Balinarska Zveza Slovenije
11.december 2017ob 15:50 *
Dobrodošli, gost. Prosim, prijavite se ali registrirajte.

Prijavite se z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seje.
Novice:
 
   Domov   Pomoč Išči Koledar Prijava Registracija  
Strani: [1]
  Natisni  
avtor Tema: DRŽAVNO PRVENSTVO DVOJKE U14  (Prebrano 457 krat)
Damjan Rupnik
moderator
član
*****
Objave: 61


Ogled Profila Email
« dne:: 22.avgust 2017ob 08:34 »

     DRŽAVNO PRVENSTVO  DVOJKE  U14  26.08.2017   POSTOJNA  OB  09.00 URI


            1. KROG  SKUPINA  1.  Igrišče  1 in 2

                                                                                Zmagovalec         Poraženec           Izpade

1.A. Postojnska  Jama 1.   -   B. Skala  2        1.     :          F._________      G.__________
2.C. Pliskovica 2.             -   D. Korte Izola 1.       :          H._________      I.__________
                                                                                           E. Korte 3.

          2.KROG

1.H._______________    -  E. Korte Izola  3.        :         L.___________  M.__________
2.G. _______________  -   I. ______________     :         N.___________  O.__________     5.mesto
                                                                                           F.___________

         3.KROG

1.F.________________  -    L. _______________  :       P._____________  Q.__________
2.M._______________   -    N._______________  :        R.____________   S.__________   4.mesto

         4.KROG

1.Q.________________    -   R._______________  ;       T.____________   U.__________ 3.mesto

1. Mesto v kvalifikacijah   P.___________________  1.
2. Mesto v kvalifikacijah   T.___________________  2.
3. Mesto v kvalifikacijah    U.__________________
4. Mesto v kvalifikacijah    S.__________________
5. Mesto v kvalifikacijah    O.__________________

Postojnska Jama 1.  Črt Gombač,Jani Jarič in Jan Švara       
Korte Izola         1.  Panger  Jakob  in Šavko  Denis
Korte Izola         3.  Fermo  Tina  in  Fermo  Laura
Pliskovica           1.  Vrabec  Justin  in  Jekše  Jure
Skala                 2.  Guštin   Iva  in  Tragin  Jakob


     1.PRVI  KROG  SKUPINA   2  Igrišče    3  in  4

3. A.Skala  1.                      B.Korte  Izola  2.        :     F.____________   G._________
4. C.Pliskovica 2.                  D. Korte  Izola 4.       :     H.____________   I.__________
                                                                                         E.Hrast

      2.KROG

3. H:________________  _  E. Hrast                      :     L.____________    M.__________
4. G._______________   -   I._____________          :     N.____________    O.__________   5.mesto
                                                                                       F.___________

       3.  KROG

3.F._________________  -   L.____________        :    P.___________       Q.________   
4.M.________________  -   N.____________        :    R.__________         S.________      4.mesto


       4.  KROG

3.Q.________________   -    R._____________      :     T.___________    U. ________     3.mesto

1.Mesto v kvalifikacijah        P.__________________ 3.
2. Mesto v kvalifikacijah       T.__________________ 4.
3. Mesto v kvalifikacijah       U.__________________
4. Mesto v kvalifikacijah       S.__________________
5. Mesto v kvalifikacijah       O.__________________

Skala          1.       Guštin  Jan  in  Brišar  Luka
Korte Izola   2.      Štajner  Nik   in  Žužič  Stela
Korte  Izola  4.      Roj  Janja   in  Žužič  Kristina
Hrast                   Eva   Žerjal   in  Jaka  Štremfelj
Pliskovica     2.      Vrabec  Aljaž , Lerinc  Tian  in  Žan  Bandelj  Zlobec
   
 POLFINALE   

Igr.2.  1._______________    -  4.___________________

Igr.4.  3._______________    -    2.___________________

Finale  za  tretje  mesto

Igr.3. Por._______________      _  Por.____________________
 

Finale  za  prvo  mesto

Igr.1.   Zma._________________   -  Zma.______________________


UDELEŽENCI PRVENSTVA    DVOJKE  U14   POSTOJNA   26.08.2017 OB 09.00  URI

IME                  PRIIMEK            KLUB                         OBZ

1.JUSTIN          VRABEC               PLISKOVICA            SEŽANA
2.JURE             JEKŠE                    PLISKOVICA            SEŽANA
3.ALJAŽ           VRABEC                PLISKOVICA            SEŽANA
4.TIAN              LERINC                  PLISKOVICA            SEŽANA
5.ŽAN      BANDELJ ZLOBEC       PLISKOVICA             SEŽANA
6.EVA               ŽERJAL                   HRAST                       SEŽANA
7.JAKA             ŠTREMFEL             HRAST                       SEŽANA
8.JAN                GUŠTIN                  SKALA                      SEŽANA
9.IVA                 GUŠTIN                  SKALA                       SEŽANA
10.LUKA           BRIŠAR                  SKALA                       SEŽANA
11.JAKOB         TRAGIN                  SKALA                       SEŽANA
12.JAKOB         PANGER                 Š.B.KORTE  IZOLA    SLOVENSKA ISTRA
13.DENIS           ŠAVKO                   Š.B.KORTE IZOLA     SLOVENSKA ISTRA
14.STELA          ŽUŽIČ                     Š.B.KORTE IZOLA     SLOVENSKA  ISTRA
15.KRISTINA    ŽUŽIČ                     Š.B.KORTE  IZOLA    SLOVENSKA ISTRA
16.NIK               ŠTAJNER                Š.B. KORTE IZOLA     SLOVENSKA ISTRA
17.TINA             FERMO                   Š.B.KORTE IZOLA      SLOVENSKA ISTRA
18.LAURA        FERMO                    Š.B.KORTE IZOLA      SLOVENSKA ISTRA
19.JANJA           ROJ                          Š.B.KORTE IZOLA      SLOVENSKA ISTRA
20.GOMBAČ      ČRT                         POSTOJNSKA JAMA   POSTOJNA
21.JANI               JARIČ                     POSTOJNSKA JAMA   POSTOJNA
22.JAN               ŠVARA                     POSTOJNSKA JAMA   POSTOJNA

KONČNA  UVRSTITEV

1.________________________________
2.________________________________
3._________________________________
4.________________________________
5.________________________________
6.________________________________
7.________________________________
8.________________________________
9.________________________________
10._______________________________
Prijavljen
Strani: [1]
  Natisni  
 
Pojdi na:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2007, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!