Balinarska Zveza Slovenije
26.maj 2020ob 14:18 *
Dobrodošli, gost. Prosim, prijavite se ali registrirajte.

Prijavite se z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seje.
Novice:
 
   Domov   Pomoč Išči Koledar Prijava Registracija  
Strani: [1] 2
  Natisni  
avtor Tema: Državna prvenstva 2015 - ČLANI  (Prebrano 11586 krat)
Slavc Dobnikar
veteran
******
Objave: 1414


Ogled Profila Email
« dne:: 16.april 2015ob 15:23 »

DP ČLANI POSAMEZNO - POLFINALE, SOBOTA, 18.04.2015 ob 9:00


BISTRICA

1. skupina:
Pintarič Damir : Smajli Azem
Bešter Rok : Magerl Brane

2. skupina:
Pintarič Drago : Urbančič Damjan
Šmid Iztok : Kosirnik Jaka


LJUBLJANA KRIM

3. skupina:
Krompič Samo : Verlič Mitja
Šinkovec Janez : Stenovec Jaka

4. skupina:
Keber Dušan st. : Novak Simon
Pelc Matjaž : Matelič Boris


ORLEK PIVKA

5. skupina:
Sosič Klemen : Naglič Janez
Jagodnik Marko : Fabec Anton

6. skupina:
Grižon Aleš : Doles Jože
Petrovič Slavko : Kavčič Rajko


PLANINA PETRIČ

7. skupina:
Morelj Franc : Vadnav Bogdan
Sosič Iztok : Bratina Silvester

8. skupina:
Trebec Franc : Vidic Rok
Ferfolja Gorazd : Vujanič Dmitar

Prijavljen
Slavc Dobnikar
veteran
******
Objave: 1414


Ogled Profila Email
« Odgovori #1 dne:: 18.april 2015ob 10:30 »

DP ČLANI POSAMEZNO - POLFINALE, SOBOTA, 18.04.2015 ob 9:00


BISTRICA - sodnik: HERVOL Branko

1. skupina:
Hervol Primož: Smajli Azem      11:6
Bešter Rok: Magerl Brane        13:6
Smajli Azem: Magerl Brane       13:8
Hervol Primož :Bešter Rok       7:13
Smajli Azem :Hervol Primož      8:13
Napredujeta: Bešter Rok, Hervol Primož

2. skupina:
Pintarič Drago: Urbančič Damjan  6:0
Šmid Iztok :Kosirnik Jaka       4:13
Urbančič Damjan :Šmid Iztok     0:6
Pintarič Drago:Kosirnik Jaka   4:13
Šmid Iztok: Pintarič Drago      13:8
Napredujeta: Kosirnik Jaka, Šmid Iztok


LJUBLJANA KRIM - sodnik: PETOJEVIČ Zoran

3. skupina:
Krompič Samo: Verlič Mitja      13:6
Šinkovec Janez: Stenovec Jaka   13:5
Verlič Mitja :Stenovec Jaka     1:13
Krompič Samo: Šinkovec Janez    13:12
Stenovec Jaka: Šinkovec Janez   13:4
Napredujeta: Krompič Samo, Stenovec Jaka

4. skupina:
Keber Dušan st. :Novak Simon   10:13
Pelc Matjaž :Matelič Boris     12:13
Keber Dušan st.: Pelc Matjaž    13:12
Novak Simon: Matelič Boris      13:10
Keber Dušan st. :Matelič Boris 11:13
Napredujeta: Novak Simon, Matelič Boris



ORLEK PIVKA - sodnik: JENKO Dušan

5. skupina:
Sosič Klemen: Naglič Janez      10:7
Jagodnik Marko: Fabec Anton     13:12
Naglič Janez :Fabec Anton       5:13
Sosič Klemen: Jagodnik Marko    13:2
Fabec Anton: Jagodnik Marko     11:10
Napredujeta: Sosič Klemen, Fabec Anton

6. skupina:
Grižon Aleš :Doles Jože         9:13
Petrovič Slavko :Kavčič Rajko   6:13
Grižon Aleš: Petrovič Slavko    11:10
Doles Jože :Kavčič Rajko        1:13
Grižon Aleš :Doles Jože         3:13
Napredujeta: Kavčič Rajko, Doles Jože


