » Prijavljen
Mixa
ekspert
*****
Objave: 568


Ogled Profila
« Odgovori #5 dne:: 29.december 2018ob 17:41 »

7. KROG TOREK   08.01.2019   ob 17.00
1
ČEBEL'CE : KRIM UP     6 - 0
2
VRBA : ROBARJI         6 - 0
SREDA 09.01.2019 ob 17.00
1
STRMEC : XXX           2 - 4
2
SVOBODA : UPSSS         0 - 6
3
KRIMČEK BAR : GRADIŠČE 4 - 2
4
TRNOVO : ISOGLAS       0 - 6
PETEK 11.01.2019 ob 17.00
1
STAFF : SODRAŽICA       4 - 2
2
KRIM Sr. : POLJE       6 - 0
3
MRAVLJICA : KRIM Jr.   0 - 6
4
BIZOVIK : SODČEK       0 - 6
8. KROG TOREK   15.01.2019   ob 17.00
1
ČEBEL'CE : TRNOVO       2 - 4
2
SODRAŽICA : KRIM Sr.   0 - 6
SREDA 16.01.2019 ob 17.00
1
KRIM UP : UPSSS         0 - 6
2
KRIM Jr. : SVOBODA     6 - 0
3
ROBARJI : STAFF         2 - 4
4
ISO GLAS : STRMEC       4 - 2
PETEK 18.01.2019 ob 17.00
1
GRADIŠČE : VRBA         0 - 6
2
SODČEK : KRIMČEK BAR   6 - 0
3
XXX : BIZOVIK           4 - 2
4
POLJE : MRAVLJICA       4 - 2
9. KROG TOREK   02.04.2019  ob 17.00
1
TRNOVO : KRIM UP        -  
2
KRIMČEK BAR : XXX        -  
SREDA 03.04.2019 ob 17.00
1
BIZOVIK : ISOGLAS        -  
2
STRMEC : ČEBEL'CE        -  
3
MRAVLJICA : SODRAŽICA    -  
4
UPSSS : KRIM Jr.        -  
PETEK 05.04.2019 ob 17.00
1
VRBA : SODČEK            -  
2
STAFF : GRADIŠČE        -  
3
KRIM Sr. : ROBARJI      -  
4
SVOBODA : POLJE          -  
10. KROG TOREK   22.01.2019   ob 17.00
1
ROBARJI : MRAVLJICA     0 - 6
2
KRIM UP : KRIM Jr.     1 - 5
SREDA 23.01.2019 ob 17.00
1
SODRAŽICA : SVOBODA     3 - 3
2
POLJE : UPSSS           0 - 6
3
GRADIŠČE : KRIM Sr.     0 - 6
4
ISO GLAS : KRIMČEK BAR 4 - 2
PETEK 25.01.2019 ob 17.00
1
SODČEK : STAFF 6 - 0
2
XXX : VRBA             0 - 6
3
ČEBEL'CE : BIZOVIK     2 - 4
4
TRNOVO : STRMEC         3 - 3
11. KROG TOREK   29.01.2019   ob 17.00
1
BIZOVIK : TRNOVO       3 - 3
2
KRIMČEK BAR : ČEBEL'CE 6 - 0
SREDA 30.01.2019 ob 17.00
1
STRMEC : KRIM UP       6 - 0
2
VRBA : ISO GLAS       0 - 6
3
UPSSS : SODRAŽICA     6 - 0
4
KRIM Jr. : POLJE       6 - 0
PETEK 01.02.2019 ob 17.00
1
STAFF : XXX           4 - 2
2
KRIM Sr. : SODČEK     0 - 6
3
MRAVLJICA : GRADIŠČE   5 - 1
4
SVOBODA : ROBARJI     6 - 0
12. KROG TOREK   05.02.2019   ob 17.00
1
GRADIŠČE : SVOBODA     4 - 2
2
TRNOVO : KRIMČEK       6 - 0
SREDA 06.02.2019 ob 17.00
1
SODRAŽICA : KRIM Jr.   5 - 1
2
ROBARJI : UPSSS       0 - 6
3
ISOGLAS : STAF         6 - 0
4
STRMEC : BIZOVIK       4 - 2
PETEK 08.02.2019 ob 17.00
1
KRIM UP : POLJE       2 - 4
2
ČEBEL'CE : VRBA       4 - 2
3
SODČEK : MRAVLJICA     2 - 4
4
XXX : KRIM Sr.         6 - 0
13. KROG TOREK   12.02.2019   ob 17.00
1
KRIMČEK BAR : STRMEC   0 - 6
2
VRBA : TRNOVO         2 - 4
SREDA 13.02.2019 ob 17.00
1
KRIM Sr. : ISOGLAS     0 - 6
