Balinarska Zveza Slovenije
16.julij 2018ob 01:44 *
Dobrodošli, gost. Prosim, prijavite se ali registrirajte.

Prijavite se z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seje.
Novice:
 
   Domov   Pomoč Išči Koledar Prijava Registracija  
Strani: [1]
  Natisni  
avtor Tema: Območne lige 2017/18  (Prebrano 1888 krat)
Herman
moderator
pridruženi član
*****
Objave: 35


Ogled Profila Email
« dne:: 15.september 2017ob 12:05 »

Tudi v OBZ Postojna so se pričela tekomvanje v območnih ligah, vendar je že ob pričetku prišlo do številnih prestavitev tekem,
nesporočanja rezultatov in ostalih odsotnosti, zato se se posamezni krogi le stežka kompletirali. V nadaljevanju so kljub temu
navedeni rezultati dosedajih tekem.

I. območna liga OBZ Postojna

1. krog:

Grmada - Košana mladi                      13:9
Hrašče - Orlek Oro Met mladi             10:12
Bistrc - Koseze                                  13:9   
Katarina - Postojna mladi                   11:11

2. krog:

Postojna mladi - Grmada                    15:7
Koseze - Katarina                              13:9
Orlek Oro Met mladi - Bistrc                8:14
Košana mladi - Hrašče                       10:12

3. krog:

Grmada - Hrašče                                9:13
Bistrc - Košana mladi                         20:2
Katarina - Orlek Oro Met mladi           10:12
Postojna mladi - Koseze                     10:12

Lestvica po 3. krogih:

1. Bistrc                                    6 točk
2. Hrašče                                   4
3. Koseze                                   4
4. Orlek Oro Met mladi                4
5. Postojna mladi                        3
6. Grmada                                  2
7. Katarina                                 1 
8. Košana mladi                          0


II. območna liga OBZ Postojna:

1. krog:

Beu kamn - Športni park              8:4
Diabetiki - Pivka                         11:1
Frnantovi - prosti

2. krog:

Športni park - Diabetiki                3:9
Frnantovi - Beu kamn                  6:6
Pivka - prosti

3. krog:

Diabetiki - Frnantovi                    7:5
Pivka - Športni park                     8:4
Beu kamn - prosti

Lestvica po 3. krogih:

1. Diabetiki                          6 točk
2. Beu kamn                         3 (-1 tekma)
3. Pivka                                2 (-1)
4. Frnantovi                          1 (-1)
5. Športni park                      0


Ženska območna liga OBZ Postojna:

1. krog:

Diabetinje - Pivka                         4:6
Orlek Oro Met - Postojna               8:2

2. krog:

Pivka - Orlek Oro Met                   5:5
Postojna - Diabetinje                    4:6

Lestvica po 2. krogih:

1. Orlek Oro Met                      3 točke
2. Pivka                                    3
3. Diabetinje                             2
4. Postojna                               0




Prijavljen
Herman
moderator
pridruženi član
*****
Objave: 35


Ogled Profila Email
« Odgovori #1 dne:: 26.september 2017ob 08:03 »

Rezultati tekem v I. območni ligi OBZ Postojna:

4. krog:

Koseze - Grmada                                      preloženo
Orlek Oro Met mladi - Postojna mladi         12:10
Košana mladi - Katarina                            preloženo
Hrašče - Bistrc                                         preloženo

5. krog:

Grmada - Bistrc                                       8:14
Katarina - Hrašče                                     21:1
Postojna mladi - Košana mladi                  11:11
Koseze - Orlek Oro Met mladi                    13:9

Lestvica po 5. (nepopolnih) krogih:

1. Bistrc                                   8 točk (-1 tekma)

2. Koseze                                 6 (-1)
3. Orlek oro Met mladi               6
4. Postojna mladi                      4
5. Hrašče                                 4 (-1)
6. Katarina                               3 (-1)
7. Grmada                                2 (-1)
8. Košana mladi                        1 (-1)


Rezultati tekem v II. območni ligi OBZ Postojna:

4. krog:

Frnantovi - Pivka                               4:8
Beu kamn - Diabetiki                         8:4
Športni park - prosti

5. krog:

Pivka - Beu kamn                              6:6
Športni park - Frnantovi                     preloženo
Diabetiki - prosti

Lestvica po 5. krogih:

1. Diabetiki                              6 točk
2. Beu kamn                             6
3. Pivka                                    5
4. Frnantovi                              1 (-1)
5. Športni park                          0 (-1)


Rezultati tekem v ženski območni ligi OBZ Postojna:

3. krog:

Pivka - Postojna                                 4:6
Diabetinje - Orlek Oro Met                  4:6

4. krog:

Postojna - Pivka                                  8:2
Orlek Oro Met - Diabetinje                   neodigrano

Lestvica po 4. krogih:

1. Orlek Oro Met                               5 (-1) točk

2. Postojna                                        4
3. Pivka                                            3
4. Diabetinje                                     2 (-1)


Zaradi velikega števila neodigranih tekem (vremenske razmere) pozivamo vse ekipe,
ki imajo zaostale tekme, da le-te odigrajo čimprej in sporočijo rezultate. LP.




Prijavljen
Herman
moderator
pridruženi član
*****
Objave: 35


Ogled Profila Email
« Odgovori #2 dne:: 02.oktober 2017ob 11:14 »

Rezultati tekem v I. območni ligi OBZ Postojna:

6. krog:

Grmada - Orlek Oro Met mladi             10:12     
Košana mladi - Koseze                         14:8
Hrašče - Postojna mladi                        7:15
Bistrc - Katarina                                  preloženo 

Zaostali tekmi 4. kroga:

Koseze - Grmada                                14:8
Košana mladi - Katarina                       6:16

Lestvica po 6. (nepopolnih krogih):

1. Bistrc                                8 točk (-2 tekmi)
2. Koseze                               8       
3. Orlek Oro Met mladi            8
4. Postojna mladi                    6
5. Katarina                             5 (-1)
6. Hrašče                               4 (-1)
7. Košana mladi                      3
8. Grmada                              2 


Rezultati tekem v II. območni ligi OBZ Postojna:

6. krog:

Diabetiki - Športni park                            12:0
Beu kamn - Frnantovi                               10:2
Pivka - prosti

Zaostala tekma 5. kroga:

Športni park - Frnantovi                            3:9

Lestvica po 6. krogih:

1. Diabetiki                                8 točk
2. Beu kamn                               8
3. Pivka                                      5 (-1)
4. Frnantovi                                3
5. Športni park                            0     


Rezultati tekem v ženski območni ligi OBZ Postojna:               

5. krog:

Pivka - Diabetinje                        9:1
Postojna - Orlek Oro Met             10:0

Zaostala tekma 4. kroga:

Orlek Oro Met - Diabetinje            5:5

Lestvica po 5. krogih:

1. Postojna                              6 točk
2. Orlek Oro Met                        6
3. Pivka                                    5
4. Diabetinje                             3


Jesenski del tekmovanja v ženski in II. območni ligi je zaključen, medtem ko je v I. območni ligi
na sporedu še 7. krog. Ekipe, ki morajo odigrati zaostale (preložene) tekme pozivamo, da le-te
odigrajo čimprej in ažurno sporočijo rezultate.

                         
Prijavljen
Herman
moderator
pridruženi član
*****
Objave: 35


Ogled Profila Email
« Odgovori #3 dne:: 10.oktober 2017ob 07:16 »

Rezultati tekem v I. območni ligi:

7. krog:
Katarina - Grmada                               22:0
Postojna mladi - Bistrc                          8:14
Koseze - Hrašče                                  12:10
Orlek Oro Met mladi - Košana mladi      16:6

zaostala tekma 4. kroga:
Hrašče - Bistrc                                     7:15

Lestvica po 7. (nepopolnih) krogih:

1. Bistrc                                             12 točk (-1 tekma)
2. Koseze                                           10
3. Orlek Oro Met mladi                        10
4. Katarina                                           7 (-1)
5. Postojna mladi                                  6
6. Hrašče                                             4
7. Košana mladi                                   3
8. Grmada                                           2

Ekipi Bistrc in Katarina morata čimprej odigrati še preloženo tekmo 6. kroga,
nakar bo jesenski del tudi v tej ligi zaključen.
Prijavljen
Herman
moderator
pridruženi član
*****
Objave: 35


Ogled Profila Email
« Odgovori #4 dne:: 18.oktober 2017ob 08:42 »

Odigrana je bila še zaostala tekma 6. kroga v I. območni ligi OBZ Postojna:

Bistrc - Katarina              13:9

Končna lestvica (po jesenskem delu) v I. območni ligi:

1. Bistrc                                   14 točk

2. Koseze                                  10
3. Orlek Oro Met mladi               10
4. Katarina                                 7
5. Postojna mladi                        6
6. Hrašče                                   4
7. Košana mladi                         3
8. Grmada                                 2

Tekmovanja v območnih ligah OBZ Postojna se nadaljujejo v začetku meseca maja 2018.
« Zadnje urejanje: 20.oktober 2017ob 07:18 od Herman » Prijavljen
Herman
moderator
pridruženi član
*****
Objave: 35


Ogled Profila Email
« Odgovori #5 dne:: 15.maj 2018ob 10:55 »

Rezultati tekem v I. območni ligi:

8. krog:
Košana mladi - Grmada                        6:16
Orlek Oro Met mladi - Hrašče                14:8
Koseze - Bistrc                                    10:12
Postojni mladi - Katarina                      18:4

9. krog:
Grmada - Postojna mladi                      15:7
Katarina - Koseze                                 9:13
Bistrc - Orlek Oro Met mladi                  14:8
Hrašče - Košana mladi                          14:8

Lestvica po 9. krogih:
1. Bistrc                                      18 točk
2. Koseze                                     12
3. Orlek Oro Met mladi                  12
4. Postojna mladi                           8
5. Katarina                                    7
6. Grmada                                    6
7. Hrašče                                      6
8. Košana mladi                            3


Rezultati tekem v II. območni ligi:

7. in 8. krog:
Frnantovi - Diabetiki                           2:10
Pivka - Diabetiki                                 neodigrano

Lestvica po 8. krogih:
1. Diabetiki                                      10 točk
2. Beu kamn                                      8 (-1)
3. Pivka                                             5 (-2)
4. Frnantovi                                       3
5. Športni park                                   0 (izstopil iz lige)


Rezultati tekem v ženski območni ligi:

6. krog:
Orlek Oro Met - Pivka                      6:4
Diabetinje - Postojna                       2:8      

Lestvica po 6. krogih:
1. Postojna                             8 točk
2. Orlek Oro Met                       8
3. Pivka                                   5
4. Diabetinje                            3


P.S. že takoj na začetku spomladanskega dela so se ponovno, kljub večkratnim opozorilom nekaterim ekipam,
pojavile težave s prestavljanjem tekem in predvsem sporočanjem rezultatov odgovorni osebi, zato tudi objava
rezultatov zamuja.





« Zadnje urejanje: 15.maj 2018ob 11:12 od Herman » Prijavljen
Herman
moderator
pridruženi član
*****
Objave: 35


Ogled Profila Email
« Odgovori #6 dne:: 21.maj 2018ob 12:04 »

Rezultati tekem 10. kroga v I. območni ligi:

Hrašče - Grmada                          14:8
Košana mladi - Bistrc                    neodigrano
Orlek Oro Met mladi - Katarina      15:7
Koseze - Postojna mladi                10:12

Lestvica po 10. krogih:
1. Bistrc                                     18 točk (-1 tekma)
2. Orlek Oro Met mladi                 14
3. Koseze                                    12
4. Postojna mladi                         10
5. Hrašče                                      8
6. Katarina                                    7
7. Grmada                                    6               
8. Košana mladi                            3 (-1)


V II. območni ligi v pretekelm tednu ni bilo tekem.