PLANINA PETRIČ - sodnik: PETRIČ Jožko

7. skupina:
Morelj Franc: Vadnav Bogdan     12:7
Sosič Iztok: Bratina Silvester  11:10
Vadnav Bogdan :Bratina Silves.  9:12
Morelj Franc :Sosič Iztok       7:11
Bratina Silvester: Morelj Franc  9:6
Napredujeta: Sosič Iztok, Bratina Silvester


8. skupina:
Trebec Franc :Vidic Rok         2:13
Ferfolja Gorazd: Vujanič Dmitar 13:11
Trebec Franc :Vujanič Dmitar    8:13
Vidic Rok :Ferfolja Gorazd      6:13
Vujanič Dmitar: Vidic Rok       13:9
Napredujeta: Ferfolja Gorazd, Vujanič Dmitar
« Zadnje urejanje: 18.april 2015ob 13:34 od Slavc Dobnikar » Prijavljen
Slavc Dobnikar
veteran
******
Objave: 1414


Ogled Profila Email
« Odgovori #2 dne:: 18.april 2015ob 13:35 »

DP ČLANI POSAMEZNO - POLFINALE, SOBOTA, 18.04.2015 ob 9:00


Razigravanje (zmagovalci v finale):

Bistrica:
Bešter Rok: Šmid Iztok          13:0
Hervol Primož :Kosirnik Jaka    7:13

Ljubljana Krim:
Krompič Samo :Matelič Boris     9:13
Stenovec Jaka: Novak Simon      13:4

Orlek Pivka:
Sosič Klemen: Doles Jože        12:11
Fabec Anton: Kavčič Rajko       12:11

Planina Petrič:
Sosič Iztok :Vujanič Dmitar     5:13
Bratina Silv.:Ferfolja Gorazd  9:13
« Zadnje urejanje: 18.april 2015ob 15:07 od Slavc Dobnikar » Prijavljen
Slavc Dobnikar
veteran
******
Objave: 1414


Ogled Profila Email
« Odgovori #3 dne:: 18.april 2015ob 15:21 »

DP ČLANI POSAMEZNO - FINALE, NEDELJA, 10.05.2015 ob 9:00, ORLEK PIVKA


1. skupina:
Bešter Rok : Ferfolja Gorazd
Matelič Boris : Fabec Anton

2. skupina:
Kosirnik Jaka : Vujanič Dmitar
Stenovec Jaka : Sosič Klemen
Prijavljen
Slavc Dobnikar
veteran
******
Objave: 1414


Ogled Profila Email
« Odgovori #4 dne:: 10.maj 2015ob 11:39 »

DP ČLANI POSAMEZNO - FINALE, NEDELJA, 10.05.15 ob 9:00, ORLEK PIVKA

1. skupina:
Bešter Rok: Ferfolja Gorazd     13:8
Matelič Boris :Fabec Anton      7:13
Matelič Boris :Ferfolja Gorazd  7:13
Bešter Rok :Fabec Anton         4:13
Bešter Rok : Ferfolja Gorazd
Napredujeta: Fabec Anton,

2. skupina:
Kosirnik Jaka: Vujanič Dmitar   13:5
Stenovec Jaka :Sosič Klemen     6:9
Stenovec Jaka: Vujanič Dmitar   13:12
Kosirnik Jaka :Sosič Klemen     7:12
Kosirnik Jaka : Stenovec Jaka
Napredujeta: Sosič Klemen,
Prijavljen
Slavc Dobnikar
veteran
******
Objave: 1414


Ogled Profila Email
« Odgovori #5 dne:: 10.maj 2015ob 13:36 »

DP ČLANI POSAMEZNO - FINALE, NEDELJA, 10.05.15 ob 9:00, ORLEK PIVKA


1. skupina:
Bešter Rok: Ferfolja Gorazd     13:8
Matelič Boris :Fabec Anton      7:13
Matelič Boris :Ferfolja Gorazd  7:13
Bešter Rok :Fabec Anton         4:13
Bešter Rok :Ferfolja Gorazd    6:13
Napredujeta: Fabec Anton, Ferfolja Gorazd


2. skupina:
Kosirnik Jaka: Vujanič Dmitar   13:5
Stenovec Jaka :Sosič Klemen     6:9
Stenovec Jaka: Vujanič Dmitar   13:12
Kosirnik Jaka :Sosič Klemen     7:12
Kosirnik Jaka: Stenovec Jaka    13:4
Napredujeta: Sosič Klemen, Kosirnik Jaka


Polfinale:
Fabec Anton :Kosirnik Jaka      7:13
Ferfolja Gorazd: Sosič Klemen   13:12


