Balinarska Zveza Slovenije
09.december 2019ob 18:03 *
Dobrodošli, gost. Prosim, prijavite se ali registrirajte.

Prijavite se z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seje.
Novice:
 
   Domov   Pomoč Išči Koledar Prijava Registracija  
Strani: [1] 2 3 ... 13
  Natisni  
avtor Tema: Državne lige 2015/2016  (Prebrano 57152 krat)
Slavc Dobnikar
veteran
******
Objave: 1413


Ogled Profila Email
« dne:: 29.avgust 2015ob 12:47 »

DRUGA DRŽAVNA LIGA CENTER

PETEK, 28.08.2015 ob 17:30, 1.krog

Svoboda :Trata mladi           10:12
Rogovila TELE TV: Brdo          17:5
Polje : Jesenice               03.09.
Bistrica :Sodražica            8:14

Lestvica:
1.Rogovila TELE TV     1 1 0 0 0 3 +12
2.Sodražica            1 1 0 0 0 3  +6
3.Trata mladi          1 1 0 0 0 3  +2
4.Polje                0 0 0 0 0 0   0
4.Jesenice             0 0 0 0 0 0   0
6.Svoboda              1 0 0 0 1 0  -2
7.Bistrica             1 0 0 0 1 0  -6
8.Brdo                 1 0 0 0 1 0 -12
Prijavljen
Matevž
balinarski navdušenec
***
Objave: 158


Ogled Profila Email
« Odgovori #1 dne:: 29.avgust 2015ob 23:42 »

1. LIGA - VZHOD
01. krog   sobota, 29. 08. 2015 ob  16.00 h

ČIRČE VAN-DEN : TRŽIČ AC ŽEPIČ 12-10
CENTER KRANJ : MENGEŠ RAKOLL 17-5
SLOGA : ROGAŠKA 12-11
PLANINA Ribnikar AS : EIS BUDNIČAR 11-12


1. LIGA - ZAHOD
01. krog   sobota, 29. 08. 2015 ob  16.00 h

POSTOJNA : TRTA SVETI ANTON 14-8
JADRAN (HK) : ZABIČE 6-16
ILIRSKA BISTRICA : ORLEK ORO MET PIVKA 14-8
LOGATEC : PLANINA PETRIČ 20-2


2. LIGA - ZAHOD
01. krog   sobota, 29. 08. 2015 ob  16.00 h

CESTA : KOLEKTOR IDRIJA 10-12
TABOR OZELJAN : PLISKOVICA 8-14
GRADNA OBROV : ŽIRI 14-8
GORIŠKA BRDA PROSTA
Prijavljen
11111
poslanec
****
Objave: 326


Ogled Profila
« Odgovori #2 dne:: 03.september 2015ob 21:20 »

Zaostala tekma 1. kroga 2.lige Vzhod - Center

POLJE - JESENICE  16:6
Prijavljen
11111
poslanec
****
Objave: 326


Ogled Profila
« Odgovori #3 dne:: 04.september 2015ob 23:40 »

2.DRŽAVNA LIGA VZHOD-CENTER - 2.KOLO

TRATA MLADI - SODRAŽICA 22:0
BRDO - POLJE  5:17
JESENICE - BISTRICA  12:10
SVOBODA - ROGOVILA TELE TV 4:18

VRSTNI RED: Trata mladi, Polje in Rogovila TELE TV 6, Sodražica in Jesenice 3, Bistrica, Svoboda in Brdo 0 točk
« Zadnje urejanje: 04.september 2015ob 23:42 od 11111 » Prijavljen
Matevž
balinarski navdušenec
***
Objave: 158


Ogled Profila Email
« Odgovori #4 dne:: 05.september 2015ob 22:10 »

1. DRŽAVNA LIGA - VZHOD
02. krog   sobota, 5. 9. 2015

ČIRČE VAN-DEN : CENTER KRANJ 6-16
MENGEŠ RAKOLL : SLOGA 12-10
ROGAŠKA : PLANINA RIBNIKAR AS 10-12
TRŽIČ AC ŽEPIČ : EIS BUDNIČAR tekma je 9.9.2015

