Balinarska Zveza Slovenije
26.maj 2020ob 13:33 *
Dobrodošli, gost. Prosim, prijavite se ali registrirajte.

Prijavite se z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seje.
Novice:
 
   Domov   Pomoč Išči Koledar Prijava Registracija  
Strani: [1]
  Natisni  
avtor Tema: Državna prvenstva 2014 - ČLANICE  (Prebrano 4999 krat)
Slavc Dobnikar
veteran
******
Objave: 1414


Ogled Profila Email
« dne:: 30.maj 2014ob 04:58 »

DP ČLANICE HITROSTNO ZBIJANJE, NEDELJA, 01.06.2014 ob 9:00, BISTRICA

Prijavljene tekmovalke:

1.   Debevc Sonja         Bistrica      Gorenjska
2.   Hervol Eva         Bistrica      Gorenjska
3.   Gros Monika         Bistrica      Gorenjska
4.   Novak Nina         Krim      Ljubljana
5.   Kozjek Nina         Krim      Ljubljana
6.   Vidmar Denis         Krim      Ljubljana
7.   Vindišar Zala         Krim      Ljubljana
8.   Francelj Vesna         Svoboda      Ljubljana
9.   Jelen Šajn Vida         Šiška      Ljubljana
10.    Volčina Nina         Kolektor Idrija      Notranjska
11.   Tinta Ana         Deskle      Nova Gorica
12.   Tinta Maruša         Deskle      Nova Gorica
Prijavljen
Slavc Dobnikar
veteran
******
Objave: 1414


Ogled Profila Email
« Odgovori #1 dne:: 30.maj 2014ob 04:59 »

DP ČLANICE NATANČNO ZBIJANJE, NEDELJA, 01.06.2014 ob 9:00, BISTRICA

Prijavljene tekmovalke:

1.   Debevc Sonja         Bistrica      Gorenjska
2.   Hervol Eva         Bistrica      Gorenjska
3.   Gros Monika         Bistrica      Gorenjska
4.   Kopač Mojca         Milje      Gorenjska
5.   Šumi Sabina         Milje      Gorenjska
6.   Zrinski Mojca         Milje      Gorenjska
7.   Bašič Klara         Krim      Ljubljana
8.   Novak Nina         Krim      Ljubljana
9.   Škoberne Laura         Krim      Ljubljana
10.   Vidmar Denis         Krim      Ljubljana
11.   Vindišar Zala         Krim      Ljubljana
12.   Jenčič Sara         Svoboda      Ljubljana
13.   Francelj Vesna         Svoboda      Ljubljana
14.   Čankušič Zumra         Šiška      Ljubljana
15.   Jelen Šajn Vida         Šiška      Ljubljana
16.   Volčina Nina         Kolektor Idrija      Notranjska
17.   Močnik Jožica         Deskle      Nova Gorica
18.   Prinčič Nevenka         Deskle      Nova Gorica
19.   Tinta Maruša         Deskle      Nova Gorica
20.   Tinta Ana         Deskle      Nova Gorica
21.   Marc Tanja         Hrast      Sežana
22.   Rojc Erika         Hrast      Sežana
Prijavljen
Slavc Dobnikar
veteran
******
Objave: 1414


Ogled Profila Email
« Odgovori #2 dne:: 01.junij 2014ob 11:54 »

DP ČLANICE NATANČNO ZBIJANJE, NEDELJA, 01.06.2014 ob 9:00, BISTRICA

Končni vrstni red:

 1.Jenčič Sara         14   6   8
 2.Kopač Mojca         8  10   7
 3.Novak Nina         13   7   3
 4.Tinta Maruša       19  15   0
 5.Čankušič Zumra   15   5
 6.Vidmar Denis      15   4
 7.Hervol Eva         12   3
 8.Marc Tanja         11   0
 9.Jelen Šajn Vida    7
10.Gros Monika        6
11.Tinta Ana            4
11.Debevc Sonja       4
13.Volčina Nina         3
13.Močnik Jožica       3
13.Zrinski Mojca     3
13.Rojc Erika           3
13.Bašič Klara          3
18.Francelj Vesna     1
19.Vindišar Zala       0
19.Šumi Sabina        0
19.Škoberne Laura    0
Prijavljen
Slavc Dobnikar
veteran
******
Objave: 1414


Ogled Profila Email
« Odgovori #3 dne:: 01.junij 2014ob 16:48 »

DP ČLANICE HITROSTNO ZBIJANJE, NEDELJA, 01.06.2014 ob 9:00, BISTRICA

Končni vrstni red:

 1.Volčina Nina      26  27  31
 2.Novak Nina        18  28  23
 3.Tinta Ana         21  17  22
 4.Vidmar Denis      21  18  21
 5.Hervol Eva        16  15
 6.Vindišar Zala     14  14
 7.Tinta Maruša      15  11
 8.Francelj Vesna    17  10
 9.Jelen Šajn Vida   10
10.Gros Monika        8
Prijavljen
Slavc Dobnikar
veteran
******
Objave: 1414


Ogled Profila Email
« Odgovori #4 dne:: 28.junij 2014ob 15:48 »

POKAL BZS _ ČLANICE, SOBOTA, 28.06.2014 ob 9.00, KRIM

Osmina finala:
Svoboda :Milje                  5:6
Loška dolina: X                  6:0
Dragomer :Branik                3:8
Krim: X                          6:0
Deskle: Podskala                13:1
Hrast: X                         6:0
Šiška: Kanal                    13:0
Bistrica: X                      6:0