Za 3. mesto:
Fabec Anton: Sosič Klemen       13:0


Za 1. mesto:
Kosirnik Jaka: Ferfolja Gorazd  13:0


Končni vrstni red:
1.Kosirnik Jaka (Planina Ribnikar AS)
2.Ferfolja Gorazd (Tabor Ozeljan)
3.Fabec Anton (Trta Sv. Anton)
4.Sosič Klemen (Hrast)
5.Stenovec Jaka (Planina Ribnikar AS)
5.Bešter Rok (Hoče)
7.Vujanič Dmitar (Modri val)
8.Matelič Boris (Sodražica)
« Zadnje urejanje: 10.maj 2015ob 16:51 od Slavc Dobnikar » Prijavljen
Slavc Dobnikar
veteran
******
Objave: 1414


Ogled Profila Email
« Odgovori #6 dne:: 21.maj 2015ob 10:41 »

DP ČLANI DVOJICE - POLFINALE, NEDELJA, 24.05.15 ob 9:00


Škofja Loka:
1. skupina
AMD Trbovlje : EIS Budničar
Šiška : Trata mladi 1

2. skupina
Strahovica : Lokateks Trata 2
Trata mladi 2 : Slovenske Gorice


Tržič:
3. skupina
Krim : Huje
Fužine : Velenje Premogovnik

4. skupina
Sodček : Sloga
Lokateks Trata 1 : Ilirija


Cesta:
5. skupina
Trta Sveti Anton : Cesta
Košana : Jadran HK

6. skupina
Hrast : Orlek Pivka
Planina Perič : Luka Koper


Ozeljan:
7. skupina
Dragomer 2 : Pliskovica
Antena Port. 2 : Il. Bistrica 1

8. skupina
Antena Port. 1 : Il. Bistrica 2
Dragomer 1 : Agrochem DU Šemp.
Prijavljen
Slavc Dobnikar
veteran
******
Objave: 1414


Ogled Profila Email
« Odgovori #7 dne:: 24.maj 2015ob 11:41 »

DP ČLANI DVOJICE - POLFINALE, NEDELJA, 24.05.15 ob 9:00, TRŽIČ

3. skupina
Krim :Huje                      5:9
Fužine :Velenje Premogovnik     8:13
Krim: Fužine                    12:8
Huje :Velenje Premogovnik       7:9
Krim : Huje
Napredujeta: Velenje Prem.,

4. skupina
Sodček :Sloga                   5:12
Lokateks Trata 1: Ilirija       13:0
Sodček :Ilirija                 8:13
Sloga: Lokateks Trata 1         11:10
Ilirija: Lokateks Trata 1
Napredujeta: Sloga,
Prijavljen
Slavc Dobnikar
veteran
******
Objave: 1414


Ogled Profila Email
« Odgovori #8 dne:: 24.maj 2015ob 12:00 »

DP ČLANI DVOJICE - POLFINALE, NEDELJA, 24.05.15 ob 9:00, OZELJAN

7. skupina
Dragomer 2 :Pliskovica         10:11
Antena Port. 2 :Il. Bistrica 1  3:13
Dragomer 2 :Antena Port. 2      0:6
Pliskovica :Il. Bistrica 1      7:12
Antena Port. 2 : Pliskovica
Napredujeta: Il. Bistrica 1,

8. skupina
Antena Port. 1 :Il. Bistrica 2  6:12
Dragomer 1 :Agrochem DU Šemp.  12:13
Anntena Port. 1 :Dragomer 1     5:12
Il. Bistrica 2 :Agrochem DU Š.  8:12
Dragomer 1 : Il. Bistrica 2
Napredujeta: Agrochem Du Š.,
Prijavljen
Slavc Dobnikar
veteran
******
Objave: 1414


Ogled Profila Email
« Odgovori #9 dne:: 24.maj 2015ob 12:46 »

DP ČLANI DVOJICE - POLFINALE, NEDELJA, 24.05.15 ob 9:00, TRŽIČ

3. skupina
Krim :Huje                      5:9
Fužine :Velenje Premogovnik     8:13
Krim: Fužine                    12:8
Huje :Velenje Premogovnik       7:9
Krim :Huje                      7:13
Napredujeta: Velenje Premogovnik, Huje

4. skupina
Sodček :Sloga                   5:12
Lokateks Trata 1: Ilirija       13:0
Sodček :Ilirija                 8:13
Sloga: Lokateks Trata 1         11:10
Ilirija:Lokateks Trata 1       2:13
Napredujeta: Sloga, Lokateks Trata 1
Prijavljen
Slavc Dobnikar
veteran
******
Objave: 1414


