Balinarska Zveza Slovenije
26.maj 2020ob 13:29 *
Dobrodošli, gost. Prosim, prijavite se ali registrirajte.

Prijavite se z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seje.
Novice:
 
   Domov   Pomoč Išči Koledar Prijava Registracija  
Strani: [1] 2
  Natisni  
avtor Tema: Državna prvenstva 2014 - ČLANI  (Prebrano 8218 krat)
Slavc Dobnikar
veteran
******
Objave: 1414


Ogled Profila Email
« dne:: 02.maj 2014ob 16:22 »

DP ČLANI POSAMEZNO POLFINALE, NEDELJA, 04.05.2014 ob 9:00


ŠKOFJA LOKA

1. skupina
Grenko Dejan : Tomše Miha
Midžan Ale : Krompič Samo

2. skupina
Drobnič Bojan : Ramič Senad
Šubert Zdravko : Kosirnik Jaka


BISTRICA

1. skupina
Jerkin Dales : Oprešnik Grega
Pelc Matjaž : Anžič Janko

2. skupina
Stroj Aleš : Keber Dušan
Kavčič Matej : Blatnik Martin


RENČE

1. skupina
Bašič Robert : Đorđevič Nikola
Štoka Sabastjan : Leskovec Srečo

2. skupina
Kastelic Andrej : Mervič Primož
Doles Jože : Ujčič Bruno


PLANINA NAD AJDOVŠČINO

1. skupina
Fatur Vlado : Vidali Bojan
Bratina Silvester : Štunf Drago

2. skupina
Černe Sandi : Morelj Franc
Ferfolja Aljoša : Komar Miloš
« Zadnje urejanje: 03.maj 2014ob 08:07 od Slavc Dobnikar » Prijavljen
Slavc Dobnikar
veteran
******
Objave: 1414


Ogled Profila Email
« Odgovori #1 dne:: 04.maj 2014ob 14:27 »

DP ČLANI POSAMEZNO POLFINALE, NEDELJA, 04.05.2014 ob 9:00


ŠKOFJA LOKA

1. skupina
Grenko Dejan : Tomše Miha        5:13
Midžan Ale : Krompič Samo        11:10
Grenko Dejan : Krompič Samo      13:1
Tomše Miha : Midžan Ale          13:8
Grenko Dejan : Midžan Ale        13:5
Napredujeta: Tomše Miha in Grenko Dejan

2. skupina
Drobnič Bojan : Ramič Senad      6:13
Šubert Zdravko : Kosirnik Jaka   3:13
Drobnič Bojan : Šubert Zdravko   10:9
Ramič Senad : Kosirnik Jaka       8:5
Drobnič Bojan : Kosirnik Jaka    5:12
Napredujeta: Ramič Senad in Kosirnik Jaka

Izločilni boji:
Tomše Miha : Kosirnik Jaka      11:12
Grenko Dejan : Ramič Senad      10:13
V finale: Kosirnik Jaka (1. ) in Ramič Senad (2.)


BISTRICA

1. skupina
Jerkin Dales : Oprešnik Gregor   6:13
Pelc Matjaž : Anžič Janko        11:10
Jerkin Dales : Anžič Janko       13:5
Oprešnik Gregor : Pelc Matjaž    12:7
Jerkin Dales : Pelc Matjaž      11:12
Napredujeta: Oprešnik Gregor in Pelc Matjaž

2. skupina
Stroj Aleš : Keber Dušan st.     12:10
Kavčič Matej : Blatnik Martin    8:13
Keber Dušan st. : Kavčič Matej   13:10
Stroj Aleš : Blatnik Martin      2:13
Keber Dušan st. : StrojAleš     12:13
Napredujeta: Blatnik Martin in Stroj Aleš

Izločilni boji:
Oprešnik Gregor : Stroj Aleš     13:10
Pelc Matjaž : Blatnik Martin     13:9
V finale: Oprešnik Gregor (3.) in Pelc Matjaž (4.)


