Balinarska Zveza Slovenije
26.maj 2020ob 13:31 *
Dobrodošli, gost. Prosim, prijavite se ali registrirajte.

Prijavite se z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seje.
Novice:
 
   Domov   Pomoč Išči Koledar Prijava Registracija  
Strani: [1]
  Natisni  
avtor Tema: Pokal BZS - STAREJŠI ČLANI  (Prebrano 2427 krat)
Slavc Dobnikar
veteran
******
Objave: 1414


Ogled Profila Email
« dne:: 06.junij 2014ob 07:32 »

POKAL BZS STAREJŠI ČLANI - FINALE, NEDELJA, 08.06.2014 ob 9:00, MILJE

Nastopajoče ekipe:

 1.Sodražica       OBZ Dolenjska
 2.Primskovo       OBZ Gorenjska
 3.Radovljica      OBZ Gorenjska
 4.Milje           OBZ Gorenjska
 5.Šiška           OBZ Ljubljana
 6.Sloga           OBZ Ljubljana
 7.AMD Trbovlje    OBZ Šaleška
 8.Branik          OBZ Maribor
 9.Logatec         OBZ Notranjska
10.Kolektor Idrija OBZ Notranjska
11.Planina Petrič  OBZ Nova Gorica
12.Hubelj          OBZ Nova Gorica
13.Beu kam'n       OBZ Postojna
14.Košana          OBZ Postojna
15.Gradna Obrov           OBZ Sežana
16.Oljka Škofije   OBZ Slovenska Istra
« Zadnje urejanje: 06.junij 2014ob 09:16 od Slavc Dobnikar » Prijavljen
Slavc Dobnikar
veteran
******
Objave: 1414


Ogled Profila Email
« Odgovori #1 dne:: 08.junij 2014ob 13:43 »

POKAL BZS STAREJŠI ČLANI - FINALE, NEDELJA, 08.06.2014 ob 9:00, MILJE

Osmina finala:
Košana :Šiška                   2:6
Kolektor Idrija: Radovljica      9:8
Gradna Obrov: Planina Petrič    11:10
Sloga: Beu kam'n                13:1
Hubelj: Sodražica               13:6
Oljka Škofije: Logatec          12:5
Milje :Primskovo                7:11
AMD Trbovlje: Branik            13:7

Četrtfinale:
Primskovo: AMD Trbovlje         13:2
Oljka Škofije: Sloga            12:5
Šiška: Kolektor Idrija          13:1
Gradna Obrov :Hubelj            3:13

Polfinale:
Hubelj :Oljka Škofije           2:13
Šiška: Primskovo                13:5

Za 3. mesto:
Primskovo : Hubelj              13:2

Za 1. mesto:
Šiška : Oljka Škofije            12:7


KONČNI VRSTNI RED:
1 Šiška                           
2 Oljka Škofije                           
3 Primskovo                           
4 Hubelj                           
5 Sloga                           
6 Gradna Obrov                           
7 AMD Trbovlje                           
8 Kolektor Idrija                           
9 Planina Petrič                           
10 Radovljica                           
11 Milje                           
12 Košana                           
13 Branik                           
14 Sodražica                           
15 Logatec                           
16 Beu kam'n                           
« Zadnje urejanje: 08.junij 2014ob 18:07 od Slavc Dobnikar » Prijavljen
Strani: [1]
  Natisni  
 
Pojdi na:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2007, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!