Balinarska Zveza Slovenije
20.avgust 2018ob 13:43 *
Dobrodošli, gost. Prosim, prijavite se ali registrirajte.

Prijavite se z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seje.
Novice:
 
   Domov   Pomoč Išči Koledar Prijava Registracija  
Strani: [1]
  Natisni  
avtor Tema: LIBL mednarodna ženska liga 2017/2018  (Prebrano 3678 krat)
Jelka Kožman
moderator
balinarski navdušenec
*****
Objave: 226


balinarska navdušenka


Ogled Profila Email
« dne:: 05.december 2017ob 10:44 »

1.krog Boccedromo Buttrio 10.12.2017
Prihod na igrišče  8.30-9.00, ZAČETEK  9.30

 STEZE SE DOLOČIJO Z ŽREBOM

Potek -orario:
9.30 terna- trojka Buttrio: ŠB Čavle,dvojka-coppia Buttrio: ŠB Čavle, individual- posamezno Buttrio:ŠB Čavle, combinato-krog Buttrio: ŠB Čavle
11.15 trojka ŠB Čavle: Kolektor, dvojka - ŠB Čavle:Kolektor, posamezno ŠB Čavle: Kolektor, krog ŠB Čavle: Kolektor
13.00 terna -trojka Kolektor: Buttrio, coppia-dvojka Kolektor: Buttrio, individuale- posamezno Kolektor: Buttrio, combinato-krog Kolektor: Buttrio
14.45 progresivo Buttrio
15.00 hitrostno- brzinsko Kolektor, ŠB Čavle
15.30 precizione l* ordine in un determinato campo e determinato sorteggio - vrstnI red zbijanja na posameznem igrišču se določi z žrebom
Buttrio 1, ŠB Čavle1, Kolektor 1 in Buttrio 2, ŠB Čavle 2, Kolektor 2
16.00 stafeta Buttrio
16.15. stafeta ŠB Čavle, Kolektor

Jelka Kožman
Prijavljen

smrekca
Jelka Kožman
moderator
balinarski navdušenec
*****
Objave: 226


balinarska navdušenka


Ogled Profila Email
« Odgovori #1 dne:: 11.december 2017ob 12:36 »

Rezultati 1.dela 1.kroga LIBL lige

Buttrio: Čavle 9: 7
Buttrio: Kolektor 10: 6
Kolektor: Čavle 4:12

Sledi 2.del 1.kroga v Ljubljani na Krimu 16.12.2017 ob 9.30 uri

Krim  : Triglav
Komiža: Triglav
Komiža : Krim
Prijavljen

smrekca
Jelka Kožman
moderator
balinarski navdušenec
*****
Objave: 226


balinarska navdušenka


Ogled Profila Email
« Odgovori #2 dne:: 17.december 2017ob 08:14 »

Rezultati 2.dela 1.kroga:

Krim : Triglav 9:7
Komiža : Triglav 8:8
Komiža : Krim 0:16

Nadaljujemo z 2.krogom:

Balinarska dvorana Kolektor Idrija
21.01.2018 ob 9.30 uri


Kolektor : ŠB Čavle
ŠB Čavle : Buttrio
Buttrio : Kolektor

Balinarska dvorana Šiška
20.01.2018 ob 9.30 uri

Triglav :Krim
Krim : Komiža
Triglav : Komiža

SREČNO 2018!


« Zadnje urejanje: 17.december 2017ob 08:17 od Jelka Kožman » Prijavljen

smrekca
Jelka Kožman
moderator
balinarski navdušenec
*****
Objave: 226


balinarska navdušenka


Ogled Profila Email
« Odgovori #3 dne:: 28.december 2017ob 13:58 »

OBVESTILO

Namesto 20.01.2017 bo 2.krog v balinarski dvorani Šiška

Balinarska dvorana Šiška
27.01.2018 ob 9.30 uri

Triglav :Krim
Krim : Komiža
Triglav : Komiža

Jelka Kožman
Prijavljen

smrekca
Jelka Kožman
moderator
balinarski navdušenec
*****
Objave: 226


balinarska navdušenka


Ogled Profila Email
« Odgovori #4 dne:: 12.januar 2018ob 10:00 »

