Balinarska Zveza Slovenije
06.april 2020ob 12:31 *
Dobrodošli, gost. Prosim, prijavite se ali registrirajte.

Prijavite se z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seje.
Novice:
 
   Domov   Pomoč Išči Koledar Prijava Registracija  
Strani: 1 2 [3] 4 5
  Natisni  
avtor Tema: Svetovno prvenstvo 2018 - JIAXING (Kitajska)  (Prebrano 7894 krat)
Primož Marinko
balinarski navdušenec
***
Objave: 129


Ogled Profila Email
« Odgovori #30 dne:: 26.oktober 2018ob 11:18 »

Hitrostno U23, 1. serija:

1. Italija (Mana Mateo) 42
2. Hrvaška (Čubela Marin) 41
3. Slovenija (Čeh Erik) 41/47
4. BIH (Čorluka Mate) 38
5. Francija (Leiva Marcon Sebastien) 35
6. Kitajska (Tang Qian)35
7. Tunizija (Khiari Hamza)33
8. Turčija (Yakin Mehmet) 32
9. Avstralija (Samsa Daniel) 32

Žan Sodec trenutno vodi 9-1 posamezno proti črnogorcu.


Kot zanimivost naj povemo, da so Kitajci pogodbeno "zaposlili" vse balinarske reprezentante, da se lahko le ti posvečajo samo treningu v pričakovanju morebitnega nastopa na Olimpijskih igrah 2024.
« Zadnje urejanje: 26.oktober 2018ob 11:22 od Primož Marinko » Prijavljen
Primož Marinko
balinarski navdušenec
***
Objave: 129


Ogled Profila Email
« Odgovori #31 dne:: 26.oktober 2018ob 12:16 »

Žan Sodec uspešen proti črnogorcu. Tekmo je končal z zmago 13-6.


Žreb je določil tudi nasprotnike naših v četrtfinalu:

U18 posamezno:
Slovenija (Sodec Ž.) - Italija (Graziano G.)

U18 igra v krog:
Slovenija (Povh G.) - Srbija (TOT K.)

U18 dvojice:
Slovenija (Povh/Sodec) - Hrvaška (Matijašić F./Gašpar L.)
Tunizija-Čile
Italija-Črna gora
Francija-Srbija


Ženske igra v krog:
Slovenija (Jenčič S.) - Hrvaška (Bajrić C.)

Francija-Srbija
Italija-Črna gora
Tunizija-Čile

Ženske posamezno:

Slovenija (Zule P.) - Francija (Furnari A.)
Italija-Hrvaška
Argentina-Španija
Alžirija-Kitajska

Dan se bo zaključil še z 2. kvalifikacijsko serijo štafetnega izbijanja.

« Zadnje urejanje: 26.oktober 2018ob 12:18 od Primož Marinko » Prijavljen
Primož Marinko
balinarski navdušenec
***
Objave: 129


Ogled Profila Email
« Odgovori #32 dne:: 26.oktober 2018ob 15:07 »

Tudi ženska štafeta brez finala. Punci sta v drugi kvalifikacijski seriji dosegle 37/53 in skupni rezultat 72, kar jih uvršča na skupno 6. mesto.

1. Francija (Barthet/Amar) 46/54    = 88
2. Turčija (Ozturk/Sahin) 45/55   = 87
3. Kitajska (Wang/Bai) 40/55  =76; razigravanje za tretje mesto:18/26
4. Italija (Traversa/Falconieri) 36/55 =76; razigravanje za tretje mesto:17/29
5. Čile (Polito/Polito) 39/52  = 72
6. Slovenija (Volčina/Pevec) 37/53   = 72 (imata slabši najboljši rezultat v primerjavi s Cilom)
7. Hrvaška (Karuza/Vojković) 29/53  = 61
....

V polfinalu se bodo srečali:
Francija-Italija
Turčija-Kitajska
« Zadnje urejanje: 26.oktober 2018ob 18:42 od Primož Marinko » Prijavljen
Primož Marinko
balinarski navdušenec
***
Objave: 129


Ogled Profila Email
« Odgovori #33 dne:: 26.oktober 2018ob 16:02 »

Matija Povh in Erik Čeh sta v 2. kvalifikacijski seriji štafet dosegla 43/57, skupaj 83 točk.

Vrstni red:
1. Hrvaška (Načinović/Čubela) 53/61 = 105
2. Turčija (Yakin/Altay) 51/59 =103
3. Italija (Mana/Mana) 51/61 = 102
4. Francija (Leiva Marcon/Belay) 51/59 = 101
5. Argentina (Hecker/Demarco) 49/57 = 97
6. Slovenija (Čeh/Povh) 43/57 = 83
7.Kitajska (Tang/Li) 41/58 = 77
...
Prijavljen
Primož Marinko
balinarski navdušenec
***
Objave: 129


Ogled Profila Email
« Odgovori #34 dne:: 27.oktober 2018ob 02:28 »

Sara Jenčič je izgubila dvoboj četrtfinala igre v krog proti hrvatici Bajrić z 18-20 in zaključila s tekmovanjem.
Prijavljen
Primož Marinko
balinarski navdušenec
***
Objave: 129


Ogled Profila Email
« Odgovori #35 dne:: 27.oktober 2018ob 02:57 »

V četrtfinalu izgubila tudi Polona Zule.

