Balinarska Zveza Slovenije
05.junij 2020ob 19:01 *
Dobrodošli, gost. Prosim, prijavite se ali registrirajte.

Prijavite se z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seje.
Novice:
 
   Domov   Pomoč Išči Koledar Prijava Registracija  
Strani: [1] 2
  Natisni  
avtor Tema: Državna prvenstva 2014 - MLADINCI  (Prebrano 11416 krat)
Slavc Dobnikar
veteran
******
Objave: 1414


Ogled Profila Email
« dne:: 05.april 2014ob 11:09 »

DRŽAVNO PRVENSTVO MLADINCI POSAMEZNO - POLFINALE, 13.04.2014 ob 9:00


SEŽANA

1. skupina
Povh Matija : Šuligoj Tomaž
Grmek Andraž : X                               6:0

2. skupina
Zakrajšek Jan : Rusjan Dominik
Merslavič Žiga : X                               6:0

3. skupina
Žerjal Nejc : Černigoj Kevin
Vitez Klemen : X                                 6:0

4. skupina
Požar Simon : Korenjak Jure
Dedič Edin : X                                     6:0


ZABIČE

5. skupina
Ličan Lan Timotej : Kurinčič Ruben
Božič Kevin : Zdravkovič Mike

6. skupina
Kocina Žan : Mahne Tilen
Čeh Erik : Rusjan Jaša


PLANINA KRANJ (ŠKOFJA LOKA)

7. skupina
Vehovec Luka : Vlašič Maks
Lulik Matic : Dolenc Grega

8. skupina
Vehovec Žan : Dodig Anže
Pipan Domen : Janev Blaž

Dodatna pojasnila:
Igra se po utečenem sistemu tekmovanja, v skupinah sistem z repasažem in izločilnimi boji za uvrstitev v finale. Sedma in osma skupina igrata v Kranju na igriščih Planine v kolikor bodo to dopuščali vremenski pogoji, v nasprotnem primeru bo tekmovanje v Škofji Loki na igriščih Trate. Igralce oziroma njihove vodje bom v primeru, da se bo igralo v Škofji Loki, osebno obvestil.

LP, Slavc Dobnikar
Prijavljen
Rok Pirjevec
pridruženi član
*
Objave: 25


Ogled Profila Email
« Odgovori #1 dne:: 13.april 2014ob 09:23 »

Zaradi manjkajočih igralcev se je v skupini 1 odigrala tekma

Povh Matija: Grmek Andraž 13:5
Povh Matija: Grmek Andraž 11:3


2.skupina

Zakrajšek Jan : Rusjan Dominik 9:13
Merslavič Žiga : Rusjan Dominik 13:1
Zakrajšek Jan : Rusjan Dominik  13:7


3.skupina (manjkajoč igralec)

Žerjal Nejc : Černigoj Kevin  13:4


4.skupina

Požar Simon : Korenjak Jure  13:3
Požar Simon : Dedič Edin  13:0
Korenjak Jure : Dedič Edin 13:6

« Zadnje urejanje: 13.april 2014ob 11:18 od Rok Pirjevec » Prijavljen
Rok Pirjevec
pridruženi član
*
Objave: 25


Ogled Profila Email
« Odgovori #2 dne:: 13.april 2014ob 12:37 »

Povh Matija : Zakrajšek Jan 11:8
Merslavič Žiga : Grmek Andraž 13:0
Korenjak Jure : Žerjal Nejc 13:6
Požar Simon : Černigoj Kevin 13:8
Prijavljen
Slavc Dobnikar
veteran
******
Objave: 1414


Ogled Profila Email
« Odgovori #3 dne:: 13.april 2014ob 15:11 »

DRŽAVNO PRVENSTVO MLADINCI POSAMEZNO - POLFINALE, 13.04.2014 ob 9:00


SEŽANA

1. skupina
Povh Matija : Šuligoj Tomaž               6:0
Grmek Andraž : X                               6:0
Povh Matija : Grmek Andraž             13:5

Napredujeta : Povh Matija in Grmek Andraž; ŠULIGOJ Tomaž se prvenstva ni udeležil

2. skupina
Zakrajšek Jan : Rusjan Dominik         9:13
Merslavič Žiga : X                               6:0
Zakrajšek Jan : X                               6:0
Merslavič Žiga : Rusjan Dominik        11:1
Zakrajšek Jan : Rusjan Dominik        13:7