RENČE

1. skupina
Bašič Robert : Đorđevič Nikola   12:7
Štoka Sebastjan : Leskovec Srečo  6:0
Đorđevič Nikola : Leskovec Srečo  6:0
Bašič Robert : Štoka Sebastjan   9:13
Đorđevič Nikola : Bašič Robert   7:13
Napredujeta: Štoka Sebastjan in Bašič Robert; Leskovec Srečo se prvenstva ni udeležil

2. skupina
Kastelic Andrej : Mervič Primož  11:9
Doles Jože : Ujčič Bruno         13:7
Mervič Primož : Ujčič Bruno      13:4
Kastelic Andrej : Doles Jože     9:13
Mervič Primož : Kastelic Andrej  4:13
Napredujeta: Doles Jože in Kastelic Andrej

Izločilni boji:
Štoka Sebastjan : Kastelic Andrej    9:13
Bašič Robert : Doles Jože        8:13
V finale: Kastelic Andrej (5.) in Doles Jože (6.)


PLANINA NAD AJDOVŠČINO

1. skupina
Fatur Vlado : Vidali Bojan       12:10
Bratina Silvester : Štunf Drago  8:12
Vidali Bojan : Bratina Silvester 13:9
Fatur Vlado : Štunf Drago        10:4
Vidali Bojan : Štunf Drago       5:11
Napredujeta: Fatur Vlado in Štunf Drago

2. skupina
Černe Sandi : Morelj Franc        9:7
Ferfolja Aljoša : Komar Miloš     8:4
Morelj Franc : Komar Miloš       13:4
Černe Sandi : Ferfolja Aljoša    0:13
Morelj Franc : Černe Sandi        9:5
Napredujeta: Ferfolja Aljoša in Morelj Franc

Izločilni boji:
Fatur Vlado : Morelj Franc       7:13
Štunf Drago : Ferfolja Aljoša    13:2
V finale: Morelj Franc (7.) in Štunf Drago (8.)
« Zadnje urejanje: 04.maj 2014ob 14:35 od Slavc Dobnikar » Prijavljen
Slavc Dobnikar
veteran
******
Objave: 1414


Ogled Profila Email
« Odgovori #2 dne:: 04.maj 2014ob 14:51 »

DP ČLANI POSAMEZNO FINALE, NEDELJA, PLANINA PETRIČ, 11.05.2014 ob 9:00

1. skupina:
Kosirnik Jaka : Štunf Drago
Oprešnik Gregor : Doles Jože

2. skupina:
Ramič Senad : Morelj Franc
Pelc Matjaž : Kastelic Andrej
Prijavljen
Slavc Dobnikar
veteran
******
Objave: 1414


Ogled Profila Email
« Odgovori #3 dne:: 11.maj 2014ob 09:53 »

DP ČLANI POSAMEZNO FINALE, NEDELJA, PLANINA PETRIČ, 11.05.2014 ob 9:00

1. skupina
Kosirnik Jaka: Štunf Drago      10:5
Oprešnik Gregor: Doles Jože     13:6
Štunf Drago : Doles Jože            10:8
Kosirnik Jaka : Oprešnik Gregor    5:10
Štunf Drago : Kosirnik Jaka         13:7
V polfinale: Oprešnik Gregor in Štunf Drago

2.skupina
Ramič Senad :Morelj Franc       8:9
Pelc Matjaž :Kastelic Andrej    9:13
Ramič Senad : Pelc Matjaž            7:12
Morelj Franc : Kastelic Andrej       11:4
Pelc Matjaž : Kastelic Andrej         13:1
V polfinale: Morelj Franc in Pelc Matjaž


POLFINALE:
Oprešnik Gregor : Pelc Matjaž      13:9
Morelj Franc : Štunf Drago          10:7


Za 3. mesto:
Pelc Matjaž : Štunf Drago             6:13

Za 1. mesto:
Oprešnik Gregor : Morelj Franc    11:10


Končni vrstni red:
1.Oprešnik Gregor (Lokateks Trata)
2.Morelj Franc (Košana)
3.Štunf Drago (Orlek Javor)
4.Pelc Matjaž (Brdo)
5.Kosirnik Jaka (Planina Ribnikar AS)
6.Kastelic Andrej (Luka Koper)
7.Ramič Senad (Krim)
8.Doles Jože (Orlek Javor)
« Zadnje urejanje: 11.maj 2014ob 17:53 od Slavc Dobnikar » Prijavljen
Slavc Dobnikar
veteran
******
Objave: 1414


Ogled Profila Email
« Odgovori #4 dne:: 23.maj 2014ob 07:03 »

DP ČLANI, NATANČNO ZBIJANJE, TRŽIČ, NEDELJA, 25.05.2014 ob 9:00

Prijavljeni tekmovalci:

 1.Drobnič Bojan    Gaj Kočevje
 2.Žagar Aleš       Sodček
 3.Hervol Dejan     Bistrica
 4.Midžan Ale       Lokateks Trata
 5.Možina Simon     Lokateks Trata
 6.Oprešnik Gregor  Lokateks Trata
 7.Tomše Miha       Lokateks Trata
 8.Jotič Branko     Planina Ribnikar AS
 9.Kosirnik Jaka    Planina Ribnikar AS
10.Stenovec Jaka    Planina Ribnikar AS
11.Kavčič Matej     Tržič
12.Vrhovšek Mitja   Tržič
13.Magerl Brane     EIS Budničar
14.Pelc Matjaž      Brdo
15.Šubert Zdravko   Domžale
16.Grenko Dejan     Velenje Premogovnik
17.Skale Aleš       Velenje Premogovnik
18.Stroj Aleš       Velenje Premogovnik
19.Mar Sašo         Dragomer
20.Podgoršek Klemen Dragomer
21.Žvokelj Matej    Planina Petrič
22.Štunf Drago      Orlek Javor
23.Markočič Primož  Hrast
24.Sosič Klemen     Hrast
25.Černe Sandi      Trta Sv. Anton
26.Kastelic Andrej  Luka Koper
27.Kragelj Mitja    Trta Sv. Anton
28.Turk Igor        Trta Sv. Anton
29.Krompič Samo      Krim
30.Nusdorfer Jure   Gamsi Duplje
31.Česnik Gregor    Gamsi Duplje
« Zadnje urejanje: 24.maj 2014ob 13:56 od Slavc Dobnikar » Prijavljen
Slavc Dobnikar
veteran
******
Objave: 1414


Ogled Profila Email
« Odgovori #5 dne:: 25.maj 2014ob 15:22 »

DP ČLANI, NATANČNO ZBIJANJE, TRŽIČ, NEDELJA, 25.05.2014 ob 9:00

Končni vrstni red:
 
 1. Žvokelj Matej    26    17/15 21
 2. Podgoršek Klemen 25    24    17
 3. Magerl Brane     17    22    13
 4. Markočič Primož  15    19     8
 5. Stenovec Jaka    14/19 17/12
 6. Sosič Klemen     19    16
 7. Kastelic Andrej  26    13
 8. Tomše Miha       18    13
 9. Mar Sašo         18    11
10. Krompič Samo     17    10
11. Možina Simon     21     6
12. Kragelj Mitja    26     5
13. Černe Sandi      14/10
14. Turk Igor        13
14. Skale Aleš       13
14. Česnik Gregor    13
17. Kavčič Matej     11
17. Midžan Ale       11
19. Kosirnik Jaka     9
20. Stroj Aleš        8
20. Drobnič Bojan     8
22. Šubert Zdravko    5
22. Štunf Drago       5
24. Vrhovšek Mitja    4
24. Žagar Aleš        4
26. Pelc Matjaž       3
26. Moravac Novica    3
28. Hervol Dejan      1
29. Naglič Darko      0
29. Nusdorfer Jure    0
Prijavljen
Slavc Dobnikar
veteran
******
Objave: 1414


Ogled Profila Email
« Odgovori #6 dne:: 12.junij 2014ob 12:47 »

DP ČLANI DVOJICE - POLFINALE, NEDELJA, 15.06.2014 ob 9:00


TRATA

1. skupina
AMD Trbovlje : Trata mladi 2
Pl. Ribnikar AS : Mengeš Rakoll

2. skupina
Velenje Premogovnik : Brdo
Sloga 2 : Trata mladi 1


TRŽIČ

3. skupina
Sodražica : Šiška
Krim : Lokateks Trata 2

4. skupina
Lokateks Trata 1 : Sloga 1
Hoče : EIS Budničar


DRAGOMER

5. skupina
Il. Bistrica 1 : Hrast 1
Dragomer 2 : Trta Sv. Anton

6. skupina
Dragomer 1 : Antena Portorož
Il. Bistrica 2 : Tabor Ozeljan


JAMA

7. skupina
Luka Koper : Planina Petrič
Gradna Obrov : Košana 2

8. skupina
Košana 1 : Hrast 2
Tita DU Šempeter : Modri val
Prijavljen
Slavc Dobnikar
veteran
******
Objave: 1414