Rezultati tekem 7. kroga v ženski območni ligi:

Postojna - Pivka                           7:3
Orlek Oro Met - Diabetinje            6:4

Lestvica po 7. krogih:
1. Postojna                              10 točk
2. Orlek Oro Met                        10
3. Pivka                                      5
4. Diabetinje                               3

       
Prijavljen
Herman
moderator
pridruženi član
*****
Objave: 35


Ogled Profila Email
« Odgovori #7 dne:: 28.maj 2018ob 20:16 »

Rezultati tekem 11. kroga v I. območni ligi:

Grmada - Koseze                                  18:4
Postojna mladi - Orlek Oro Met mladi     12:10
Katarina - Košana mladi                         preloženo 
Bistrc - Hrašče                                      17:5

Lestvica po 11. nepopolnih krogih:
1. Bistrc                                        20 točk (-1 tekma)
2. Orlek Oro Met mladi                    14
3. Postojna mladi                            12
4. Koseze                                       12
5. Grmada                                       8
6. Hrašče                                         8
7. Katarina                                      7 (-1)
8. Košana mladi                               3 (-2)

V II. območni ligi je bila odigrana zgolj tekma:

Pivka - Frnantovi                             10:2

Lestvica po 6. nepopolnih krogih: 
1. Diabetiki                                           6 točk (-2)
2. Beu kamn                                          6 (-2)
3. Pivka                                                 5 (-2)
4. Frnantovi                                           1

Rezultati tekem 8. kroga v ženski območni ligi:

Pivka - Orlek Oro Met                  4:6
Diabetinje - Postojna                   4:6

Lestvica po 8. krogih:
1. Postojna                             12 točk
2. Orlek Oro Met                       12
3. Pivka                                    5
4. Diabetinje                             3


Ekipe v I. območni ligi (Košana mladi, Bistrc in Katarina) ter
II. območni ligi (Diabetiki, Beu kamn in Pivka), pozivamo, da
čimpreje odigrajo zaostala srečanja, v nasprotnem sledijo......


Prijavljen
Herman
moderator
pridruženi član
*****
Objave: 35


Ogled Profila Email
« Odgovori #8 dne:: 05.junij 2018ob 08:34 »

Rezultati tekem 12. kroga v I. območni ligi:

Bistrc - Grmada                                   neodigrano
Hrašče - Katarina                                 14:8
Košana mladi - Postojna mladi               9:13
Orlek Oro Met mladi - Koseze                18:4

zaostala tekma: Košana mladi - Bistrc    4:18
 
Lestvica po 12. nepopolnih krogih:
1. Bistrc                                           22 točka (-1 tekma)
2. Orlek Oro Met mladi                       16
3. Postojna mladi                               14
4. Koseze                                          12
5. Hrašče                                          10
6. Grmada                                          8 (-1)
7. Katarina                                         7 (-1)
8. Košana mladi                                  3 (-1)   

Rezultati tekem v II. območni ligi:   

Diabetiki - Pivka                              neodigrano
Beu kamn - Pivka                            2:10
Diabetiki - Beu kamn                       8:4

Lestvica v II. območni ligi:
1. Diabetiki                                8 točk (-1)
2. Pivka                                      7 (-1)
3. Beu kamn                               6 (-1)
4. Frnantovi                                1

Rezultati tekem 9. kroga v ženski območni ligi:

Pivka - Diabetinje                        10:0
Postojna - Orlek Oro Met               8:2

Lestvica po 9. krogih:
1. Postojna                                14 točk
2. Orlek Oro Met                          12
3. Pivka                                        7
4. Diabetinje                                 3

Ekipe v I. območni ligi (Košana mladi, Katarina, Grmada in Bistrc) ter
II. območni ligi (Diabetiki, Beu kamn in Pivka), ponovno pozivamo, da
čimpreje odigrajo zaostala srečanja iz preteklosti.