Napredujeta : Merslavič Žiga in Zakrajšek Jan

3. skupina
Žerjal Nejc : Černigoj Kevin              13:4
Vitez Klemen : X                                

Napredujeta : Žerjal Nejc in Černigoj Kevin; VITEZ Klemen se prvenstva ni udeležil

4. skupina
Požar Simon : Korenjak Jure            13:3
Dedič Edin : X                                     6:0
Korenjak Jure : X                                6:0
Dedič Edin : Požar Simon                   0:13
Korenjak Jure : Dedič Edin                13:6

Napredujeta : Požar Simon in Korenjak Jure


ZABIČE

5. skupina
Ličan Lan Timotej : Kurinčič Ruben     13:8
Božič Kevin : Zdravkovič Mike             13:9
Zdravkovič Mike : Kurinčič Ruben         5:13
Božič Kevin : Ličan Lan Timotej           3:13
Kurinčič Ruben : Božič Kevin               10:11

Napredujeta : Ličan Lan Timotej in Božič Kevin

6. skupina
Kocina Žan : Mahne Tilen                    13:4
Čeh Erik : Rusjan Jaša                        13:5
Rusjan Jaša : Mahne Tilen                    9:13
Čeh Erik : Kocina Žan                           5:11
Čeh Erik : Mahne Tilen                        12:13

Napredujeta : Ličan Lan Timotej in Božič Kevin


PLANINA KRANJ

7. skupina
Vehovec Luka : Vlašič Maks                  6:13
Lulik Matic : Dolenc Grega                     6:0
Vehovec Luka : Dolenc Grega               6:0
Vlašič Maks : Lulik Matic                       13:8
Vehovec Luka : Lulik Matic                    7:13

Napredujeta : Vlašič Maks in Lulik Matic; DOLENC Grega se prvenstva ni udeležil

8. skupina
Vehovec Žan : Dodig Anže                   13:8
Pipan Domen : Janev Blaž                    13:7
Dodig Anže : Janev Blaž                         7:13
Vehovec Žan : Pipan Domen                12:13
Janev Blaž : Vehovec Žan                      7:13

Napredujeta : Pipan Domen in Vehovec Žan
« Zadnje urejanje: 13.april 2014ob 15:30 od Slavc Dobnikar » Prijavljen
Slavc Dobnikar
veteran
******
Objave: 1414


Ogled Profila Email
« Odgovori #4 dne:: 13.april 2014ob 15:36 »

DRŽAVNO PRVENSTVO MLADINCI POSAMEZNO - POLFINALE, 13.04.2014 ob 9:00


IZLOČILNI BOJI:


SEŽANA:
Povh Matija : Zakrajšek Jan                  11:8
Grmek Andraž : Merslavič Žiga                0:13
Žerjal Nejc : Korenjak Jure                     6:13
Černigoj Kevin : Požar Simon                 9:13
ZABIČE:
Ličan Lan Timotej : Mahne Tilen            13:7
Božič Kevin : Kocina Žan                         8:10
PLANINA KRANJ:
Vlašič Maks : Vehovec Žan                    13:3
Lulik Matic : Pipan Domen                     13:4

Zmagovalci izločilnih dvobojev so se uvrstili v finale, ki bo 27.04.2014 v Goriških Brdih.

LP, Slavc
Prijavljen
Slavc Dobnikar
veteran
******
Objave: 1414


Ogled Profila Email
« Odgovori #5 dne:: 23.april 2014ob 09:48 »

DRŽAVNO PRVENSTVO MLADINCI POSAMEZNO - FINALE,
GORIŠKA BRDA, 27.04.2014 ob 9:00


1. skupina
Povh Matija : Lulik Matic
Korenjak Jure : Kocina Žan

2. skupina
Merslavič Žiga : Vlašič Maks
Požar Simon : Ličan Lan Timotej
Prijavljen
Zarjan
balinarski navdušenec
***
Objave: 132


Ogled Profila Email
« Odgovori #6 dne:: 24.april 2014ob 15:35 »

Kot kaže vremenska prognoza, bomo morali finale državnega prvenstva za mladince seliti v Novo Gorico. O tem bomo poskušali vse uvrščene obvestiti pravočasno, predvsem zaradi tega, da ne bi delali poti po nepotrebnem. Za to pričakujte klic v nedeljo zjutraj.

