Balinarska Zveza Slovenije
23.september 2019ob 09:12 *
Dobrodošli, gost. Prosim, prijavite se ali registrirajte.

Prijavite se z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seje.
Novice:
 
   Domov   Pomoč Išči Koledar Prijava Registracija  
Strani: 1 2 [3]
  Natisni  
avtor Tema: Državne lige U14 in U18 - SEZONA 2016  (Prebrano 10545 krat)
Miloš
član
**
Objave: 88


Ogled Profila Email
« Odgovori #30 dne:: 28.oktober 2016ob 14:15 »

Sodnik za ti dve tekmi je že delegiran in objavljeno!
Prijavljen
Mixa
ekspert
*****
Objave: 568


Ogled Profila
« Odgovori #31 dne:: 29.oktober 2016ob 09:19 »

Ja res je Miloš, objavljeno za dečke oziroma U-14, kakor je razvidno iz priloženega:

kopija:

preložena tekma 7. kroga lige U - 14

Postojna, nedelja, 30.10.2016 ob 9.00

1. Postojnska Jama - Zmajčki Krim Ljubljana                Zakrajšek Herman
Prijavljen
Slavc Dobnikar
veteran
******
Objave: 1413


Ogled Profila Email
« Odgovori #32 dne:: 30.oktober 2016ob 14:51 »

Odigrani sta bili zaostali tekmi med Postojnsko jamo in Zmajčki Krim Ljubljana.

U-14   8:6
U-18  10:4
Prijavljen
Slavc Dobnikar
veteran
******
Objave: 1413


Ogled Profila Email
« Odgovori #33 dne:: 11.november 2016ob 09:03 »

PRVA DRŽAVNA LIGA U-14

NEDELJA, 06.11.2016 ob 9:00, 11. krog

Korte-Izola 2 :Korte-Izola 1    4:10
Goriška Brda :Orlek ORO MET     6:8
Skala Sežana: Kol. Idrija 1     14:0
Košana :Postojnska jama         4:10

Lestvica:
1.Orlek ORO MET       10 9 0 1 27 +48
 2.Skala Sežana        10 8 0 2 24 +60
 3.Postojnska jama     10 7 2 1 23 +48
 4.Goriška Brda        10 7 1 2 22 +58
 5.Hrast - Pliskovica  10 7 0 3 21 +42
 6.Kolektor Idrija 1   10 4 2 4 14  +4
 7.Zmajčki Krim Lj.    10 3 0 7  9 -24
 8.Košana              10 2 1 7  7 -48
 9.Korte - Izola 1     10 2 1 7  7 -44
10.Korte - Izola 2     10 1 1 8  4 -64
11.Kolektor Idrija 2   10 1 0 9  3 -80
Prijavljen
Slavc Dobnikar
veteran
******
Objave: 1413


Ogled Profila Email
« Odgovori #34 dne:: 27.november 2016ob 17:07 »

ZAKLJUČNI TURNIR ČETVERICE U-14, PIVKA, 27.11.2016 ob 9:00

Polfinale:
Orlek ORO MET: Goriška Brda     11:3
Skala Sežana :Postojnska jama   4:10

Za 3. mesto:

Skala Sežana: Goriška Brda       9:5

Za 1. mesto:

Orlek ORO MET: Postojnska jama  10:4

Ekipni državni prvak je postal Orlek ORO MET v sestavi POŽAR Patrik, SEDMAK Domen, SEDMAK Gašper in SMRDEL Tilen.
Prijavljen
Strani: 1 2 [3]
  Natisni  
 
Pojdi na:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2007, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!