Balinarska Zveza Slovenije
26.maj 2020ob 13:37 *
Dobrodošli, gost. Prosim, prijavite se ali registrirajte.

Prijavite se z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seje.
Novice:
 
   Domov   Pomoč Išči Koledar Prijava Registracija  
Strani: [1]
  Natisni  
avtor Tema: Pokal BZS 2015  (Prebrano 1869 krat)
Slavc Dobnikar
veteran
******
Objave: 1414


Ogled Profila Email
« dne:: 06.junij 2015ob 20:17 »

STAREJŠI ČLANI, NEDELJA 0.06.2015 OB 9:00, MILJE

Nastopajo:
Sodražica - Dolenjska
Milje, Jesenice, Primskovo - Gorenjska
Sloga, Šiška - Ljubljana
Hoče - Maribor
Logatec, Kolektor Idrija - Notranjska
Goriška Brda, Slatna Grgar - N. Gorica
Postojna, Bistrc - Postojna
Sudest Gradišče - Sežana
Oljka Škofije - Slovenska Istra
AMD Trbovlje - Šaleška
Prijavljen
Slavc Dobnikar
veteran
******
Objave: 1414


Ogled Profila Email
« Odgovori #1 dne:: 07.junij 2015ob 17:54 »

STAREJŠI ČLANI, NEDELJA 07.06.2015 OB 9:00, MILJE

Osmina finala:
Jesenice: X                      6:0
Milje :Sodražica                7:12
Oljka Škofije: Kolektor Idrija  10:6
AMD Trbovlje :Postojna          7:13
Šiška: X                         6:0
Bistrc: Sudest Gradišče          8:2
Goriška Brda:  Hoče             13:2
Slatna Grgar :Logatec           2:13

Četrtfinale:
Jesenice :Postojna              2:13
Sodražica :Logatec              4:13
Oljka Škofije: Bistrc            7:6
Goriška Brda :Šiška             8:10

Polfinale:
Logatec: Postojna                9:6
Šiška: Oljka Škofije            13:0

Za 3. mesto:
Oljka Škofije :Postojna         5:11

Za 1. mesto:
Šiška :Logatec                  5:13

Končni vrstni red:
1      Logatec                           
2      Šiška                           
3      Postojna                           
4      Oljka Škofije                           
5      Bistrc                           
6      Goriška Brda                           
7      Sodražica                           
8      Jesenice                           
9      Kolektor Idrijia                           
10      Milje                           
11      AMD Trbovlje                           
12      Sudest Gradišče                           
13      Slatna Grgar                           
13      Hoče                           
      Sloga - se ni udeležila                           
      Primskovo - se ni udeležilo                           
Prijavljen
Strani: [1]
  Natisni  
 
Pojdi na:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2007, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!