Balinarska Zveza Slovenije
03.junij 2020ob 11:22 *
Dobrodošli, gost. Prosim, prijavite se ali registrirajte.

Prijavite se z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seje.
Novice:
 
   Domov   Pomoč Išči Koledar Prijava Registracija  
Strani: [1]
  Natisni  
avtor Tema: prvenstvo notranjske - članice posamezno 2015  (Prebrano 1423 krat)
Branko
moderator
veteran
*****
Objave: 1041


Ogled Profila Email
« dne:: 30.junij 2015ob 10:04 »

PRVENSTVO NOTRANJSKE - ČLANICE POSAMEZNO 2015

V nedeljo 28. junija je bilo v Loški dolini prvenstvo Notranjske v disciplini ČLANICE POSAMEZNO. Prvenstva se je udeležilo 15 članic naše območne zveze.

R E Z U L T A T I

1. skupina
ZRIMŠEK CILKA  :  FRELIH MARTA   13:1
PETERNEL LILJANA  :  BOLČINA EMA   13:4
ZRIMŠEK CILKA  :  PETERNEL LILJANA   8:5
FRELIH MARTA  :  BOLČINA EMA   8:7
FRELIH MARTA  :  PETERNEL LILJANA   9:3
naprej ZRIMŠEK CILKA in FRELIH MARTA

2 skupina
OŽBOLT VIDA  :  KORENČ IVANKA   8:11
KOČEVAR IVANKA  :  JURAČ METKA   13:1
KORENČ IVANKA  :  KOČEVAR IVANKA   8:9
OŽBOLT VIDA  :  JURAČ METKA   7:11
KORENČ IVANKA  :  JURAČ METKA 13:3
naprej KOČEVAR IVANKA in KORENČ IVANKA

3. skupina
KAVČIČ ZDENKA  :  ŠTRUKELJ MILKA   10:13
BRELIH RADA  :  BARTOL MILI   11:6
ŠTRUKELJ MILKA  :  BRELIH RADA   8:9
KAVČIČ ZDENKA  :  BARTOL MILI   5:13
ŠTRUKELJ MILKA  :  BARTOL MILI   12:7
naprej BRELIH RADA in ŠTRUKELJ MILKA

4.skupina
KLEVIŠAR ANA  :  KASTELIC BRANKA   4:10
ŠPAREMBLEK KSENIJA  :  KLEVIŠAR ANA   8:4
KASTELIC BRANKA  :  ŠPAREMBLEK KSENIJA   13:3
naprej KASTELIC BRANKA in ŠPAREMBLEK KSENIJA

ČETRTFINALE
KOČEVAR IVANKA  :  ŠTRUKELJ MILKA   13:9
ZRIMŠEK CILKA  :  ŠPAREMBLEK KSENIJA   12:4
KASTELIC BRANKA  :  FRELIH MARTA   13:1
BRELIH RADA  :  KORENČ IVANKA   7:11

POLFINALE
KOČEVAR IVANKA  :  KASTELIC BRANKA   11:2
ZRIMŠEK CILKA  :  KORENČ IVANKA   7:12

FINALE
za 3.-4. mesto KASTELIC BRANKA  :  ZRIMŠEK CILKA   6:8
za 1.-2. mesto KOČEVAR IVANKA  :  KORENČ IVANKA   4:13

VRSTNI RED:
1. KORENČ IVANKA (Tičnica)
2. KOČEVAR IVANKA (Loška dolina)
3. ZRIMŠEK CILKA (Loška dolina)
4. KASTELIC BRANKA (Dragomer Sicilijana)
5. ŠTRUKELJ MILKA (Tičnica)
6. BRELIH RADA (Dragomer Sicilijana)
7. ŠPAREMBLEK KSENIJA (Logatec)
8. FRELIH MARTA (Žiri)
9. BARTOL MILI (Loška dolina)
10. PETERNEK LILJANA (Žiri)
11. JURAČ METKA (Dragomer Sicilijana)
12. OŽBOLT VIDA (Loška dolina)
13. KLEVIŠAR ANA
14. BOLČINA EMA
15. KAVČIČ ZDENKA (Logatec)

Državno (odprto) prvenstvo bo 6. septembra na Miljah in v Bistrici.

lp Branko




Prijavljen
Strani: [1]
  Natisni  
 
Pojdi na:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2007, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!