Balinarska Zveza Slovenije
23.oktober 2018ob 16:13 *
Dobrodošli, gost. Prosim, prijavite se ali registrirajte.

Prijavite se z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seje.
Novice:
 
   Domov   Pomoč Išči Koledar Prijava Registracija  
Strani: [1]
  Natisni  
avtor Tema: DRŽAVNA PRVENSTVA DEČKI 2018  (Prebrano 732 krat)
Slavc Dobnikar
veteran
******
Objave: 1379


Ogled Profila Email
« dne:: 22.april 2018ob 10:41 »

DP U-14 POSAMEZNO - POLFINALE, SOBOTA, 21.04.18 ob 9:00


LJUBLJANA - KRIM

1.skupina

Škoberne Nelly : Žužič Stela    10:5
Štajner Nik : Dekleva Matija      7:6
Žužič Stela : Dekleva Matija     13:2
Škoberne Nelly : Štajner Nik      5:11
Škoberne Nelly : Žužič Stela    13:6
V drugi krog: Štajner Nik, Škoberne Nelly

2.skupina
Jarič Jani : Fermo Laura           7:6
Gardina Juri : X                       6:0
Fermo Laura : X                      6:0
Jarič Jani : Gardina Juri          11:4
Fermo Laura : Gardina Juri       9:7
V drugi krog: Jarič Jani, Fermo Laura

3.skupina
Žužič Kristina : Hiti Urban       13:9
Roj Janja : X                           6:0
Hiti Urban : X                          6:0
Žužič Kristina : Roj Janja        10:12
Hiti Urban : Žužič Kristina        8:12
V drugi krog: Roj Janja, Žužič Kristina

4.skupina
Šavko Denis : Hoxha Sumeja    5:13
Ivančič Nejc : X                       6:0
Šavko Denis : X                       6:0
Hoxha Sumeja : Ivančič Nejc   13:1
Šavko Denis : Ivančič Nejc      13:4
V drugi krog: Hoxha Sumeja, Šavko Denis


PLISKOVICA

5.skupina
Guštin Iva : Kavčič Etien          13:4
Bandelj Aljaž : X                       6:0
Kavčič Etien : X                        6:0
Guštin Iva : Bandelj Aljaž          9:6
Kavčič Etien : Bandelj Aljaž       4:11
V drugi krog: Guštin Iva, Bandelj Aljaž

6.skupina
Tragin Jakob : Marušič Domen   13:1
Vrabec Aljaž : X                         6:0
Marušič Domen : X                    6:0
Tragin Jakob : Vrabec Aljaž       13:2
Marušič Domen : Vrabec Aljaž     5:7
V drugi krog: Tragin Jakob, Vrabec Aljaž

7.skupina
Vrabec Justin : Jekše Jure          8:7
Brišar Luka : X                          6:0
Jekše Jure : X                           6:0
Vrabec Justin : Brišar Luka         5:13
Vrabec Justin : Jekše Jure          6:5
V drugi krog: Brišar Luka, Vrabec Justin

8.skupina
Štremfel Jaka : Bandelj D. Irenej 13:4
Čuk Izak : Švara Jan                    8:6
Bandelj D. Irenej : Švara Jan        6:8
Štremfel Jaka : Čuk Izak             13:1
Švara Jan : Čuk Izak                    0:6
V drugi krog: Štremfel Jaka, Čuk Izak


Razigravanje za finale:

LJUBLJANA - KRIM
Štajner Nik : Šavko Denis            11:6
Škoberne Nelly : Hoxha Sumeja   13:5
Jarič Jani : Žužič Kristina             13:1
Fermo Laura : Roj Janja                5:11

PLISKOVICA
Guštin Iva : Čuk Izak                   13:0
Bandelj Aljaž : Štremfel Jaka          3:13
Tragin Jakob : Vrabec Justin          11:8
Vrabec Aljaž : Brišar Luka               5:13

Zmagovalci so se uvrstili v finale.
Prijavljen
Slavc Dobnikar
veteran
******
Objave: 1379