Četrtfinale:
Loška dolina :Hrast             5:9
Bistrica: Šiška                 13:8
Branik :Deskle                  2:11
Krim: Milje                     13:4

Polfinale:
Bistrica :Deskle                2:8
Krim: Hrast                     12:7

Za 3. mesto:
Bistrica: Hrast                 13:3

Za 1.mesto:
Deskle: Krim                    13:0

Končni vrstni red:
 1. Deskle
 2. Krim
 3. Bistrica
 4. Hrast
 5. Loška dolina
 6. Šiška
 7. Milje
 8. Branik
 9. Svoboda
10. Dragomer
11. Podskala
12. Kanal
Prijavljen
Slavc Dobnikar
veteran
******
Objave: 1414


Ogled Profila Email
« Odgovori #5 dne:: 05.oktober 2014ob 16:20 »

DP ČLANICE KROG, KRIM, 05.10.2014


1. skupina

Jenčič Sara: Jelen Šajn Vida    16:14
Tinta Ana: Jenčič Sara          20:18
Tinta Ana: Jelen Šajn Vida      21:18
Napredujeta: Tinta A. in Jenčič S.


2. skupina

Bašič Klara :Hervol Eva        13:22
Tinta Maruša :Hervol Eva        0:6
Tinta Maruša :Bašič Klara       0:6
Napredujeta: Hervol E. in Bašič K.


3. skupina

Močnik Jožica :Vidmar Denis    14:26
Zule Polona: Vidmar Denis       24:23
Zule Polona: Močnik Jožica      15:10
Napredujeta: Zule P. in Vidmar D.


4. skupina

Čankušič Zumra: Debevc Sonja    25:13
Vorih Ana :Čankušič Zumra      15:18
Vorih Ana: Debevc Sonja         20:15
Napredujeta: Čankušič Z. in Vorih A.


Četrtfinale:

Tinta Ana:Vorih Ana           22:24
Jenčič Sara :Čankušič Zumra    14:21
Hervol Eva :Vidmar Denis       16:27
Bašič Klara :Zule Polona      13:24


Polfinale:

Vorih Ana :Zule Polona         22:24
Čankušič Zumra :Vidmar Denis   18:21


Za 3. mesto:

Vorih Ana: Čankušič Zumra       18:17


Za 1. mesto:

Zule Polona: Vidmar Denis       22:21

Prijavljen
Slavc Dobnikar
veteran
******
Objave: 1414


Ogled Profila Email
« Odgovori #6 dne:: 19.oktober 2014ob 19:15 »

DP ČLANICE POSAMEZNO - FINALE, NEDELJA, 19.10.2014 OB 9:00, KRIM

1. skupina
Kodermac Marija :Čankušič Zumra 8:10
Hervol Eva :Šumi Sabina        11:12
Šumi Sabina: Tinta Ana          12:8
Kodermac Marija: Hervol Eva     11:6
Čankušič Zumra: Šumi Sabina     13:6
Tinta Ana: Kodermac Marija      13:5
Šumi Sabina: Tinta Ana          12:6
Napredujeta: Čankušič Zumra in Šumi Sabina

2. skupina
Kopač Mojca :Močnik Jožica      6:7
Sosič Janja: Lorenčič K. Jelka   6:0
Sosič Janja :Sodec Tadeja       3:13
Kopač Mojca: Lorenčič K. Jelka   6:0
Močnik Jožica :Sodec Tadeja     2:13
Sosič Janja :Kopač Mojca        7:8
Močnik Jožica :Kopač Mojca      6:11
Napredujeta: Sodec Tadeja in Kopač Mojca


3. skupina
Marc Tanja :Vidmar Denis        2:13
Tinta Maruša:  Jenčič Sara      13:6
Tinta Maruša: Debevc Sonja      13:3
Marc Tanja :Jenčič Sara         7:12
Vidmar Denis: Tinta Maruša      13:0
Debevc Sonja :Jenčič Sara       4:13
Tinta Maruša :Jenčič Sara       7:11
Napredujeta: Vidmar Denis in Jenčič Sara

4. skupina
Vorih Ana: Mihelič Jelka        11:8
Milojevič Karmen :Zule Polona   5:13
Zule Polona :Zrinski Mojca      7:13
Mihelič Jelka: Milojevič Karmen  9:7
Vorih Ana: Zrinski Mojca        13:11
Zule Polona: Mihelič Jelka      13:3
Zrinski Mojca :Zule Polona     12:13
Napredujeta: Vorih Ana in Zule Polona

Četrtfinale:
Čankušič Zumra: Zule Polona     12:11
Šumi Sabina :Vorih Ana          0:13
Sodec Tadeja :Jenčič Sara       3:11
Kopač Mojca :Vidmar Denis       6:11

Polfinale:
Čankušič Zumra:Vidmar Denis    7:8
Vorih Ana: Jenčič Sara          13:3

Za 3. mesto:
Čankušič Zumra:Jenčič Sara     5:12

Za 1. mesto:
Vidmar Denis: Vorih Ana         13:4
Prijavljen
Boštjan
urednik
ekspert
*****
Objave: 695



Ogled Profila WWW Email
« Odgovori #7 dne:: 28.oktober 2014ob 06:25 »

MASTERS ZA ČANICE PRESTAVLJEN NA 15/16. 11.2014
Prijavljen

Kdor dela, ta tudi greši ...
Strani: [1]
  Natisni  
 
Pojdi na:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2007, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!