Balinarska Zveza Slovenije
22.oktober 2018ob 23:04 *
Dobrodošli, gost. Prosim, prijavite se ali registrirajte.

Prijavite se z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seje.
Novice:
 
   Domov   Pomoč Išči Koledar Prijava Registracija  
Strani: [1]
  Natisni  
avtor Tema: DRŽAVNA PRVENSTVA ČLANICE 2018  (Prebrano 791 krat)
Slavc Dobnikar
veteran
******
Objave: 1379


Ogled Profila Email
« dne:: 17.junij 2018ob 16:59 »

DP ČLANICE - DVOJICE, FINALE, NEDELJA, 17.06.2018 ob 9:00, IDRIJA

1.skupina
Deskle 2 :Kolektor Idrija 4     4:11
Deskle 1: Kolektor Idrija 3     11:3
Deskle 2: Kolektor Idrija 3      9:6
Deskle 1 :Kolektor Idrija 4     4:13
Deskle 1 :Deskle 2              5:11
V polfinale: Kolektor Id. 4, Deskle 2

2.skupina
Bistrica 1 :Krim 2              4:13
Krim 3: Krim 1                  10:3
Bistrica 1 :Krim 1              9:13
Krim 2 :Krim 3                 12:13
Krim 1 :Krim 2                  6:13
V polfinale: Krim 3, Krim 2

Polfinale:
Kolektor Idrija 4 :Krim 2       7:12
Deskle 2 :Krim 3                5:13

Za 3. mesto:
Kolektor Idrija 4: Deskle 2      8:5

Za 1. mesto:
Krim 3: Krim 2                  10:3

Končni vrstni red:
1.Krim 3 (Jenčič, Vehovec)
2.Krim 2 (Škoberne L., Vidmar)
3.Kolektor Idrija 4 (Vrhovec, Novak)
4.Deskle 2 (Milojevič, Močnik)
5.Deskle 1 (Tinta M., Kodermac)
6.Krim 1 (Vorih, Volčina)
7.Kolektor Idrija 3 (Miklavčič, Andreuzi)
8.Bistrica 1 (Hervol E., Debevc)
Prijavljen
Slavc Dobnikar
veteran
******
Objave: 1379


Ogled Profila Email
« Odgovori #1 dne:: 17.junij 2018ob 18:35 »

DP ČLANICE - DVOJICE, POLFINALE, SOBOTA, 16.06.2018 ob 9:00


IDRIJA

1.skupina
Bistrica 1: Tičnica 1           13:3
Svoboda 1 :Deskle 2             7:12
Tičnica 1: Svoboda 1            11:4
Kolektor 2 :Deskle 2            8:9
Bistrica 1 :Deskle 2            3:12
Kolektor 2: Tičnica 1           13:3
Kolektor 2 :Bistrica 1          8:13
V finale: Deskle 2, Bistrica 1

2.skupina
Kolektor 1 :Deskle 1            2:13
Bistrica 2: Svoboda 2            6:0
Kolektor 1: Svoboda 2            6:0
Krim 3: Bistrica 2              13:3
Deskle 1: Krim 3                12:11
Bistrica 2:Kolektor 1          1:13
Kolektor 1 :Krim 3             10:11
V finale: Deskle 1, Krim 3


ŽIRI

3.skupina
Krim 1: Dragomer 2              13:0
Tičnica 2 :Kolektor 3           4:6
Dragomer 2 :Tičnica 2          10:11
Logatec :Kolektor 3             5:12
Krim 1: Kolektor 3              13:6
Logatec :Tičnica 2              5:13
Tičnica 2 :Kolektor 3           6:13
V finale: Krim 1, Kolektor 3

4.skupina
Krim 2: Deskle 3                13:3
Dragomer 1 :Kolektor 4          5:11
Deskle 3: Dragomer 1            13:11
Pivka ORO MET :Kolektor 4       6:9
Krim 2: Kolektor 4              13:2
Pivka ORO MET: Deskle 3         13:5
Pivka ORO MET :Kolektor 4       6:12
V finale: Krim 2, Kolektor 4
Prijavljen
Slavc Dobnikar
veteran
******
Objave: 1379


Ogled Profila Email
« Odgovori #2 dne:: 09.september 2018ob 14:57 »

DP ČLANICE NATANČNO ZBIJANJE - FINALE, NEDELJA, 09.09.2018 ob 9:00, BISTRICA

Rezultati:
1.Hervol Eva            6  21   9
 2.Debevc Sonja          5  13   7
 3.Marc Tanja           16   8   6
 4.Kopač Mojca          14  10   4
 5.Andreuzi Maja         4   7
 6.Zule Polona           6   5
 7.Pivk Lukančič Petra   9   3
 8.Vrabec Romana         3   3
 9.Pretnar Ingrid        2
10.Zrinski Mojca         0
Prijavljen
Slavc Dobnikar
veteran
******
Objave: 1379


Ogled Profila Email
« Odgovori #3 dne:: 21.september 2018ob 13:55 »

DP ČLANICE IGRA V KROG - FINALE, NEDELJA, 23.09.2018 ob 9:00, IDRIJA

1.skupina
Vidmar Denis : Vehovec Leja
Debevc Sonja: X                 

2.skupina
Marc Tanja : Andreuzi Maja
X :Vrenko Hribar Brigita       

3.skupina
Škoberne Laura : Jenčič Sara
X :Pivk Lukančič Petra         

4.skupina
Hervol Eva : Volčina Nina
Zule Polona: X                   
Prijavljen
Slavc Dobnikar
veteran
******
Objave: 1379


Ogled Profila Email
« Odgovori #4 dne:: 24.september 2018ob 18:11 »

DP ČLANICE IGRA V KROG - FINALE, NEDELJA, 23.09.2018 ob 9:00, IDRIJA

1.skupina
Vidmar Denis: Vehovec Leja      14:13
Debevc Sonja: X                  6:0
Vehovec Leja: X                  6:0
Vidmar Denis :Debevc Sonja     15:19
Vehovec Leja :Vidmar Denis     19:20
V 2. krog: Debevc S., Vidmar D.

2.skupina
Marc Tanja: Andreuzi Maja       20:12
X :Vrenko Hribar Brigita        0:6
Andreuzi Maja: X                 6:0
Marc Tanja:Vrenko Hri. Brigita19:22
Andreuzi Maja :Marc Tanja      13:24
V 2. krog: Vrenko Hribar B., Marc T.

3.skupina
Škoberne Laura :Jenčič Sara    21:22
X :Pivk Lukančič Petra          0:6
Škoberne Laura: X                6:0
Jenčič Sara: Pivk Luk. Petra    24:19
Škoberne Laura: Pivk Luk. Petra 17:16
V 2. krog: Jenčič S., Škoberne L.

4.skupina
Hervol Eva: Volčina Nina        20:14
Zule Polona: X                   6:0
Volčina Nina: X                  6:0
Hervol Eva: Zule Polona         21:20
Volčina Nina:Zule Polona      19:20
V 2. krog: Hervol E., Zule P.

Drugi krog:
Debevc Sonja:Zule Polona      13:19
Vidmar Denis:Hervol Eva       14:16
Vrenko H. Brig. :Škoberne Laura11:16
Marc Tanja:Jenčič Sara        12:19

Polfinale:
Zule Polona :Jenčič Sara       21:26
Hervol Eva :Škoberne Laura     12:20

Za 3. mesto:
Zule Polona: Hervol Eva         19:17

Za 1. mesto:
Jenčič Sara:Škoberne Laura     25:19
Prijavljen
Strani: [1]
  Natisni  
 
Pojdi na:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2007, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!