Ogled Profila Email
« Odgovori #7 dne:: 29.junij 2014ob 17:10 »

DP ČLANI DVOJICE - FINALE, NEDELJA, 29.06.2014 ob 9:00, OZELJAN

1. skupina
Trata mladi 2 : Planina Petrič    3:8
Lokateks Trata 2 : Tabor Ozeljan 13:4
Trata mladi 2 : Tabor Ozeljan     8:3
Plan. Petrič : Lokateks Trata 2  12:11
Trata mladi 2 : Lokateks Trata 2 11:12
V polfinale: Planina Petrič in Lokateks Trata 2

2. skupina
Brdo :Luka Koper                9:13
Lokateks Trata 1 : Il. Bistr. 2  12:7
Brdo : Ilirska Bistrica 2        13:2
Luka Koper : Lokateks Trata 1    11:10
Brdo : Lokateks Trata 1           1:11
V polfinale: Luka Koper in Lokateks Trata 1

Polfinale:
Luka Koper : Lokateks Trata 2     3:9
Planina Petrič : Lokateks Trata 1  4:8

Za 3. mesto:
Luka Koper : Planina Petrič          0:6

Za 1. mesto:
Lokat. Trata 2 : Lokateks Trata 1   10:11

Končni vrstni red:
1. Lokateks Trata 1
2. Lokateks Trata 2
3. Planina Petrič
4. Luka Koper
5. Trata mladi 2
6. Brdo
7. Tabor Ozeljan
8. Ilirska Bistrica 2
« Zadnje urejanje: 29.junij 2014ob 17:54 od Slavc Dobnikar » Prijavljen
Slavc Dobnikar
veteran
******
Objave: 1414


Ogled Profila Email
« Odgovori #8 dne:: 12.september 2014ob 08:26 »

DRŽAVNO PRVENSTVO ČLANI KROG POLFINALE, NEDELJA, 14.09.2014 ob 9:00


BISTRICA

1. skupina
Novak Edo : Šmid Iztok
Šinkovec Janez : Kosirnik Jaka

2. skupina
Jotič Branko : Pelc Matjaž
Bešter Rok : Keber Dušan ml.

3. skupina
Golobič Stane : Progar Matjaž
Štancer Jure : Magerl Brane

4. skupina
Smajli Azem : Žagar Aleš
Novak Igor : Stenovec Jaka


TABOR OZELJAN

1. skupina
Marjanovič Aljoša : Ravbar Peter
Žvokelj Matej : Mahne Simon

2. skupina
Petrovič Slavko : Dolgan Slavko
Pavlin Aleksander : Sosič Klemen

3. skupina
Jagodnik Marko : Zdauc Martin
Nusdorfer Jure : Vidali Bojan

4. skupina
Grižon Aleš : Mrak Davorin
Komar Miloš : Štunf Drago
Prijavljen
Slavc Dobnikar
veteran
******
Objave: 1414


Ogled Profila Email
« Odgovori #9 dne:: 12.september 2014ob 22:02 »

SPREMEMBE RDEČE!!

DRŽAVNO PRVENSTVO ČLANI KROG POLFINALE, NEDELJA, 14.09.2014 ob 9:00


BISTRICA

1. skupina
Novak Edo : Šmid Iztok
Šinkovec Janez : Kosirnik Jaka

2. skupina
Jotič Branko : Pelc Matjaž
Bešter Rok : Keber Dušan st.

3. skupina
Golobič Stane : Progar Matjaž
Štancer Jure : Magerl Brane

4. skupina
Smajli Azem : Kavčič Matej
Novak Igor : Stenovec Jaka


TABOR OZELJAN

1. skupina
Marjanovič Aljoša : Ravbar Peter
Žvokelj Matej : Mahne Simon

2. skupina
Petrovič Slavko : Dolgan Slavko
Pavlin Aleksander : Sosič Klemen

3. skupina
Jagodnik Marko : Zdauc Martin
Nusdorfer Jure : Vidali Bojan

4. skupina
Grižon Aleš : Mrak Davorin
Komar Miloš : Štunf Drago
Prijavljen
Slavc Dobnikar
veteran
******
Objave: 1414


Ogled Profila Email
« Odgovori #10 dne:: 14.september 2014ob 11:32 »