2
UPSSS : GRADIŠČE       4 - 2
3
MRAVLJICA : XXX       4 - 2
4
POLJE : SODRAŽICA     2 - 4
PETEK 15.02.2019 ob 17.00
1
BIZOVIK : KRIM UP     4 - 2
2
SVOBODA : SODČEK       0 - 6
3
STAFF : ČEBEL'CE       6 - 0
4
KRIM Jr. : ROBARJI     6 - 0
14. KROG TOREK   19.02.2019   ob 17.00
1
KRIM UP : SODRAŽICA   0 - 6
2
ROBARJI : POLJE       2 - 4
SREDA 20.02.2019 ob 17.00
1
GRADIŠČE : KRIM Jr.   0 - 6
2
SODČEK : UPSSS         2 - 4
3
XXX : SVOBODA         4 - 2
4
ISOGLAS : MRAVLJICA   6 - 0
PETEK 22.02.2019 ob 17.00
1
ČEBEL'CE : KRIM Sr.   6 - 0
2
TRNOVO : STAFF         0 - 6
3
STRMEC : VRBA         2 - 4
4
BIZOVIK : KRIMČEK BAR 4 - 2
15. KROG TOREK   26.02.2019   ob 17.00
1
VRBA : BIZOVIK         6 - 0
2
KRIMČEK BAR : KRIM UP 5 - 1
SREDA 27.02.2019 ob 17.00
1
MRAVLJICA : ČEBELCE   4 - 2
2
SVOBODA : ISOGLAS     0 - 6
3
UPSSS : XXX           4 - 2
4
SODRAŽICA : ROBARJI   2 - 4
PETEK 01.03.2019 ob 17.00
1
STAFF : STRMEC         4 - 2
2
KRIM Sr. : TRNOVO     0 - 6
3
KRIM Jr. : SODČEK     4 - 2
4
POLJE : GRADIŠČE       2 - 4
16. KROG TOREK   05.03.2019   ob 17.00
1
TRNOVO : MRAVLJICA     4 - 2
2
KRIMČEK : VRBA         0 - 6
SREDA 06.03.2019 ob 17.00
1
ISOGLAS : UPSSS       2 - 4
2
KRIM UP : ROBARJI     0 - 6
3
XXX : KRIM Jr.         0 - 6
4
GRADIŠČE : SODRAŽICA   0 - 6
PETEK 08.03.2019 ob 17.00
1
SODČEK : POLJE         4 - 2
2
ČEBEL'CE : SVOBODA     2 - 4
3
STRMEC : KRIM Sr.     4 - 2
4
BIZOVIK : STAFF       0 - 6
17. KROG TOREK   12.03.2019   ob 17.00
1
MRAVLJICA : STRMEC     0 - 6
2
VRBA : KRIM UP         6 - 0
SREDA 13.03.2019 ob 17.00
1
SVOBODA : TRNOVO       2 - 4
2
UPSSS : ČEBEL'CE       6 - 0
3
KRIM Jr. : ISOGLAS     2 - 4
4
ROBARJI : GRADIŠČE     2 - 4
PETEK 15.03.2019 ob 17.00
1
STAFF : KRIMČEK BAR   0 - 6
2
KRIM Sr. : BIZOVIK     6 - 0
3
POLJE : XXX           0 - 6
4
SODRAŽICA : SODČEK     0 - 6
18. KROG TOREK   19.03.2019   ob 17.00
1
XXX : SODRAŽICA       2 - 4
2
STRMEC : SVOBODA       2 - 4
SREDA 20.03.2019 ob 17.00
1
KRIM UP : GRADIŠČE     3 - 3
2
ISOGLAS : POLJE       6 - 0
3
TRNOVO : UPSSS         0 - 6
4
KRIMČEK BAR : KRIM Sr. 4 - 2
PETEK 22.03.2019 ob 17.00
1
ČEBEL'CE : KRIM Jr.   0 - 6
2
VRBA : STAFF           2 - 4
3
SODČEK : ROBARJI       6 - 0
4
BIZOVIK : MRAVLJICA   1 - 5
19. KROG TOREK   26.03.2019   ob 17.00
1
STAFF : KRIM UP       4 - 2 
2
KRIM Sr. : VRBA       4 - 2 
SREDA 27.03.2019 ob 17.00
1
MRAVLJICA : KRIMČEK BAR 4 - 2 
2
UPSSS : STRMEC         5 - 1 
3
SODRAŽICA : ISOGLAS     0 - 6 
4
KRIM Jr. : TRNOVO       4 - 2 
PETEK 29.03.2019 ob 17.00
1
GRADIŠČE : SODČEK       2 - 4 
2
POLJE : ČEBEL'CE       4 - 2 
3
ROBARJI : XXX           2 - 4 
4
SVOBODA : BIZOVIK       4 - 2 


