Balinarska Zveza Slovenije
23.oktober 2018ob 16:16 *
Dobrodošli, gost. Prosim, prijavite se ali registrirajte.

Prijavite se z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seje.
Novice:
 
   Domov   Pomoč Išči Koledar Prijava Registracija  
Strani: [1]
  Natisni  
avtor Tema: Sodniki za sojenje državnih lig v maju in juniju 2018  (Prebrano 1306 krat)
Miloš
moderator
član
*****
Objave: 88


Ogled Profila Email
« dne:: 29.april 2018ob 19:48 »

I.liga - vzhod

7. krog, nedelja, 6.5.2018 ob 10.00

1. Tržič AC Žepič : Čirče VAN DEN                                       Bajželj, Mežnarec
2. Mengeš Rakoll : Velenje Premogovnik                              Kosar, Obolnar
3. Planina Kranj : Center Kranj ( 5.5.2918 ob 16.00 )           Hervol B., Hervol M.
4. Jesenice : Sloga                                                             Anderle, Ješe

8. krog, Nedelja, 13.5.2018 ob 10.00

1. Čirče VAN DEN : Velenje Premogovnik                              Anderle, Ješe
2. Mengeš Rkoll : Center Kranj                                            Žavbi, Lanišek
3. Planina Kranj : Sloga                                                      Hervol B. , Hervol M.
4. Jesenice : Tržič AC Žepič                                                 Selan, Bajželj

9. krog, sobota, 19.5.2018 ob 16.00

1. Jesenice : Čirče VAN DEN                                               Petojević : Kirik  
2. Sloga : Mengeš Rakoll                                                    Založnik : Tomažič
3. Tržič AC Žepič : Planina Kranj                                          Mežnarec, Hervol B.
4. Center : Velenje Premogovnik                                         Selan Bajželj

10. krog, sobota, 26.5.2018 ob 16.00

1. Čirče VAN DEN : Center Kranj                                         Drožina , Tomše
2. Mengeš Rakoll : Tržič AC Žepič                                        Lanišek, Žavbi
3. Planina Kranj : Jesenice                                                  Kirik, Petojević
4. Velenje Premogovnik : Sloga                                           Zupanc, Šimek


I. liga - zahod

7. krog, nedelja, 6.5.2018 ob 10.00

1. Planina Ajdovščina : Ilirska Bistrica                                 Žvokelj, Petrič
2. Jadran Izola : Orlek ORO MET                                        Taškar, Jakomin D.
3. Logatec : Jadran HK                                                      Kožman, Mestek
4. Košana : Marjetica Koper                                               Zakrajšek, Bašić

8. krog, nedelja, 13.5.2018 ob 16.00

1. Ilirska Bistrica : Orlek ORO MET                                      Maljevac, Štemberger
2. Jadran Izola : Jadran HK                                                 Šubelj. Jakomin Z.
3. Logatec : Marjetica Koper                                               Šefran, Komar
4. Košana : Planina Ajdovščina                                            Likar, Rupnik

9. krog, sobota, 19.5.2018 ob 16.00

1. Košana : Ilirska Bistrica                                                  Zakrajšek, Bašić
2. Marjetica Koper : Jadran Izola                                         Jakomin D., Taškar
3. Planina Ajdovščina : Logatec                                           Česnik, Petrič ( mentor )
4. Jadran HK : Orlek ORO MET                                             Rupnik, Guštin

10. krog, sobota, 26.5.2018 ob 16.00

1. Ilirska Bistrica : Jadran HK                                              Štemberger, Maljevac            
2. Jadran Izola : Planina Ajdovščina                                     Jakomin Z., Šubelj
3. Logatec : Košana                                                            Šefran, Kožman
4. Orlek ORO MET : Marjetica Koper                                     Likar, Guštin
II. liga - center

7. krog, petek, 4.5.2018 ob 17.30

1. Trata mladi : Rogovila TELE TV                                        Štancer, Tomše
2. Bistrica : Sodražica                                                        Anderle, Mežnarec
3. Pole : EIS Budničar                                                        kirik, Obolnar
4. Brezje : Svoboda                                                           Kosar, Naglič

8. krog, petek, 11.5.2018 ob 17.30

1. Rogovila TELE TV : Sodražica                                          Bajželj, Vrhovnik
2. Bistrica : EIS Budničar                                                   Čepon Tatjana, Nikolić ( mentor )
3. Polje : Svoboda                                                             Đokić, Dolenc
4. Brezje : Trata mladi                                                       Hvalec, Založnik (mentor )