Polona Zule je v zadnjem obratu proti francozinji nadoknadila zaostanek dveh točk in izenačila na 8-8.
Sledil je dodaten obrat s fiksnim balinom, kjer je Polona suvereno zabližala kroglo, francozinja pa nato prevzela točko. Naša reprezentantka je zgrešila dve krogli ter nato šele z zadnjo zadela, kar pa ni zadoščalo za polfinale. Končni rezultat 8-9.


Žreb polfinala posamezno-Ž:
Alžirija-Argentina
Francija-Italija


Žreb polfinale igra v krog-Ž:
Francija-Italija
Hrvaška-Srbija
Prijavljen
Primož Marinko
balinarski navdušenec
***
Objave: 129


Ogled Profila Email
« Odgovori #36 dne:: 27.oktober 2018ob 03:10 »

Gašper Povh osvojil medaljo!

V igri v krog je Gašper premagal srba Tota z 19-17 in se prebil v polfinale, kjer ga čaka dvoboj s hrvatom.
Prijavljen
Primož Marinko
balinarski navdušenec
***
Objave: 129


Ogled Profila Email
« Odgovori #37 dne:: 27.oktober 2018ob 03:11 »

Žan Sodec je tesno izgubil dvoboj z Italijanom, končnih 9-10.

Svoje nastope bo nadaljeval v boju za 5. mesto.
Prijavljen
Primož Marinko
balinarski navdušenec
***
Objave: 129


Ogled Profila Email
« Odgovori #38 dne:: 27.oktober 2018ob 04:06 »

Nina Volčina z najboljšim skupnim rezultatom v polfinale!
V drugi seriji hitrostnega izbijanja je Nina zadela 37/45 in se uvrstila na skupno prvo mesto po kvalifikacijah.

Več sledi.
Prijavljen
Primož Marinko
balinarski navdušenec
***
Objave: 129


Ogled Profila Email
« Odgovori #39 dne:: 27.oktober 2018ob 04:29 »

Tudi Erik Čeh v polfinale!
V drugi seriji hitrostnega izbijanja je dosegel 43/48!
Prijavljen
Primož Marinko
balinarski navdušenec
***
Objave: 129


Ogled Profila Email
« Odgovori #40 dne:: 27.oktober 2018ob 04:43 »

Hitrostno izbijanje - ženske

Rezultati kvalifikacije:
1. Slovenija (Volčina) 37/45 = 75
2. Francija (Barthet) 33/44 = 74
3. Kitajska (Wang) 38/45 = 71
4. Turčija (Ozturk) 35/45 = 70
5. Hrvaška (Bajrić) 35/41 = 66
6. Italija (Venturini) 33/46 = 65
7. Švica (Alcaraz) 30/41 = 56
....

Polfinale je na sporedu danes ob 20.00 uri po lokalnem času (14.00 po slovenskem):
Slovenija-Turčija
Francija-Kitajska

Pričakujemo še rezultate hitrostnega izbijanja U23 iz druge dvorane.
Tekmovanje se bo nadaljevalo ob 13.00 uri z dvojicami.
Prijavljen
Primož Marinko
balinarski navdušenec
***
Objave: 129


Ogled Profila Email
« Odgovori #41 dne:: 27.oktober 2018ob 05:08 »

Hitrostno izbijanje moški U23:

Rezultati:
1. Slovenija (Čeh) 43/46 =84
2. Italija (Mana) 40/47 = 82
3. Turčija (Yakin) 44/48 = 76
4. Hrvaška (Čubela) 35/49 = 76
5. BIH (Čorluka) 37/45 = 75
6. Francija (Leiva Marcon) 38/47 =73
7. Argentina (Hecker) 39/49 = 72
...

Polfinale bo na sporedu danes ob 20.30 uri:
Slovenija-Hrvaška
Italija-Turčija
Prijavljen
Primož Marinko
balinarski navdušenec
***
Objave: 129


Ogled Profila Email
« Odgovori #42 dne:: 27.oktober 2018ob 07:41 »

Dvojica Žan Sodec in Gašper Povh je izgubila dvoboj četrtfinala proti Hrvaški (Matijašić/Gašpar) z 13-7.

Sledili bodo polfinalni dvoboji v štafetnem izbijanju v obeh konkurencah.

« Zadnje urejanje: 27.oktober 2018ob 08:17 od Primož Marinko » Prijavljen
Primož Marinko
balinarski navdušenec
***
Objave: 129


Ogled Profila Email
« Odgovori #43 dne:: 27.oktober 2018ob 09:21 »

Polfinale ženska štafeta:
Francija-Italija 40/54 - 41/56
Turčija-Kitajska 47/54 - 41/54

Finale: Italija-Turčija

Polfinale moška štafeta U23:
Hrvaška-Francija 53/60-51/59
Turčija-Italija 45/59

Finale:Hrvaška-Italija

Prijavljen
Primož Marinko
balinarski navdušenec
***
Objave: 129


Ogled Profila Email
« Odgovori #44 dne:: 27.oktober 2018ob 10:37 »

Polfinale natančno izbijanje - ženske

Srbija (Antonjak)-Argentina (Pereyra) 18-0
Italija (Venturini C.) -Turčija (Ozturk) 9 -16


Finale: Srbija (Antonjak) - Turčija (Ozturk)

Polfinale natančni izbijanje - U23 ml. člani:
Argentina (Demarco)-Francija (Belay) 14-26
Italija (Ormolese)-Avstralija (Samsa) 4-24

Finale:Francija (Belay)-Italija (Ormolese)
Prijavljen
Strani: 1 2 [3] 4 5
  Natisni  
 
Pojdi na:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2007, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!