Ogled Profila Email
« Odgovori #1 dne:: 22.april 2018ob 12:04 »

DP U-14 POSAMEZNO - FINALE, NEDELJA, 22.04.18 ob 9:00, SEŽANA

1.skupina
Štajner Nik : Brišar Luka                   3:12
Roj Janja : Guštin Iva                        4:10
Štajner Nik : Roj Janja                      3:13
Brišar Luka : Guštin Iva                   11:9
Roj Janja : Guštin Iva                        6:12
V polfinale: Brišar Luka, Guštin Iva

2.skupina
Škoberne Nelly : Tragin Jakob            6:7
Jarič Jani : Štremfel Jaka                 10:6
Škoberne Nelly : Štremfel Jaka          7:13
Tragin Jakob : Jarič Jani                    7:6
Štremfel Jaka : Jarič Jani                  9 :10
V polfinale: Tragin Jakob, Jarič Jani


Polfinale:
Brišar Luka : Jarič Jani                      8:5
Guštin Iva : Tragin Jakob                 10:2

Za 3. mesto:
Jarič Jani : Tragin Jakob                   13:3

Za 1. mesto:
Brišar Luka : Guštin Iva                   10:5


Končni vrstni red:
1.Brišar Luka
2.Guštin Iva
3.Jarič Jani
4.Tragin Jakob
5.Štremfel Jaka
6.Roj Janja
7.Škoberne Nelly
8.Štajner Nik
« Zadnje urejanje: 22.april 2018ob 15:51 od Slavc Dobnikar » Prijavljen
Slavc Dobnikar
veteran
******
Objave: 1379


Ogled Profila Email
« Odgovori #2 dne:: 11.maj 2018ob 18:04 »

DP U-14 IGRA V KROG, POLFINALE, SOBOTA, 12.05.2018 ob 9:00


KORTE

1.skupina
Roj Janja : Dekleva Matija
Šavko Denis : Fermo Laura
Fermo Laura : Roj Janja
Dekleva Matija : Žužič Kristina
Žužič Kristina : Fermo Laura
Roj Janja : Šavko Denis
Šavko Denis : Žužič Kristina
Fermo Laura : Dekleva Matija
Dekleva Matija : Šavko Denis
Žužič Kristina : Roj Janja

2.skupina
Panger Jakob : Gardina Juri
Žužič Stella : Štajner Nik
Štajner Nik : Panger Jakob
Gardina Juri : Hoxha Sumeja
Hoxha Sumeja : Štajner Nik
Panger Jakob : Žužič Stella
Žužič Stella : Hoxha Sumeja
Štajner Nik : Gardina Juri
Gardina Juri : Žužič Stella
Hoxha Sumeja : Panger Jakob


SEŽANA

1.skupina
Guštin Iva : Jekše Jure
Brišar Luka : Škoberne Nelly

2.skupina
Jarič Jani : Marušič Domen
Vrabec Justin : Tragin Jakob


Na Kortah se igra po sistemu vsak z vsakim, v finale napreduje zmagovalec skupine.

V Sežani se igra po ustaljenem sistemu, v finale se uvrstita zmagovalec in drugouvrščeni v skupini, za preostali dve mesti v finalu odloča medsebojno razigravanje tretje in zadnje uvrščenih v skupinah.


Finale bo v nedeljo 13.05.2018 ob 9:00 na igriščih Krima v Ljubljani.
Prijavljen
Slavc Dobnikar
veteran
******
Objave: 1379


Ogled Profila Email
« Odgovori #3 dne:: 12.maj 2018ob 20:10 »

DP U-14 IGRA V KROG - POLFINALE, SOBOTA, 12.05.2018 ob 9:00


SEŽANA

1.skupina
Guštin Iva: Jekše Jure          21:10
Brišar Luka: Škoberne Nelly     19:18
Jekše Jure: Škoberne Nelly      13:10
Guštin Iva :Brišar Luka        17:18
Jekše Jure :Guštin Iva         13:18
V finale: Brišar Luka, Guštin Iva

