Balinarska Zveza Slovenije
25.november 2017ob 09:36 *
Dobrodošli, gost. Prosim, prijavite se ali registrirajte.

Prijavite se z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seje.
Novice:
 
   Domov   Pomoč Išči Koledar Prijava Registracija  
Strani: [1]
  Natisni  
avtor Tema: Državna prvenstva člani 2017  (Prebrano 2980 krat)
Matjaž Pelc
pridruženi član
*
Objave: 15


Ogled Profila Email
« dne:: 29.marec 2017ob 11:47 »

Zanima me zakaj je DP dvojic tako kmalu, območne zveze bodo steška odigrale prvenstva dvojic do roka polfinala. Kot sem gledal koledar bi bilo lahko polfinale 04. junija, finale pa 18. junija.
Lp
Prijavljen
Slavc Dobnikar
veteran
******
Objave: 1258


Ogled Profila Email
« Odgovori #1 dne:: 16.april 2017ob 13:00 »

DP POSAMEZNO ČLANI, POLFINALE, SOBOTA, 15.04.2017


BISTRICA

1.skupina
MAGERL Brane: PINTARIČ Damir    13:5
SALKIČ Ismet :SMAJLI Azem       5:13
PINTARIČ Damir: SALKIČ Ismet    13:0
MAGERL Brane: SMAJLI Azem       13:2
PINTARIČ Damir:SMAJLI Azem    10:13
V 2. krog: MAGERL Brane, SMAJLI Azem

2.skupina
ZUPAN Simon: BORČNIK Dare       10:6
KEBER Dušan: ŠVAJGEL Sprok      13:6
BORČNIK Dare: ŠVAJGEL Sprok     13:4
KEBER Dušan:ZUPAN Simon        4:13
BORČNIK Dare: KEBER Dušan       13:4
V 2. krog: ZUPAN Simon, BORČNIK Dare


ŠKOFJA LOKA

3.skupina
PINTARIČ Drago :RAHNE Primož    4:13
PELC Matjaž :DEKOVIČ Berto     10:13
PINTARIČ Drago :PELC Matjaž    10:13
RAHNE Primož:DEKOVIČ Berto   13:9
PELC Matjaž:DEKOVIČ Berto      13:10
V 2. krog: RAHNE Primož, PELC Matjaž

4.skupina
PEVEC Bine :LAZAR Miha          2:13
ŠTANCER Jurij: GOMZI Zmago      13:5
PEVEC Bine :GOMZI Zmago         4:13
LAZAR Miha :ŠTANCER Jurij       4:13
GOMZI Zmago :LAZAR Miha        12:13
V 2. krog: ŠTANCER Jurij, LAZAR Miha


PLANINA AJDOVŠČINA


5.skupina
UJČIČ Bruno :BEGUŠ Rok          8:13
ŽVOKELJ Matej: GODNJAVEC Zdr.   13:6
UJČIČ Bruno: GODNJAVEC Zdravko  12:7
ŽVOKELJ Matej: BEGUŠ Rok        11:5
BEGUŠ Rok: UJČIČ Bruno          13:4
V 2. krog: ŽVOKELJ Matej, BEGUŠ Rok

6.skupina
SOSIČ Klemen: KOROŠEC Dejan     13:12
FRANK David: JAGODNIK Marko     13:4
JAGODNIK Marko: KOROŠEC Dejan   13:5
FRANK David :SOSIČ Klemen      11:13
JAGODNIK Marko: FRANK David     13:10
V 2. krog: SOSIČ Klemen, JAGODNIK Marko


CESTA


7.skupina
ŠUKLJAN Vlado: KRAGELJ Mitja    13:7
GREGORIČ Bogdan :ŠTOKA Sebastjan2:13
GREGORIČ Bogdan :KRAGELJ Mitja  4:13
ŠTOKA Sebastjan :ŠUKLJAN Vlado  3:13
ŠTOKA Sebastjan :KRAGELJ Mitja  2:13
V 2. krog: ŠUKLJAN Vlado, KRAGELJ Mitja

