Balinarska Zveza Slovenije
11.december 2017ob 15:51 *
Dobrodošli, gost. Prosim, prijavite se ali registrirajte.

Prijavite se z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seje.
Novice:
 
   Domov   Pomoč Išči Koledar Prijava Registracija  
Strani: [1]
  Natisni  
avtor Tema: Državne lige 2017/2018  (Prebrano 2846 krat)
Slavc Dobnikar
veteran
******
Objave: 1259


Ogled Profila Email
« dne:: 10.september 2017ob 13:48 »

PRVA DRŽAVNA LIGA VZHOD

SOBOTA, 09.09.2017 ob 16:00, 3. krog

Center Kranj: Čirče VAN - DEN   12:10
Tržič AC Žepič: Mengeš Rakoll   15:7
Jesenice :Planina Kranj         6:16
Sloga :Velenje Premogovnik      9:13

Lestvica:
1.Planina Kranj          3 3 0 0 6 +22
2.Velenje Premogovnik    3 3 0 0 6 +12
3.Tržič AC Žepič         3 2 0 1 4 +18
4.Center Kranj           3 2 0 1 4  +2
5.Čirče VAN-DEN          3 1 0 2 2  +6
6.Mengeš Rakoll          3 0 1 2 1 -10
6.Sloga                  3 0 1 2 1 -10
8.Jesenice               3 0 0 3 0 -40


PRVA DRŽAVNA LIGA ZAHOD

SOBOTA, 09.09.2017 ob 16:00, 3. krog

Jadran HK: Ilirska Bistrica     13:9
Planina Ajdov.: Jadran Izola    14:8
Košana: Logatec                 13:9
Marjetica Koper: Orlek ORO MET  12:10

Lestvica:
1.Košana                 3 3 0 0 6  +8
2.Jadran HK              3 2 0 1 4  +6
3.Marjetica Koper        3 2 0 1 4  -2
4.Logatec                3 1 0 2 2 +12
5.Orlek ORO MET          3 1 0 2 2  +8
6.Ilirska Bistrica       3 1 0 2 2  -4
7.Jadran Izola           3 1 0 2 2 -12
8.Planina Ajdovščina     3 1 0 2 2 -16


DRUGA DRŽAVNA LIGA CENTER

PETEK, 08.09.2017 ob 17:30, 3. krog

EIS Budničar: Rogovila TELE TV  13:9
Trata mladi: Bistrica           12:10
Brezje: Polje                   13:9
Svoboda: Sodražica              16:6

Lestvica:
1.Bistrica               3 2 0 1 4 +24
2.Sodražica              3 2 0 1 4  +8
3.Trata mladi            3 2 0 1 4  +2
4.Svoboda                3 2 0 1 4  -2
5.Rogovila TELE TV       3 1 0 2 2  -2
6.Brezje                 3 1 0 2 2  -6
7.Polje                  3 1 0 2 2 -12
7.EIS Budničar           3 1 0 2 2 -12


DRUGA DRŽAVNA LIGA ZAHOD

SOBOTA, 09.09.2017 ob 16:00, 3. krog

Videm Košana:Cesta            11:11
Pliskovica: Goriška Brda        16:6
Kolektor Idrija : Gradna Obrov prelož.
Tabor Ozeljan: Nanos            12:10

Lestvica:
1.Pliskovica             3 3 0 0 6 +16
2.Tabor Ozeljan          3 2 1 0 5  +8
3.Nanos                  3 2 0 1 4 +14
4.Videm Košana           3 1 1 1 3  -4
5.Kolektor Idrija        2 1 0 1 2   0
6.Goriška Brda           3 0 1 2 1 -12
6.Cesta                  3 0 1 2 1 -12
8.Gradna Obrov           2 0 0 2 0 -10


DRUGA DRŽAVNA LIGA SEVER

SOBOTA, 09.09.2017 ob 16:00, 2. krog

Angel Besednjak :Buldog         2:20
Rogaška Crystal: Hoče           13:9

Lestvica:
1.Rogaška Crystal        2 2 0 0 4 +18
2.Buldog                 1 1 0 0 2 +18
3.Hoče                   2 1 0 1 2  +2
4.AMD Trbovlje           1 0 0 1 0 -14
5.Angel Besednjak        2 0 0 2 0 -24