Lestvici pred 2.krogom LIBL lige

Skupina A
1. Buttrio    19:13  +6  4
2. Čavle     19:13  +6   2
3. Kolektor 10:22  -12  0

Skupina B
1. Krim       25:7    +18  4
2. Triglav   15:17    -2    1
3. Komiža  8:24     -16   1
Prijavljen

smrekca
Jelka Kožman
moderator
balinarski navdušenec
*****
Objave: 226


balinarska navdušenka


Ogled Profila Email
« Odgovori #5 dne:: 21.januar 2018ob 19:18 »

Rezultati 2.kroga Idrija 21.01.2018

Kolektor:ŠBČavle 8:8
ŠB Čavle : Buttrio 6:10
Buttrio : Kolektor 5:11

3.krog sobota 17.02.2018 , organizator ŠB Čavle.

Vrstni red v skupini A:

1. Buttrio   34:30   +4  6
2. Čavle     33:31   +2  3
3. Kolektor 29:35   -6   3
« Zadnje urejanje: 21.januar 2018ob 19:24 od Jelka Kožman » Prijavljen

smrekca
Jelka Kožman
moderator
balinarski navdušenec
*****
Objave: 226


balinarska navdušenka


Ogled Profila Email
« Odgovori #6 dne:: 23.januar 2018ob 07:13 »

2.krog dvorana Šiška-Ljubljana, 27.01.2018 s pričetkom ob 9.30 uri

Tekme:

Triglav  : Krim
Krim : Komiža
Triglav : Komiža

VABLJENI.
Prijavljen

smrekca
Jelka Kožman
moderator
balinarski navdušenec
*****
Objave: 226


balinarska navdušenka


Ogled Profila Email
« Odgovori #7 dne:: 28.januar 2018ob 08:07 »

Rezultati 2.kroga Šiška

Triglav :Krim      2:14
Krim :Komiža     12:4
Triglav : Komiža 12:4

Vrstni red:
1. Krim        51:13 +38  8
2. Triglav     29:35  -6    3
3. Komiža    16:48  -32  1


3.krog se nadaljuje v nedeljo 18.02.2018 na igrišču ŠB Čavle s pričetkom ob 9.30 uri, kjer nastopajo ekipe Buttria, Kolektorja in ŠB Čavle.
V skupini ,kjer nastopajo Krim, Komiža, Triglav pa bo naverjetneje 3.krog 3.marca v Komiži.
Prijavljen

smrekca
Jelka Kožman
moderator
balinarski navdušenec
*****
Objave: 226


balinarska navdušenka


Ogled Profila Email
« Odgovori #8 dne:: 05.februar 2018ob 07:25 »

Obvestilo,

Komiža, Triglav in Krim so se dogovorili, da odigrajo 24.02.2018 ob 9.30 na Visu-Komiža.
Prijavljen

smrekca
Jelka Kožman
moderator
balinarski navdušenec
*****
Objave: 226


balinarska navdušenka


Ogled Profila Email
« Odgovori #9 dne:: 19.februar 2018ob 13:12 »

Rezultati tekem v Čavlah 17.02.2018

Čavle : Buttrio 8:8
Kolektor : Buttrio 6 :10
Čavle : Kolektor 11:5

Vrstni red:
1. Buttrio    52:44 +8  9
2. Čavle      52:44 +8  6
3.Kolektor   40:56 -16 3

Ekipa Buttria se je uvrstila direktno v finale.
Drugo in tretjeuvrščena ekipa pa bosta nastopili na polfinalnem turnirju.