8.skupina
BOROVINA Boris: BLAGOJEVIČ Ivan 13:1
PETROVIČ Slavko :KOLAREC Darko  2:13
PETROVIČ Sl. :BLAGOJEVIČ Ivan  11:13
KOLAREC Darko :BOROVINA Boris   4:13
KOLAREC Darko :BLAGOJEVIČ Ivan  6:13
V 2. krog: BOROVINA Boris, BLAGOJEVIČ Ivan


Razigravanje za uvrstitev v finale:

BISTRICA:
MAGERL Brane: BORČNIK Dare      13:12
SMAJLI Azem: ZUPAN Simon        13:4

ŠKOFJA LOKA:
RAHNE Primož: Lazar Miha        13:1
PELC Matjaž :ŠTANCER Jurij      6:13

PLANINA AJDOVŠČINA:
ŽVOKELJ Matej: Jagodnik Marko   13:8
BEGUŠ Rok: SOSIČ Klemen         13:8

CESTA:
ŠUKLJAN Vlado: BLAGOJEVIČ Ivan  12:10
KRAGELJ Mitja :BOROVINA Boris   7:13

Zmagovalci so se uvrstili v finale.
Prijavljen
Slavc Dobnikar
veteran
******
Objave: 1258


Ogled Profila Email
« Odgovori #2 dne:: 16.april 2017ob 13:03 »

DP POSAMEZNO ČLANI, FINALE, NEDELJA, 23.04.2017, CESTA

1.skupina
MAGERL Brane : BOROVINA Boris
RAHNE Primož : BEGUŠ Rok

2.skupina
SMAJLI Azem : ŠUKLJAN Vlado
ŠTANCER Jurij : ŽVOKELJ Matej
Prijavljen
Pertini
član
**
Objave: 54


Ogled Profila
« Odgovori #3 dne:: 23.april 2017ob 11:31 »

Rezultati Enojke Finale 2017 lahko spremljate na: www.bk-cesta.si
Prijavljen
Slavc Dobnikar
veteran
******
Objave: 1258


Ogled Profila Email
« Odgovori #4 dne:: 23.april 2017ob 14:04 »

DP POSAMEZNO ČLANI, FINALE, NEDELJA, 23.04.2017, CESTA

1.skupina
MAGERL Brane: BOROVINA Boris    13:8
RAHNE Primož :BEGUŠ Rok         1:13
BOROVINA Boris :RAHNE Primož   10:11
MAGERL Brane :BEGUŠ Rok         8:10
RAHNE Primož :MAGERL Brane      8:12
V polfinale: BEGUŠ Rok, MAGERL Brane

2.skupina
SMAJLI Azem :ŠUKLJAN Vlado      6:13
ŠTANCER Jurij: ŽVOKELJ Matej    13:3
SMAJLI Azem :ŽVOKELJ Matej      1:13
ŠUKLJAN Vlado: ŠTANCER Jurij    13:10
ŽVOKELJ Matej: ŠTANCER Jurij    13:5
V polfinale:  ŠUKLJAN Vlado, ŽVOKELJ Matej

Polfinale:
BEGUŠ Rok :ŽVOKELJ Matej        5:12
MAGERL Brane: ŠUKLJAN Vlado     13:6

Za 3. mesto:
BEGUŠ Rok :ŠUKLJAN Vlado        4:13

Za 1. mesto:
ŽVOKELJ Matej :MAGERL Brane     8:13

Končni vrstni red:
1.MAGERL Brane
2.ŽVOKELJ Matej
3.ŠUKLJAN Vlado
4.BEGUŠ Rok
5.ŠTANCER Jurij
6.RAHNE Primož
7.BOROVINA Boris
8.SMAJLI Azem
« Zadnje urejanje: 23.april 2017ob 17:25 od Slavc Dobnikar » Prijavljen
Slavc Dobnikar
veteran
******
Objave: 1258


Ogled Profila Email
« Odgovori #5 dne:: 14.maj 2017ob 11:14 »