PRVA DRŽAVNA LIGA ČLANICE

SOBOTA, 09.09.2017 ob 10:00, 2. krog

Deskle: Milje                   14:8
Hrast :Kolektor Idrija          6:16
Bistrica: Šiška                 18:4

Lestvica:
1.Deskle                 2 2 0 0 4  +8
2.Krim                   1 1 0 0 2 +14
2.Bistrica               1 1 0 0 2 +14
4.Milje                  2 1 0 1 2  -2
5.Kolektor Idrija        2 1 0 1 2  -4
6.Hrast                  2 0 0 2 0 -14
7.Šiška                  2 0 0 2 0 -16
Prijavljen
Slavc Dobnikar
veteran
******
Objave: 1259


Ogled Profila Email
« Odgovori #1 dne:: 16.september 2017ob 20:28 »

PRVA DRŽAVNA LIGA VZHOD

SOBOTA, 16.09.2017 ob 16:00, 4. krog

Čirče VAN-DEN :Planina Kranj    8:14
Mengeš Rakoll: Jesenice         17:5
Velenje Prem.: Tržič AC Žepič   12:10
Center Kranj:Sloga            11:11

Lestvica:
1.Planina Kranj          4 4 0 0 8 +28
2.Velenje Premogovnik    4 4 0 0 8 +14
3.Center Kranj           4 2 1 1 5  +2
4.Tržič AC Žepič         4 2 0 2 4 +16
5.Mengeš Rakoll          4 1 1 2 3  +2
6.Čirče VAN-DEN          4 1 0 3 2   0
7.Sloga                  4 0 2 2 2 -10
8.Jesenice               4 0 0 4 0 -52


PRVA DRŽAVNA LIGA ZAHOD

SOBOTA, 16.09.2017 ob 16:00, 4. krog

Ilirska Bistrica: Logatec       18:4
Jadran Izola :Košana            7:15
Orlek ORO MET: Planina Ajd.     16:6
Jadran HK :Marjetica Koper      9:13

Lestvica:
1.Košana                 4 4 0 0 8 +16
2.Marjetica Koper        4 3 0 1 6  +2
3.Orlek ORO MET          4 2 0 2 4 +18
4.Ilirska Bistrica       4 2 0 2 4 +10
5.Jadran HK              4 2 0 2 4  +2
6.Logatec                4 1 0 3 2  -2
7.Jadran Izola           4 1 0 3 2 -20
8.Planina Ajdovščina     4 1 0 3 2 -26


DRUGA DRŽAVNA LIGA CENTER

PETEK, 15.09.2017 ob 17:30, 4. krog

Rogovila TELE TV :Polje         9:13
Bistrica: Brezje                16:6
Sodražica  :Trata mladi         8:14
EIS Budničar: Svoboda           17:5

Lestvica:
1.Bistrica               4 3 0 1 6 +34
2.Trata mladi            4 3 0 1 6  +8
3.Sodražica              4 2 0 2 4  +2
4.EIS Budničar           4 2 0 2 4   0
5.Polje                  4 2 0 2 4  -8
6.Svoboda                4 2 0 2 4 -14
7.Rogovila TELE TV       4 1 0 3 2  -6
8.Brezje                 4 1 0 3 2 -16


DRUGA DRŽAVNA LIGA ZAHOD

SOBOTA, 16.09.2017 ob 16:00, 4. krog

Cesta: Gradna Obrov             16:6
Goriška Brda:Kolektor Idrija  11:11
Nanos: Pliskovica               14:8
Videm Košana: Tabor Ozeljan     12:10

Lestvica:
1.Nanos                  4 3 0 1 6 +20
2.Pliskovica             4 3 0 1 6 +10
3.Kolektor Idrija        4 2 1 1 5  +8
4.Tabor Ozeljan          4 2 1 1 5  +6
5.Videm Košana           4 2 1 1 5  -2
6.Cesta                  4 1 1 2 3  -2
7.Goriška Brda           4 0 2 2 2 -12
8.Gradna Obrov           4 0 0 4 0 -28


DRUGA DRŽAVNA LIGA SEVER

SOBOTA, 16.09.2017 ob 16:00, 3. krog

Hoče: AMD Trbovlje              18:4
Buldog :Rogaška Crystal        10:12

Lestvica:
1.Rogaška Crystal        3 3 0 0 6 +20
2.Hoče                   3 2 0 1 4 +16
3.Buldog                 2 1 0 1 2 +16
4.Angel Besednjak        2 0 0 2 0 -24
5.AMD Trbovlje           2 0 0 2 0 -28