Vrstni red: Center Kranj 6, Planina Ribnikar AS 4, Mengeš Rakoll 3, Čirče Van-Den 3, Sloga 2, Budničar 2 (-1), Rogaška 1, Tržič AC Žepič 0 (-1)

1. DRŽAVNA LIGA - ZAHOD
02. krog   sobota, 5. 9. 2015

TRTA SVETI ANTON : PLANINA PETRIČ 17-5
ZABIČE : ILIRSKA BISTRICA 11-12
ORLEK ORO MET PIVKA : LOGATEC 11-12
POSTOJNA : JADRANK HK tekma je 16.9.2015

Vrstni red: Logatec 5, Ilirska Bistrica 5, Zabiče 4, Postojna 3 (-1), Trta Sv. Anton 3, Orlek Oro Met Pivka 1, Jadran HK 0 (-1), Planina Petrič 0
 
2. DRŽAVNA LIGA - ZAHOD
02. krog   sobota, 5. 9. 2015

KOLEKTOR IDRIJA : ŽIRI 18-4
GORIŠKA BRDA : TABOR OZELJAN 12-10
PLISKOVICA : GRADNA OBROV 16-6
CESTA prosta

Vrstni red: Kolektor Idrija 6, Pliskovica 6, Gradna Obrov 3, Goriška Brda 3 (-1), Cesta 0 (-1), Tabor Ozeljan 0, Žiri 0

2. DRŽAVNA LIGA - SEVER
01. krog sobota, 5.9.2015

HOČE : BULDOG 18-4
AMD TRBOVLJE : ANGEL BESEDNJAK 22-0


DRŽAVNA LIGA ČLANICE
01. krog sobota, 5.9.2015

SVOBODA : HRAST 15-7
MILJE : ŠIŠKA 10-12
KRIM : BISTRICA 22-0
KOLEKTOR IDRIJA : DESKLE 18-4
« Zadnje urejanje: 05.september 2015ob 22:31 od Matevž » Prijavljen
Jerry
veteran
******
Objave: 2421


POLOVIČNO ZNANJE JE ... NEVARNEJŠE OD NEZNANJA!!!


Ogled Profila WWW Email
« Odgovori #5 dne:: 06.september 2015ob 08:08 »

http://www.obzljubljana.com/BZS_1.liga_vzhod.html

http://www.obzljubljana.com/BZS_1.liga_zahod.html

http://www.obzljubljana.com/BZS_2.liga_vzhod_center.html

http://www.obzljubljana.com/BZS_2.liga_vzhod_sever.html

http://www.obzljubljana.com/BZS_2.liga_zahod.html

http://www.obzljubljana.com/BZS_zenska_liga.html
Prijavljen

POLOVIČNO ZNANJE JE NEVARNEJŠE
Slavc Dobnikar
veteran
******
Objave: 1413


Ogled Profila Email
« Odgovori #6 dne:: 13.september 2015ob 14:18 »

PRVA DRŽAVNA LIGA VZHOD

SOBOTA, 12.09.2015 ob 16:00, 3.krog

Center Kranj :Tržič AC Žepič   10:12
Planina Kranj: Mengeš Rakoll    12:10
Eis Budničar :Rogaška          10:12
Sloga: Čirče VAN-DEN            15:7

Lestvica:
1.Planina Kranj        3 2 0 1 0 7  +3
2.Center Kranj         3 2 0 0 1 6 +16
3.Tržič AC Žepič       3 2 0 0 1 6  +2
4.Sloga                3 1 1 0 1 5  +7
5.Rogaška              3 1 0 1 1 4  -1
6.Mengeš Rakoll        3 1 0 0 2 3  -8
7.Čirče VAN-DEN        3 1 0 0 2 3 -16
8.EIS Budničar         3 0 1 0 2 2  -3
Prijavljen
Slavc Dobnikar
veteran
******
Objave: 1413


