Balinarska Zveza Slovenije
20.avgust 2018ob 13:43 *
Dobrodošli, gost. Prosim, prijavite se ali registrirajte.

Prijavite se z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seje.
Novice:
 
   Domov   Pomoč Išči Koledar Prijava Registracija  
Strani: [1]
  Natisni  
avtor Tema: prvenstvo notranjske - člani posamezno a 18  (Prebrano 337 krat)
Branko
moderator
ekspert
*****
Objave: 968


Ogled Profila Email
« dne:: 07.maj 2018ob 15:07 »

PRVENSTVO NOTRANJSKE – ČLANI POSAMEZNO A

V sredo 13. junija 2018 ob 17.00 uri bo odigrano prvenstvo Notranjske v disciplini ČLANI POSAMEZNO A. Tekmovanje bo potekalo po spodaj predstavljenem razporedu in to v Sinji Gorici in Dragomeru. Pravico nastopa imajo posamezniki izpadli iz finalne skupine 2017 (8 posameznikov) in tisti posamezniki B1 – B8, ki napredujejo iz skupine B 2018.

Finale (8 POSAMEZNIKOV - A1 - A8) bo v Logatcu v NEDELJO 16. septembra 2018, s pričetkom ob 9.00 uri.

Igralni čas v predtekmovanju je 60 minut, na finalnem turnirju pa 75 minut.

1. skupina – SINJA GORICA – igrišče 1 in 2
PETROVIČ SLAVKO  :  B1
ČEKADA DANIJEL  :  B8
POR.
ZMAG.
REP.
naprej A1 in A2

2. skupina – SINJA GORICA  – igrišče 3 in 4
GODNJAVEC ZDRAVKO  :  B3
PAJSAR MIRO  :  B6
ZMAG.
REP.
naprej A3 in A4

Vodja tekmovanja v Sinji Gorici OGRIN SIMON.
__________________________________________________________________
3. skupina – DRAGOMER – igrišče 1 in 2
KOPRIVEC VINKO  :  B2
SEDEJ MARKO  :  B7
POR.
ZMAG.
REP.
naprej A5 in A6

4. skupina – DRAGOMER – igrišče 3 in 4
MALOVRH JANEZ  :  B4
NAGLIČ JANEZ  :  B5
POR.
ZMAG.
REP.
naprej A7 in A8

Vodja tekmovanja v Sinji Gorici KASTELIC BRANKA.


Lp Branko
« Zadnje urejanje: 02.junij 2018ob 11:45 od Branko » Prijavljen
Branko
moderator
ekspert
*****
Objave: 968


Ogled Profila Email
« Odgovori #1 dne:: 07.junij 2018ob 06:46 »

PRVENSTVO NOTRANJSKE – ČLANI POSAMEZNO A

V sredo 13. junija 2018 ob 17.00 uri bo odigrano prvenstvo Notranjske v disciplini ČLANI POSAMEZNO A. Tekmovanje bo potekalo po spodaj predstavljenem razporedu in to v Sinji Gorici in Dragomeru. Pravico nastopa imajo posamezniki izpadli iz finalne skupine 2017 (8 posameznikov) in tisti posamezniki B1 – B8, ki so napredovali iz skupine B 2018.

Finale (8 POSAMEZNIKOV - A1 - A8) bo v Logatcu v NEDELJO 16. septembra 2018, s pričetkom ob 9.00 uri.

Igralni čas v predtekmovanju je 60 minut, na finalnem turnirju pa 75 minut.

1. skupina – SINJA GORICA – igrišče 1 in 2
PETROVIČ SLAVKO  :  TRUDEN ZDENKO
ČEKADA DANIJEL  :  BUH AVGUST
POR.
ZMAG.
REP.
naprej A1 in A2

2. skupina – SINJA GORICA  – igrišče 3 in 4
GODNJAVEC ZDRAVKO  :  KOMAR MILOŠ
PAJSAR MIRO  :  CVEK SILVESTER
ZMAG.
REP.
naprej A3 in A4

Vodja tekmovanja v Sinji Gorici OGRIN SIMON.
__________________________________________________________________
3. skupina – DRAGOMER – igrišče 1 in 2
KOPRIVEC VINKO  :  PIVK STANE
SEDEJ MARKO  :  MIKLAVČIČ FRANC
POR.
ZMAG.
REP.
naprej A5 in A6