PRVA DRŽAVNA LIGA ČLANICE

SOBOTA, 16.09.2017 ob 10:00, 3. krog

Kolektor Idrija: Deskle         18:4
Krim: Hrast                     18:4
Milje: Bistrica                 12:10

Lestvica:
1.Krim                   2 2 0 0 4 +28
2.Kolektor Idrija        3 2 0 1 4 +10
3.Milje                  3 2 0 1 4   0
4.Deskle                 3 2 0 1 4  -6
5.Bistrica               2 1 0 1 2 +12
6.Šiška                  2 0 0 2 0 -16
7.Hrast                  3 0 0 3 0 -28
Prijavljen
Slavc Dobnikar
veteran
******
Objave: 1259


Ogled Profila Email
« Odgovori #2 dne:: 24.september 2017ob 10:12 »

PRVA DRŽAVNA LIGA VZHOD

SOBOTA, 23.09.2017 ob 16:00, 5. krog

Sloga: Čirče VAN-DEN            18:4
Tržič - AC Žepič: Center Kranj  16:6
Jesenice :Velenje Premogovnik   8:14
Planina Kranj :Mengeš Rakoll    9:13

Lestvica:
1.Velenje Premogovnik   5 5 0 0 10 +20
2.Planina Kranj         5 4 0 1  8 +24
3.Tržič AC Žepič        5 3 0 2  6 +26
4.Mengeš Rakoll         5 2 1 2  5  +6
5.Center Kranj          5 2 1 2  5  -8
6.Sloga                 5 1 2 2  4  +4
7.Čirče VAN-DEN         5 1 0 4  2 -14
8.Jesenice              5 0 0 5  0 -58


PRVA DRŽAVNA LIGA ZAHOD

SOBOTA, 23.09.2017 ob 16:00, 5. krog

Marjetica Koper :Il. Bistrica   8:14
Planina Ajdovščina: Jadran HK   13:9
Košana: Orlek ORO MET           14:8
Logatec: Jadran Izola           18:4

Lestvica:
1.Košana                5 5 0 0 10 +22
2.Ilirska Bistrica      5 3 0 2  6 +16
3.Marjetica Koper       5 3 0 2  6  -4
4.Orlek ORO MET         5 2 0 3  4 +12
4.Logatec               5 2 0 3  4 +12
6.Jadran HK             5 2 0 3  4  -2
7.Planina Ajdovščina    5 2 0 3  4 -22
8.Jadran Izola          5 1 0 4  2 -34


DRUGA DRŽAVNA LIGA CENTER

PETEK, 22.09.2017 ob 17:30, 5. krog

Svoboda: Rogovila Tele TV       17:5
Trata mladi :EIS Budničar       6:16
Brezje: Sodražica               14:8
Polje : Bistrica            preloženo

Lestvica:
1.Bistrica               4 3 0 1 6 +34
2.EIS Budničar           5 3 0 2 6 +10
3.Trata mladi            5 3 0 2 6  -2
3.Svoboda                5 3 0 2 6  -2
5.Sodražica              5 2 0 3 4  -4
6.Polje                  4 2 0 2 4  -8
7.Brezje                 5 2 0 3 4 -10
8.Rogovila TELE TV       5 1 0 4 2 -18


DRUGA DRŽAVNA LIGA ZAHOD

SOBOTA, 23.09.2017 ob 16:00, 5. krog

Tabor Ozeljan: Cesta            12:10
Pliskovica: Videm Košana        16:6
Kolektor Idrija: Nanos          12:10
Gradna Obrov: Goriška Brda      17:5

Lestvica:
1.Pliskovica             5 4 0 1 8 +20
2.Kolektor Idrija        5 3 1 1 7 +10
3.Tabor Ozeljan          5 3 1 1 7  +8
4.Nanos                  5 3 0 2 6 +18
5.Videm Košana           5 2 1 2 5 -12
6.Cesta                  5 1 1 3 3  -4
7.Gradna Obrov           5 1 0 4 2 -16
8.Goriška Brda           5 0 2 3 2 -24


