Balinarska Zveza Slovenije
26.maj 2020ob 14:52 *
Dobrodošli, gost. Prosim, prijavite se ali registrirajte.

Prijavite se z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seje.
Novice:
 
   Domov   Pomoč Išči Koledar Prijava Registracija  
Strani: [1] 2
  Natisni  
avtor Tema: Državna prvenstva 2014 - DEČKI  (Prebrano 8501 krat)
Slavc Dobnikar
veteran
******
Objave: 1414


Ogled Profila Email
« dne:: 15.marec 2014ob 09:08 »

DRŽAVNO PRVENSTVO DEČKI POSAMEZNO POLFINALE, SOBOTA 22.03.2014 ob 9:00

Prijavilo se je kar 34 dečkov in deklic, zato je bilo potrebno sistem tekmovanja prirediti in sicer se bo tekmovalo:

1. skupina - KRIM
Sodec Žan : Brložnik Vid 
Škoberne Laura : Velikonja Tai 
Zaletel Kristjan

2. skupina - KRIM
Vehovec Leja : Kocina Rok
Zaletel Matjaž : Šepič Bojc
Podgoršek Ajša

3. skupina - KRIM ali ŠIŠKA
Štraus Matic : Christjan Bratuša Franc
Volčina Nina : Petelin Jakob

4. skupina - KRIM ali ŠIŠKA
Močnik Luka : Drofenik Denis
Vindišar Zala : Poljanec Matija

5. skupina - POSTOJNA
Švara Mia : Koterle Kristjan
Kristančič David : Jakomin Mark

6. skupina - POSTOJNA
Švara Nik : Mervič Patrik
Benčič Sara : Kristančič Matjaž

7. skupina - PIVKA
Povh Gašper : Grmek Jan
Škrlič Massimo : Štrempfel Jaka

8. skupina - PIVKA
Fabjan Jure : Hiti Lara
Gombač Črt : Grmek Rok
Prijavljen
11111
poslanec
****
Objave: 326


Ogled Profila
« Odgovori #1 dne:: 21.marec 2014ob 18:02 »

DRŽAVNO PRVENSTVO DEČKI POSAMEZNO - SOBOTA, 22.MARCA OB 9.00 URI

Kot je razvidno iz objavljenih grafikonov v rubriki - Državna prvenstva, bo jutri - v soboto 22.marca, v balinarskih dvoranah v Ljubljani (Krim in Šiška ) ter v Postojni in v Pivki, na sporedu prvo državno prvenstvo v letu 2014. Za DP dečki - posamezno je prijavljenih kar 34 dečkov in deklic. Finale najboljše osmerice bo 30.marca v Rogaški Slatini.
« Zadnje urejanje: 21.marec 2014ob 21:58 od 11111 » Prijavljen
Slavc Dobnikar
veteran
******
Objave: 1414


Ogled Profila Email
« Odgovori #2 dne:: 22.marec 2014ob 10:13 »

DRŽAVNO PRVENSTVO DEČKI POSAMEZNO POLFINALE, SOBOTA 22.03.2014 ob 9:00

1. skupina - KRIM
Sodec Žan : Brložnik Vid                              13:4
Škoberne Laura : Velikonja Tai                       13:4
Škoberne Laura : Zaletel Kristjan                    7:13
Brložnik Vid : Velikonja Tai                             8:13
Sodec Žan : Zaletel Kristjan                         13:3
Škoberne Laura : Velikonja Tai                      13:6
Zaletel Kristjan : Škoberne Laura                   13:4

Napredujeta: Sodec Žan in Zaletel Kristjan

2. skupina - KRIM
Vehovec Leja : Kocina Rok                             9:8
Zaletel Matjaž : Šepic Bojc                            5:10
Šepic Bojc : Podgoršek Ajša                          13:6
Kocina Rok : Zaletel Matjaž                           10:9
Vehovec Leja : Šepic Bojc                             13:2
Podgoršek Ajša : Kocina Rok                            9:8
Šepic Bojc : Podgoršek Ajša                           10:7

Napredujeta: Vehovec Leja in Šepic Bojc

3. skupina - ŠIŠKA
Štraus Matic : Christjan Bratuša Franc           13:4
Volčina Nina : Petelin Jakob                           3:10
Christjan Bratuša Franc : Volčina Nina             0:13
Štraus Matic : Petelin Jakob                         12:4
Volčina Nina : Petelin Jakob                          10:4

Napredujeta: Štraus Matic in Volčina Nina

4. skupina - ŠIŠKA
Močnik Luka : Drofenik Denis                         3:11
Vindišar Zala : Poljanec Matija                     13:1
Močnik Luka : Poljanec Matija                      13:6
Drofenik Denis : Vindišar  Zala                       5:9
Močnik Luka : Drofenik Denis                         0:13

Napredujeta: Vindišar Zala in Drofenik Denis

5. skupina - POSTOJNA
Švara Mia : Koterle Kristjan                           2:10
Kristančič David : Jakomin Mark                     4:10
Švara Mia : Kristančič David                         11:7
Koterle Kristjan : Jakomin  Mark                      2:13
Koterle Kristjan : Švara Mia                          12:5

Napredujeta: Jakomin Mark in Koterle Kristjan

6. skupina - POSTOJNA
Švara Nik : Mervič Patrik                             13:0
Benčič Sara : Kristančič Matjaž                      9:10
Mervič  Patrik : Benčič  Sara                          4:13
Švara Nik : Kristančič  Matjaž                         8:9
Švara Nik :  Benčič Sara                              10:9

