Balinarska Zveza Slovenije
30.maj 2020ob 21:21 *
Dobrodošli, gost. Prosim, prijavite se ali registrirajte.

Prijavite se z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seje.
Novice:
 
   Domov   Pomoč Išči Koledar Prijava Registracija  
Strani: [1]
  Natisni  
avtor Tema: Sezona 2016/17  (Prebrano 5185 krat)
Danijel Milavec
moderator
balinarski navdušenec
*****
Objave: 186


Ogled Profila Email
« dne:: 12.oktober 2016ob 09:39 »

Rezultati tekem v I. območni ligi OBZ Postojna (jesenski del):

1. krog:
Bistrc - Postojna mladi               9:13
Videm Košana - Košana mladi    18:4
Hrašče - Pivka                           5:17
Grmada - Katarina                    10:12
Koseze - prosti

2. krog:
Pivka - Grmada                        11:11
Košana mladi - Hrašče              11:11
Postojna mladi - Videm Košana  16:6
Koseze - Bistrc                          13:9
Katarina - prosti

3. krog:
Videm Košana - Koseze             18:4
Hrašče - Postojna mladi             5:17
Grmada - Košana mladi             20:2
Katarina - Pivka                        10:12
Bistrc - prosti

4. krog:
Košana mladi-Katarina              10:12
Postojna mladi - Grmada           18:4
Koseze - Hrašče                        9:13
Bistrc - Videm Košana               17:5
Pivka - prosti

5. krog:
Hrašče - Bistrc                          4:18
Grmada - Koseze                      11:11
Katarina - Postojna mladi           15:7
Pivka - Košana mladi                 20:2
Videm Košana - prosti

6. krog:
Postojna mladi - Pivka               14:8
Koseze - Katarina                     12:10
Bistrc - Grmada                        18:4
Videm Košana - Hrašče              18:4    
Košana mladi - prosti  

Lestvica po 6. krogih:
1. Postojna mladi                  10 točk
2. Pivka                                   7 (-1 tekma)
3. Bistrc                                  6 (-1)                    
4. Videm Košana                      6 (-1)
5. Katarina                              6 (-1)
6. Koseze                                5 (-1)
7. Grmada                               4
8. Hrašče                                3
9. Košana mladi                       1 (-1)


Rezultati tekem v II. območni ligi OBZ Postojna (jesenski del):

1. krog:
Beu kamn 2 - Diabetiki             2:10
Bistc veterani - Beu kamn 1       4:8
Frnantovi - Športni park            7:5

2. krog:
Športni park - Beu kamn 2        2:10
Beu kamn 1 - Frnantovi            12:0
Diabetiki - Bistrc veterani          4:8

3. krog:
Beu kamn 2 - Bistrc veterani      8:4
Frnantovi - Diabetiki                  6:6
Športni park - Beu kamn 1         6:6

4. krog:
Beu kamn 1 - Beu kamn 2          9:3
Diabetiki - Športni park              6:6
Bistrc veterani - Frnantovi          9:3

lestvica po 4. krogih:  
1. Beu kamn 1                        7 točk
2. Diabetiki                              4
3. Bistrc veterani                      4
4. Beu kamn 2                          4
5. Frnantovi                             3
6. Športni park                         2


Rezultati tekem v ženski območni ligi OBZ Postojna (jesenski del):

1. krog:
Pivka - Orlek Oro Met              11:3
Postojna - Diabetinje               4:10
Košana - proste

2. krog:
Orlek Oro Met - Postojna          0:14
Košana - Pivka                         9:5
Diabetinje - proste

3. krog:
Postojna - Košana                   10:4
Diabetinje - Orlek Oro  Met      12:2
Pivka - proste

4. krog:
Košana - Diabetinje                 11:3
Pivka - Postojna                       8:6
Orlek Oro Met - proste

Lestvica po 4. krogih:
1. Postojna                            4 točke
2. Diabetinje                           4 (-1 tekma)
3. Košana                               4 (-1)
4. Pivka                                 4 (-1)
5. Orlek Oro Met                     0 (-1)

Območna prvenstva se nadaljujejo pomladi 2017.

LP HZ
« Zadnje urejanje: 18.oktober 2016ob 17:07 od Danijel Milavec » Prijavljen
Herman
moderator
član
*****
Objave: 80


Ogled Profila Email
« Odgovori #1 dne:: 15.maj 2017ob 10:11 »

Nadaljevalo se je tekmovanje v obeh moških območnih ligah OBZ Postojna,
sicer z nekaterimi preložitvami zaradi neugodnih vremenski razmer.