DRUGA DRŽAVNA LIGA SEVER

SOBOTA, 23.09.2017 ob 16:00, 4. krog

AMD Trbovlje: Angel Besednjak    16:6
Hoče: Buldog                     16:6

Lestvica:
1.Hoče                   4 3 0 1 6 +26
2.Rogaška Crystal        3 3 0 0 6 +20
3.Buldog                 3 1 0 2 2  +6
4.AMD Trbovlje           3 1 0 2 2 -18
5.Angel Besednjak        3 0 0 3 0 -34


PRVA DRŽAVNA LIGA ČLANICE

SOBOTA, 23.09.2017 ob 10:00, 4. krog

Deskle :Krim                    4:18
Bistrica :Kolektor Idrija       8:14
Šiška :Milje                   10:12

Lestvica:
1.Krim                   3 3 0 0 6 +42
2.Kolektor Idrija        4 3 0 1 6 +16
3.Milje                  4 3 0 1 6  +2
4.Deskle                 4 2 0 2 4 -20
5.Bistrica               3 1 0 2 2  +6
6.Šiška                  3 0 0 3 0 -18
7.Hrast                  3 0 0 3 0 -28
Prijavljen
Slavc Dobnikar
veteran
******
Objave: 1259


Ogled Profila Email
« Odgovori #3 dne:: 29.september 2017ob 13:45 »

DRUGA DRŽAVNA LIGA CENTER

PETEK, 22.09.2017 ob 17:30, 5. krog

Svoboda: Rogovila Tele TV       17:5
Trata mladi :EIS Budničar       6:16
Brezje: Sodražica               14:8
Polje :Bistrica                8:14

Lestvica:
1.Bistrica               5 4 0 1 8 +40
2.EIS Budničar           5 3 0 2 6 +10
3.Trata mladi            5 3 0 2 6  -2
3.Svoboda                5 3 0 2 6  -2
5.Sodražica              5 2 0 3 4  -4
6.Brezje                 5 2 0 3 4 -10
7.Polje                  5 2 0 3 4 -14
8.Rogovila TELE TV       5 1 0 4 2 -18
Prijavljen
Slavc Dobnikar
veteran
******
Objave: 1259


Ogled Profila Email
« Odgovori #4 dne:: 30.september 2017ob 14:46 »

Krim : Bistrica   17:5
Kolektor : Šiška    17:5
Hrast : Deskle    12:10
Prijavljen
Slavc Dobnikar
veteran
******
Objave: 1259


Ogled Profila Email
« Odgovori #5 dne:: 01.oktober 2017ob 12:54 »

PRVA DRŽAVNA LIGA VZHOD

SOBOTA, 30.09.2017 ob 16:00, 6. krog

Čirče VAN-DEN :Mengeš Rakoll   10:12
Velenje Premog.: Planina Kranj  14:8
Center Kranj: Jesenice          15:7
Sloga: Tržič - AC Žepič         14:8

Lestvica:
1.Velenje Premogovnik   6 6 0 0 12 +26
2.Planina Kranj         6 4 0 2  8 +18
3.Mengeš Rakoll         6 3 1 2  7  +8
4.Center Kranj          6 3 1 2  7   0
5.Tržič AC Žepič        6 3 0 3  6 +20
6.Sloga                 6 2 2 2  6 +10
7.Čirče VAN-DEN         6 1 0 5  2 -16
8.Jesenice              6 0 0 6  0 -66


PRVA DRŽAVNA LIGA ZAHOD

SOBOTA, 30.09.2017 ob 16:00, 6. krog

Ilirska Bistrica: Jadran Izola  12:10
Orlek ORO MET :Logatec          5:17
Jadran HK :Košana               6:16
Marjetica KP: Planina Ajdovš.   14:8

Lestvica:
1.Košana                6 6 0 0 12 +32
2.Ilirska Bistrica      6 4 0 2  8 +18
3.Marjetica Koper       6 4 0 2  8  +2
4.Logatec               6 3 0 3  6 +24
5.Orlek ORO MET         6 2 0 4  4   0
6.Jadran HK             6 2 0 4  4 -12
7.Planina Ajdovščina    6 2 0 4  4 -28
8.Jadran Izola          6 1 0 5  2 -36


