Balinarska Zveza Slovenije
25.november 2017ob 09:33 *
Dobrodošli, gost. Prosim, prijavite se ali registrirajte.

Prijavite se z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seje.
Novice:
 
   Domov   Pomoč Išči Koledar Prijava Registracija  
Strani: [1]
  Natisni  
avtor Tema: Območne lige 2017/18  (Prebrano 778 krat)
Herman
moderator
pridruženi član
*****
Objave: 21


Ogled Profila Email
« dne:: 15.september 2017ob 13:05 »

Tudi v OBZ Postojna so se pričela tekomvanje v območnih ligah, vendar je že ob pričetku prišlo do številnih prestavitev tekem,
nesporočanja rezultatov in ostalih odsotnosti, zato se se posamezni krogi le stežka kompletirali. V nadaljevanju so kljub temu
navedeni rezultati dosedajih tekem.

I. območna liga OBZ Postojna

1. krog:

Grmada - Košana mladi                      13:9
Hrašče - Orlek Oro Met mladi             10:12
Bistrc - Koseze                                  13:9   
Katarina - Postojna mladi                   11:11

2. krog:

Postojna mladi - Grmada                    15:7
Koseze - Katarina                              13:9
Orlek Oro Met mladi - Bistrc                8:14
Košana mladi - Hrašče                       10:12

3. krog:

Grmada - Hrašče                                9:13
Bistrc - Košana mladi                         20:2
Katarina - Orlek Oro Met mladi           10:12
Postojna mladi - Koseze                     10:12

Lestvica po 3. krogih:

1. Bistrc                                    6 točk
2. Hrašče                                   4
3. Koseze                                   4
4. Orlek Oro Met mladi                4
5. Postojna mladi                        3
6. Grmada                                  2
7. Katarina                                 1 
8. Košana mladi                          0


II. območna liga OBZ Postojna:

1. krog:

Beu kamn - Športni park              8:4
Diabetiki - Pivka                         11:1
Frnantovi - prosti

2. krog:

Športni park - Diabetiki                3:9
Frnantovi - Beu kamn                  6:6
Pivka - prosti

3. krog:

Diabetiki - Frnantovi                    7:5
Pivka - Športni park                     8:4
Beu kamn - prosti

Lestvica po 3. krogih:

1. Diabetiki                          6 točk
2. Beu kamn                         3 (-1 tekma)
3. Pivka                                2 (-1)
4. Frnantovi                          1 (-1)
5. Športni park                      0


Ženska območna liga OBZ Postojna:

1. krog:

Diabetinje - Pivka                         4:6
Orlek Oro Met - Postojna               8:2

2. krog:

Pivka - Orlek Oro Met                   5:5
Postojna - Diabetinje                    4:6

Lestvica po 2. krogih:

1. Orlek Oro Met                      3 točke
2. Pivka                                    3
3. Diabetinje                             2
4. Postojna                               0




Prijavljen
Herman
moderator
pridruženi član
*****
Objave: 21


Ogled Profila Email
« Odgovori #1 dne:: 26.september 2017ob 09:03 »

Rezultati tekem v I. območni ligi OBZ Postojna:

4. krog:

Koseze - Grmada                                      preloženo
Orlek Oro Met mladi - Postojna mladi         12:10
Košana mladi - Katarina                            preloženo
Hrašče - Bistrc                                         preloženo

5. krog:

Grmada - Bistrc                                       8:14
Katarina - Hrašče                                     21:1
Postojna mladi - Košana mladi                  11:11
Koseze - Orlek Oro Met mladi                    13:9

Lestvica po 5. (nepopolnih) krogih:

1. Bistrc                                   8 točk (-1 tekma)

2. Koseze                                 6 (-1)
3. Orlek oro Met mladi               6
4. Postojna mladi                      4
5. Hrašče                                 4 (-1)
6. Katarina                               3 (-1)
7. Grmada                                2 (-1)
8. Košana mladi                        1 (-1)


Rezultati tekem v II. območni ligi OBZ Postojna:

4. krog:

Frnantovi - Pivka                               4:8
Beu kamn - Diabetiki                         8:4
Športni park - prosti

5. krog:

Pivka - Beu kamn                              6:6
Športni park - Frnantovi                     preloženo
Diabetiki - prosti

Lestvica po 5. krogih:

1. Diabetiki                              6 točk
2. Beu kamn                             6
3. Pivka                                    5
4. Frnantovi                              1 (-1)
5. Športni park                          0 (-1)


Rezultati tekem v ženski območni ligi OBZ Postojna:

3. krog:

Pivka - Postojna                                 4:6
Diabetinje - Orlek Oro Met                  4:6

4. krog:

Postojna - Pivka                                  8:2
Orlek Oro Met - Diabetinje                   neodigrano

Lestvica po 4. krogih:

1. Orlek Oro Met                               5 (-1) točk

2. Postojna                                        4
3. Pivka                                            3
4. Diabetinje                                     2 (-1)


Zaradi velikega števila neodigranih tekem (vremenske razmere) pozivamo vse ekipe,
ki imajo zaostale tekme, da le-te odigrajo čimprej in sporočijo rezultate. LP.