ZIMSKA LIGA - ZAKLJUČNI TURNIR
zabava in podelitev nagrad

 
Ljubljana 06.11.2018
 

BŠK Krim Ljubljana
« Zadnje urejanje: 02.april 2019ob 18:30 od Mixa » Prijavljen
Mixa
ekspert
*****
Objave: 568


Ogled Profila
« Odgovori #6 dne:: 16.januar 2019ob 20:52 »

LESTVICA PO sedmem (7) KOLU:

1   ISOGLAS         42      0  
2   UPSSS         39      3  
3   KRIM JUNIOR         35      7  
4   XXX         28      14  
5   POLJE         26      16  
6   ČEBELCE         24      18  
6   SODČEK         24      18  
8   KRIM SENIOR      23      19  
9   STRMEC         22      20  
10   KRIMČEK BAR         21      21  
10   SODRAŽICA         21      21  
10   STAFF           21      21  
13   TRNOVO         20      22  
14   VRBA      16      26  
15   SVOBODA         14      28  
16   BIZOVIK         13      29  
17   MRAVLJICA      10      32  
18   ROBARJI         9      33
19   GRADIŠČE      8      34  
20   KRIM UP         4      38  
« Zadnje urejanje: 21.januar 2019ob 12:43 od Mixa » Prijavljen
Mixa
ekspert
*****
Objave: 568


Ogled Profila
« Odgovori #7 dne:: 21.januar 2019ob 12:52 »

LESTVICA PO osmem (Cool KOLU:

1   ISOGLAS         46      2  
2   UPSSS         45      3  
3   KRIM JUNIOR         41      7  
4   XXX         32      16  
5   POLJE         30      18  
5   SODČEK         30      18  
7   KRIM SENIOR      29      19  
8   ČEBELCE         26      22  
9   STAFF           25      23  
10   TRNOVO         24      24  
10   STRMEC         24      24  
12   VRBA      22      26  
13   KRIMČEK BAR         21      27  
13   SODRAŽICA         21      27  
15   BIZOVIK         15      33  
16   SVOBODA         14      34  
17   MRAVLJICA      12      36  
18   ROBARJI         11      37
19   GRADIŠČE      8      40  
20   KRIM UP         4      44  
« Zadnje urejanje: 26.januar 2019ob 11:42 od Mixa » Prijavljen
Mixa
ekspert
*****
Objave: 568


Ogled Profila
« Odgovori #8 dne:: 26.januar 2019ob 11:56 »

LESTVICA PO desetem (10) KOLU:

1   UPSSS         51      3  
2   ISOGLAS         50      4  
3   KRIM JUNIOR         46      8  
4   SODČEK         36      18  
5   KRIM SENIOR      35      19  
6   XXX         32      22  
7   POLJE         30      24  
8   VRBA      28      26  
8   ČEBELCE         28      26  
10   TRNOVO         27      27  
10   STRMEC         27      27  
12   STAFF           25      29  
13   SODRAŽICA         24      30  
14   KRIMČEK BAR         23      31  
15   BIZOVIK         19      35  
16   MRAVLJICA      18      36  
17   SVOBODA         17      37  
18   ROBARJI         11      43
19   GRADIŠČE      8      46  
20   KRIM UP         5      49  
« Zadnje urejanje: 12.februar 2019ob 12:58 od Mixa » Prijavljen
Mixa
ekspert
*****
Objave: 568


Ogled Profila
« Odgovori #9 dne:: 12.februar 2019ob 13:16 »

LESTVICA PO enajstem (11) KOLU:

1   UPSSS         57      3  
2   ISOGLAS         56      4  
3   KRIM JUNIOR         52      8  
4   SODČEK         42      18  
5   KRIM SENIOR      35      25  
6   XXX         34      26  
7   STRMEC         33      27  
8   TRNOVO         30      30  
8   POLJE         30      30  
10   STAFF           29      31  
10   KRIMČEK BAR         29      31  
12   VRBA      28      32  
12   ČEBELCE         28      32  
14   SODRAŽICA         24      36  
15   MRAVLJICA      23      37  
15   SVOBODA         23      37  
17   BIZOVIK         22      38  
18   ROBARJI         11      49
19   GRADIŠČE      9      51  
20   KRIM UP         5      55  
« Zadnje urejanje: 13.februar 2019ob 12:29 od Mixa » Prijavljen
Mixa
ekspert
*****
Objave: 568


Ogled Profila
« Odgovori #10 dne:: 13.februar 2019ob 12:39 »

LESTVICA PO dvanajstem (12) KOLU:

1   UPSSS         63      3  
2   ISOGLAS         62      4  
3   KRIM JUNIOR         53      13  
4   SODČEK         44      22  
5   XXX         40      26  
6   STRMEC         37      29  
7   TRNOVO         36      30  
8   KRIM SENIOR      35      31  
9   POLJE         34      32  
10   ČEBELCE         32      34  
11   VRBA      30      36  
12   STAFF           29      37  
12   KRIMČEK BAR         29      37  
12   SODRAŽICA         29      37  
15   MRAVLJICA      27      39  
16   SVOBODA         25      41  
17   BIZOVIK         24      42  
18   GRADIŠČE      13      53  
19   ROBARJI         11      55
20   KRIM UP         7      57  
« Zadnje urejanje: 20.februar 2019ob 16:06 od Mixa » Prijavljen
Mixa
ekspert
*****
Objave: 568


Ogled Profila
« Odgovori #11 dne:: 20.februar 2019ob 16:20 »

LESTVICA PO trinajstem (13) KOLU:

1   ISOGLAS         68      4  
2   UPSSS         67      5  
3   KRIM JUNIOR         59      13  
4   SODČEK         50      22  
5   STRMEC         43      29  
6   XXX         42      30  
7   TRNOVO         40      32  
8   POLJE         36      36  
9   KRIM SENIOR      35      37  
9   STAFF           35      37  
11   SODRAŽICA         33      39  
12   ČEBELCE         32      40  
12   VRBA      32      40  
14   MRAVLJICA      31      41  
15   KRIMČEK BAR         29      43  
16   BIZOVIK         28      44  
17   SVOBODA         25      47  
18   GRADIŠČE      15      57  
19   ROBARJI         11      61
20   KRIM UP         9      63  
« Zadnje urejanje: 03.marec 2019ob 12:43 od Mixa » Prijavljen
Mixa
ekspert
*****
Objave: 568


Ogled Profila
« Odgovori #12 dne:: 03.marec 2019ob 13:26 »

LESTVICA PO petnajstem (15) KOLU:

1   ISOGLAS         80      4  
2   UPSSS         75      9  
3   KRIM JUNIOR         69      15  
4   SODČEK         54      30  
5   XXX         48      36  
6   STRMEC         47      37  
7   TRNOVO         46      38  
8   STAFF           45      39  
9   POLJE         42      42  
9   VRBA      42      42  
11   SODRAŽICA         41       43  
12   ČEBELCE         40      44  
13   KRIMČEK BAR         36      48  
14   KRIM SENIOR      35      49
14   MRAVLJICA      35      49  
16   BIZOVIK         32      52  
17   SVOBODA         27      57  
18   GRADIŠČE      19      65  
19   ROBARJI         17      67
20   KRIM UP         10      74  
« Zadnje urejanje: 20.marec 2019ob 21:10 od Mixa » Prijavljen
Mixa
ekspert
*****
Objave: 568


Ogled Profila
« Odgovori #13 dne:: 20.marec 2019ob 21:20 »

LESTVICA PO sedemnajstem (17) KOLU:

1   ISOGLAS         86      10  
2   UPSSS         85      11  
3   KRIM JUNIOR         77      19  
4   SODČEK         64      32  
5   STRMEC         57      39  
6   XXX         54      42  
6   VRBA      54      42  
6   TRNOVO         54      42  
9   STAFF           51      45  
10   SODRAŽICA         47       49  
11   POLJE         44      52  
12   KRIM SENIOR      43      53
13   ČEBELCE         42      54  
13   KRIMČEK BAR         42      54  
15   MRAVLJICA      37      59  
16   SVOBODA         33      63  
17   BIZOVIK         32      64  
18   ROBARJI         25      71
19   GRADIŠČE      23      73  
20   KRIM UP         10      86  
« Zadnje urejanje: 27.marec 2019ob 15:42 od Mixa » Prijavljen
Mixa
ekspert
*****
Objave: 568


Ogled Profila
« Odgovori #14 dne:: 27.marec 2019ob 15:51 »

LESTVICA PO osemnajstem (18) KOLU:

1   ISOGLAS         92      10  
2   UPSSS         91      11  
3   KRIM JUNIOR         83      19  
4   SODČEK         70      32  
5   STRMEC         59      43  
6   XXX         56      46  
6   VRBA      56      46  
8   STAFF           55      47  
9   TRNOVO         54      48  
10   SODRAŽICA         51       51  
11   KRIMČEK BAR         46      56  
12   KRIM SENIOR      45      57
13   POLJE         44      58  
14   ČEBELCE         42      60  
14   MRAVLJICA      42      60  
16   SVOBODA         37      65  
17   BIZOVIK         32      64  
18   GRADIŠČE      26      76  
19   ROBARJI         25      77
20   KRIM UP         13      89  
« Zadnje urejanje: 02.april 2019ob 18:37 od Mixa » Prijavljen
Strani: [1] 2
  Natisni  
 
Pojdi na:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2007, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!