2.skupina
Jarič Jani :Marušič Domen      11:16
Vrabec Justin :Tragin Jakob    14:15
Jarič Jani: Vrabec Justin       16:7
Marušič Domen: Tragin Jakob     12:9
Jarič Jani: Tragin Jakob        18:14
V finale: Marušič Domen, Jarič Jani

Razigravanje za 5. in 6. mesto:
Jekše Jure :Vrabec Justin      10:18
Tragin Jakob :Škoberne Nelly   11:19
Zmagovalca sta se uvrstila v finale.


KORTE

1.skupina
Roj Janja: Dekleva Matija       13:5
Šavko Denis :Fermo Laura        4:8
Fermo Laura :Roj Janja          6:10
Dekleva Matija :Žužič Kristina  6:9
Žužič Kristina: Fermo Laura     10:3
Roj Janja: Šavko Denis          12:7
Šavko Denis :Žužič Kristina     6:9
Fermo Laura :Dekleva Matija     6:15
Dekleva Matija :Šavko Denis     7:12
Žužič Kristina :Roj Janja      12:13

Vrstni red:
1.Roj Janja - uvrščena v finale
2.Žužič Kristina
3.Dekleva Matija
4.Fermo Laura
5.Šavko Denis

2.skupina
Panger Jakob: Gardina Juri      11:6
Žužič Stella :Štajner Nik       6:10
Štajner Nik:Panger Jakob       8:8
Gardina Juri :Hoxha Sumeja      5:6
Hoxha Sumeja :Štajner Nik      12:13
Panger Jakob: Žužič Stella      15:5
Žužič Stella :Hoxha Sumeja      8:12
Štajner Nik: Gardina Juri        9:7
Gardina Juri: Žužič Stella      10:6
Hoxha Sumeja :Panger Jakob      6:10

Vrstni red:
1.Panger Jakob - uvrščen v finale
2.Štajner Nik
3.Hoxha Sumeja
4.Gardina Juri
5.Žužič Stela
Prijavljen
Slavc Dobnikar
veteran
******
Objave: 1379


Ogled Profila Email
« Odgovori #4 dne:: 12.maj 2018ob 20:10 »

DP U-14 IGRA V KROG - FINALE, NEDELJA, 13.05.2018 ob 9:00, LJ.-KRIM

1.skupina
Brišar Luka : Panger Jakob
Jarič Jani : Vrabec Justin

2.skupina
Guštin Iva : Roj Janja
Marušič Domen : Škoberne Nelly
Prijavljen
Slavc Dobnikar
veteran
******
Objave: 1379


Ogled Profila Email
« Odgovori #5 dne:: 18.maj 2018ob 07:38 »

DP U-14 IGRA V KROG - FINALE, NEDELJA, 13.05.2018 ob 9:00, LJ.-KRIM

1.skupina
Brišar Luka: Panger Jakob       17:12
Jarič Jani: Vrabec Justin       18:17
Panger Jakob: Vrabec Justin     13:12
Brišar Luka :Jarič Jani        13:15
Panger Jakob :Brišar Luka       8:20
V polfinale: Jarič Jani, Brišar Luka

2.skupina
Guštin Iva: Roj Janja           14:13
Marušič Domen :Škoberne Nelly   6:16
Roj Janja :Marušič Domen        8:9
Guštin Iva :Škoberne Nelly      7:16
Marušič Domen :Guštin Iva      13:14
V polfinale: Škoberne Nelly, Guštin Iva

Polfinale:
Jarič Jani :Guštin Iva         14:17
Brišar Luka: Škoberne Nelly     17:12

Za 3. mesto:
Jarič Jani :Škoberne Nelly     16:18

Za 1. mesto:
Guštin Iva :Brišar Luka        12:15
Prijavljen
Strani: [1]
  Natisni  
 
Pojdi na:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2007, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!