DP ČLANI DVOJICE, POLFINALE, NEDELJA, 14.05.2017


TRŽIČ

1.skupina
Trata 3: Velenje Premogovnik 1 
Duplica :Planina Kranj         

2.skupina
Krim: Velenje Premogovnik 2     
Sloga 2 :Trata mladi           


POLJE

3.skupina
Trata 2 : Mengeš Rakoll
Sloga 1 : Gaj Kočevje

4.skupina
Trata 1 : Zarja
Šiška : Angel Besednjak


LOGATEC

5.skupina
Orlek ORO MET 1 : Tabor
Cerkniško jezero : Gradna GIK 2

6.skupina
Gradna GIK 1 : Logatec
Cesta 1 : Orlek ORO MET 3


KOPER

7.skupina
Jadran Izola 2 : Pliskovica
Železnikar : Orlek ORO MET 2

8.skupina
AIKEA Antena : Cesta 2
Košana : Jadran Izola 1
Prijavljen
Slavc Dobnikar
veteran
******
Objave: 1258


Ogled Profila Email
« Odgovori #6 dne:: 14.maj 2017ob 17:30 »

DP ČLANI DVOJICE, POLFINALE, NEDELJA, 14.05.2017


TRŽIČ

1.skupina
Trata 3: Velenje Premogovnik 1  13:6
Duplica :Planina Kranj          5:8
Velenje Premogovnik 1 :Duplica  5:13
Trata 3: Planina Kranj          13:5
Duplica :Planina Kranj          4:13
V 2. krog: Trata 3, Planina Kranj

2.skupina
Krim: Velenje Premogovnik 2     12:8
Sloga 2 :Trata mladi            3:13
Velenje Premogovnik 2 :Sloga 2  4:13
Krim :Trata mladi               9:10
Krim :Sloga 2                   7:10
V 2. krog: Trata mladi, Sloga 2


POLJE

3.skupina
Trata 2: Mengeš Rakoll          13:8
Sloga 1: Gaj Kočevje            13:5
Mengeš Rakoll :Gaj Kočevje      4:13
Trata 2: Sloga 1                13:12
Gaj Kočevje: Sloga 1            13:10
V 2. krog: Trata 2, Gaj Kočevje

4.skupina
Trata 1: Zarja                  13:5
Šiška: Angel Besednjak          10:9
Zarja: Angel Besednjak          13:3
Trata 1: Šiška                  13:6
Šiška :Zarja                   11:12
V 2. krog: Trata 1, Zarja


LOGATEC

5.skupina
Orlek ORO MET 1: Tabor          13:6
Cerkniško jezero :Gradna GIK 2  4:13
Cerkniško jezero :Tabor         6:13
Gradna GIK 2 :Orlek ORO MET 1   4:11
Tabor :Gradna GIK 2            11:12
V 2. krog: Orlek ORO MET 1, Gradna GIK 2

6.skupina
Gradna GIK 1 :Logatec           9:11
Cesta 1 :Orlek ORO MET 3        8:10
Cesta 1 :Gradna GIK 1           6:13
Orlek ORO MET 3: Logatec         8:7
Gradna GIK 1 :Logatec          12:13
V 2. krog: Orlek ORO MET 3, Logatec


KOPER

7.skupina
Jadran Izola 2: Pliskovica      11:4
Železnikar :Orlek ORO MET 2     5:12
Pliskovica: Železnikar          13:6
Jadran Izola 2 :Orlek ORO MET 2 9:10
Pliskovica :Jadran Izola 2      5:13
V 2. krog: Orlek ORO MET 2, Jadran Izola 2

8.skupina
AIKEA Antena: Cesta 2           11:10
Košana: Jadran Izola 1          13:5
Cesta 2: Jadran Izola 1         13:9
AIKEA Antena: Košana            10:9
Cesta 2 :Košana                 7:13
V 2. krog: AIKEA Antena, Košana