9. krog, petek, 18.5.2018 ob 17.30

1. Brezje : Rogovila TELE TV                                              Založnik, Dolenc
2. Svoboda : Bistrica                                                         Obolnar, Đokić
3. Trata mladi : Polje                                                         Tomše, Štancer
4. EIS Budničar : Sodražica                                                Naglič, Šubert

10. krog, petek, 25.5.2018 ob 17.30

1. Rogovila TELE TV : EIS Budničar                                     Šivic Simon, Selan ( mentor )                                                                      
2. Bistrica : Trata mladi                                                      Legat Matjaž, Nikolić ( mentor )
3. Polje : Brezje                                                                Radoš, Petojević ( mentor )
4. Sodražica : Svoboda                                                      Kirik, Đokić

II. liga - Zahod

7. krog, nedelja, 6.5.2018 ob 10.00

1. Pliskovica : Cesta                                                         Rupnik, Guštin
2. Goriška Brda : Nanos                                                    Česnik, Arčon ( mentor )
3. Gradna Obrov : Videm Košana                                       Dolgan, Štemberger
4. Kolektor Idrija : Tabor Ozeljan                                       Pivk, Novak

8. krog, nedelja, 13.5.2018 ob 10.00

1. Cesta : Nanos                                                              Marc, Žvokelj ( mentor )
2. Goriška Brda : Videm Košana                                        Česnik, Poberaj (mentor )
3. Gradna Obrov : Tabor Ozeljan                                        Likar, Guštin
4. Kolektor Idrija : Pliskovica                                             Pivk, Novak

9. krog, sobota, 19.5.2018 ob 16.00

1. Kolektor Idrija : Cesta                                                   Šefran, Komar
2. Tabor Ozeljan : Goriška Brda                                          Poberaj, Arčon
3. Pliskovica : Gradna Obrov                                              Gustinčič T, Likar ( mentor )  
4. Videm Košana : Nanos                                                   Marc, Žvokelj ( mentor )

10. krog, sobota, 26.5.2018 ob 16.00

1. Cesta : Videm Košana                                                    Žvokelj, Marc
2. Goriška Brda : Pliskovica                                                Poberaj , Arčon
3. Gradna Obrov : Kolektor Idrija                                        Gustinčič P.,Rupnik ( mentor )
4. Nanos : Tabor Ozeljan                                                    Petrič, Česnik

II. liga - sever

5. krog, sobota, 12.5.2018 ob 16.00

1. Buldog : AMD Trbovlje                                                   Salkić, Frelih
2. Angel Besednjak : Rogaška Crystal                                 Taškar Beloglavec, Brčić

6. krog, sobota, 19.5.2018 ob 16.00

1. AMD Trbovlje : Rogaška Crystal                                      Salkić, Frelih
2. Angel Besednjak : Hoče                                                 Brčić, Fajdiga

7. krog, sobota, 26.5.2018, ob 16.00                                  

1. Buldog : Angel Besednjak                                               Salkić, Frelih
2. Hoče : Rogaška Crystal                                                   Fajdiga, Taškar Beloglavec


I. liga - Članice

9. krog, 5.5.2018 ob 10.00

1. Milje : Deskle                                                               Bajželj
2. Kolektoe Idrija : Hrast                                                  Veelikanje
3. Šiška : Bistrica                                                             Kirik

10. krog, nedelja, 6.5.2018 ob 10.00

1. Deskle : Kolektor Idrija                                                 Ferfolja
2. Hrast : Krim                                                                 Likar
3. Bistrica : Milje                                                              Vrhovnik  

11. krog, sobota, 12.5.2018 ob 10.00  

1. Krim : Deskle                                                               Tomažič                                                              
2. Kolektor Idrija : Bistrica ( petek, 11.5.2018 ob 17.00 )    Pivk      
1. Milje : Šiška                                                                 Bajželj  

12. krog, sobota, 19.5.2018 0b 10.00    

1. Deskle : Hrast                                                              Petrič
2. Bistrica : Krim                                                              Hervol Marjan
3. Šiška : Koletor                                                              Kosar  

13. krog, sobota, 26.5.2018 ob 10.00

1. Hrast : Bistrica                                                             Likar
2. Krim : Šiška                                                                 Obolnar
3. Kolektor Idrija : Milje                                                    Novak

14. krog, sobota, 2.6.2018 ob 10.00

1. Bistrica : Deskle                                                           Čepon
2. Šiška : Hrast                                                                Žavbi
3. Milje : Krim                                                                  Vrhovnik















                                        
« Zadnje urejanje: 25.maj 2018ob 07:04 od Miloš » Prijavljen
Strani: [1]
  Natisni  
 
Pojdi na:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2007, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!