Balinarska Zveza Slovenije
17.oktober 2019ob 05:05 *
Dobrodošli, gost. Prosim, prijavite se ali registrirajte.

Prijavite se z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seje.
Novice:
 
   Domov   Pomoč Išči Koledar Prijava Registracija  
Strani: [1]
  Natisni  
avtor Tema: Liga U18 in U14  (Prebrano 1627 krat)
Damjan Rupnik
moderator
član
*****
Objave: 63


Ogled Profila Email
« dne:: 14.april 2016ob 18:50 »

              U14
1.KROG 17.04.2016 ob 09.00 uri
Goriška Brda        -  Korte Izola 1
Kolektor Idrija 2    - Korte Izola 2 (16.04.)
Prosti                -  Orlek Oro Met Pivka
Skala                -  Zmajčki Krim Ljubljana
Košana               - Hrast Pliskovica
Postojnska Jama  -  Kolektor Idrija 1

2.KROG 24.04.2016  ob 09,00 uri
Zmajčki Krim ljubljan  - Prosti
Kolektor Idrija 1       - Košana
Hrast Pliskovica      -  Skala
Korte Izola 2          - Postojnska Jama (23.04.)
Korte Izola 1         -  Postojnska Jama
Kolektor Idrija 2     -  Orlek Oro Met Pivka

3.KROG 08.05.2016 ob 09,00 uri
Zmajčki Krim Ljubljana  - Košana
Goriška Brda              - Kolektor Idrija  2
Korte Izola 2          -    Prosti
Kolektor Idrija 1     -    Korte Izola  1
Postojnska Jama    -    Hrast Pliskovica
Orlek Oro Met Pivka -  Skala

4.KROG  12.06.2016  ob 09,00 uri
Hrast Pliskovica    -   Korte Izola 1
Korte Izola 2       -   Košana   (11.06.)
Skala                -    Goriška Brad
Kolektor Idrija 2     - Prosti
Zmajčki Krim Ljubljana  - Kolektor Idrija 1
Orlek Oro Met Pivka   -  Postojnska Jama

5. KROG 19.06.2016 ob 09,00 uri
Korte Izola 1         -   Prosti
Skala            -         Kolektor Idrija 2
Košana         -         Goriška Brda
Kolektor Idrija 1     -  Orlek Oro Met Pivka
Hrast  Pliskovica    -  Zmajčki Krim Ljubljana
Postojnska Jama    -  Korte Izola 2 (18.06.)

6. KROG   26.06.2016 ob 09,00 uri
Korte Izola 2    -    Kolektor Idrija 1    (25.06.)
Goriška Brda      -  Postojnska Jama
Kolektor Idrija 2  -  Košana
Prosta               -  Skala
Zmajčki Krim Ljubljana   -  Korte Izola 1
Orlek Oro Met Pivka     -   Hrast Pliskovica

7.KROG  04.09.2016 ob 09,00 uri
Korte Izola      - Kolektor Idrija   2
Prosti           - Goriška Brda
Skala          -  Korte izola 2   (03.09.)
Košana        -  Orlek Oro Met  Pivka
Hrast Pliskovica  Kolektor Idrija 1
Postojnska Jama   -  Zmajčki Krim Ljubljana

8. KROG  11.09.2016 ob 09,00 uri
Korte Izola 1        -     Skala
Košana               -     Prosta
Kolektor Idrija 1      -  Goriška Brda
Hrast Pliskovica     -  Korte Izola 2   (10,09. )
Postojnska Jama   -    Kolektor Idrija 2
Krom Zmajčki Ljubljana  - Orlek Oro Met Pivka

9. KROG   16.10.2016  ob 09,00 uri
Korte Izola 2       - Krim Zmajčki Ljubljana  (15.10.)
Goriška Brda       -  Hrast Pliskovica 
Kolektor Idrija 2      -  Kolektor Idrija 1
Prosta             -     Postojnska Jama
Skala        -           Košana
Orlek Oro Met Pivka   -  Korte Izola 1

10. KROG  23.10.2016 ob 09,00 uri
Korte Izola  1       -   Košana
Kolektor Idrija  1    -  Prosti
Hrast Pliskovica     -  Kolektor Idrija 2
Postojnska Jama       - Skala
Zmajčki Krim Ljubljana  -  Goriška Brda
Orlek Oro Met Pivka   -  Korte Izola 2  (22.10.)

11.KROG 06.11.2016 ob 09,00 uri
Korte Izola 2       -      Korte Izola 1    (05.11.)
Goriška Brda      -       Orlek Oro Met Pivka
Kolektor Idrija 2    -    Zmajčki Krim Ljubljana
Prosti            -        Hrast Pliskovica
Skala          -          Kolektor Idrija 1
Košana          -        Postojnska Jama

Korte Izola 2  Igrajo v sobotah.