Prijavljen

smrekca
Jelka Kožman
moderator
balinarski navdušenec
*****
Objave: 226


balinarska navdušenka


Ogled Profila Email
« Odgovori #10 dne:: 24.februar 2018ob 17:49 »

Rezultati iz Komize:
Komiza:Triglav 7:9
Krim:Triglav 11:5
Komiza :Triglav 6:10

Lestvica sledi
Prijavljen

smrekca
Jelka Kožman
moderator
balinarski navdušenec
*****
Objave: 226


balinarska navdušenka


Ogled Profila Email
« Odgovori #11 dne:: 24.februar 2018ob 18:56 »

Lestvica:
1. Krim.   72:24    +48 12
2. Triglav 43:53   -10   5
3.Komiza 29:67  -38  1

Ekipa Krima se je uvrstila direktno v finale.
Ostali dve finalistki dobimo po polfinalnih srecanjih.datum bomo dolocili kmalu .
« Zadnje urejanje: 24.februar 2018ob 18:58 od Jelka Kožman » Prijavljen

smrekca
Jelka Kožman
moderator
balinarski navdušenec
*****
Objave: 226


balinarska navdušenka


Ogled Profila Email
« Odgovori #12 dne:: 01.marec 2018ob 18:24 »

Polfinale LIBL, dvorana Šiška 10.03.2018 s pričetkom ob 9.30 uri.

Tekmi:
Triglav : Kolektor
Komiža :Čavle

Vabljeni!
Prijavljen

smrekca
Jelka Kožman
moderator
balinarski navdušenec
*****
Objave: 226


balinarska navdušenka


Ogled Profila Email
« Odgovori #13 dne:: 10.marec 2018ob 17:33 »

Rezultati iz Šiške :
Triglav : Kolektor 9:7
ŠB Čavle : Komiza. 10:6

Razigravanje
Triglav : ŠB Čavle 3:2

Pari 25.03.2018 on 9.30 uri v dvorani na Čavlah
Krim : ŠB Čavle
Triglav; Buttrio
« Zadnje urejanje: 10.marec 2018ob 17:39 od Jelka Kožman » Prijavljen

smrekca
Jelka Kožman
moderator
balinarski navdušenec
*****
Objave: 226


balinarska navdušenka


Ogled Profila Email
« Odgovori #14 dne:: 07.april 2018ob 05:53 »

REZULTATI FINALA LIBL LIGE

Čavle Škola boćanja - Krim 7:9

Trojka (2:0): Nimčević, V. Bajrić, Fućak (Maršanić) - Volčina, Vehovec (N. Škoberne), L. Škoberne 13:11
Posamezno (0:2): Marelja - Ludvik 12:13
Dvojica (2:0) Martinić, Čančarević - Vorih, Dolenc (Vidmar) 12:4
Bližanje in zbijanje v krog (1:1): C. Bajrić - Jenčič 19:19
Hitrostno zbijanje (0:2): C. Bajrić - Volčina 28:36
Natančno zbijanje (2:2): V. Bajrić - Jenčič 8:16, Čančarević - L. Škoberne 7:5
Štafeta (0:2): C. Bajrić, V. Bajrić - Volčina, Vorih 34:37

Čavle Škola boćanja - Triglav 12:4

Trojka (2:0): Svetić, V. Bajrić, Maršanić - Kopač, Brumen, Hervol 8:4
Posamezno (0:2): Marelja - Čankušić 8:11
Dvojica (2:0): Martinić, Čančarević - Zrinski (Šajn Vida), Marc 13:4
Bližanje in zbijanje v krog (2:0): C. Bajrić - Debevc 20:14
Hitrostno zbijanje (2:0): C. Bajrić - Šajn Vida 20:0
Natančno zbijanje (2:2): V. Bajrić - Debevc 8:13, Čančarević - Kopač 7:5
Štafeta (2:0) C. Bajrić, V. Bajrić - Marc, Hervol 34:25

Triglav - Krim 4:12

Trojka (1:1): Kopač, Hervol, Brumen - L. Škoberne, N. Škoberne (Vehovec), Vidmar 6:6
Posamezno (2:0): Čankušić - Vorih 7:8
Dvojica (0:2): Zrinski, Marc - Volčina, Ludvik 7:8
Bližanje in zbijanje v krog (0:2): Debevc - Jenčič 16:21
Hitrostno zbijanje (0:2): Šajn Vida - Volčina 0-42/36
Natančno zbijanje (1:3): Debevc - Jenčič 15:16, Kopač - L. Škoberne 5:5
Štafeta (0:2): Hervol, Marc - Volčina, Vorih 25:37

  PRVAK EKIPA KRIMA.

   
Prijavljen

smrekca
Strani: [1]
  Natisni  
 
Pojdi na:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2007, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!