Lp, Zarjan 
Prijavljen
Boštjan
urednik
ekspert
*****
Objave: 695



Ogled Profila WWW Email
« Odgovori #7 dne:: 27.april 2014ob 09:35 »

DRŽAVNO PRVENSTVO MLADINCI POSAMEZNO - FINALE,
GORIŠKA BRDA, 27.04.2014 ob 9:00

1. skupina
Povh Matija : Lulik Matic 12:10
Korenjak Jure : Kocina Žan 9-10
Lulik Matic : Korenjak Jure 7-13
Povh Matija : Kocina Žan 13-4
Repesaž > Korenjak Jure - Kocina Žan 6-13
v polfinale: 1.) Povh Matija 2.) Kocina Žan

2. skupina
Merslavič Žiga : Vlašič Maks 11-8
Požar Simon : Ličan Lan Timotej 13-12
Vlašič Maks : Ličan Lan Timotej 13-3
Merslavič Žiga : Požar Simon 13-9
Repesaž > Vlašič Maks : Požar Simon 9-8
v polfinale: 1.) Merslavič Žiga 2.) Vlašič Maks

POLFINALE

Povh Matija : Vlašič Maks
Merslavič Žiga : Kocina Žan
« Zadnje urejanje: 27.april 2014ob 12:44 od Boštjan » Prijavljen

Kdor dela, ta tudi greši ...
Slavc Dobnikar
veteran
******
Objave: 1414


Ogled Profila Email
« Odgovori #8 dne:: 27.april 2014ob 15:41 »

DP MLADINCI POSAMEZNO - FINALE, GORIŠKA BRDA, NEDELJA 27.04.2014 ob 9:00

1. skupina
POVH Matija : LULIK Matic                  12:10
KORENJAK Jure : KOCINA Žan              9:10
LULIK Matic : KORENJAK Jure               7:13
POVH Matija : KOCINA Žan                 13:4
KORENJAK Jure : KOCINA Žan               6:13
V polfinale: POVH Matija in KOCINA Žan

2. skupina
MERSLAVIČ Žiga: VLAŠIČ Maks           11:8
POŽAR Simon: LIČAN Lan Timotej       13:12
VLAŠIČ Maks: LIČAN Lan Timotej        13:3
MERSLAVIČ Žiga: POŽAR Simon          13:9
VLAŠIČ Maks: POŽAR Simon                 9:8
V polfinale: MERSLAVIČ Žiga in VLAŠIČ Maks

Polfinale:
POVH Matija : VLAŠIČ Maks                13:5
MERSLAVIČ Žiga : KOCINA Žan           12:7

Za 3. mesto:
VLAŠIČ Maks : KOCINA Žan                  4:13

Za 1. mesto:
POVH Matija : MERSLAVIČ Žiga           13:2


KONČNI VRSTNI RED:
1. Povh Matija               Skala Sežana   
2. Merslavič Žiga           Brinj Povir   
3. Kocina Žan                Goriška Brda
   
4. Vlašič Maks               Sodček   
5. Korenjak Jure           Goriška Brda   
6. Požar Simon              Skala Sežana   
7. Lulik Matic                 Postojnska jama   
8. Ličan Lan Timotej      Zabiče   
« Zadnje urejanje: 27.april 2014ob 19:56 od Slavc Dobnikar » Prijavljen
Slavc Dobnikar
veteran
******
Objave: 1414


Ogled Profila Email
« Odgovori #9 dne:: 09.maj 2014ob 14:12 »

DP MLADINCI NATANČNO ZBIJANJE, NEDELJA, 11.05.2014 ob 9:00, GORIŠKA BRDA

Nastopajoči:
Vlašič Maks        
Pipan Domen
Vehovec Luka      
Vehovec Žan
Dodig Anže      
Kocina Žan
Korenjak Jure      
Kurinčič Ruben
Rusjan Dominik    
Rusjan Jaša
Dedič Edin  
Janev Blaž
Lulik Matic        
Zakrajšek Jan
Ličan Lan Timotej  
Grmek Andraž
Čeh Erik          
Zdravkovič Mike
Černigoj Kevin    
Merslavič Žiga
Povh Matija        
Požar Simon
Žerjal Nejc        
Božič Kevin
Mahne Tilen        
Šuligoj Tomaž
Prijavljen
Slavc Dobnikar
veteran
******
Objave: 1414


Ogled Profila Email
« Odgovori #10 dne:: 11.maj 2014ob 08:23 »

