Balinarska Zveza Slovenije
22.oktober 2018ob 23:03 *
Dobrodošli, gost. Prosim, prijavite se ali registrirajte.

Prijavite se z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seje.
Novice:
 
   Domov   Pomoč Išči Koledar Prijava Registracija  
Strani: [1]
  Natisni  
avtor Tema: Balinarski turnir "24 ur" CESTA 2018  (Prebrano 532 krat)
Jožko Petrič
ekspert
*****
Objave: 689



Ogled Profila
« dne:: 25.september 2018ob 09:14 »

Vse ljubitelje balinanja in ostale vabimo na 8. tradicionalni Balinarski maraton Cesta 2018, ki se bo pričel v petek 28.09.2018 ob 20. uri in bo trajal do 29.9.2018 do 20.ure na pokritem balinišču na Cesti. Na turnirju bo nastopilo šestnajst ekip. Obetajo se nam zanimivi in napeti dvoboji, ter obilica zabave in športnih užitkov. Zato še enkrat vsi lepo vabljeni!!!!!!

Nostopile bodo ekipe:

KDU TI JST
HRAŠČE
I MAGGIOLINI
FRIGO TRANSPORT
KOŠANA
ADIJO PAMET
DRAGOMER
ŠD BRANIK
SENA BAR
EKIPA DA TE SKIPA
SLATNA
PEŠADIJA
LOGATEC
BAR PUMPA
CESTA
MI ZMOREMO

Balinarski pozdrav!!!!
« Zadnje urejanje: 01.oktober 2018ob 11:56 od Jožko Petrič » Prijavljen
Jožko Petrič
ekspert
*****
Objave: 689



Ogled Profila
« Odgovori #1 dne:: 01.oktober 2018ob 12:23 »

Začetek po SKUPINAH:

1. SKUPINA
ADIJO PAMET : KOŠANA  11 : 17
SLATNA : EKIPA DA TE SKIPA  12 : 21
ADIJO PAMET : EKIPA DA TE SKIPA  3 : 43
KOŠANA : SLATNA  24 : 13
ADIJO PAMET : SLATNA  4 : 20
KOŠANA : EKIPA DA TE SKIPA  10 : 23

Naprej: EKIPA DA TE SKIPA in KOŠANA

2. SKUPINA
MI ZMOREMO : BAR PUMPA  9 : 23
PEŠADIJA : SENA BAR  8 : 28
MI ZMOREMO : SENA BAR  26 : 9
BAR PUMPA : PEŠADIJA  37 : 7
MI ZMOREMO : PEŠADIJA  20 : 13
BAR PUMPA : SENA BAR  17 : 12

Naprej: BAR PUMPA in MI ZMOREMO

3. SKUPINA
DRAGOMER : CESTA  14 : 16
LOGATEC : ŠD BRANIK  27 : 9
DRAGOMER ŠD BRANIK  24 : 12
CESTA : LOGATEC  11 : 30
DRAGOMER : LOGATEC  25 : 12
CESTA : ŠD BRANIK 31 : 10

Naprej: LOGATEC in DRAGOMER

4. SKUPINA
FRIGO TR. : HRAŠČE  28 : 7
I MAGGIOLINI : KDU TI JSZ  18 : 18
FRIGO TR. : KDU TI JST  19 : 20
HRAŠČE : I MAGGIOLINI  17 : 17
FRIGO TR. : I MAGGIOLINI  15 : 14
HRAŠČE : KDU TI JST  14 : 15

Naprej: KDU TI JST in FRIGO TRANSPORT
Prijavljen
Jožko Petrič
ekspert
*****
Objave: 689



Ogled Profila
« Odgovori #2 dne:: 01.oktober 2018ob 12:30 »

ČETRTFINALE

EKIPA DA TE SKIPA : FRIGO TRANSPORT  11 : 6

KOŠANA : KDU TI JST  6 : 7

BAR PUMPA : DRAGOMER  15 : 8

MI ZMOREMO : LOGATEC  13 : 11
Prijavljen
Jožko Petrič
ekspert
*****
Objave: 689



Ogled Profila
« Odgovori #3 dne:: 01.oktober 2018ob 12:35 »

POLFINALE

EKIPA DA TE SKIPA : MI ZMOREMO  14 : 13

KDU TI JST : BAR PUMPA  6 : 20


FINALI ZA 1. mesto


BAR PUMPA : EKIPA DA TE SKIPA  4 : 16


FINALE ZA 3. mesto

KDU TI JST : MI ZMOREMO  12 : 14
« Zadnje urejanje: 01.oktober 2018ob 12:43 od Jožko Petrič » Prijavljen
Jožko Petrič
ekspert
*****
Objave: 689



Ogled Profila
« Odgovori #4 dne:: 01.oktober 2018ob 13:17 »

LESTVICA

1. EKIPA DA TE SKIPA = Marc Aleksander, Margon Borut, Sosič Klemen, Kocina Žan in Ličan Lan Timotej
2. BAR PUMPA = Petrič Mitja, Štor Alan, Zdauc Martin, Sever Gregor in Faganel Denis
3. MI ZMOREMO = Nabergoj Simon, Franetič Bogdan, Trošt Bogdan, Batagelj Tomaž in Kovačič Jurij
4. KDU TI JST = Jakopič Igor, Štok Matic, Štok Štefan, Faganel Lara in Požar Simon
5. KOŠANA = Kapelj Tadej, Kastelic Andrej, Kastelic Renato, Veljič Dalibor in Preljc Rok
6. LOGATEC = Žvab Uroš, Petrovič Slavko, Drvarič Andrej, Košir Matej in Treven Albert
7. FRIGO TRANSPORT = Ferfolja Gorazd, Švara Marko, Urdih Branko, Štrenfel Jaka in Fabjan Jure
8. DRAGOMER = Vodopivec Vinko, Naglič Jani, Komar Miloš in Iraj Milan
9. CESTA = Štor Sebastjan, Štor Aleksander, Bratina Sivester, Faganel Patrik in Petrič Erik
10. I MAGGIOLINI = Chiopris Roberto, Della Morte Giampaolo, Kovac Massimo, Zorzin Nicola in Dietz Borut
11. SENA BAR = Furlan Nejc, Česnik Gregor, Nusdorfer Blaž, Nusdorfer Jure in Božič Sergej
12. SLATNA = Bastjančič Milan, Simčič Rihard, Širok Iztok, Hvala Bojan in Hvala Miloš
13. HRAŠČE = Ris Vojko, Lekšan Dušan, Sajovic Franko, Marušič Dušan in Zalar Boštjan
14. ŠD BRANIK = Vidmar Bruno, Rojc Marjan, Kolenc Andreja, Birsa Vladimir in Kerševan Vladimir
15. PEŠADIJA = Mervič Sašo, Šraj Matej, Košuta Branko, Cotič Gregor in Turk Jože
16. ADIJO PAMET = Štor Alenka, Faganel Alenka, Dietz Dolores, Remškar Darja in Bandelj Neža
Prijavljen
Strani: [1]
  Natisni  
 
Pojdi na:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2007, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!