DRUGA DRŽAVNA LIGA CENTER

PETEK, 29.09.2017 ob 17:30, 6. krog

Rogovila Tele TV: Bistrica      13:9
Sodražica: Polje                13:9
EIS Budničar :Brezje            8:14
Svoboda :Trata mladi           10:12

Lestvica:
1.Bistrica               6 4 0 2 8 +36
2.Trata mladi            6 4 0 2 8   0
3.EIS Budničar           6 3 0 3 6  +4
4.Sodražica              6 3 0 3 6   0
5.Svoboda                6 3 0 3 6  -4
5.Brezje                 6 3 0 3 6  -4
7.Rogovila TELE TV       6 2 0 4 4 -14
8.Polje                  6 2 0 4 4 -18


DRUGA DRŽAVNA LIGA ZAHOD

SOBOTA, 30.09.2017 ob 16:00, 6. krog

Cesta: Goriška Brda             14:8
Nanos: Gradna Obrov             20:2
Videm Košana: Kolektor Idrija   18:4
Tabor Ozeljan :Pliskovica      10:12

Lestvica:
1.Pliskovica            6 5 0 1 10 +22
2.Nanos                 6 4 0 2  8 +36
3.Tabor Ozeljan         6 3 1 2  7  +6
4.Videm Košana          6 3 1 2  7  +2
5.Kolektor Idrija       6 3 1 2  7  -4
6.Cesta                 6 2 1 3  5  +2
7.Goriška Brda          6 0 2 4  2 -30
8.Gradna Obrov          6 1 0 5  2 -34


PRVA DRŽAVNA LIGA ČLANICE

SOBOTA, 30.09.2017 ob 10:00, 5. krog

Kolektor Idrija: Šiška          17:5
Krim: Bistrica                  17:5
Hrast: Deskle                   12:10

Lestvica:
1.Krim                   4 4 0 0 8 +54
2.Kolektor Idrija        5 4 0 1 8 +28
3.Milje                  4 3 0 1 6  +2
4.Deskle                 5 2 0 3 4 -22
5.Bistrica               4 1 0 3 2  -6
6.Hrast                  4 1 0 3 2 -26
7.Šiška                  4 0 0 4 0 -30


PRVA DRŽAVNA LIGA ČLANICE

NEDELJA, 01.10.2017 ob 10:00, 6. krog

Bistrica: Hrast                 16:6
Šiška :Krim                     5:17
Milje :Kolektor Idrija          6:16

Lestvica:
1.Krim                  5 5 0 0 10 +66
2.Kolektor Idrija       6 5 0 1 10 +38
3.Milje                 5 3 0 2  6  -8
4.Bistrica              5 2 0 3  4  +4
5.Deskle                5 2 0 3  4 -22
6.Hrast                 5 1 0 4  2 -36
7.Šiška                 5 0 0 5  0 -42
Prijavljen
Slavc Dobnikar
veteran
******
Objave: 1259


Ogled Profila Email
« Odgovori #6 dne:: 08.oktober 2017ob 11:45 »

PRVA DRŽAVNA LIGA ČLANICE

SOBOTA, 07.10.2017 ob 10:00, 7. krog

Krim: Milje                     20:2
Hrast: Šiška                    16:6
Deskle :Bistrica               10:12

Lestvica:
1.Krim                  6 6 0 0 12 +84
2.Kolektor Idrija       6 5 0 1 10 +38
3.Bistrica              6 3 0 3  6  +6
4.Milje                 6 3 0 3  6 -26
5.Deskle                6 2 0 4  4 -24
6.Hrast                 6 2 0 4  4 -26
7.Šiška                 6 0 0 6  0 -52
Prijavljen
Slavc Dobnikar
veteran
******
Objave: 1259


Ogled Profila Email
« Odgovori #7 dne:: 22.oktober 2017ob 12:35 »

SUPER LIGA

SOBOTA, 21.10.2017 ob 15:00, 1. krog

Hrast :AIKEA Antena             0:26
Krim: Postojna                  17:9
Agrochem: Trata                 15:11
Zabiče: Skala                   14:12

Lestvica:
1.AIKEA Antena           1 1 0 0 2 +26
2.Krim                   1 1 0 0 2  +8
3.Agrochem               1 1 0 0 2  +4
4.Zabiče                 1 1 0 0 2  +2
5.Skala                  1 0 0 1 0  -2
6.Trata                  1 0 0 1 0  -4
7.Postojna               1 0 0 1 0  -8
8.Hrast                  1 0 0 1 0 -26
Prijavljen
Slavc Dobnikar
veteran
******
Objave: 1259


Ogled Profila Email
« Odgovori #8 dne:: 27.oktober 2017ob 09:43 »

OBVESTILO!