DP ČLANI KROG POLFINALE, NEDELJA, 14.09.2014 ob 9:00, BISTRICA

1. skupina
Novak Edo: Šmid Iztok            6:0
Šinkovec Janez :Kosirnik Jaka  21:26
Šmid Iztok :Šinkovec Janez      0:6
Novak Edo: Kosirnik Jaka
Šinkovec Janez :


2. skupina
Jotič Branko :Pelc Matjaž      24:26
Bešter Rok :Keber Dušan st.    16:20
Jotič Branko: Bešter Rok        19:15
Pelc Matjaž : Keber Dušan st.
Jotič Branko:


3. skupina
Golobič Stane :Progar Matjaž   14:23
Štancer Jurij :Magerl Brane    21:28
Golobič Stane :Štancer Jurij   19:23
Progar Matjaž : Magerl Brane
Štancer Jurij :


4. skupina
Smajli Azem :Kavčič Matej      21:22
Novak Igor :Stenovec Jaka      17:25
Smajli Azem :Novak Igor        16:19
Kavčič Matej : Stenovec Jaka
Novak Igor :



DP ČLANI KROG POLFINALE, NEDELJA, 14.09.2014 ob 9:00, TABOR OZELJAN

1. skupina
Marjanovič Aljoša :Ravbar Peter15:17
Žvokelj Matej: Mahne Simon      23:21
Marjanovič Aljoša :Mahne Simon 23:24
Ravbar Peter : Žvokelj Matej
Mahne Simon :


2. skupina
Petrovič Slavko: Dolgan Slavko  23:19
Pavlin Aleksander :Sosič Klemen16:17
Dolgan Slavko :Pavlin Aleks.   12:20
Petrovič Slavko: Sosič Klemen
Pavlin Aleksander :


3. skupina
Jagodnik Marko: Zdauc Martin    26:25
Nusdorfer Jure :Vidali Bojan   14:21
Zdauc Martin: Nusdorfer Jure    25:24
Jagodnik Marko: Vidali Bojan
Zdauc Martin:


4. skupina
Grižon Aleš :Mrak Davorin      19:22
Komar Miloš :Štunf Drago       14:21
Grižon Aleš :Komar Miloš       23:24
Mrak Davorin : Štunf Drago
Komar Miloš :

« Zadnje urejanje: 14.september 2014ob 11:36 od Slavc Dobnikar » Prijavljen
Slavc Dobnikar
veteran
******
Objave: 1414


Ogled Profila Email
« Odgovori #11 dne:: 14.september 2014ob 15:25 »

DP ČLANI KROG POLFINALE, NEDELJA, 14.09.2014 ob 9:00, BISTRICA

1. skupina
Novak Edo: Šmid Iztok            6:0
Šinkovec Janez :Kosirnik Jaka  21:26
Šmid Iztok :Šinkovec Janez      0:6
Novak Edo:Kosirnik Jaka       18:21
Šinkovec Janez :Novak Edo      13:20
Napredujeta: Kosirnik in Novak

2. skupina
Jotič Branko :Pelc Matjaž      24:26
Bešter Rok :Keber Dušan st.    16:20
Jotič Branko: Bešter Rok        19:15
Pelc Matjaž: Keber Dušan st.    17:16
Jotič Branko:Keber Dušan st.  10:19
Napredujeta: Pelc in Keber

3. skupina
Golobič Stane :Progar Matjaž   14:23
Štancer Jurij :Magerl Brane    21:28
Golobič Stane :Štancer Jurij   19:23
Progar Matjaž: Magerl Brane     24:23
Štancer Jurij :Magerl Brane    22:24
Napredujeta: Progar in Magerl

4. skupina
Smajli Azem :Kavčič Matej      21:22
Novak Igor :Stenovec Jaka      17:25
Smajli Azem :Novak Igor        16:19
Kavčič Matej :Stenovec Jaka    17:22
Novak Igor :Kavčič Matej        9:17
Napredujeta: Stenovec in Kavčič



DP ČLANI KROG POLFINALE, NEDELJA, 14.09.2014 ob 9:00, TABOR OZELJAN

1. skupina
Marjanovič Aljoša :Ravbar Peter15:17
Žvokelj Matej: Mahne Simon      23:21
Marjanovič Aljoša :Mahne Simon 23:24
Ravbar Peter :Žvokelj Matej    22:28
Mahne Simon: Ravbar Peter       26:12
Napredujeta: Žvokelj in Mahne