27.11.2016  Finale lige U14  ob 09,00 uri

Prijavljen
Damjan Rupnik
moderator
član
*****
Objave: 63


Ogled Profila Email
« Odgovori #1 dne:: 15.april 2016ob 13:53 »

              U14
1.KROG 17.04.2016 ob 09.00 uri
Goriška Brda        -  Korte Izola 1
Kolektor Idrija 2    - Korte Izola 2 (16.04.)
Prosti                -  Orlek Oro Met Pivka
Skala                -  Zmajčki Krim Ljubljana
Košana               - Hrast Pliskovica
Postojnska Jama  -  Kolektor Idrija 1

2.KROG 24.04.2016  ob 09,00 uri
Zmajčki Krim ljubljan  - Prosti
Kolektor Idrija 1       - Košana
Hrast Pliskovica      -  Skala
Korte Izola 2           Goriška Brda (23.04.)
Korte Izola 1         -  Postojnska Jama
Kolektor Idrija 2     -  Orlek Oro Met Pivka

3.KROG 08.05.2016 ob 09,00 uri
Zmajčki Krim Ljubljana  - Košana
Goriška Brda              - Kolektor Idrija  2
Korte Izola 2          -    Prosti
Kolektor Idrija 1     -    Korte Izola  1
Postojnska Jama    -    Hrast Pliskovica
Orlek Oro Met Pivka -  Skala

4.KROG  12.06.2016  ob 09,00 uri
Hrast Pliskovica    -   Korte Izola 1
Korte Izola 2       -   Košana   (11.06.)
Skala                -    Goriška Brad
Kolektor Idrija 2     - Prosti
Zmajčki Krim Ljubljana  - Kolektor Idrija 1
Orlek Oro Met Pivka   -  Postojnska Jama

5. KROG 19.06.2016 ob 09,00 uri
Korte Izola 1         -   Prosti
Skala            -         Kolektor Idrija 2
Košana         -         Goriška Brda
Kolektor Idrija 1     -  Orlek Oro Met Pivka
Hrast  Pliskovica    -  Zmajčki Krim Ljubljana
Postojnska Jama    -  Korte Izola 2 (18.06.)

6. KROG   26.06.2016 ob 09,00 uri
Korte Izola 2    -    Kolektor Idrija 1    (25.06.)
Goriška Brda      -  Postojnska Jama
Kolektor Idrija 2  -  Košana
Prosta               -  Skala
Zmajčki Krim Ljubljana   -  Korte Izola 1
Orlek Oro Met Pivka     -   Hrast Pliskovica

7.KROG  04.09.2016 ob 09,00 uri
Korte Izola 1     - Kolektor Idrija   2
Prosti           - Goriška Brda
Skala          -  Korte Izola 2   (03.09.)
Košana        -  Orlek Oro Met  Pivka
Hrast Pliskovica  Kolektor Idrija 1
Postojnska Jama   -  Zmajčki Krim Ljubljana

8. KROG  11.09.2016 ob 09,00 uri
Korte Izola 1        -     Skala
Košana               -     Prosta
Kolektor Idrija 1      -  Goriška Brda
Hrast Pliskovica     -  Korte Izola 2   (10,09. )
Postojnska Jama   -    Kolektor Idrija 2
Krim Zmajčki Ljubljana  - Orlek Oro Met Pivka

9. KROG   16.10.2016  ob 09,00 uri
Korte Izola 2       - Krim Zmajčki Ljubljana  (15.10.)
Goriška Brda       -  Hrast Pliskovica 
Kolektor Idrija 2      -  Kolektor Idrija 1
Prosta             -     Postojnska Jama
Skala        -           Košana
Orlek Oro Met Pivka   -  Korte Izola 1

10. KROG  23.10.2016 ob 09,00 uri
Korte Izola  1       -   Košana
Kolektor Idrija  1    -  Prosti
Hrast Pliskovica     -  Kolektor Idrija 2
Postojnska Jama       - Skala
Zmajčki Krim Ljubljana  -  Goriška Brda
Orlek Oro Met Pivka   -  Korte Izola 2  (22.10.)

11.KROG 06.11.2016 ob 09,00 uri
Korte Izola 2       -      Korte Izola 1    (05.11.)
Goriška Brda      -       Orlek Oro Met Pivka
Kolektor Idrija 2    -    Zmajčki Krim Ljubljana
Prosti            -        Hrast Pliskovica
Skala          -          Kolektor Idrija 1
Košana          -        Postojnska Jama

Korte Izola 2  Igrajo v sobotah.

27.11.2016  Finale lige U14  ob 09,00 uri


Prijavljen
Strani: [1]
  Natisni  
 
Pojdi na:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2007, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!