Balinarska Zveza Slovenije
22.oktober 2018ob 23:01 *
Dobrodošli, gost. Prosim, prijavite se ali registrirajte.

Prijavite se z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seje.
Novice:
 
   Domov   Pomoč Išči Koledar Prijava Registracija  
Strani: [1]
  Natisni  
avtor Tema: Območne lige 2018/19  (Prebrano 905 krat)
Herman
moderator
pridruženi član
*****
Objave: 44


Ogled Profila Email
« dne:: 28.avgust 2018ob 06:58 »

Tudi v OBZ Postojna se 31.8.2018 ob 17.00 uri prične s tekmovanji v I. območni ligi:

Pari 1. kroga:

Postojna 2 - Grmada
Bistrc - Hrašče
Katarina - Orlek Oro Met 2
Koseze - Košana mladi

Tekmovanje v ženski in II. območni ligi se prične v naslednjem tednu.
Prijavljen
Herman
moderator
pridruženi član
*****
Objave: 44


Ogled Profila Email
« Odgovori #1 dne:: 02.september 2018ob 15:17 »

Rezultati tekem 1. kroga v I. ligi OBZ Postojna:

Postojna 2 - Grmada                    10:12
Bistrc - Hrašče                             preloženo
Katarina - Orlek Oro Met 2            19:3
Koseze - Košana mladi                 12:10

Preložena tekma mora biti odigrana najkasneje do začetka prihodnjega kroga. Lestvica sledi po naslednjem krogu.

Pari 2. kroga, petek 7.9.2018:

Košana mladi - Postojna 2  
Orleke Oro Met 2 - Koseze
Hrašče - Katarina
Grmada - Bistrc


V tem tednu se prične tudi tekmovanje v ženski in II. ligi OBZ Postojna.  

Par 1. kroga v ženski ligi, sreda 5.9.2018:

Postojna - Pivka
Diabetinje - proste

Par 1. kroga v II. ligi, petek 7.9.2018:

Diabetiki - Frnantovi
Beu kamn - prosti
Prijavljen
Herman
moderator
pridruženi član
*****
Objave: 44


Ogled Profila Email
« Odgovori #2 dne:: 13.september 2018ob 09:13 »

Rezultati tekem 2. kroga v I. ligi OBZ Postojna:

Košana mladi - Postojna 2                 7:15
Orlek Oro Met 2 - Koseze                  14:8
Hrašče - Katarina                             preloženo
Grmada - Bistrc                               10:12

Zaostala tekma 1. kroga: Bistrc - Hrašče     16:6

Lestvica po 2. nepopolnem krogu:

1. Bistrc                               4 točke

2. Katarina                            2 (-1 tekma)
3. Postojna 2                         2
4. Grmada                             2
5. Koseze                              2
6. Orlek Oro Met 2                 2
7. Hrašče                              0 (-1)
8. Košana mladi                     0

Preložena tekma mora biti odigrana najkasneje do začetka prihodnjega kroga.

Pari 3. kroga, petek 14.9.2018:

Postojna 2 - Bistrc           
Katarina - Grmada
Koseze - Hrašče
Košana mladi - Orlek Oro Met 2


Rezultat tekme v ženski ligi OBZ Postojna:

Postojna - Pivka                              9:1
Diabetinje - proste

Par 2. kroga, danes 13.9.2018:

Diabetinje - Postojna
Pivka - prosta


Rezultat tekme v II. ligi OBZ Postojna:

Diabetiki - Frnantovi                          10:2
Beu kamn - prosti

Par 2. kroga, petek 14.9.2018:

Beu kamn - Diabetiki
Frnantovi - prosti


Lestvice ženske in II.lige sledijo po 3. krogu !








Prijavljen
Herman
moderator
pridruženi član
*****
Objave: 44


Ogled Profila Email
« Odgovori #3 dne:: 17.september 2018ob 13:15 »

Rezultati tekem 3. kroga v I. ligi OBZ Postojna:

Postojna 2 - Bistrc                               10:12
Katarina - Grmada                                21:1
Koseze - Hrašče                                   14:8
Košana mladi - Orlek Oro Met 2             16:6

Lestvica po 3. nepopolnih krogih:

1. Bistrc                                 6 točk
2. Katarina                              4 (-1 tekma)
3. Koseze                                4
4. Postojna 2                           2
5. Košana mladi                       2
6. Grmada                              2
7. Orlek Oro Met 2                   2
8. Hrašče                                0 (-1)

Ekipi Hrašč in Katarina morata odigrati še zaostalo tekmo.

