Balinarska Zveza Slovenije
04.julij 2020ob 11:02 *
Dobrodošli, gost. Prosim, prijavite se ali registrirajte.

Prijavite se z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seje.
Novice:
 
   Domov   Pomoč Išči Koledar Prijava Registracija  
Strani: [1]
  Natisni  
avtor Tema: Štafetno zbijanje  (Prebrano 1475 krat)
Damjan Rupnik
moderator
član
*****
Objave: 65


Ogled Profila Email
« dne:: 27.junij 2016ob 14:23 »

 Seznam prijav za štafetno zbijanje   Pivka 03.julij 2016  ob 09,00 uri

U14: Skala                         1.Guštin Jan ,  Guštin  Iva
       Postojnska Jama           1.Gombač Črt  , Mia Švara  (Jani Jarič)
       Pliskovica                    1.
       Orlek Oro Met  Pivka      1.Gašper Sedmak , Domen Sedmak
                                         2.Patrik Požar , Tilen Smrdelj
       Korte Izola                   1.Kristina Žužič , Janja Roj
                                         2.Alen Čauševič , Matija Dekleva
                                         3.Martin Burdych ,  Nik Štajner
Goriška Brda                         1.Matjaž Zaletel , Alen Murenc

U18 Skala                            1.Požar Simon , Merslavič Žiga
      Skala Jadran H.K.             2.Černigoj Kevin , Zdravkovič Mike
      Postojnska Jama              1.Čeh Erik  , Švara Nik
                                          2.Povh Gašper  , Janev Blaž
      Goriška Brda                    1.Rusjan Dominik  , Zaletel Kristjan
                                          2.Rusjan Jaša    , Kocina Žan
      Korte Izola                      1.
      Zmajčki Krim Ljubljana        1.Sodec Žan  , Sepic  Bojc
Prijavljen
Damjan Rupnik
moderator
član
*****
Objave: 65


Ogled Profila Email
« Odgovori #1 dne:: 28.junij 2016ob 19:39 »

Seznam prijav za štafetno zbijanje   Pivka 03.julij 2016  ob 09,00 uri

U14: Skala                         1.Guštin Jan ,  Guštin  Iva
       Postojnska Jama           1.Gombač Črt  , Mia Švara  (Jani Jarič)
       Kolektor Idrija               1.Velikanje Margita  , Vrečar Tjaša
       Orlek Oro Met  Pivka      1.Gašper Sedmak , Domen Sedmak
                                         2.Patrik Požar , Tilen Smrdelj
       Korte Izola                   1.Kristina Žužič , Janja Roj
                                         2.Alen Čauševič , Matija Dekleva
                                         3.Martin Burdych ,  Nik Štajner
Goriška Brda                         1.Matjaž Zaletel , Alen Murenc

U18 Skala                            1.Požar Simon , Merslavič Žiga
      Skala Jadran H.K.             2.Černigoj Kevin , Zdravkovič Mike
      Postojnska Jama              1.Čeh Erik  , Švara Nik
                                          2.Povh Gašper  , Janev Blaž
      Goriška Brda                    1.Rusjan Dominik  , Zaletel Kristjan
                                          2.Rusjan Jaša    , Kocina Žan
      Korte Izola                      1.Žužič luca    ,Škrlič  Masimo
      Zmajčki Krim Ljubljana        1.Sodec Žan  , Sepic  Bojc

Prijavljen
Strani: [1]
  Natisni  
 
Pojdi na:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2007, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!