Balinarska Zveza Slovenije
26.maj 2020ob 13:41 *
Dobrodošli, gost. Prosim, prijavite se ali registrirajte.

Prijavite se z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seje.
Novice:
 
   Domov   Pomoč Išči Koledar Prijava Registracija  
Strani: 1 [2]
  Natisni  
avtor Tema: Državna prvenstva 2014 - DEČKI  (Prebrano 8500 krat)
Slavc Dobnikar
veteran
******
Objave: 1414


Ogled Profila Email
« Odgovori #15 dne:: 29.junij 2014ob 17:06 »

DP DEČKI IGRA V KROG, NEDELJA, 29.06.2014 ob 9:00, IDRIJA

1. skupina
Fabjan Jure : Zaletel Kristjan   17:16
Štraus Matic : Švara Nik         24:22
Zaletel Kristjan : Švara Nik     12:21
Fabjan Jure : Štraus Matic       12:16
Švara Nik : Fabjan Jure          26:25
V polfinale: Štraus Matic in Švara Nik

2. skupina
Volčina Nina : Kristančič Tomaž  21:11
Sodec Žan : Povh Gašper          14:18
Kristančič Tomaž : Sodec Žan     10:14
Volčina Nina : Povh Gašper       16:17
Sodec Žan : Volčina Nina         18:17
V polfinale: Povh Gašper in Sodec Žan

Polfinale:
Štraus Matic : Sodec Žan         15:22
Povh Gašper : Švara Nik          19:20

Za 3. mesto:
Štraus Matic : Povh Gašper       17:22

Za 1. mesto:
Sodec Žan : Švara Nik            23:18

Končni vrstni red:
1. Sodec Žan - Krim
2. Švara Nik - Postojnska jama
3. Povh Gašper - Postojnska jama
4. Štraus Matic - Rogaška Crystal
5. Volčina Nina - Kolektor Idrija
6. Fabjan Jure - Hrast
7. Zaletel Kristjan - Goriška Brda
8. Kristančič Tomaž - Goriška Brda
Prijavljen
Zarjan
balinarski navdušenec
***
Objave: 132


Ogled Profila Email
« Odgovori #16 dne:: 29.junij 2014ob 17:20 »

Čestitke Žanu za osvojen naslov državnega prvaka v igri v krog, v kategoriji dečki.

Lp, Zarjan
Prijavljen
Slavc Dobnikar
veteran
******
Objave: 1414


Ogled Profila Email
« Odgovori #17 dne:: 03.september 2014ob 08:24 »

DRŽAVNO PRVENSTVO DEČKI DVOJICE, NEDELJA, 07.09.2014 ob 9:00, POSTOJNA


1. skupina
Postojnska jama 1 : Gor. Brda 2
Hrast 2 : x                                            6:0

2. skupina
Krim 1 : Goriška Brda 3
Postojnska jama 2 : x                           6:0

3. skupina
Goriška Brda 1 : Korte 2
Krim 3 : x                                              6:0

4. skupina
Hrast 1 : Korte 1
Krim 2 : x                                              6:0

Prijavljen
Slavc Dobnikar
veteran
******
Objave: 1414


Ogled Profila Email
« Odgovori #18 dne:: 07.september 2014ob 12:38 »

DRŽAVNO PRVENSTVO DEČKI DVOJICE, NEDELJA, 07.09.2014 ob 9:00, POSTOJNA

1. skupina
Postojnska jama 1 : Gor. Brda 2  13:3
Hrast 2 : x                       6:0
Gor. Brda 2 : x                   6:0
Postojnska jama 1 : Hrast 2      13:2
Hrast 2 : Gor. Brda 2            13:9
Napredujeta: Postoj. jama 1 in Hrast 2

2. skupina
Krim 1 : Goriška Brda 3          13:3
Postojnska jama 2 : x             6:0
Goriška Brda 3 : x                6:0
Krim 1 : Postojnska jama 2       13:0
Gor. Brda 3 : Postojnska jama 2  10:7
Napredujeta: Krim 1 in Goriška Brda 3

3. skupina
Goriška Brda 1 : Korte 2          9:8
Krim 3 : x                        6:0
Korte 2 : x                       6:0
Goriška Brda 1 : Krim 3          13:0
Korte 2 : Krim 3                  7:6
Napredujeta: Goriška Brda 1 in Korte 2

4. skupina
Hrast 1 : Korte 1                6:13
Krim 2 : x                        6:0
Hrast 1 : x                       6:0
Korte 1 : Krim 2                  8:7
Hrast 1 : Krim 2                 7:9
Napredujeta: Korte 1 in Krim 2


ČETRTFINALE:
Postojnska jama 1 : Krim 2       13:2
Hrast 2 : Korte 1                6:10
Krim 1 : Korte 2                 11:8
Goriška Brda 3 : Goriška Brda 1  4:11

Polfinale:
Postojnska jama 1 : Gor. Brda 1  13:0
Korte 1 : Krim 1                 2:12

Za 3. mesto:
Goriška Brda 1 : Korte 1         6:7

Za 1. mesto:
Postojnska jama 1 : Krim 1       13:0

GAŠPER POVH in NIK ŠVARA sta nova državna prvaka!!
« Zadnje urejanje: 07.september 2014ob 18:11 od Slavc Dobnikar » Prijavljen
Slavc Dobnikar
veteran
******
Objave: 1414


Ogled Profila Email
« Odgovori #19 dne:: 05.oktober 2014ob 16:21 »

DP DEČKI HITROSTNO, ROGAŠKA SLATINA, 05.10.2014


Vrstni red:

1.Švara Nik           24    32
2.Povh Gašper         23    26
3.Petelin Jakob       19/9  20
4.Sodec Žan           25    18
5.Fabjan Jure         19/7
6.Grmek Rok           16
7.Vehovec Leja         7
8.Furdi Katerina       5
Prijavljen
Slavc Dobnikar
veteran
******
Objave: 1414


Ogled Profila Email
« Odgovori #20 dne:: 23.november 2014ob 12:01 »

DP ŠTAFETA DEČKI, NEDELJA 23.11.2014 ob 9:00, SEŽANA

Končni vrstni red:
1.Postojnska jama      35   37
2.Rog. Crystal         23   24
3.Hrast Kobjeglava     20   19
4.Krim Zmajčki 1       20   17
5.Goriška Brda 1       19
6.Goriška Brda 2       15
7.Krim Zmajčki 2       14
8.Korte Izola 2         9
9.Korte Izola 1         2

Naslov državnega prvaka je osvojila Postojnska jamav postaviŠVARA Nik in POVH Gašper.
Prijavljen
Strani: 1 [2]
  Natisni  
 
Pojdi na:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2007, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!