Pari 4. kroga, petek 21.9.2018, ob 17.00 uri:

Orlek Oro Met 2 - Postojna 2
Hrašče - Košana mladi
Grmada - Koseze
Bistrc - Katarina


Rezultat tekme 2. kroga v ženski igi OBZ Postojna:

Diabetinje - Postojna                  4:6
Pivka - proste

Par 3. kroga, sreda 19.9.2018, ob 17.00 uri:

Pivka - Diabetinje
Postojna - proste


Rezultat tekme 2. kroga v II. ligi OBZ Postojna:

Beu kamn - Diabetiki               5:7
Frnantovi - prosti

Par 3. kroga, petek 21.9.2018 ob 17.00 uri:

Frnantovi - Beu kamn
Diabetiki - prosti

Lestvice ženske in II. lige sledijo po 3. krogu.

Prijavljen
Herman
moderator
pridruženi član
*****
Objave: 44


Ogled Profila Email
« Odgovori #4 dne:: 24.september 2018ob 07:40 »

Rezultati tekem 4. kroga v I. ligi OBZ Postojna:

Orlek Oro Met 2 - Postojna 2               12:10
Hrašče - Košana mladi                         16:6
Grmada - Koseze                                11:11
Bistrc - Katarina                                  16:6

Lestvica po 4. nepopolnih krogih:

1. Bistrc                                    8 točk
2. Koseze                                   5
3. Katarina                                 4 (-1 tekma)
4. Orlek Oro Met 2                      4
5. Grmada                                  3
6. Postojna 2                              2
7. Hrašče                                   2 (-1)
8. Košana mladi                          2

Ekipi Hrašče in Katarina morata v najkrajšem možnem terminu odigrati še zaostalo tekmo.

Pari 5. kroga, petek 28.9.2018:

Postojna 2 - Katarina
Koseze - Bistrc
Košana mladi - Grmada
Orlek Oro Met 2 - Hrašče


Rezultat tekme 3. kroga v ženski igi OBZ Postojna:

Pivka - Diabetinje                  8:2
Postojna - proste

Lestvica po 3. krogih:

1. Postojna                      4 točke
2. Pivka                            2
3. Diabetinje                     0

Par 4. kroga, sreda 26.9.2018:

Pivka - Postojna
Diabetinje - proste


Rezultat tekme 3. kroga v II. ligi OBZ Postojna:

Frnantovi - Beu kamn                       10:2
Diabetiki - prosti

Lestvica po 3. krogih:

1. Diabetiki                    4 točke
2. Frnantovi                    2
3. Beu kamn                   0

Par 4. kroga, petek 28.9.2018:

Frnantovi - Diabetiki
Beu kamn - prosti
Prijavljen
Herman
moderator
pridruženi član
*****
Objave: 44


Ogled Profila Email
« Odgovori #5 dne:: 01.oktober 2018ob 10:54 »

Rezultati tekem 5. kroga v I. ligi OBZ Postojna:

Postojna 2 : Katarina                 12:10
Koseze - Bistrc                          12:10
Košana mladi - Grmada              18:4
Orlek Oro Met 2 - Hrašče            15:7

Tekma 4. kroga: Grmada - Koseze se po pritožbi (upravičeni) gostujoče ekipe registrira za rezultatom: 5:17

Ekipi Hrašče in Katarina morata v najkrajšem možnem terminu odigrati še zaostalo tekmo.