Ogled Profila Email
« Odgovori #7 dne:: 13.september 2015ob 14:19 »

PRVA DRŽAVNA LIGA ZAHOD

SOBOTA, 12.09.2015 ob 16:00, 3.krog

Jadran HK :Trta Sveti Anton    10:12
Logatec: Zabiče                 12:10
Pl. Petrič: Orlek ORO MET Pivka 13:9
Ilirska Bistrica: Postojna      15:7
Postojna : Jadran HK           16.09.

Lestvica:
1.Logatec              3 2 1 0 0 8 +21
2.Ilirska Bistrica     3 2 1 0 0 8 +15
3.Trta Sveti Anton     3 2 0 0 1 6  +8
4.Zabiče               3 1 0 1 1 4  +7
5.Postojna             2 1 0 0 1 3  -2
6.Planina Petrič       3 1 0 0 2 3 -26
7.Orlek ORO MET Pivka  3 0 0 1 2 1 -11
8.Jadran HK            2 0 0 0 2 0 -12
Prijavljen
Slavc Dobnikar
veteran
******
Objave: 1413


Ogled Profila Email
« Odgovori #8 dne:: 13.september 2015ob 14:19 »

DRUGA DRŽAVNA LIGA CENTER

PETEK, 11.09.2015 ob 17:30, 3.krog

Rogovila TELE TV: Trata mladi   13:9
Bistrica: Brdo                  16:6
Sodražica :Jesenice             9:13
Polje: Svoboda                  19:3

Lestvica:
1.Polje                3 3 0 0 0 9 +38
2.Rogovila TELE TV     3 3 0 0 0 9 +30
3.Trata mladi          3 2 0 0 1 6 +20
4.Jesenice             3 2 0 0 1 6  -4
5.Bistrica             3 1 0 0 2 3  +2
6.Sodražica            3 1 0 0 2 3 -20
7.Svoboda              3 0 0 0 3 0 -32
8.Brdo                 3 0 0 0 3 0 -34
Prijavljen
Slavc Dobnikar
veteran
******
Objave: 1413


Ogled Profila Email
« Odgovori #9 dne:: 13.september 2015ob 14:20 »

DRUGA DRŽAVNA LIGA ZAHOD

SOBOTA, 12.09.2015 ob 16:00, 3.krog

Gradna Obrov :Goriška Brda     11:12
Žiri :Pliskovica               10:12
Tabor Ozeljan :Cesta            6:16

Lestvica:
1.Pliskovica           3 3 0 0 0 9 +18
2.Kolektor Idrija      2 2 0 0 0 6 +16
3.Goriška Brda         2 1 1 0 0 5  +3
4.Gradna Obrov         3 1 0 1 1 4  -5
5.Cesta                2 1 0 0 1 3  +8
6.Tabor Ozeljan        3 0 0 0 3 0 -18
7.Žiri                 3 0 0 0 3 0 -22
Prijavljen
Slavc Dobnikar
veteran
******
Objave: 1413


Ogled Profila Email
« Odgovori #10 dne:: 13.september 2015ob 14:21 »

DRUGA DRŽAVNA LIGA SEVER

SOBOTA, 12.09.2015 ob 16:00, 2.krog

Buldog: Angel Besednjak         15:7
Velenje Premog.: AMD Trbovlje   18:4

Lestvica:
1.Velenje Premogovnik  1 1 0 0 0 3 +14
2.Hoče                 1 1 0 0 0 3 +14
3.Buldog               2 1 0 0 1 3  -6
4.AMD Trbovlje         2 1 0 0 1 3  +8
5.Angel Besednjak      2 0 0 0 2 0 -30
Prijavljen
Slavc Dobnikar
veteran
******
Objave: 1413


Ogled Profila Email
« Odgovori #11 dne:: 13.september 2015ob 14:22 »