Jutri na teletekstu ne bo sprotnih rezultatov in postav. Žal oba (jaz in moj sin) delava popoldne. Vse rezultate pa boste lahko spremljali v živo preko STATISTIKE. Za hitrejši dostop prilagam povezave.

Lp, Slavc

AIKEA Antena : Skala         http://slavc.positiva.si/porocilo_super.php?liga=1&krog=2&a=30&b=32
Trata : Zabiče                     http://slavc.positiva.si/porocilo_super.php?liga=1&krog=2&a=3&b=6
Postojna : Agrochem          http://slavc.positiva.si/porocilo_super.php?liga=1&krog=2&a=13&b=107
Hrast : Krim                        http://slavc.positiva.si/porocilo_super.php?liga=1&krog=2&a=7&b=4

Prijavljen
Slavc Dobnikar
veteran
******
Objave: 1259


Ogled Profila Email
« Odgovori #9 dne:: 29.oktober 2017ob 07:57 »

SUPER LIGA

SOBOTA, 28.10.2017 ob 15:00, 2. krog

AIKEA Antena: Skala             19:7
Trata: Zabiče                   20:6
Postojna :Agrochem             10:16
Hrast:Krim                    13:13

Lestvica:
1.AIKEA Antena           2 2 0 0 4 +38
2.Agrochem               2 2 0 0 4 +10
3.Krim                   2 1 1 0 3  +8
4.Trata                  2 1 0 1 2 +10
5.Zabiče                 2 1 0 1 2 -12
6.Hrast                  2 0 1 1 1 -26
7.Postojna               2 0 0 2 0 -14
8.Skala                  2 0 0 2 0 -14
Prijavljen
Slavc Dobnikar
veteran
******
Objave: 1259


Ogled Profila Email
« Odgovori #10 dne:: 11.november 2017ob 20:10 »

SUPER LIGA

SOBOTA, 11.11.2017 ob 15:00, 4. krog

AIKEA Antena: Trata             17:9
Postojna :Skala                11:15
Hrast: Zabiče                   16:10
Krim:Agrochem                 13:13

Lestvica:
1.Agrochem               4 3 1 0 7 +26
2.AIKEA Antena           4 3 0 1 6 +34
3.Krim                   4 2 2 0 6 +20
4.Trata                  4 2 0 2 4 +24
5.Zabiče                 4 2 0 2 4  -4
6.Skala                  4 1 0 3 2 -32
7.Hrast                  4 1 1 2 1 -36
8.Postojna               4 0 0 4 0 -32
Prijavljen
Slavc Dobnikar
veteran
******
Objave: 1259


Ogled Profila Email
« Odgovori #11 dne:: 25.november 2017ob 19:59 »

SUPER LIGA

SOBOTA, 25.11.2017 ob 15:00, 6. krog

AIKEA Antena: Postojna          16:10
Hrast :Trata                    8:18
Krim: Skala                     18:8
Agrochem: Zabiče                14:12

Lestvica:
1.Agrochem              6 5 1 0 11 +34
2.Trata                 6 4 0 2  8 +52
3.AIKEA Antena          6 4 0 2  8 +34
4.Krim                  6 3 2 1  8 +14
5.Zabiče                6 3 0 3  6 +10
6.Skala                 6 2 0 4  4 -34
7.Hrast                 6 1 1 4  1 -54
8.Postojna              6 0 0 6  0 -56
Prijavljen
11111
poslanec
****
Objave: 325


Ogled Profila
« Odgovori #12 dne:: 07.december 2017ob 09:53 »

SUPER LIGA - 7.KROG

SKALA - AGROCHEM  10:16
POSTOJNA - HRAST   12:14
ZABIČE - ANTENA      21:5
TRATA - KRIM           18:8

8.krog Super lige bo na sporedu 20.januarja 2018
« Zadnje urejanje: danes ob 10:50 od 11111 » Prijavljen
Strani: [1]
  Natisni  
 
Pojdi na:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2007, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!