Prijavljen
Herman
moderator
pridruženi član
*****
Objave: 21


Ogled Profila Email
« Odgovori #2 dne:: 02.oktober 2017ob 12:14 »

Rezultati tekem v I. območni ligi OBZ Postojna:

6. krog:

Grmada - Orlek Oro Met mladi             10:12     
Košana mladi - Koseze                         14:8
Hrašče - Postojna mladi                        7:15
Bistrc - Katarina                                  preloženo 

Zaostali tekmi 4. kroga:

Koseze - Grmada                                14:8
Košana mladi - Katarina                       6:16

Lestvica po 6. (nepopolnih krogih):

1. Bistrc                                8 točk (-2 tekmi)
2. Koseze                               8       
3. Orlek Oro Met mladi            8
4. Postojna mladi                    6
5. Katarina                             5 (-1)
6. Hrašče                               4 (-1)
7. Košana mladi                      3
8. Grmada                              2 


Rezultati tekem v II. območni ligi OBZ Postojna:

6. krog:

Diabetiki - Športni park                            12:0
Beu kamn - Frnantovi                               10:2
Pivka - prosti

Zaostala tekma 5. kroga:

Športni park - Frnantovi                            3:9

Lestvica po 6. krogih:

1. Diabetiki                                8 točk
2. Beu kamn                               8
3. Pivka                                      5 (-1)
4. Frnantovi                                3
5. Športni park                            0     


Rezultati tekem v ženski območni ligi OBZ Postojna:               

5. krog:

Pivka - Diabetinje                        9:1
Postojna - Orlek Oro Met             10:0

Zaostala tekma 4. kroga:

Orlek Oro Met - Diabetinje            5:5

Lestvica po 5. krogih:

1. Postojna                              6 točk
2. Orlek Oro Met                        6
3. Pivka                                    5
4. Diabetinje                             3


Jesenski del tekmovanja v ženski in II. območni ligi je zaključen, medtem ko je v I. območni ligi
na sporedu še 7. krog. Ekipe, ki morajo odigrati zaostale (preložene) tekme pozivamo, da le-te
odigrajo čimprej in ažurno sporočijo rezultate.

                         
Prijavljen
Herman
moderator
pridruženi član
*****
Objave: 21


Ogled Profila Email
« Odgovori #3 dne:: 10.oktober 2017ob 08:16 »

Rezultati tekem v I. območni ligi:

7. krog:
Katarina - Grmada                               22:0
Postojna mladi - Bistrc                          8:14
Koseze - Hrašče                                  12:10
Orlek Oro Met mladi - Košana mladi      16:6

zaostala tekma 4. kroga:
Hrašče - Bistrc                                     7:15

Lestvica po 7. (nepopolnih) krogih:

1. Bistrc                                             12 točk (-1 tekma)
2. Koseze                                           10
3. Orlek Oro Met mladi                        10
4. Katarina                                           7 (-1)
5. Postojna mladi                                  6
6. Hrašče                                             4
7. Košana mladi                                   3
8. Grmada                                           2

Ekipi Bistrc in Katarina morata čimprej odigrati še preloženo tekmo 6. kroga,
nakar bo jesenski del tudi v tej ligi zaključen.
Prijavljen
Herman
moderator
pridruženi član
*****
Objave: 21


Ogled Profila Email
« Odgovori #4 dne:: 18.oktober 2017ob 09:42 »

Odigrana je bila še zaostala tekma 6. kroga v I. območni ligi OBZ Postojna:

Bistrc - Katarina              13:9

Končna lestvica (po jesenskem delu) v I. območni ligi:

1. Bistrc                                   14 točk

2. Koseze                                  10
3. Orlek Oro Met mladi               10
4. Katarina                                 7
5. Postojna mladi                        6
6. Hrašče                                   4
7. Košana mladi                         3
8. Grmada                                 2

Tekmovanja v območnih ligah OBZ Postojna se nadaljujejo v začetku meseca maja 2018.
« Zadnje urejanje: 20.oktober 2017ob 08:18 od Herman » Prijavljen
Strani: [1]
  Natisni  
 
Pojdi na:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2007, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!