Balinarska Zveza Slovenije
26.maj 2020ob 14:09 *
Dobrodošli, gost. Prosim, prijavite se ali registrirajte.

Prijavite se z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seje.
Novice:
 
   Domov   Pomoč Išči Koledar Prijava Registracija  
Strani: 1 [2]
  Natisni  
avtor Tema: Državna prvenstva 2014 - MLADINCI  (Prebrano 11408 krat)
Zdravc
poslanec
****
Objave: 259


Ogled Profila Email
« Odgovori #15 dne:: 25.maj 2014ob 16:23 »

Popravek pri izločilni boji 2 krog v Kortah, pravilni rezultat POŽAR Simon : MARSLAVIČ Žiga je 16 : 18.

LP iz Obale Shocked
Prijavljen
Slavc Dobnikar
veteran
******
Objave: 1414


Ogled Profila Email
« Odgovori #16 dne:: 06.junij 2014ob 07:30 »

DP MLADINCI IGRA V KROG - FINALE, NEDELJA, 08.06.2014 ob 9:00, ZABIČE

1. skupina
ČEH Erik : ŽERJAL Nejc
ZAKRAJŠEK Jan : ŠULIGOJ Tomaž

2. skupina
PIPAN Domen : ZDRAVKOVIČ Mike
POVH Matija : MERSLAVIČ Žiga
Prijavljen
Slavc Dobnikar
veteran
******
Objave: 1414


Ogled Profila Email
« Odgovori #17 dne:: 08.junij 2014ob 13:41 »

DP MLADINCI IGRA V KROG - FINALE, NEDELJA, 08.06.2014 ob 9:00, ZABIČE

1. skupina
ČEH Erik : ŽERJAL Nejc                          21:20
ZAKRAJŠEK Jan : ŠULIGOJ Tomaž            6:0
ŽERJAL Nejc : ŠULIGOJ Tomaž                 6:0
ZAKRAJŠEK Jan : ČEH Erik                     18:24
ZAKRAJŠEK Jan : ŽERJAL Nejc                14:15
Napredujeta: ČEH Erik in ŽERJAL Nejc

2. skupina
PIPAN Domen : ZDRAVKOVIČ Mike         14:20
POVH Matija : MERSLAVIČ Žiga              13:12
PIPAN Domen : MERSLAVIČ Žiga            16:15
POVH Matija : ZDRAVKOVIČ Mike           21:15
PIPAN Domen : ZDRAVKOVIČ Mike         13:14
Napredujeta: POVH Matija in ZDRAVKOVIČ Mike


Polfinale:
ČEH Erik : ZDRAVKOVIČ Mike                 21:20
ŽERJAL Nejc : POVH Matija                    17:25


Za 3. mesto:
ZDRAVKOVIČ Mike : ŽERJAL Nejc           20:15


Za 1. mesto:
ČEH Erik : POVH Matija                          17:18



KONČNI VRSTNI RED:
1. POVH Matija              Skala
2. ČEH Erik                    Jadran HK
3. ZDRAVKOVIČ Mike     Jadran HK
4. ŽERJAL Nejc              Pliskovica
5. ZAKRAJŠEK Jan          Postojnska jama
6. PIPAN Domen            Planina Ribnikar AS
7. MERSLAVIČ Žiga        Brinj Povir
8. ŠULIGOJ Tomaž         Antena                     (prvenstva se ni udeležil!!)
Prijavljen
Slavc Dobnikar
veteran
******
Objave: 1414


Ogled Profila Email
« Odgovori #18 dne:: 05.oktober 2014ob 16:22 »

DP MLADINCI HITROSTNO, ROGAŠKA SLATINA, 05.10.2014


Vrstni red:

 1.Požar Simon         30  27  37/23
 2.Povh Matija         36  37  37/20
 3.Zakrajšek Jan       30  27  28
 4.Zdravkovič Mike     25  28  23
 5.Grmek Andraž        20  21
 6.Janev Blaž          18  21
 7.Čeh Erik            28  18
 8.Lulik Matic         22  15
 9.Žerjal Nejc         17
10.Vlašič Maks         17
11.Merslavič Žiga      14
12.Černigoj Kevin      11
Prijavljen
Boštjan
urednik
ekspert
*****
Objave: 695