2. skupina
Petrovič Slavko: Dolgan Slavko  23:19
Pavlin Aleksander :Sosič Klemen16:17
Dolgan Slavko :Pavlin Aleks.   12:20
Petrovič Slavko:Sosič Klemen  19:26
Pavlin Aleks. :Petrovič Slavko 19:22
Napredujeta: Sosič in Petrovič

3. skupina
Jagodnik Marko: Zdauc Martin    26:25
Nusdorfer Jure :Vidali Bojan   14:21
Zdauc Martin: Nusdorfer Jure    25:24
Jagodnik Marko: Vidali Bojan    28:25
Zdauc Martin: Vidali Bojan      27:18
Napredujeta: Jagodnik in Zdauc

4. skupina
Grižon Aleš :Mrak Davorin      19:22
Komar Miloš :Štunf Drago       14:21
Grižon Aleš :Komar Miloš       23:24
Mrak Davorin :Štunf Drago      19:24
Komar Miloš :Mrak Davorin      15:19
Napredujeta: Štunf in Mrak



DP ČLANI KROG POLFINALE, NEDELJA, 14.09.2014 ob 9:00

IZLOČILNI BOJI (zmagovalec v finale):

BISTRICA:
Kosirnik Jaka: Keber Dušan st.  25:15
Novak Edo :Pelc Matjaž         16:27
Progar Matjaž: Kavčič Matej     25:17
Magerl Brane: Stenovec Jaka     23:18
V finale: Kosirnik, Pelc, Progar, Magerl

TABOR OZELJAN:
Žvokelj Matej :Petrovič Slavko  23:21
Mahne Simon :Sosič Klemen      14:21
Jagodnik Marko :Mrak Davorin   23:28
Zdauc Martin: Štunf Drago       23:18
V finale: Žvokelj, Sosič, Mrak, Zdauc
Prijavljen
Slavc Dobnikar
veteran
******
Objave: 1414


Ogled Profila Email
« Odgovori #12 dne:: 14.september 2014ob 15:50 »

DP ČLANI KROG FINALE, NEDELJA, 05.10.2014 ob 9:00, ŠKOFJA LOKA

1. skupina
Kosirnik Jaka : Zdauc Martin
Progar Matjaž : Sosič Klemen

2. skupina
Pelc Matjaž : Mrak Davorin
Magerl Brane : Žvokelj Matej
Prijavljen
Slavc Dobnikar
veteran
******
Objave: 1414


Ogled Profila Email
« Odgovori #13 dne:: 21.september 2014ob 08:49 »

POKAL ČLANI, NEDELJA, 21.09.2014 ob 9:00, ROGAŠKA SLATINA

1. krog
Trata mladi: Krim                6:0 (b.b.)
Košana Videm: Brdo               6:0 (b.b.)
Pliskovica : Ilirska Bistrica
Loka 1000 : Oljka Škofije
Lokateks Trata : Planina Petrič
Sloga : Rogaška Crystal
Vel. Premogovnik : Gaj Kočevje
Angel Besed. : Dragomer GUT&PET
Prijavljen
Slavc Dobnikar
veteran
******
Objave: 1414


Ogled Profila Email
« Odgovori #14 dne:: 21.september 2014ob 13:29 »

POKAL ČLANI, NEDELJA, 21.09.2014 ob 9:00, ROGAŠKA SLATINA

1. krog
Trata mladi: Krim                6:0
Košana Videm: Brdo               6:0
Pliskovica :Ilirska Bistrica    2:11
Loka 1000 : Oljka Škofije         5:13
Lokateks Trata: Planina Petrič   8:1
Sloga: Rogaška Crystal          13:1
Vel. Premogovnik: Gaj Kočevje   13:3
Angel Besed. :Dragomer GUT&PET  5:13

2. krog:
Trata mladi: Košana Videm       13:1
Oljka Škofije :Ilirska Bistrica 1:13
Vel. Premogovnik: Drag. GUT&PET 13:2
Sloga :Lokateks Trata           4:6

Polfinale:
Trata mladi : Vel. Premogovnik
Lokateks Trata : Il. Bistrica
Prijavljen
Strani: [1] 2
  Natisni  
 
Pojdi na:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2007, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!