Balinarska Zveza Slovenije
03.april 2020ob 09:05 *
Dobrodošli, gost. Prosim, prijavite se ali registrirajte.

Prijavite se z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seje.
Novice:
 
   Domov   Pomoč Išči Koledar Prijava Registracija  
Strani: [1]
  Natisni  
avtor Tema: MASTERS 2018  (Prebrano 1407 krat)
Mixa
ekspert
*****
Objave: 571


Ogled Profila
« dne:: 10.november 2018ob 09:57 »

BALINARSKA DVORANA KRIM sobota 10.11. in nedelja 11.11. 2018
nastopajo :
Jenčič Sara              Krim
Volčina Nina             Krim
Škoberne Laura        Krim
Hervol Eva                Bistrica
Debevc Sonja            Bistrica
Marc Tanja                Hrast Agrochem
Vidmar Denise           Krim
Čankušić Zumra         Šiška

 DISCIPLINA IGRA V KROG:
( 1.krog po razvrstitvI na državnem prvenstvu, 8 obratov, v primeru neodločenega dodatna 2 obrata)
1.KROG
   JENČIČ SARA      ČANKUŠIČ ZUMRA           18 – 16       
   ŠKOBERNE LAURA   VIDMAR DENISE           16 – 23    
   HERVOL EVA      VOLČINA NINA                   16 – 24    
   DEBEVC SONJA      MARC TANJA                   20 – 21    
2.KROG
SKUPINA ZMAGOVALK
   VOLČINA NINA      MARC TANJA                    25-18
   JENČIČ SARA       VIDMAR DENISE            25-22
SKUPINA PORAŽENK
   HERVOL EVA      ČANKUŠIČ ZUMRA            15-14
   ŠKOBERNE LAURA       DEBEVC SONJA            23-24 (p)   
3.KROG
za 1.mesto
        VOLČINA NINA      JENČIČ SARA            26-25
Za 3.mesto
   MARC TANJA      VIDMAR DENISE   20-22
Za 5.mesto
   HERVOL EVA      DEBEVC SONJA           16-17
Za 7.mesto
   ČANKUŠIĆ ZUMRA   ŠKOBERNE LAURA   22-23(p)

VRSTNI RED PO 1.DISCIPLINI:
št.   Ime in priimek   Št. točk v disciplini   Skupaj
1.   VOLČINA NINA              10                       10
2.   JENČIČ SARA                8                         8
3.   VIDMAR DENISE        6                         6
4.   MARC TANJA                5                         5
5.   DEBEVC SONJA                4                         4
6.   HERVOL EVA                3                         3
7.   ŠKOBERNE LAURA        2                         2
8.   ČANKUŠIĆ ZUMRA        1                         1

« Zadnje urejanje: 10.november 2018ob 12:32 od Mixa » Prijavljen
Mixa
ekspert
*****
Objave: 571


Ogled Profila
« Odgovori #1 dne:: 10.november 2018ob 14:17 »

št.   Ime in priimek                1.serija   2.serija   Končni rezultat
8   ČANKUŠIČ ZUMRA      8               3                  11
7   VIDMAR DENISE      3                  3                    6   
6   ŠKOBERNE LAURA      4                19                   23   
5   VOLČINA NINA             11                18                  27
4   JENČIČ SARA             19              17                  36
3   MARC TANJA             12                 11                  23
2   DEBEVC SONJA          4                 11                  15
1   HERVOL EVA          5                   8                  13

TOČKE V 2.DISCIPLINI:
št.   Ime in priimek   Št. točk v disciplini
1.   JENČIČ SARA              10
2.   VOLČINA NINA               8
3.   ŠKOBERNE                6
4.   MARC TANJA               5
5.   DEBEVC SONJA                4
6.   HERVOL EVA                3
7.   ČANKUŠIĆ ZUMRA        2
8.   VIDMAR DENISE        1

VRSTNI RED PO 2.DISCIPLINI:
št.   Ime in priimek   Št. točk v predhodnih disciplinah    Skupaj
                                   1.    2.   
1.   VOLČINA NINA               10    8                              18
1.   JENČIČ SARA                 8   10                              18
3.   MARC TANJA                 5     5                              10
4.   DEBEVC SONJA                  4     4                                8
5.   ŠKOBERNE LAURA         2     6                                8
6.   VIDMAR DENISE         6     1                                7
7.   HERVOL EVA                 3      3                                6
8.   ČANKUŠIĆ ZUMRA         1     2                                3
« Zadnje urejanje: 11.november 2018ob 08:35 od Mixa » Prijavljen
Mixa
ekspert
*****
Objave: 571


Ogled Profila
« Odgovori #2 dne:: 11.november 2018ob 10:06 »

Dobro jutro!
Nadaljujemo z tekmovanjem Masters 2018!