Ogled Profila WWW Email
« Odgovori #19 dne:: 28.oktober 2014ob 06:23 »

Državno prvenstvo - mladinci dvojice 2014 - Postojna, 02.11.2014

http://www.balinarska-zveza.si/doc/sezona/2014/dp_mladinci_dvojice_2014.pdf
Prijavljen

Kdor dela, ta tudi greši ...
11111
poslanec
****
Objave: 326


Ogled Profila
« Odgovori #20 dne:: 28.oktober 2014ob 08:56 »

KAKO ČAS BEŽI

V nedeljo 2.novembra bomo dobili novega državnega prvaka v dvojicah pri mladincih. 23 po vrsti!

Če pa nas bi časovni stroj zapeljal 20 let nazaj v leto 1994, bi ugotovili, da je tega leta na državnem prvenstvu v dvojicah pri mladincih slavila dvojica Šampionke (KOFOL in Pregelj), med dečki Sofronievski in Janžič (Trata) in med člani Sever, in Križaj (Balinček). Ženske takrat še niso nastopale na državnih prvenstvih.

In tistega leta 1994 je Slovenija dobila svojo prvo ekipno ZLATO kolajno, ki jo je v Saluzzu osvojila mladinska reprezentanca v postavi: Uroša Vehar, Damjan Sofronievski, Gregor Moličnik in Dejan Koren. selektor reprezentance je bil Ivo Žvokelj, vodja pa Jani Breznik.




« Zadnje urejanje: 28.oktober 2014ob 09:03 od 11111 » Prijavljen
Slavc Dobnikar
veteran
******
Objave: 1414


Ogled Profila Email
« Odgovori #21 dne:: 02.november 2014ob 13:59 »

DP MLADINCI DVOJICE, FINALE, NEDELJA 02.11.2014, POSTOJNA

1. skupina
Skala 1 :Goriška Brda 2         9:10
Post. jama 1: Planina Rib. AS   13:4
Skala 1: Planina Ribnikar AS    13:0
Goriška Brda 2: Post. jama 1    12:4
Postojnska jama 1 :Skala 1      0:13
Napredujeta: Goriška Brda 2 in Skala 1

2. skupina
Goriška Brda 1 :Jadran HK       2:13
Postojnska jama 2 :Skala 2      7:10
Goriška Brda 1: Post. jama 2     6:0
Jadran HK: Skala 2              13:6
Skala 2 :Goriška Brda 1         5:13
Napredujeta: Jadran HK in Gor. Brda 1

Polfinale:
Goriška Brda 2: Goriška Brda 1  10:6
Skala 1 :Jadran HK              8:9

Za 3. mesto:
Goriška Brda 1 :Skala 1         1:13

Za 1. mesto:
Goriška Brda 2: Jadran HK        8:5

Končni vrstni red:
1.Goriška Brda 2 - Kocina, Rusjan D.
2.Jadran HK - Čeh, Zdravkovič
3.Skala 1 - Povh, Požar
4.Goriška Brda 2 - Kurinčič, Korenjak, Rusjan J.
5.Skala 2 - Merslavič, Černigoj
6.Postojnska jama 1 - Zakrajšek, Janev
7.Postojnska jama 2 - Lulik, Dedič
8.Planina Ribnikar AS - Vehovec L., Vehovec Ž., Pipan
« Zadnje urejanje: 02.november 2014ob 17:04 od Slavc Dobnikar » Prijavljen
Slavc Dobnikar
veteran
******
Objave: 1414


Ogled Profila Email
« Odgovori #22 dne:: 23.november 2014ob 12:02 »

DP ŠTAFETA MLADINCI, NEDELJA 23.11.2014 ob 9:00, SEŽANA

Končni vrstni red:
1.Skala 1              46   41
2.Jadran HK            36   38
3.Postojnska jama 1    42   34
4.Skala 2              37   28
5.Korte Izola          22
6.Goriška Brda 1       21
7.Goriška Brda 2       17
8.Postojnska jama 2     0

Naslov državnega prvaka je osvojila Skala Sežanav postavi POŽAR Simon in POVH Matija.
Prijavljen
Strani: 1 [2]
  Natisni  
 
Pojdi na:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2007, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!