Balinarska Zveza Slovenije
20.september 2019ob 20:22 *
Dobrodošli, gost. Prosim, prijavite se ali registrirajte.

Prijavite se z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seje.
Novice:
 
   Domov   Pomoč Išči Koledar Prijava Registracija  
Strani: [1]
  Natisni  
avtor Tema: BLIŽANJE V KROG U11  (Prebrano 781 krat)
Damjan Rupnik
moderator
član
*****
Objave: 63


Ogled Profila Email
« dne:: 22.avgust 2017ob 08:30 »

BLIŽANJE V KROG  U11  KORTE  20.08.2017    OB 09.00  URI

                                         PRVI  KROG

Skupina 1.                             

Igr.1.Brišar  Luka            :     Panger  Jakob                  13: 9            1.Brišar Luka                1.
Igr.1. Čuk  Izak              :     Zma.Brišar Luka                 5: 8            2.Panger Jakob             2.
Igr.1. Čuk  Izak              :     Por.Panger Jakob              8 : 12

Skupina 2.

Igr.2.Gardina Juri              :      Vrabec   Justin                 11 : 10       1.Gardina Juri                    3.
Igr.2.Žužič  Stela             :      Zma.Gardina Juri                 8 : 11       2.Vrabec  Justin                4.
Igr.2.Žužič  Stela             :      Por.Vrabec  Justin               8 : 17       

Skupina  3.

Igr.3.Guštin Iva              :     Šavko  Denis                    6 :  9         1. Šavko  Denis                 5.
Igr.3.Vrabec  Veronika     :     Zma. Šavko  Denis            1 : 10         2. Guštin  Iva                    6.
Igr.3.Vrabec  Veronika     :     Por. Guštin  Iva                5 :  6

Skupina  4.

Igr.4.Jekše  jerneja         :      Štajner  Nik                       6 : 13        1. Tragin Jakob                   7.
Igr.4.Tragin  Jakob          :       Zma. Štajner  Nik              15 : 7        2. Štajner  Nik                     8.
Igr.4.Tragin  Jakob          :       Por. Jekše  Jerneja            14 : 6

                                               DRUGI  KROG

Igr.3. 1.  Brišar Luka        :     8.Štajner  Nik                      14 : 5       1. Brišar  Luka                      1.
Igr.4. 4. Vrabec Justin     :     5. Šavko Denis                     11 : 6       1. Vrabec  Justin                  2.
Igr.1. 2. Panger Jakob     :     7. Tragin Jakob                      6 : 14      1. Tragin  Jakob                   3.
Igr.2. 3. Gardina Juri        :     6. Guštin  Iva                      10 : 4       1. Gardina Juri                      4.

                                                POLFINALE


Igr.2. 1. Brišar  Luka             :   4. Gardina   Juri                  15 : 6
Igr.4. 2. Vrabec  Justin         :   3. Tragin  Jakob                   8 : 10



                                      ZA PRVO MESTO

Igr.1. Zma. Brišar  Luka       :   Zma. Tragin  Jakob          14 : 12

                                      ZA TRETJE MESTO

Igr.3. Por. Vrabec  Justin  :   Por. Gardina  Juri                   4 : 8


KONČNI VRSTNI  RED

1.BRIŠAR  LUKA    SKALA
2.TRAGIN  JAKOB  SKALA
3.GARDINA JURI    Š.B.KORTE  IZOLA
4.VRABEC  JUSTIN    PLISKOVICA
5.ŠAVKO DENIS      Š.B.KORTE IZOLA
6.GUŠTIN  IVA          SKALA
7.PANGER  JAKOB    Š.B.KORTE IZOLA
8.ŠTAJNER NIK          Š.B.KORTE IZOLA
9.ČUK  IZAK               PLISKOVICA
10.VRABEC  VERONIKA   PLISKOVICA
11.ŽUŽIČ  STALA           Š.B.KORTE IZOLA
12.JEKŠE  JERNEJA         PLISKOVICA


UDELEŽENCI  TURNIRJA


IME     IN PRIIMEK                                   KLUB                                   OBZ

1.JUSTIN  VRABEC                            PLISKOVICA                         SEŽANA
2.VERONIKA VRABEC                      PLISKOVICA                         SEŽANA
3.IZAK  ČUK                                        PLISKOVICA                         SEŽANA
4.JERNEJA JEKŠE                               PLISKOVICA                          SEŽANA
5.JAKOB  TRAGIN                              SKALA                                    SEŽANA
6.IVA GUŠTIN                                      SKALA                                    SEŽANA
7.LUKA BRIŠAR                                  SKALA                                   SEŽANA
8.STELA ŽUŽIČ                                   Š.B. KORTE                            SLOVENSKA ISTRA
9.JAKOB PANGER                              Š.B. KORTE                            SLOVENSKA ISTRA
10.NIK ŠTEJNER                                 Š.B. KORTE                            SLOVENSKA  ISTRA
11.JURI GARDINA                              Š.B. KORTE                            SLOVENSKA  ISTRA
12.DENIS ŠAVKO                                Š.B. KORTE                            SLOVENSKA ISTRA



KORTE   20.08.2017


Prijavljen
Strani: [1]
  Natisni  
 
Pojdi na:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2007, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!