Ogled Profila Email
« Odgovori #10 dne:: 24.maj 2015ob 13:47 »

DP ČLANI DVOJICE - POLFINALE, NEDELJA, 24.05.15 ob 9:00, CESTA

5. skupina
Trta Sveti Anton: Cesta 1       13:9
Košana: Jadran HK                8:5
Cesta 1 :Jadran HK              8:13
Trta Sveti Anton: Košana        13:5
Jadran :Košana                 11:13
Napredujeta: Trta Sveti Anton, Košana

6. skupina
Hrast :Orlek Pivka              8:13
Planina Petrič :Cesta 2         2:13
Hrast :Planina Petrič           9:13
Orlek Pivka: Cesta 2            11:2
Planina Petrič :Cesta 2         5:9
Napredujeta: Orlek Pivka, Cesta 2
Prijavljen
Slavc Dobnikar
veteran
******
Objave: 1414


Ogled Profila Email
« Odgovori #11 dne:: 24.maj 2015ob 14:46 »

DP ČLANI DVOJICE - POLFINALE, NEDELJA, 24.05.15 ob 9:00, ŠKOFJA LOKA

1. skupina
AMD Trbovlje :EIS Budničar      4:13
Šiška : Trata mladi 1             6:13
AMD Trbovlje :Šiška             2:13
EIS Budničar: Trata mladi 1     13:2
Šiška: Trata mladi 1            13:3
Napredujeta: EIS Budničar, Šiška

2. skupina
Strahovica :Lokateks Trata 2    5:13
Trata mladi 2: Slovenske Gorice  8:7
Strahovica: Slovenske Gorice    13:4
Lokateks Trata 2: Trata mladi 2 13:3
Strahovica :Trata mladi 2       3:13
Napredujeta: Lok. Trata 2, Trata ml. 2
Prijavljen
Slavc Dobnikar
veteran
******
Objave: 1414


Ogled Profila Email
« Odgovori #12 dne:: 24.maj 2015ob 15:55 »

DP ČLANI DVOJICE - POLFINALE, NEDELJA, 24.05.15 ob 9:00, OZELJAN

7. skupina
Dragomer 2 :Pliskovica         10:11
Antena Port. 2 :Il. Bistrica 1  3:13
Dragomer 2 :Antena Port. 2      0:6
Pliskovica :Il. Bistrica 1      7:12
Antena Port. 2: Pliskovica      11:5
Napredujeta: Il. Bis. 1, Antena P. 2

8. skupina
Antena Port. 1 :Il. Bistrica 2  6:12
Dragomer 1 :Agrochem DU Šemp.  12:13
Anntena Port. 1 :Dragomer 1     5:12
Il. Bistrica 2 :Agrochem DU Š.  8:12
Dragomer 1 :Il. Bistrica 2     12:13
Napredujeta: Agrochem Du Š., Il. Bis. 2
Prijavljen
Slavc Dobnikar
veteran
******
Objave: 1414


Ogled Profila Email
« Odgovori #13 dne:: 24.maj 2015ob 15:56 »

DP ČLANI DVOJICE - POLFINALE,  NEDELJA, 24.05.15 ob 9:00

Razigravanje (zmagovalci v finale):

Škofja Loka
EIS Budničar: Trata mladi 2     13:3
Šiška :Lokateks Trata 2         3:13

Tržič
Velenje Prem. :Lokateks Trata 1   2:13
Huje :Sloga                     5:13

Cesta
Trta Sveti Anton: Cesta 2       11:1
Košana: Orlek Pivka             12:7

Ozeljan
Il. Bistrica 1: Il. Bistrica 2  13:4
Antena Port. 2: Agrochem DU Š.  12:11
Prijavljen
Slavc Dobnikar
veteran
******
Objave: 1414


Ogled Profila Email
« Odgovori #14 dne:: 06.junij 2015ob 20:12 »

DP ČLANI DVOJICE - FINALE, NEDELJA 07.06.2015 ob 9:00, PL. PETRIČ

1. skupina:
EIS Budničar : Antena Port. II
Lokateks Trata I : Košana

2. skupina:
Lokat. Trata II : Il. Bistrica I
Sloga : Trta Sveti Anton
Prijavljen
Strani: [1] 2
  Natisni  
 
Pojdi na:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2007, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!