                     
Prijavljen
Herman
moderator
pridruženi član
*****
Objave: 35


Ogled Profila Email
« Odgovori #9 dne:: 12.junij 2018ob 08:25 »

Rezultati tekem 13. kroga v I. območni ligi:

Orlek Oro Met mladi - Grmada               13:9
Koseze - Košana mladi                          11:11
Postojna mladi - Hrašče                         16:6
Katarina - Bistrc                                   12:10

zaostala tekma:
Bistrc - Grmada                                    17:5           Na tej tekmi je igralec Bistrc-a Dušan Iskra dosegel izjemen rezultat v igri v krog
                                                                             in sicer 35 točk ob celotno regularno odigrani tekmi z nasprotnikom.
Lestvica po 13. (nepopolnih) krogih:
1. Bistrc                                           24 točk
2. Orlek Oro Met mladi                       18
3. Postojna mladi                               16
4. Koseze                                          13
5. Hrašče                                          10
6. Katarina                                         9 (-1 tekma)
7. Grmada                                          8
8. Košana mladi                                  4 (-1) 


V II. območni ligi je bila odigrana zgolj tekma:

Diabetiki - Beu kamn                           8:4

Lestvica po nepopolno odigranih krogih:
1. Diabetiki                                          8 točk (-1)
2. Pivka                                                7 (-1)
3. Beu kamn                                         6
4. Frnantovi                                          1


Rezultati tekem 10. kroga v ženski območni ligi:

Diabetinje - Pivka                                      8:2
Orlek Oro Met - Postojna                            0:10

Lestvica po 10. krogih:
1. Postojna                                               16 točk
2. Orlek Oro Met                                        12
3. Pivka                                                      7
4. Diabetinje                                               5           

Ekipe v I. območni ligi (Košana mladi in Katarina) ter
v II. območni ligi, ponovno pozivamo, da čimpreje odigrajo zaostala srečanja.



 
Prijavljen
Herman
moderator
pridruženi član
*****
Objave: 35


Ogled Profila Email
« Odgovori #10 dne:: 25.junij 2018ob 19:46 »

Rezultati tekem 14. (zadnjega). kroga v I. območni ligi:

Grmada - Katarina                                                   22:0
Bistrc - Postojna mladi                                             20:2
Hrašče - Koseze                                                      13:9
Košana mladi - Orlek Oro Met mladi                          9:13

zaostala tekma 13. kroga: Katarina - Košana mladi    13:9

Končna lestvica po 14. krogih:
1. Bistrc                                         26 točk
2. Orlek Oro Met mladi                     20
3. Postojna mladi                             16
4. Koseze                                        13
5. Hrašče                                        12
6. Katarina                                      11
7. Grmada                                       10
8. Košana mladi                                 4


Rezultati tekem (več zaostalih) v II. območni ligi:

Diabetiki - Frnantovi                              8:4
Pivka - Diabetiki                                   2:10
Frnantovi - Beu kamn                            4:8
Diabetiki - Pivka                                   12:0
Frnantovi - Pivka                                  10:2
Beu kamn - Diabetiki                             6:6
Pivka - Beu kamn                                  8:4

Končna lestvica po 9. krogih:
1. Diabetiki                                          15 točk
2. Beu kamn                                          9
3. Pivka                                                 9
4. Frnantovi                                           3


Rezultati tekem 11. in 12. (zadnjega). kroga v ženski območni ligi:

Pivka - Postojna                                2:8
Diabetinje - Orlek Oro Met                 4:6

Orlek Oro Met - Pivka                        4:6
Postojna - Diabetinje                         8:2

Končna lestvica po 12. krogih:
1. Postojna                                     20 točk
2. Orlek Oro Met                              14
3. Pivka                                            9
4. Diabetinje                                     5

Ekipe Bistrc (I. liga), Postojna (ženska liga) in Diabetiki,
so tako prvaki območnih lig OBZ Postojna za sezono 2017/18.
Čestitamo !!
« Zadnje urejanje: 03.julij 2018ob 08:23 od Herman » Prijavljen
Strani: [1]
  Natisni  
 
Pojdi na:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2007, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!