Rezultati v I. območni ligi:

7. krog
Grmada - Videm Košana                 0:22 b.b.
Katarina - Bistrc                             4:18
Pivka - Koseze                               16:6
Košana mladi - Postojna mladi        14:8
Hrašče - prosti

8. krog
Koseze - Košana mladi                    15:7
Bistrc - Pivka                                  14:8
Videm Košana - Katarina                 15:7
Hrašče - Grmada                            18:4
Postojna mladi - prosti

Lestvica po 8. krogih:
1. Bistrc                                     10 točk
2. Videm Košana                         10
3. Postojna mladi                        10
4. Pivka                                       9
5. Koseze                                     7
6. Katarina                                   6
7. Hrašče                                     5
8. Grmada                                   4 (+1 tekma)
9. Košana mladi                           3


Rezultati tekem v II. območni ligi:

5. krog:
Frnantovi - Beu kamn 2                  9:3
Športni park - Bistrc veterani          preloženo (16.5.2017)
Beu kamn 1 - Diabetiki                   8:4

Lestvica po 5. krogih:
1. Beu kamn 1                           9 točk
2. Frnantovi                                5
3. Bistrc veterani                         4 (-1)
4. Diabetiki                                 4
5. Beu kamn 2                            4
6. Športni park                            2 (-1)

V tem tednu se nadaljuje tudi tekmovanje v ženski območni ligi.
Prijavljen
Herman
moderator
član
*****
Objave: 80


Ogled Profila Email
« Odgovori #2 dne:: 22.maj 2017ob 11:47 »

Rezultati tekem 9. kroga v I. območni ligi:

Katarina - Hrašče                          16:6
Pivka - Videm Košana                    9:13 
Košana mladi - Bistrc                     2:22
Postojna mladi - Koseze                 22:0 b.b.
Grmada - prosti

Lestvica po rednem delu:

1. Bistrc                            12 točk
2. Postojna mladi                12
3. Videm Košana                 12
4. Pivka                               9
5. Katarina                          8
6. Koseze                            7
7. Hrašče                             5
8. Grmada                           4
9. Košana mladi                   3

Tekomovanje v I. območni ligi se nadaljuje s končnico najboljših 4 ekip
za prvaka (vsak s vsakim, menja se le gostitelj iz rednega dela).

10. krog, petek 26.5.2017:
Pivka - Bistrc
Videm Košana - Postojna mladi

11. krog, petek 2.6.2017:
Pivka - Postojna mladi
Videm Košana - Bistrc

12. krog, petek 9.6.2017:
Videm Košana - Pivka
Postojna mladi - Bistrc

Lestvica končnice za prvaka po rednem delu (upoštevajo se le medsebojne tekme najboljših 4 ekip):
1. Postojna mladi                              6 točk
2. Bistrc                                             4
3. Videm Košana                                 2
4. Pivka                                              0


Rezultati tekem 6. kroga v II. območni ligi:

Diabetiki - Beu kamn 2                         9:3
Beu kamn - Bistrc veterani                    4:8
Športni park - Frnantovi                        8:4 
zaostala tekma: Športni park - Bistrc veterani        6:6

Lestvica po 6. krogih:
1. Beu kamn 1                          9 točk
2. Bistrc veterani                        7
3. Diabetiki                                6
4. Športni park                           5
5. Frnantovi                               5
6. Beu kamn 2                           4


Rezultati tekem 5. kroga v ženski območni ligi:

Diabetinje - Pivka                       8:6
Orlek Oro Met - Košana               5:9
Postojna - proste

Lestvica po 5. krogih:
1. Košana                             6 točk
2. Diabetinje                          6
3. Postojna                            4
4. Pivka                                 4
5. Orlek Oro Met                    0

Prijavljen
Herman
moderator
član
*****
Objave: 80


Ogled Profila Email
« Odgovori #3 dne:: 30.maj 2017ob 11:55 »

Končnica za prvaka I. območne lige, 10. krog:

Pivka - Bistrc                                   18:4
Videm Košana - Postojna mladi         12:10

Lestvica končnice:
1. Postojna mladi         6 točk
2. Bistrc                         4
3. Videm Košana             4     
4. Pivka                          2

Prvouvrščena ekipa po odigrani končnici bo pridobila pravico do udeležbe v kvalifikacijah za II. državno ligo-zahod.


Rezultati tekem 7. kroga v II. območni ligi:

Beu kamn 2 - Športni park          preloženo (30.5.2017)
Frnantovi - Beu kamn 1              4:8
Bistrc veterani - Diabetiki            6:6

Lestvica po 7. krogih:
1. Beu kamn 1                          11 točk
2. Bistrc veterani                         8
3. Diabetiki                                 7
4. Športni park                            5 (-1)
5. Frnantovi                                5
6. Beu kamn 2                            4 (-1)


Rezultati tekem 6. kroga v ženski območni ligi:

Orlek Oro Met - Pivka                 8:6
Diabetinje - Postojna                  6:8
Košana - prosta

Lestvica po 6. krogih:
1. Postojna                             6 točk
2. Košana                                6 (-1)
3. Diabetinje                            6 
4. Pivka                                   4
5. Orlek Oro Met                      2
                 
Prijavljen
Herman
moderator
član
*****
Objave: 80


Ogled Profila Email
« Odgovori #4 dne:: 06.junij 2017ob 06:49 »

Končnica za prvaka I. območne lige, 11. krog:

Pivka - Postojna mladi              16:6
Videm Košana - Bistrc              16:6

Lestvica končnice:
1. Postojna mladi                      6 točk
2. Videm Košana                          6
3. Pivka                                      4
4. Bistrc                                      4

Prvouvrščena ekipa se bo po naslednjem krogu (petek 9.6.2017) uvrstila v kvalifikacije za II. državno ligo - zahod.