4. skupina – DRAGOMER – igrišče 3 in 4
MALOVRH JANEZ  :  TREVEN MILAN
NAGLIČ JANEZ  :  CERKVENIK JOŽKO
POR.
ZMAG.
REP.
naprej A7 in A8

Vodja tekmovanja v Sinji Gorici KASTELIC BRANKA - ŠEFRAN BRANKO - mentor


Lp Branko
Prijavljen
Branko
moderator
ekspert
*****
Objave: 968


Ogled Profila Email
« Odgovori #2 dne:: 14.junij 2018ob 21:23 »

PRVENSTVO NOTRANJSKE – ČLANI POSAMEZNO A

V sredo 13. junija 2018 ob 17.00 uri je bilo odigrano prvenstvo Notranjske v disciplini ČLANI POSAMEZNO A. Tekmovanje je potekalo po spodaj predstavljenem razporedu in to v Sinji Gorici in Dragomeru. Pravico nastopa so imeli posamezniki izpadli iz finalne skupine 2017 (8 posameznikov) in tisti posamezniki B1 – B8, ki so napredovali iz skupine B 2018.

Finale (8 POSAMEZNIKOV - A1 - A8) bo v Logatcu v NEDELJO 16. septembra 2018, s pričetkom ob 9.00 uri.

Igralni čas v predtekmovanju je 60 minut, na finalnem turnirju pa 75 minut.

1. skupina – SINJA GORICA – igrišče 1 in 2
PETROVIČ SLAVKO  :  TRUDEN ZDENKO   9 : 11
ČEKADA DANIJEL  :  BUH AVGUST   11 : 7
PETROVIČ SLAVKO  :  BUH AVGUST   13 : 0
ČEKADA DANIJEL   :  TRUDEN ZDENKO   9 : 4
PETROVIČ SLAVKO  :  TRUDEN ZDENKO   13 : 2
Naprej ČEKADA DANIJEL (A1) in PETROVIČ SLAVKO (A2)

2.skupina – SINJA GORICA  – igrišče 3 in 4
GODNJAVEC ZDRAVKO  :  KOMAR MILOŠ   4 : 8
PAJSAR MIRO  :  CVEK SILVESTER    13 : 2
GODNJAVEC ZDRAVKO  :  CVEK SILVESTER   13 : 2
PAJSAR MIRO  :  KOMAR MILOŠ   9 : 8
GODNJAVEC ZDRAVKO  :  KOMAR MILOŠ   13 : 0
naprej PAJSAR MIRO (A3) in GODNJAVEC ZDRAVKO (A4)

Vodja tekmovanja v Sinji Gorici je bil OGRIN SIMON.
__________________________________________________________________
3. skupina – DRAGOMER – igrišče 1 in 2
KOPRIVEC VINKO  :  PIVK STANE   0 : 13
SEDEJ MARKO  :  MIKLAVČIČ FRANC   0 : 6
SEDEJ MARKO  :  KOPRIVEC VINKO   0 : 6
PIVK STANE  :  MIKLAVČIČ FRANC   3 : 8
KOPRIVEC VINKO  :  PIVK STANE   6 : 0
naprej MIKLAVČIČ FRANC (A5) in KOPRIVEC VINKO (A6)

4. skupina – DRAGOMER – igrišče 3 in 4
MALOVRH JANEZ  :  TREVEN MILAN   11 : 8
NAGLIČ JANEZ  :  CERKVENIK JOŽKO   10 : 9
CERKVENIK JOŽKO  :  TREVEN MILAN   1 : 10
NAGLIČ JANEZ  :  MALOVRH JANEZ   2 : 12
NAGLIČ JANEZ  :  MALOVRH JANEZ   3 : 12
naprej MALOVRH JANEZ (A7) in TREVEN MILAN (A8)

Vodja tekmovanja v Dragomeru je bila KASTELIC BRANKA - ŠEFRAN BRANKO - mentor


Lp Branko
« Zadnje urejanje: 15.junij 2018ob 08:55 od Branko » Prijavljen
Strani: [1]
  Natisni  
 
Pojdi na:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2007, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!