DP MLADINCI NATANČNO ZBIJANJE, NEDELJA, 11.05.2014 ob 9:00, GORIŠKA BRDA

Končni vrstni red:
  1. Požar Simon      12    15    20
  2. Povh Matija       8     20     14
  3. Vlašič Maks        8   10    8
  4. Janev Blaž          8   10    7
  5. Lulik Matic     16     8
  6. Rusjan Dominik      9     7
  7. Ličan Lan Timotej      8     6
  8. Mahne Tilen       15     5
  9. Žerjal Nejc        19      3
10. Zdravkovič Mike     17    3
11. Dedič Edin       12    0
12. Černigoj Kevin      11    0
13. Vehovec Luka        7
14. Grmek Andraž        6
14. Korenjak Jure     6      
16. Kocina Žan        5
16. Kurinčič Ruben    5
18. Božič Kevin       4
18. Zakrajšek Jan    4
20. Zdravkovič Manuel  3
20. Šuligoj Tomaž     3
20. Pipan Domen      3
20. Merslavič Žiga   3
20. Dodig Anže       3
25. Vehovec Žan       0
« Zadnje urejanje: 11.maj 2014ob 18:02 od Slavc Dobnikar » Prijavljen
11111
poslanec
****
Objave: 326


Ogled Profila
« Odgovori #11 dne:: 12.maj 2014ob 00:46 »

Organizatorjem državnega prvenstva čestitam za odlično organizacijo prvenstva, kljub, že po tradiciji slabim vremenskim pogojem v Goriških Brdih. Pozdravljam tudi izjavo župana, da bodo igrišča v Vipolžah, pokrita še letos, tako, da ne bo več skrbi, da bi se morali v primeru dežja seliti v novo Gorico. Čestitam seveda tudi državnim prvakom in dobitnikom kolajn v obeh kategorijah, tako pri mladincih kot pri dečkih.

Ob pregledu rezultatov pa me je zmotilo dejstvo, da se je pri mladincih iz prve serije, kjer je nastopalo 25 igralcev v 2.serijo uvrstilo 12 igralcev, pri dečkih pa je nastopalo v 1.seriji 22 igralcev, v 2.serijo pa se jih je uvrstilo 8, s tem da se je za 8 mesto celo razigravalo.
 
V 22.členu Pravil o tekmovanjih je zapisano, da se v disciplini natančno zbijanje lahko prijavi neomejeno število igralcev, v 24 členu pa je zapisano, da v 2.seriji nastopi 8 igralcev, v 3.finalni seriji pa štirje. Pri dečkih je to veljalo, pri mladincih pa iz neznanih razlogov NE.

Upam, da Pravil nimamo zato, da jih kršimo, temveč zato, da se po njih ravnamo in jih izvajamo.  
« Zadnje urejanje: 12.maj 2014ob 00:51 od 11111 » Prijavljen
Slavc Dobnikar
veteran
******
Objave: 1414


Ogled Profila Email
« Odgovori #12 dne:: 21.maj 2014ob 09:50 »

DP MLADINCI IGRA V KROG - POLFINALE, NEDELJA, 25.05.2014 ob 9:00


POSTOJNA:

1. skupina
LULIK Matic : KORENJAK Jure
PIPAN Domen : X                             6:0
2. skupina
ZAKRAJŠEK Jan : VEHOVEC Luka
GRMEK Andraž : X                            6:0
3. skupina
POVH Matija : VEHOVEC Žan
KURINČIČ Ruben : X                        6:0
4. skupina
JANEV Blaž : DODIG Anže
ČEH Erik : X                                     6:0


KORTE:

5. skupina
POŽAR Simon : ŠULIGOJ Tomaž
RUSJAN Dominik : X                         6:0
6. skupina
ŽERJAL Nejc : BOŽIČ Kevin
ZDRAVKOVIČ Manuel : X                  6:0
7. skupina
KOCINA Žan : ČERNIGOJ Kevin
ZDRAVKOVIČ Mike : X                      6:0
8. skupina
LIČAN Lan Timotej : RUSJAN Jaša
MERSLAVIČ Žiga : X                         6:0
Prijavljen
Slavc Dobnikar
veteran
******
Objave: 1414


Ogled Profila Email
« Odgovori #13 dne:: 25.maj 2014ob 14:40 »

DP MLADINCI IGRA V KROG - POLFINALE, NEDELJA, 25.05.2014 ob 9:00


POSTOJNA:

1. skupina
LULIK Matic : KORENJAK Jure             11:12
PIPAN Domen : X                                 6:0
LULIK Matic : X                                     6:0
KORENJAK Jure : PIPAN Domen          17:13
LULIK Matic : PIPAN Domen               10:15
NAPREDUJETA: KORENJAK Jure in PIPAN Domen

2. skupina
ZAKRAJŠEK Jan : VEHOVEC Luka        15:14
GRMEK Andraž : X                                6:0
VEHOVEC Luka : X                               6:0
ZAKRAJŠEK Jan : GRMEK Andraž        19:13
VEHOVEC Luka : GRMEK Andraž        13:8
NAPREDUJETA: ZAKRAJŠEK Jan in VEHOVEC Luka

3. skupina
POVH Matija : VEHOVEC Žan             22:16
KURINČIČ Ruben : X                            6:0
VEHOVEC Žan : X                                6:0
POVH Matija : KURINČIČ Ruben         23:13
VEHOVEC Žan : KURINČIČ Ruben      13:15
NAPREDUJETA: POVH Matija in KURINČIČ Ruben

4. skupina
JANEV Blaž : DODIG Anže                  14:21
ČEH Erik : X                                         6:0
JANEV Blaž : X                                     6:0
DODIG Anže : ČEH Erik                      19:15
JANEV Blaž : ČEH Erik                        15:18
NAPREDUJETA: DODIG Anže in ČEH Erik

Izločilni boji (zmagovalci v finale):
KORENJAK Jure : ČEH Erik                   10:21
PIPAN Domen : DODIG Anže               16:13
ZAKRAJŠEK Jan : KURINČIČ Ruben      16:14
VEHOVEC Luka : POVH Matija              6:21


KORTE:

5. skupina
POŽAR Simon : ŠULIGOJ Tomaž        17:14
RUSJAN Dominik : X                             6:0
ŠULIGOJ Tomaž : X                              6:0
POŽAR Simon : RUSJAN Dominik        14:11
ŠULIGOJ Tomaž : RUSJAN Dominik     11:9
NAPREDUJETA: POŽAR Simon in ŠULIGOJ Tomaž

6. skupina
ŽERJAL Nejc : BOŽIČ Kevin                 19:20
ZDRAVKOVIČ Manuel : X                       6:0
ŽERJAL Nejc : X                                     6:0
BOŽIČ Kevin : ZDRAVKOVIČ Manuel    16:11
ŽERJAL Nejc : ZDRAVKOVIČ Manuel     24:4
NAPREDUJETA: BOŽIČ Kevin in ŽERJAL Nejc

7. skupina
KOCINA Žan : ČERNIGOJ Kevin           24:12
ZDRAVKOVIČ Mike : X                           6:0
ČERNIGOJ Kevin : X                              6:0
KOCINA Žan : ZDRAVKOVIČ Mike        20:16
ČERNIGOJ Kevin : ZDRAVKOVIČ Mike    8:14
NAPREDUJETA: KOCINA Žan in ZDRAVKOVIČ Mike

8. skupina
LIČAN Lan Timotej : RUSJAN Jaša       18:14
MERSLAVIČ Žiga : X                              6:0
RUSJAN Jaša : X                                    6:0
LIČAN Lan Timotej : MERSLAVIČ Žiga  16:15
RUSJAN Jaša : MERSLAVIČ Žiga            9:12
NAPREDUJETA: LIČAN Lan Timotej in MERSLAVIČ Žiga

Izločilni boji (zmagovalci v finale):
POŽAR Simon : MERSLAVIČ Žiga          10:21
ŠULIGOJ Tomaž : LIČAN Lan Timotej   15:14
BOŽIČ Kevin : ZDRAVKOVIČ Mike         16:21
ŽERJAL Nejc : KOCINA Žan                   18:8
Prijavljen
Slavc Dobnikar
veteran
******
Objave: 1414


Ogled Profila Email
« Odgovori #14 dne:: 25.maj 2014ob 14:42 »

DP MLADINCI IGRA V KROG - FINALE, NEDELJA, 08.06.2014 ob 9:00, ZABIČE

1. skupina
ČEH Erik : ŽERJAL Nejc
ZAKRAJŠEK Jan : ŠULIGOJ Tomaž

2. skupina
PIPAN Domen : ZDRAVKOVIČ Mike
POVH Matija : MERSLAVIČ Žiga
Prijavljen
Strani: [1] 2
  Natisni  
 
Pojdi na:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2007, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!