2.krog

TRŽIČ:
Trata 3: Sloga 2                13:3
Planina Kranj :Trata mladi      1:13

POLJE:
Trata 2: Zarja                  13:1
Gaj Kočevje :Trata 1            6:11

LOGATEC:
Orlek ORO MET 1: Logatec        10:9
Gradna GIK 2: Orlek ORO MET 3   11:7

KOPER:
Orlek ORO MET 2: Košana         13:1
Jadran Izola 2 :AIKEA Antena    5:13

Zmagovalci so se uvrstili v finale.
Prijavljen
Slavc Dobnikar
veteran
******
Objave: 1258


Ogled Profila Email
« Odgovori #7 dne:: 02.julij 2017ob 09:49 »

POKAL BZS ČLANI, SOBOTA, 01.07.2017, JESENICE

Osmina finala:
Trata: X                         6:0
Cesta: X                         6:0
Krim: X                          6:0
Postojna: X                      6:0
Velenje Premogovnik: X           6:0
Mengeš Rakoll: Košana           13:1
Center Kranj: Logatec           13:7
Agrochem: Sloga                  9:8

Četrtfinale:
Mengeš Rakoll :Center Kranj     3:6
Velenje Premogovnik :Trata      0:13
Cesta: Postojna                 13:4
Agrochem: Krim                  11:4

Polfinale:
Trata :Center Kranj             2:13
Agrochem :Cesta                 4:8

Za 3. mesto:
Trata: Agrochem                 13:10

Za 1. mesto:
Center Kranj: Cesta             13:2
Prijavljen
Slavc Dobnikar
veteran
******
Objave: 1258


Ogled Profila Email
« Odgovori #8 dne:: 10.september 2017ob 15:01 »

DP ČLANI KROG, POLFINALE, NEDELJA, 10.09.2017 ob 9:00


KRIM

1.skupina
Moravac Novica: Šinkovec Janez  14:7
Magerl Brane: Šivic Simon       21:20
Šinkovec Janez :Šivic Simon     0:6
Moravac Novica :Magerl Brane   16:27
Šivic Simon :Moravac Novica    14:17
V 2. krog: Magerl B. in Moravac N.

2.skupina
Keber Dušan st. :Stenovec Jaka 14:19
Pelc Matjaž: Vlašič Maks        18:12
Keber Dušan st. :Vlašič Maks   12:13
Stenovec Jaka: Pelc Matjaž      22:17
Vlašič Maks: Pelc Matjaž        16:15
V 2. krog: Stenovec J. in Vlašič M.

3.skupina
X :Rednak Zoran                 0:6
Smajli Azem: Šivic Rok          21:18
X :Šivic Rok                    0:6
Rednak Zoran :Smajli Azem      22:24
Šivic Rok :Rednak Zoran        15:27
V 2. krog: Smajli A. in Rednak Z.

4.skupina
Keber Dušan ml. :Štancer Jurij16:19
Pintarič Damir: Langerh. Tomaž  19:18
Keber Dušan ml. :Langerh. Tomaž17:18
Štancer Jurij: Pintarič Damir   23:17
Langerh. Tomaž :Pintarič Damir  4:8
V 2. krog: Štancer J. in Pintarič D.


PLANINA AJDOVŠČINA

5.skupina
Košuta Branko :Borovina Boris  16:19
Maršič Marjo :Košir Matej       0:6
Košuta Branko: Maršič Marjo      6:0
Borovina Boris: Košir Matej     21:17
Košuta Branko: Košir Matej      16:12
V 2. krog: Borovina B. in Košuta B.

6.skupina
Povh Matija :Sosič Iztok       19:21
Marjanov. Aljoša :Kragelj Mitja15:21
Povh Matija: Marjanovič Aljoša  18:16
Sosič Iztok :Kragelj Mitja     19:22
Povh Matija: Sosič Iztok        22:19
V 2. krog: Kragelj M. in Povh M.

7.skupina
Sosič Klemen :Urdih Branko     19:20
Petrovič Slavko: Čotar Aleš     15:14
Sosič Klemen :Čotar Aleš       17:20
Urdih Branko :Petrovič Slavko  16:22
Čotar Aleš: Urdih Branko        18:14
V 2. krog: Petrovič S. in Čotar A.

