Balinarska Zveza Slovenije
21.april 2018ob 21:51 *
Dobrodošli, gost. Prosim, prijavite se ali registrirajte.

Prijavite se z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seje.
Novice:
 
   Domov   Pomoč Išči Koledar Prijava Registracija  
Strani: [1]
  Natisni  
avtor Tema: DRŽAVNA PRVENSTVA MLADINCI 2018  (Prebrano 367 krat)
Slavc Dobnikar
veteran
******
Objave: 1269


Ogled Profila Email
« dne:: 14.april 2018ob 14:04 »

DP U-18 POSAMEZNO - POLFINALE, SOBOTA, 14.04.18 ob 9:00


IDRIJA

1.skupina
Sodec Žan: Poljanec Matija      13:3
Požar Patrik :Močnik Luka       3:13
Poljanec Matija :Požar Patrik   1:13
Sodec Žan: Močnik Luka          13:6
Požar Patrik :Močnik Luka       3:13
V finale: Sodec Žan, Močnik Luka

2.skupina
Švara Nik: Šepic Bojc           13:2
Treven Albert: X                 6:0
Šepic Bojc: X                    6:0
Švara Nik: Treven Albert        13:4
Šepic Bojc :Treven Albert       6:13
V finale: Švara Nik, Treven Albert


IZOLA

3.skupina
Povh Gašper: Lerinc Tian        13:1
Sedmak Domen :Blaževič Luka     8:13
Lerinc Tian :Sedmak Domen       1:13
Povh Gašper: Blaževič Luka      13:1
Sedmak Domen: Blaževič Luka     10:3
V finale: Povh Gašper, Sedmak Domen

4.skupina
Sedmak Gašper: Kristančič Tomaž 12:4
Zalatel Matjaž :Guštin Jan      2:13
Kristančič Tomaž :Zalatel Matjaž8:13
Sedmak Gašper :Guštin Jan       3:13
Zalatel Matjaž: Sedmak Gašper   13:11
V finale: Guštin Jan, Zalatel Matjaž
Prijavljen
Slavc Dobnikar
veteran
******
Objave: 1269


Ogled Profila Email
« Odgovori #1 dne:: 14.april 2018ob 15:27 »

DP U-18 POSAMEZNO - FINALE, NEDELJA, 15.04.18 ob 9:00, IZOLA

1.skupina
Sodec Žan : Zalatel Matjaž
Treven Albert : Povh Gašper

2.skupina
Močnik Luka : Guštin Jan
Švara Nik : Sedmak Domen
Prijavljen
Slavc Dobnikar
veteran
******
Objave: 1269


Ogled Profila Email
« Odgovori #2 dne:: 15.april 2018ob 17:06 »

DP U-18 POSAMEZNO - FINALE, NEDELJA, 15.04.18 ob 9:00, IZOLA

1.skupina
Sodec Žan: Zalatel Matjaž       13:3
Treven Albert :Povh Gašper      6:11
Zalatel Matjaž :Treven Albert   2:13
Sodec Žan :Povh Gašper         11:12
Treven Albert :Sodec Žan        3:13
V polfinale: Povh Gašper, Sodec Žan

2.skupina
Močnik Luka :Guštin Jan         4:13
Švara Nik: Sedmak Domen         13:12
Močnik Luka :Sedmak Domen      11:13
Guštin Jan: Švara Nik           13:5
Sedmak Domen: Švara Nik         11:4
V polfinale: Guštin Jan, Sedmak Domen

Polfinale:
Povh Gašper: Sedmak Domen       13:2
Sodec Žan: Guštin Jan           13:6

Za 3. mesto:
Sedmak Domen :Guštin Jan        6:13

Za 1. mesto:
Povh Gašper :Sodec Žan         12:13

Končni vrstni red:
1. Sodec Žan
2. Povh Gašper
3. Guštin Jan
4. Sedmak Domen
5. Švara Nik
6. Treven Albert
7. Močnik Luka
8. Zalatel Matjaž
Prijavljen
Strani: [1]
  Natisni  
 
Pojdi na:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2007, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!