Balinarska Zveza Slovenije
25.september 2018ob 01:12 *
Dobrodošli, gost. Prosim, prijavite se ali registrirajte.

Prijavite se z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seje.
Novice:
 
   Domov   Pomoč Išči Koledar Prijava Registracija  
Strani: [1]
  Natisni  
avtor Tema: DRŽAVNA PRVENSTVA MLADINCI 2018  (Prebrano 806 krat)
Slavc Dobnikar
veteran
******
Objave: 1355


Ogled Profila Email
« dne:: 14.april 2018ob 14:04 »

DP U-18 POSAMEZNO - POLFINALE, SOBOTA, 14.04.18 ob 9:00


IDRIJA

1.skupina
Sodec Žan: Poljanec Matija      13:3
Požar Patrik :Močnik Luka       3:13
Poljanec Matija :Požar Patrik   1:13
Sodec Žan: Močnik Luka          13:6
Požar Patrik :Močnik Luka       3:13
V finale: Sodec Žan, Močnik Luka

2.skupina
Švara Nik: Šepic Bojc           13:2
Treven Albert: X                 6:0
Šepic Bojc: X                    6:0
Švara Nik: Treven Albert        13:4
Šepic Bojc :Treven Albert       6:13
V finale: Švara Nik, Treven Albert


IZOLA

3.skupina
Povh Gašper: Lerinc Tian        13:1
Sedmak Domen :Blaževič Luka     8:13
Lerinc Tian :Sedmak Domen       1:13
Povh Gašper: Blaževič Luka      13:1
Sedmak Domen: Blaževič Luka     10:3
V finale: Povh Gašper, Sedmak Domen

4.skupina
Sedmak Gašper: Kristančič Tomaž 12:4
Zalatel Matjaž :Guštin Jan      2:13
Kristančič Tomaž :Zalatel Matjaž8:13
Sedmak Gašper :Guštin Jan       3:13
Zalatel Matjaž: Sedmak Gašper   13:11
V finale: Guštin Jan, Zalatel Matjaž
Prijavljen
Slavc Dobnikar
veteran
******
Objave: 1355


Ogled Profila Email
« Odgovori #1 dne:: 14.april 2018ob 15:27 »

DP U-18 POSAMEZNO - FINALE, NEDELJA, 15.04.18 ob 9:00, IZOLA

1.skupina
Sodec Žan : Zalatel Matjaž
Treven Albert : Povh Gašper

2.skupina
Močnik Luka : Guštin Jan
Švara Nik : Sedmak Domen
Prijavljen
Slavc Dobnikar
veteran
******
Objave: 1355


Ogled Profila Email
« Odgovori #2 dne:: 15.april 2018ob 17:06 »

DP U-18 POSAMEZNO - FINALE, NEDELJA, 15.04.18 ob 9:00, IZOLA

1.skupina
Sodec Žan: Zalatel Matjaž       13:3
Treven Albert :Povh Gašper      6:11
Zalatel Matjaž :Treven Albert   2:13
Sodec Žan :Povh Gašper         11:12
Treven Albert :Sodec Žan        3:13
V polfinale: Povh Gašper, Sodec Žan

2.skupina
Močnik Luka :Guštin Jan         4:13
Švara Nik: Sedmak Domen         13:12
Močnik Luka :Sedmak Domen      11:13
Guštin Jan: Švara Nik           13:5
Sedmak Domen: Švara Nik         11:4
V polfinale: Guštin Jan, Sedmak Domen

Polfinale:
Povh Gašper: Sedmak Domen       13:2
Sodec Žan: Guštin Jan           13:6

Za 3. mesto:
Sedmak Domen :Guštin Jan        6:13

Za 1. mesto:
Povh Gašper :Sodec Žan         12:13

Končni vrstni red:
1. Sodec Žan
2. Povh Gašper
3. Guštin Jan
4. Sedmak Domen
5. Švara Nik
6. Treven Albert
7. Močnik Luka
8. Zalatel Matjaž
Prijavljen
Mixa
ekspert
*****
Objave: 540


Ogled Profila
« Odgovori #3 dne:: 27.maj 2018ob 11:13 »

DP Igra v krog:
Skupina 1
Sodec : Poljanec          23 : 14

skupina 2
Požar : Treven             18 : 22
Zalatel K :                     6 : 0
Požar :                          6 : 0
Treven : Zalatel K         20 : 16
Požar . Zalatel K           11 : 15

skupina 3
Zalatel M : Guštin         13 : 22
Blaževič :                       6 : 0
Zalatel M :                      6 : 0
Blaževič : Guštin           16 : 23
Blaževič : Zaletel M       17 : 10

Skupina 4
Povh : Močnik                28 : 10
Šepić :                            6 : 0
Močnik                            6 : 0
Šepić : Povh                  14 : 26
Močnik : Šepić               15 : 17

1/4 finale
Sodec : Šepić                  26 : 21
Poljanec : Povh               11 : 25
Treven . Blaževič             19 : 21
Zalatel K : Guštin             14 : 13

1/2 finale
Sodec : Zalatel K              24 : 16
Povh : Blaževič                 24 : 16

za 3.mesto
Zalatel K : Blaževič

za 1.mesto
Sodec : Povh
« Zadnje urejanje: 27.maj 2018ob 13:13 od Mixa » Prijavljen
Slavc Dobnikar
veteran
******
Objave: 1355


Ogled Profila Email
« Odgovori #4 dne:: 27.maj 2018ob 17:13 »

DP U-18, IGRA V KROG - FINALE, NEDELJA, 27.05.2018 ob 9:00, LJ.-KRIM

1.skupina
Sodec Žan: Poljanec Matija      23:14
V 2.krog: Sodec, Poljanec

2.skupina
Požar Patrik :Treven Albert    18:22
Zalatel Kristjan: X              6:0
Požar Patrik: X                  6:0
Treven Albert: Zalatel Kristjan 20:16
Požar Patrik :Zalatel Kristjan 11:15
V 2.krog: Treven, Zalatel K.

3.skupina
Zalatel Matjaž :Guštin Jan     13:22
Blaževič Luka: X                 6:0
Zalatel Matjaž: X                6:0
Blaževič Luka :Guštin Jan      16:23
Blaževič Luka: Zalatel Matjaž   17:10
V 2.krog: Guštin, Blaževič

4.skupina
Povh Gašper: Močnik Luka        28:10
Šepić Bojc: X                    6:0
Močnik Luka: X                   6:0
Šepić Bojc :Povh Gašper        14:26
Močnik Luka :Šepić Bojc        15:17
V 2.krog: Povh, Šepić

Četrtfinale:
Sodec Žan: Šepić Bojc           26:21
Poljanec Matija :Povh Gašper   11:25
Treven Albert :Blaževič Luka   19:21
Zalatel Kristjan: Guštin Jan    14:13

Polfinale:
Sodec Žan: Zalatel Kristjan     24:16
Povh Gašper: Blaževič Luka      24:16

Za 3.mesto:
Zalatel Kristjan :Blaževič Luka19:20

Za 1.mesto:
Sodec Žan :Povh Gašper         23:24
Prijavljen
Strani: [1]
  Natisni  
 
Pojdi na:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2007, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!