Lestvica po 5. nepopolnih krogih:

1. Bistrc                          8 točk
2. Koseze                         8
3. Orlek Oro Met 2            6
4. Katarina                       4 (-1 tekma)
5. Košana mladi                4
6. Postojna 2                    4
7. Hrašče                         2 (-1)
8. Grmada                       2   

Pari 6. kroga, petek 5.10.2018:

Postojna 2 - Hrašče         
Grmada - Orlek Oro Met 2
Bistrc - Košana mladi
Katarina - Koseze


Rezultat tekme 3. kroga v II. ligi OBZ Postojna:

Frnantovi - Diabetiki                      3:9
Beu kamn - prosti

Lestvica po 4. krogih:

1. Diabetiki                   6 točke
2. Frnantovi                    2
3. Beu kamn                   0

Par 5. kroga, petek 5.10.2018:

Diabetiki - Beu kamn
Frnantovi - prosti


V ženski ligi OBZ Postojna v preteklem tednu ni bilo tekem, tako bosta
v tem tednu odigrani 2 tekmi:

Pivka - Postojna        (danes 1.10.2018)
Postojna - Diabetinje (sreda 3.10.2018)
Prijavljen
Herman
moderator
pridruženi član
*****
Objave: 44


Ogled Profila Email
« Odgovori #6 dne:: 08.oktober 2018ob 08:03 »

Rezultati tekem 6. kroga v I. ligi OBZ Postojna:

Postojna 2 - Hrašče                   18:4
Grmada - Orlek Oro Met 2         10:12
Bistrc - Košana mladi                 18:4
Katarina - Koseze                      18:4

Lestvica po 6. nepopolnih krogih:

1. Bistrc                                    10 točk
2. Koseze                                   8
3. Orlek Oro Met 2                      8
4. Katarina                                 6 (-1 tekma)
5. Postojna 2                              6
6. Košana mladi                          4
7. Hrašče                                   2 (-1)
8. Grmada                                  2

Ekipi Hrašče in Katarina morata v najkrajšem možnem terminu odigrati še zaostalo tekmo.

Pari 7.kroga; petek 12.10.2018:

Koseze - Postojna 2
Košana mladi - Katarina
Orlek Oro Met 2 - Bistrc
Hrašče - Grmada


Rezultat tekme 5. kroga v II. ligi OBZ Postojna:

Diabetiki - Beu kamn                 10:2
Frnantovi - prosti

Lestvica po 5. krogih:

1. Diabetiki                          8 točk
2. Frnantovi                          2 (-1)
3. Beu kamn                         0 (-1)

Par 6. kroga, petek 12.10.2018:

Beu kamn - Frnantovi
Diabetiki - prosti


Razultati tekem v ženski ligi OBZ Postojna:

Pivka - Postojna (4. krog)                  0:10
Postojna - Diabetinje (5. krog)            6:4

Lestvica po 5. krogih:

1. Postojna                        8 točk
2. Pivka                              2 (-1)
3. Diabetinje                       0 (-1)

Par 6. kroga; sreda 10.10.2018:

Diabetinje - Pivka
Postojna - prosta
Prijavljen
Herman
moderator
pridruženi član
*****
Objave: 44


Ogled Profila Email
« Odgovori #7 dne:: danes ob 14:36 »

Rezultati tekem 7. kroga v I. ligi OBZ Postojna:

Koseze - Postojna 2                           9:13
Košana mladi - Katarina                     22:0
Orlek Oro Met 2 - Bistrc                     14:8
Hrašče - Grmada                              10:12

Zaostala tekma 2. kroga: Hrašče - Katarina   14:8    

Lestvica po končanem jesenskem delu:

1. Bistrc                               10 točk
2. Orlek Oro Met 2                 10
3. Postojna 2                          8
4. Koseze                               8
5. Košana mladi                      6
6. Katarina                             6
7. Hrašče                               4
8. Grmada                              4       


Rezultat tekme 6. kroga v ženski ligi OBZ Postojna:

Diabetinje - Pivka                      6:4
Postojna - proste

Lestvica po končanem jesenskem delu:

1. Postojna                     8 točk
2. Diabetinje                    2
3. Pivka                           2


Rezultat tekme 6. kroga v II. ligi OBZ Postojna:

Beu kamn - Frnantovi                  8:4
Diabetiki - prosti

Lestvica po končanem jesenskem delu:

1. Diabetiki                 8 točk
2. Frnantovi                 2
3. Beu kamn                2

Tekmovanja v vseh ligah OBZ Postojna se nadaljujejo v začetku maja prihodnje leto
(neposredno pred tem sledijo tudi razporedi).
Prijavljen
Strani: [1]
  Natisni  
 
Pojdi na:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2007, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!