DISCIPLINA POSAMEZNO
1.KROG
1   DEBEVC SONJA      ŠKOBERNE LAURA   7-11   
2   HERVOL EVA      VOLČINA NINA         13-5   
3   JENČIČ SARA      MARC TANJA           5-13   
4   VIDMAR DENISE   ČANKUŠIĆ ZUMRA    13-5   

2.KROG
SKUPINA ZMAGOVALK
   ŠKOBERNE LAURA   VIDMAR DENISE   11-3   
   MARC TANJA      HERVOL EVA        8-12
SKUPINA PORAŽENK
   DEBEVC SONJA      ČANKUŠIČ ZUMRA    3-13
   JENČIČ SARA      VOLČINA NINA            13-3

3.KROG
za 1.mesto
A   ŠKOBERNE LAURA   B   HERVOL EVA   13-11
Za 3.mesto
A1   VIDMAR DENISE   B1   MARC TANJA     8-9
Za 5.mesto
C   ČANKUŠIĆ ZUMRA   D   JENČIČ SARA    13-5
Za 7.mesto
C1   DEBEVC SONJA   D1   VOLČINA NINA             7-13

VRSTNI RED V 3.DISCIPLINI:
št.   Ime in priimek        Št. točk v disciplini
1.   ŠKOBERNE LAURA          10
2.   HERVOL EVA                    8
3.   MARC TANJA                    6
4.   VIDMAR DENISE            5
5.   ČANKUŠIČ ZUMRA            4
6.   JENČIČ SARA                    3
7.   VOLČINA NINA                    2
8.   DEBEVC SONJA                    1

VRSTNI RED PO 3.DISCIPLINI:
št.   Ime in priimek   Št. točk v predhodnih disciplinah   Skupaj
                                   1.   2.   3.   
1.   JENČIČ SARA                 8   10   3   21
2.   VOLČINA NINA               10   8   2   20
3.   ŠKOBERNE LAURA         2   6   10   18
4.   MARC TANJA                 5   5   6   16
5.   HERVOL EVA                 3   3   8   14
6.   VIDMAR DENISE         6   1   5   12
7.   DEBEVC SONJA                 4   4   1   9
8.   ČANKUŠIĆ ZUMRA         1   2   4   7

« Zadnje urejanje: 11.november 2018ob 13:17 od Mixa » Prijavljen
Mixa
ekspert
*****
Objave: 571


Ogled Profila
« Odgovori #3 dne:: 11.november 2018ob 14:23 »

HITROSTNO IZBIJANJE( po vrstnem redu  od 8.-1.)
št.   Ime in priimek                    1.serija             točke
8   ČANKUŠIČ ZUMRA                 0                0
7   VIDMAR DENISE               14                3
6   MARC TANJA                       17                6
5   DEBEVC SONJA                       15                4
4   HERVOL EVA                       14                3
3   ŠKOBERNE LAURA               16                5
2   VOLČINA NINA                       38              10
1   JENČIČ SARA                       22                8
« Zadnje urejanje: 11.november 2018ob 15:33 od Mixa » Prijavljen
Mixa
ekspert
*****
Objave: 571


Ogled Profila
« Odgovori #4 dne:: 11.november 2018ob 15:38 »

Končni vrstni red Masters 2018 :
1. Volčina Nina                   30 točk
2. Jenčič Sara                     29 točk
3. Škoberne Laura               23 točk
4. Marc Tanja                      22 točk
5. Hervol Eva                      17 točk
6. Vidmar Denise                 15 točk
7. Debevc Sonja                   12 točk
8 Čankušić Zumra                  7 točk

lep pozdrav !
Prijavljen
Strani: [1]
  Natisni  
 
Pojdi na:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2007, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!