Balinarska Zveza Slovenije
20.september 2019ob 20:17 *
Dobrodošli, gost. Prosim, prijavite se ali registrirajte.

Prijavite se z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seje.
Novice:
 
   Domov   Pomoč Išči Koledar Prijava Registracija  
Strani: [1]
  Natisni  
avtor Tema: Liga U 18 in U14  (Prebrano 972 krat)
Damjan Rupnik
moderator
član
*****
Objave: 63


Ogled Profila Email
« dne:: 19.februar 2017ob 12:13 »

DRŽAVNA LIGA   U14  IN  U18   ZA LETO  2017     RAZPORED TEKMOVANJ

1.KROG 07.05.2017  OB 09.00  URI                           1.KROG 07.05.2017  OB 09.00  URI
Š.B.KORTE IZOLA 1.  - POSTOJNSKA JAMA                  KORTE IZOLA    -  KOLEKTOR IDRIJA LOGATEC
HRAST PLISKOVICA  -  ZMAJČKI KRIM LJ.                   HRAST             -  ZMAJČKI KRIM LJ.
SKALA                  -    PLISKOVICA                           PROSTI            -  ORLEK ORO MET  PIVKA
                                                                           GORIŠKA BRDA -   POSTOJNSKA JAMA
06.05.2017  OB 09.00  URI
KOŠANA     -   Š.B.KORTE IZOLA 2

2.KROG  28.05.2017 OB 09.00  URI                           2.KROG 28.05.2017  OB  09.00  URI
POSTOJNSKA JAMA   -  Š.B.KORTE IZOLA 2.                POSTOJNSKA JAMA  -  KORTE IZOLA
PLISKOVICA            -   KOŠANA                               ORLEK ORO MET PI. -  KOLEKTOR ID.LOGATEC
ZMAJČKI KRIM LJ.    -   SKALA                                  ZMAJČKI KRIM LJ    -   PROSTI
                                                                           GORIŠKA BRDA       -   HRAST
27.05.2017 OB 09.00 URI
Š.B.KORTE IZOLA 1.  HRAST PLISKOVICA

3.KROG 04.06.2017 OB 09.00 URI                            3.KROG  04.06.2017 OB 09.00 URI
HRAST PLISKOVICA  - POSTOJNSKA JAMA                  HRAST                  -  POSTOJNSKA JAMA
ZMAJČKI KRIM LJ.    -  KOŠANA                               ZMAJČKI KRIM LJ.   - KOLEKTOR ID. LOGATEC
Š.B.KORTE IZOLA 2. - PLISKOVICA                          KORTE IZOLA         - ORLEK ORO MET PIVKA
                                                                          PROSTI                 - GORIŠKA BRDA
03.06.2017 OB 9.00 URI
SKALA        -   Š.B.KORTE IZOLA 1.

4.KROG 10.09.2017 OB 09.00 URI                           4.KROG 10.09.2017 OB 09.00 URI
POSTOJNSKA JAMA    -  PLISKOVICA                        POSTOJNSKA JAMA     -  ORLEK ORO MET PIVKA
ZMAJČKI KRIM LJ.     -  Š.B.KORTE IZOLA 2.             ZMAJČKIM KRIM LJ.    -  KORTE IZOLA
HRAST PLISKOVICA   - SKALA                                 HRAST                      -  PROSTI
                                                                          KOLEKTOR ID. LOGATEC - GORIŠKA BRDA
09.09.2017 OB 09.00 URI
Š.B.KORTE IZOLA 1.   -  KOŠANA

5.KROG 24.09.2017 OB 09.00 URI                           5.KROG 24.09.2017 OB 09.00 URI
SKALA                 -      POSTOJNSKA JAMA               PROSTA                   -  POSTOJNSKA JAMA
KOŠANA              -      HRAST PLISKOVICA               KOLEKTOR ID,LOGATEC   - HRAST
Š.B.KORTE IZOLA 2 - Š.B.KORTE IZOLA 1                 KORTE IZOLA              -  GORIŠKA BRDA
PLISKOVICA           -  ZMAJČKI KRIM LJ.                  ORLEK ORO MET PIVKA - ZMAJČKI KRIM LJ.

6.KROG 08.10.2017 OB 09.00 URI                           6.KROG 08.10.2017 OB 09.00 URI
POSTOJNSKA JAMA    -  ZMAJČKI KRIM LJ.                POSTOJNSKA JAMA     -  ZMAJČKI KRIM LJ.
HRAST PLISKOVICA   -  Š.B.KORTE IZOLA 2.             HRAST                     -  KORTE IZOLA
SKALA                     -  KOŠANA                              PROSTI                   -  KOLEKTOR ID. LOGATEC
                                                                          GORIŠKA BRDA        -  ORLEK ORO MET PIVKA
07.10.2017..OB 09.00 URI
Š.B.KORTE IZOLA 1    -  PLISKOVICA

7.KROG  22.102017 OB 09.00 URI                            07.KROG 22.10.2017  OB 09.00 URI
KOŠANA             -  POSTOJNSKA JAMA                     KOLEKTOR IDRIJA LOGATEC - POSTOJNSKA JAMA
PLISKOVICA        -  HRAST PLISKOVICA                    ORLEK ORO MET PIVKA    -  HRAST
ZMAJČKI KRIM LJ.  - Š.B.KORTE IZOLA 1.                  ZMAJČKI KRIM LJ.           -  GORIŠKA BRDA
                                                                           KORTE IZOLA                -  PROSTI
21.10.2017 OB 09.00 URI
Š.B.KORTE IZOLA 2.   -  SKALA

 FINALE  LIGE  U14  19.11.2017      OB 09.00  URI
 FINALE  LIGE  U18  26.11.2017      OB 09.00  URI

GLEJ DATUME,KER Š.B. KORTE IZOLA IGRAJO V KATEGORIJI U14 TEKME  V SOBOTAH IN NEDELJAH.
Prijavljen
Strani: [1]
  Natisni  
 
Pojdi na:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2007, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!