8.skupina
Žvokelj Matej: Vidali Bojan     25:19
Štoka Sebastjan: Jagodnik Marko 21:15
Vidali Bojan :Jagodnik Marko   19:21
Žvokelj Matej: Štoka Sebastjan  24:17
Jagodnik Marko: Štoka Sebastjan 21:17
V 2. krog: Žvokelj M. in Jagodnik M.


RAZIGRAVANJE ZA UVRSTITEV V FINALE:

Krim:
Magerl Brane: Vlašič Maks       29:16
Moravac Novica :Stenovec Jaka  15:21
Smajli Azem: Pintarič Damir     23:16
Rednak Zoran: Štancer Jurij     26:24

Planina Ajdovščina:
Borovina Boris :Povh Matija    19:24
Košuta Branko :Kragelj Mitja   18:20
Petrovič Slavko :Jagodnik Marko16:19
Čotar Aleš :Žvokelj Matej      16:19

Zmagovalci so se uvrstili v finale, ki bo 01.10.2017 na igriščih Marjetice Koper.
Prijavljen
Slavc Dobnikar
veteran
******
Objave: 1258


Ogled Profila Email
« Odgovori #9 dne:: 02.oktober 2017ob 10:15 »

DP ČLANI KROG, FINALE, NEDELJA, 01.10.2017 ob 9:00, KOPER

1.skupina
Magerl Brane :Žvokelj Matej    21:28
Smajli Azem: Kragelj Mitja      22:13
Magerl Brane :Kragelj Mitja    13:28
Žvokelj Matej: Smajli Azem      16:14
Smajli Azem :Kragelj Mitja     19:29
V polfinale: Žvokelj M.,Kragelj M.

2.skupina
Stenovec Jaka :Jagodnik Marko  18:24
Rednak Zoran :Povh Matija      20:22
Stenovec Jaka :Rednak Zoran    22:23
Jagodnik Marko:Povh Matija     21:20
Rednak Zoran:Povh Matija       23:16
V polfinale: Jagodnik M.,Rednak Z.

Polfinale:
Rednak Zoran :Žvokelj Matej    14:29
Kragelj Mitja :Jagodnik Marko  32:33

Za 3. mesto:
Rednak Zoran :Kragelj Mitja    15:25

Za 1. mesto:
Žvokelj Matej: Jagodnik Marko   27:23

Končni vrstni red:
1. Žvokelj Matej
2. Jagodnik Marko
3. Kragelj Mitja
4. Rednak Zoran
5. Smajli Azem
6. Povh Matija
7. Stenovec Jaka
8. Magerl Brane
Prijavljen
Slavc Dobnikar
veteran
******
Objave: 1258


Ogled Profila Email
« Odgovori #10 dne:: 15.oktober 2017ob 14:46 »

DP ČLANI, HITROSTNO ZBIJANJE, NEDELJA, 15.10.2017, OBROV

Končni vrstni red:
1.Šircelj David        40   43
2.Zdauc Martin         44   40
3.Vujanovič Goran      35   33
4.Ličan Lan Timotej    32   28
5.Kristančič Matej     30
6.Korošec Dejan        27
7.Žikovič Alen         26
8.Jagodnik Marko       15
Prijavljen
Slavc Dobnikar
veteran
******
Objave: 1258


Ogled Profila Email
« Odgovori #11 dne:: 15.oktober 2017ob 14:48 »

DP ČLANI, ŠTAFETNO ZBIJANJE, NEDELJA, 15.10.2017, OBROV

Končni vrstni red:
1.Zabiče                           49       (Šircelj Igor, Šircelj David)
2.Ilirska Bistrica                41       (Zdauc Martin, Jagodnik Marko)
3.Košana                          37       (Kastelic Andrej, Morelj Aljoša)
4.Videm Košana               32       (Matko Miran, Gombač Tadej)
Prijavljen
Strani: [1]
  Natisni  
 
Pojdi na:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2007, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!