Balinarska Zveza Slovenije
18.september 2019ob 09:09 *
Dobrodošli, gost. Prosim, prijavite se ali registrirajte.

Prijavite se z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seje.
Novice:
 
   Domov   Pomoč Išči Koledar Prijava Registracija  
Strani: 1 [2]
  Natisni  
avtor Tema: Objave rezultatov gorenjskih lig  (Prebrano 8952 krat)
Slavc Dobnikar
moderator
veteran
*****
Objave: 1413


Ogled Profila Email
« Odgovori #15 dne:: 02.junij 2010ob 07:24 »

1. GORENJSKA LIGA

3. KROG      28.05.2010                        
Trata   :   Jesenice      12   :   4   /   108   :   77
Milje   :   Planina      7   :   9   /   54   :   57
Primskovo                              

LESTVICA:

   EKIPA   Z   N2   N1   P   TOČKE   IGRE         R IGRE   PUNTI         R PUNTI
1.   Primskovo   1   1   0   0   5   19   :   14   5   149   :   135   14
2.   Planina   1   0   1   0   4   17   :   16   1   135   :   129   6
3.   Jesenice   1   0   0   1   3   20   :   12   8   125   :   108   17
4.   Trata   1   0   0   1   3   18   :   14   4   165   :   151   14
5.   Milje   0   0   0   2   0   7   :   25   -18   54   :   105   -51

PARI NASLEDNJEGA KROGA:

4. KROG      04.06.2010                        
Primskovo   :   Jesenice      
Planina   :   Trata         
« Zadnje urejanje: 02.junij 2010ob 07:25 od Slavc Dobnikar » Prijavljen
Slavc Dobnikar
moderator
veteran
*****
Objave: 1413


Ogled Profila Email
« Odgovori #16 dne:: 02.junij 2010ob 07:25 »

2. GORENJSKA LIGA

3. KROG      28.05.2010                        
Zarica   :   Jurč Blejska Dobrava      2   :   14   /   47   :   72
Podnart   :   Huje      6   :   10   /   78   :   78
Visoko Rapa   :   Bratov Smuk      6   :   10   /   71   :   74

LESTVICA:

   EKIPA   Z   N2   N1   P   TOČKE   R IGRE   R PUNTI
1.   Huje   3   0   0   0   9   14   55
2.   Jurč Blejska Dobrava   2   0   0   1   6   14   20
3.   Bratov Smuk   2   0   0   1   6   6   32
4.   Podnart   2   0   0   1   6   2   -10
5.   Visoko Rapa   0   0   0   3   0   -14   -21
6.   Zarica   0   0   0   3   0   -22   -76

PARI NASLEDNJEGA KROGA:

4. KROG      04.06.2010
Jurč Blejska Dobrava   :   Huje
Bratov Smuk   :   Podnart
Zarica   :   Visoko Rapa
Prijavljen
Slavc Dobnikar
moderator
veteran
*****
Objave: 1413


Ogled Profila Email
« Odgovori #17 dne:: 02.junij 2010ob 07:27 »

LIGA STAREJŠIH ČLANOV - VZHOD

6. KROG      31.05.2010                        
Huje   :   Primskovo      2   :   10   /   43   :   67
Planina   :   Lesce      2   :   10   /   46   :   63
Tržič   :   Rogovila TELE TV      7   :   5   /   55   :   54
Center   :   Zasip      6   :   7   /   39   :   62
Sava   :   Radovljica Alp.      7   :   5   /   54   :   51

LESTVICA:

   EKIPA   Z   N2   N1   P   TOČKE   R IGRE   R PUNTI
1.   Primskovo   6   0   0   0   18   44   144
2.   Tržič   6   0   0   0   18   28   114
3.   Planina   5   0   0   1   15   28   148
4.   Huje   3   1   0   2   11   9   25
5.   Lesce   2   0   1   3   7   5   29
6.   Sava   2   0   0   4   6   -10   -37
7.   Radovljica Alpetour   2   0   0   4   6   -10   -58
8.   Zasip   1   1   0   4   5   -14   -62
9.   Rogovila TELE TV   1   0   0   5   3   -36   -112

PARI NASLEDNJEGA KROGA:

7. KROG      03.06.2010
Radovljica Alp.   :   Huje
Primskovo   :   Planina
Lesce   :   Tržič
Rogovila TELE TV   :   Center
Zasip   :   Sava
« Zadnje urejanje: 02.junij 2010ob 13:23 od Slavc Dobnikar » Prijavljen
Slavc Dobnikar
moderator
veteran
*****
Objave: 1413


Ogled Profila Email
« Odgovori #18 dne:: 02.junij 2010ob 07:28 »

LIGA STAREJŠIH ČLANOV - ZAHOD

6. KROG      31.05.2010                        
Gorje   :   Trata veterani      8   :   4   /   59   :   45
Hrušica   :   Šenčur      8   :   4   /   49   :   56
Predoslje   :   Bistrica      7   :   6   /   56   :   43
Adrijan Črnivec   :   Čirče VAN - DEN      7   :   6   /   68   :   51
Milje   :   Jesenice      4   :   8   /   45   :   61

LESTVICA:

   EKIPA   Z   N2   N1   P   TOČKE   R IGRE   R PUNTI
1.   Gorje   5   0   0   1   15   28   111
2.   Milje   4   1   0   1   14   27   125
3.   Jesenice   4   0   0   2   12   30   153
4.   Čirče VAN - DEN   3   0   2   1   11   20   39
5.   Predoslje   2   2   0   2   10   -2   -12
6.   Trata veterani   2   1   1   2   9   4   -14
7.   Šenčur   1   1   1   3   6   -22   -45
8.   Adrijan Črnivec   1   1   0   4   5   -21   -72
9.   Bistrica   0   1   2   3   4   -23   -112
10.   Hrušica   1   0   1   4   4   -41   -173

PARI NASLEDNJEGA KROGA:

7. KROG      03.06.2010
Jesenice   :   Gorje
Trata veterani   :   Hrušica
Šenčur   :   Predoslje
Bistrica   :   Adrijan Črnivec
Čirče VAN - DEN   :   Milje
« Zadnje urejanje: 03.junij 2010ob 11:25 od Slavc Dobnikar » Prijavljen
Slavc Dobnikar
moderator
veteran
*****
Objave: 1413


Ogled Profila Email
« Odgovori #19 dne:: 02.junij 2010ob 08:00 »

V soboto 29. maja se je na Miljah odvijal Mednarodni turnir za članice v disciplini dvojice. Končna zmaga je pripadla Tadeji in Nini Sodec. Čestitke!

Rezultati:            
                  
NASTOPAJOČE EKIPE:                  
                  
Hrvaška 1 (Vlahek, Bošković, Skočić)                  
Hrvaška 2 (Žeželjić, Čančarević, Čori)                  
Graphi Studio Pordenone (Venturina, Tramontina, Rigoli)                  
Muggia (Flego, Penko, Scotto)                  
Vojvodina (Čavić, Beronja)                  
Dalmatinac (Orlović, Lačarac)                  
Ruma (Antonjak, Zule Polona)                  
Krim 1 (Sodec Tadeja, Sodec Nina)                  
Krim 2 (Vidmar Denis, Vorih Ana)                  
Šiška 1 (Đukić Marija, Jelen Šajn Vida)                  
Šiška 2 (Božič Marija, Brodnik Likar Nada)                  
Bistrica 1 (Valjavec Ani, Kogoj Dani)                  
Bistrica 2 (Hervol Marjetka, Srečnik Vida)                  
Milje 1 (Kopač Mojca, Urbanč Marjeta, Krč Vera)                  
Milje 2 (Šumi Sabina, Kunstelj Marina, Čož Lucija)                  
Milje 3 (Jerman Anica, Vertovšek Jana)                  
                  
                  
Skupina 1                  
                  
Krim 2   :   Milje 2      7   :   6
Muggia   :   Dalmatinac      12   :   2
Dalmatinac   :   Milje 2      1   :   12
Krim 2   :   Muggia      7   :   4
Muggia   :   Milje 2      6   :   5
                  
   1.   Krim 2            
   2.   Muggia            
      Milje 2            
      Dalmatinac            
                  
Skupina 2                  
                  
Bistrica 1   :   Šiška 1      0   :   13
G.S. Pordenone   :   Hrvaška 1      10   :   1
Bistrica 1   :   Hrvaška 1      8   :   4
G.S. Pordenone   :   Šiška 1      6   :   5
Bistrica 1   :   Šiška 1      2   :   13
                  
   3.   G.S. Pordenone            
   4.   Šiška 1            
      Bistrica 1            
      Hrvaška 1            
                  
Skupina 3                  
                  
Bistrica 2   :   Krim 1      0   :   13
Vojvodina   :   Milje 3      3   :   8
Bistrica 2   :   Vojvodina      13   :   0
Milje 3   :   Krim 1      0   :   13
Milje 3   :   Bistrica 2      4   :   7
                  
   5.   Krim 1            
   6.   Bistrica 2            
      Milje 3            
      Vojvodina            
                  
Skupina 4                  
                  
Milje 1   :   Šiška 2      11   :   3
Hrvaška 2   :   Ruma      9   :   8
Ruma   :   Šiška 2      2   :   8
Milje 1   :   Hrvaška 2      9   :   4
Šiška 2   :   Hrvaška 2      7   :   9
                  
   7.   Milje 1            
   8.   Hrvaška 2            
      Šiška 2            
      Ruma            
                  
                  
ČETRTFINALE                  
                  
Krim 2   :   Hrvaška 2      13   :   1
Muggia   :   Milje 1      6   :   4
G.S. Pordenone   :   Bistrica 2      9   :   4
Šiška 1   :   Krim 1      3   :   7
                  
                  
POLFINALE                  
                  
Krim 2   :   Krim 1      6   :   10
Muggia   :   G.S. Pordenone      7   :   6
                  
                  
Za 3. mesto                  
                  
Krim 2   :   G.S. Pordenone      9   :   2
                  
                  
Za 1. mesto                  
                  
Krim 1   :   Muggia      7   :   6
                  
                  
                  
      KONČNI VRSTNI RED:            
   1.   Krim 1            
   2.   Muggia            
   3.   Krim 2            
   4.   G.S. Pordenone            
   5.   Milje 1            
   6.   Šiška 1            
   7.   Bistrica 2            
   8.   Hrvaška 2            
   9.   Milje 2            
   10.   Šiška 2            
   11.   Milje 3            
   12.   Bistrica 1            
   13.   Ruma            
   14.   Hrvaška 1            
   15.   Vojvodina            
   16.   Dalmatinac            
Prijavljen
Strani: 1 [2]
  Natisni  
 
Pojdi na:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2007, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!