Balinarska Zveza Slovenije
17.januar 2018ob 09:41 *
Dobrodošli, gost. Prosim, prijavite se ali registrirajte.

Prijavite se z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seje.
Novice:
 
   Domov   Pomoč Išči Koledar Prijava Registracija  
Strani: [1]
  Natisni  
avtor Tema: Delegirani sodniki za nadaljevanje ligaškega tekmovanja v super - ligi  (Prebrano 278 krat)
Miloš
moderator
član
*****
Objave: 67


Ogled Profila Email
« dne:: 10.januar 2018ob 14:08 »

8. krog, sobota, 20.1.2018 ob 15.00

1. AIKEA Antena : Hrast                                                 Milavec, Jenko, Zakrajšek, Štemberger
2. Postojnska jama : Krim                                              Štancer, Drožina, Tomše, Hervol B.
3. Trata : Agrochem                                                       Petojević, Žavbi, Kirik, Lanišek
4. Skala : Zabiče                                                           Žvokelj, Ferfolja, Poberaj, Petrič

9. krog, sobota, 27.1.2018 ob 15.00

1. Skala : AIKEA Antena                                                 Petrovič, Koler, Šefran, Komar
2. Agrochem : Postojnska jama                                       Likar, Rupnik, Čepar, Hrvatin
3. Zabiče : Trata                                                            Taškar, Jakomin D. Jakomin Z., Šubelj
4. Krim : Hrast                                                              Mežnarec, Bajželj, Hervol B., Anderle

10. krog, sobota, 3.2.ob 15.002018

1. AIKEA Antena : Krim                                                  Čepar, Rupnik, Hrvatin, Likar
2. Postojnska jama : Zabiče                                            Šefran, Petrovič, Kožman, Koler
3. Trata : Skala                                                              Žavbi, Lanišek, Obolnar, Naglič
4. Hrast : Agrochem                                                       Selan, Drožina, Štancer, Tomše

11. krog, sobota, 17.2.2018 ob 15.00

1. Trata : AIKEA Antena                                                  Založnik, Kirik, Đokić, Tomažič
2. Skala : Postojnska jama                                              Poberaj, Arčon, Petrič, Žvokelj
3. Zabiče : Hrast                                                            Jakomin D., Jakomin Z., Taškar, Šubelj
4. Agrochem : Krim                                                        Rupnik, Likar, Čepar, Hrvatin

12. krog, sobota, 24.2.2018 ob 15.00

1. AIKEA Antena : Agrochem                                           Jenko, Maljevac, Dolgan, Milavec
2. Postojnska jama : Trata                                              Truden, Koler, Kožman, Petrovič
3. Hrast : Skala                                                              Šubelj, Jakomin D., Jakomin Z., Taškar
4. Krim : Zabiče                                                             Bajželj, Selan, Mežnarec,Anderle

13. krog, sobota, 3.3.2018 ob 15.00

1. Postojnska jama : AIKEA Antena                                  Hervol B., Ješe, Bajželj,Mežnarec
2. Trata : Hrast                                                               Kirik, Petojević, Đokić, Tomažič
3. Skala : Krim                                                               Petrič, Poberaj, Žvokelj, Ferfolja
4. Zabiče : Agrochem                                                      Drožina, Štancer, Žavbi, Lanišek

14. krog, sobota, 10.3.2018 ob 15.00

1. AIKEA Antena : Zabiče                                                Hrvatin, Čepar, Likar, Rupnik
2. Hrast : Postojna                                                         Šefran, Petrovič, Kožman, Komar
3. Krim : Trata                                                               Selan, Mežnarec, Petojević, Kirik
4. Agrochem : Skala                                                       Zakrajšek, Jenko, Milavec, Štemberger


Važno obvestilo:

Vse sodnike prosim, da preberejo zapisnik 8. seje sodniške komisije. Tam je natančno napisano kako nabaviti sodniška oblačila.









Prijavljen
Strani: [1]
  Natisni  
 
Pojdi na:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2007, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!