PRVA DRŽAVNA LIGA ČLANICE

SOBOTA, 12.09.2015 ob 10:00, 2.krog

Hrast: Deskle                   12:10
Šiška :Krim                     9:13
Bistrica :Kolektor Idrija       6:16
Svoboda: Milje                  13:9

Lestvica:
1.Krim                 2 2 0 0 0 6 +26
2.Kolektor Idrija      2 2 0 0 0 6 +24
3.Svoboda              2 2 0 0 0 6 +12
4.Šiška                2 1 0 0 1 3  -2
5.Hrast                2 1 0 0 1 3  -6
6.Milje                2 0 0 0 2 0  -6
7.Deskle               2 0 0 0 2 0 -16
8.Bistrica             2 0 0 0 2 0 -32
Prijavljen
Slavc Dobnikar
veteran
******
Objave: 1413


Ogled Profila Email
« Odgovori #12 dne:: 19.september 2015ob 20:34 »

PRVA DRŽAVNA LIGA VZHOD

SOBOTA, 19.09.2015 ob 16:00, 4.krog

Tržič AC Žepič :Rogaška        10:12
Mengeš Rakoll: EIS Budničar     18:4
Čirče VAN-DEN :Planina Kranj    9:13
Center Kranj: Sloga             13:9

Lestvica:
1.Planina Kranj       4 3 0 1 0 10  +7
2.Center Kranj        4 3 0 0 1  9 +20
3.Rogaška             4 2 0 1 1  7  +1
4.Mengeš Rakoll       4 2 0 0 2  6  +6
5.Tržič AC Žepič      4 2 0 0 2  6   0
6.Sloga               4 1 1 0 2  5  +3
7.Čirče VAN-DEN       4 1 0 0 3  3 -20
8.EIS Budničar        4 0 1 0 3  2 -17
Prijavljen
Slavc Dobnikar
veteran
******
Objave: 1413


Ogled Profila Email
« Odgovori #13 dne:: 19.september 2015ob 20:34 »

PRVA DRŽAVNA LIGA ZAHOD

SOBOTA, 19.09.2015 ob 16:00, 4.krog

Trta Sv. Ant.: Orlek ORO MET P. 12:10
Zabiče: Planina Petrič          18:4
Postojna: Logatec               16:6
Jadran HK: Il. Bistrica         14:8

Lestvica:
1.Postojna             4 3 0 0 1 9 +22
2.Trta Sveti Anton     4 3 0 0 1 9 +10
3.Logatec              4 2 1 0 1 8 +11
4.Ilirska Bistrica     4 2 1 0 1 8  +9
5.Zabiče               4 2 0 1 1 7 +21
6.Planina Petrič       4 1 0 0 3 3 -40
7.Jadran HK            4 1 0 0 3 3 -20
8.Orlek ORO MET Pivka  4 0 0 1 3 1 -13
Prijavljen
Slavc Dobnikar
veteran
******
Objave: 1413


Ogled Profila Email
« Odgovori #14 dne:: 19.september 2015ob 20:35 »

DRUGA DRŽAVNA LIGA CENTER

PETEK, 18.09.2015 ob 17:30, 4.krog

Trata mladi :Jesenice           9:13
Brdo :Sodražica                10:12
Svoboda: Bistrica               14:8
Rogovila TELE TV: Polje         12:10

Lestvica:
1.Rogovila TELE TV    4 4 0 0 0 12 +32
2.Polje               4 3 0 0 1  9 +36
3.Jesenice            4 3 0 0 1  9   0
4.Trata mladi         4 2 0 0 2  6 +16
5.Sodražica           4 2 0 0 2  6 -18
6.Bistrica            4 1 0 0 3  3  -4
7.Svoboda             4 1 0 0 3  3 -26
8.Brdo                4 0 0 0 4  0 -36
Prijavljen
Strani: [1] 2 3 ... 13
  Natisni  
 
Pojdi na:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2007, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!