Rezultati tekem 8. kroga v II. območni ligi:

Bistrc veterani - Beu kamn 2                 12:0
Diabetiki - Frnantovi                             10:2
Beu kamn 1 - Športni park                     9:3

zaostala tekma 7. kroga:

Beu kamn 2 - Športni park                     8:4

Lestvica po 8. krogih:
1. Beu kamn 1                                  13 točk
2. Bistrc veterani                                10
3. Diabetiki                                          9
4. Beu kamn 2                                     6
5. Športni park                                     5 
6. Frnantovi                                         5


Rezultati tekem 7. kroga v ženski območni ligi:

Postojna - Orlek Oro Met                      8:6
Pivka - Košana                                    7:7
Diabetinje - proste

Lestvica po 7. krogih:
1. Postojna                             8 točk
2. Košana                                7 (-1)
3. Diabetinje                            6 (-1)
4. Pivka                                   5
5. Orlek Oro Met                      2


 
Prijavljen
Herman
moderator
član
*****
Objave: 80


Ogled Profila Email
« Odgovori #5 dne:: 12.junij 2017ob 10:56 »

Končnica za prvaka I. območne lige, 12. krog:

Videm Košana - Pivka                   14:8
Postojna mladi - Bistrc                 10:12

Končna lestvica po končnici:
1. Videm Košana                            8 točk
2. Postojna mladi                             6
3. Bistrc                                          6
4. Pivka                                          4 
5. Katarina                         
6. Koseze                           
7. Hrašče                           
8. Grmada                         
9. Košana mladi                 

Ekipa Videm Košana se je tako uvrstila v kvalifikacije za II. državno ligo - zahod.
Čestitamo !!!


Rezultati tekem 9. kroga v II. območni ligi:

Beu kamn 2 - Beu kamn 1                   2:10
Športni park - Diabetiki                        3:9
Frnantovi - Bistrc veterani                    4:8
 
Lestvica po 9. krogih:
1. Beu kamn                              15 točk
2. Bistrc veterani                         12
3. Diabetiki                                 11
4. Beu kamn 2                              6
5. Športni park                             5
6. Frnantovi                                  5


Rezultati tekem 8. kroga v ženski območni ligi:

Košana - Postojna                         6:8
Orlek Oro Met - Diabetinje             9:5
Pivka - proste

Lestvica po 8. krogu:
1. Postojna                          10 točk
2. Košana                              7
3. Diabetinje                          6
4. Pivka                                 5
5. Orlek Oro Met                    4

Prijavljen
Herman
moderator
član
*****
Objave: 80


Ogled Profila Email
« Odgovori #6 dne:: 20.junij 2017ob 08:20 »

Rezultati tekem 10. zadnjega kroga v II. območni ligi:

Beu kamn 2 - Frnantovi                         8:4
Bistrc veterani - Športni park                10:2
Diabetiki - Beu kamn 1                         10:2

Končna lestvica po 10. krogih:

1. Beu kamn 1                                     15 točk
2. Bistrc veterani                                   14
3. Diabetiki                                           13
4. Beu kamn 2                                        8
5. Športni park                                        5
6. Frnantovi                                            5    

Ekipa Beu kamn iz Bača je prvak II. območne lige. Čestitke  



Rezultati tekem 9. kroga v ženski območni ligi:

Diabetinje - Košana                            7:7
Postojna - Pivka                                11:3
Orlek Oro Met - proste

Lestvica po 9. krogih:
1. Postojna                                    12 točk (+1 tekma)
2. Košana                                       8  
3. Diabetinje                                   7  
4. Pivka                                          5
5. Orlek Oro Met                              4
                          
« Zadnje urejanje: 20.junij 2017ob 09:46 od Herman » Prijavljen
Herman
moderator
član
*****
Objave: 80


Ogled Profila Email
« Odgovori #7 dne:: 26.junij 2017ob 07:47 »

Rezultati tekem 10. zadnjega kroga v ženski ligi OBZ Postojna:

Pivka - Diabetinje                         6:8
Košana - Orlek Oro Met                12:2
Postojna - proste

Končni vrstni red po 10. krogih:

1. Postojna                          12 točk
2. Košana                             10
3. Diabetinje                          9
4. Pivka                                 5
5. Orlek  Oro Met                    4

Ženska ekipa Postojne je prvak lige OBZ. Čestitke.
Prijavljen
Strani: [1]
  Natisni  
 
Pojdi na:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2007, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!