Napredujeta: Kristančič Matjaž in Švara Nik

7. skupina - PIVKA
Povh Gašper : Grmek Jan                               9:5
Škrlič Massimo : Štrempfel Jaka                      10:7
Grmek Jan : Štrempfel  Jaka                          13:4
Povh Gašper : Škrlič Massimo                        13:5
Škrlič Massimo : Grmek Jan                           10:7

Napredujeta: Povh Gašper in Škrlič Massimo

8. skupina - PIVKA
Fabjan Jure : Smrdel Jaka                             12:6
Gombač Črt : Grmek Rok                               12:4
Smrdel Jaka : Grmek Rok                                8:9
Fabjan Jure : Gombač Črt                               9:6
Gombač Črt : Grmek Rok                                8:11

Napredujeta: Fabjan Jure in Grmek Rok
« Zadnje urejanje: 22.marec 2014ob 13:36 od Slavc Dobnikar » Prijavljen
Slavc Dobnikar
veteran
******
Objave: 1414


Ogled Profila Email
« Odgovori #3 dne:: 22.marec 2014ob 12:58 »

DRŽAVNO PRVENSTVO DEČKI POSAMEZNO POLFINALE, SOBOTA 22.03.2014 ob 9:00

Izločilni boji za uvrstitev v finale, ki bo 30.03.2014 v Rogaški Slatini:

Krim:
Sodec Žan : Šepic Bojc                 13:3
Vehovec Leja : Zaletel Kristjan         9:8
V finale: Sodec Žan (1.) in Vehovec Leja (2.)

Šiška:
Štraus Matic : Drofenik Denis          13:11
Vindišar Zala : Volčina Nina              3:10
V finale: Štraus Matic (3.) in Volčina Nina (4.)

Postojna:
Jakomin Mark : Švara Nik                 2:13
Kristančič Matjaž : Koterle Kristjan   13:6
V finale: Švara Nik (5.) in Kristančič Matjaž (6.)

Pivka:
Povh Gašper : Grmek Rok                13:5
Fabjan Jure : Škrlič Massimo            13:3
V finale: Povh Gašper (7.) in Fabjan Jure (8.)
« Zadnje urejanje: 22.marec 2014ob 14:48 od Slavc Dobnikar » Prijavljen
Slavc Dobnikar
veteran
******
Objave: 1414


Ogled Profila Email
« Odgovori #4 dne:: 27.marec 2014ob 21:25 »

DP DEČKI POSAMEZNO - FINALE, ROGAŠKA SLATINA, NEDELJA 30.03.2014 ob 9:00

1. skupina
Sodec Žan : Fabjan Jure
Štraus Matic : Kristančič Matjaž

2. skupina
Vehovec Leja : Povh Gašper
Volčina Nina : Švara Nik
Prijavljen
Slavc Dobnikar
veteran
******
Objave: 1414


Ogled Profila Email
« Odgovori #5 dne:: 30.marec 2014ob 16:19 »

DP DEČKI POSAMEZNO - FINALE, ROGAŠKA SLATINA, NEDELJA 30.03.2014 ob 9:00


1. skupina

Sodec : Fabjan         13:3
Štraus : Kristančič    13:2
Fabjan : Kristančič    13:2
Sodec : Štraus          12:7
Fabjan : Štraus        13:2

V polfinale napredujeta: Sodec Žan in Fabjan Jure


2. skupina

Vehovec : Povh        5:13
Volčina : Švara         5:11
Vehovec : Volčina     6:13
Povh : Švara           10:5
Volčina : Švara          4:13

V polfinale napredujeta: Povh Gašper in Švara Nik


POLFINALE

Sodec : Švara          10:12
Povh :Fabjan           10:9


Za 3. mesto

Sodec : Fabjan         13:2

Za 1. mesto

Švara : Povh              6:10



Končni vrstni red:

1. POVH Gašper (Postojna)
2. ŠVARA Nik (Postojna)
3. SODEC Žan (Krim)

4. FABJAN Jure (Hrast)
5. ŠTRAUS Matic (Rogaška Crystal)
6. VOLČINA Nina (Kolektor Idrija)
7. VEHOVEC Leja (Planina Ribnikar AS)
8. KRISTJANČIČ Matjaž (Goriška Brda)
Prijavljen
Slavc Dobnikar
veteran
******
Objave: 1414


Ogled Profila Email
« Odgovori #6 dne:: 09.maj 2014ob 14:10 »

DP DEČKI NATANČNO ZBIJANJE, NEDELJA, 11.05.2014 ob 9:00, GORIŠKA BRDA

Nastopajoči:
Furdi Katerina    
Vehovec Leja
Sodec Žan        
Petelin Jakob
Škoberne Laura
Vindišar Zala
Kocina Rok      
Kristančič David
Kristančič Tomaž  
Mervič Patrik
Zaletel Kristjan
Zaletel Matjaž
Gombač Črt        
Povh Gašper
Švara Nik        
Fabjan Jure
Grmek Jan        
Grmek Rok
Grbec Nejc        
Jakomin Mark
Kotrle Kristjan  
Škrlič Masimo
« Zadnje urejanje: 09.maj 2014ob 21:09 od Slavc Dobnikar » Prijavljen
Mixa
ekspert
*****
Objave: 571


Ogled Profila
« Odgovori #7 dne:: 09.maj 2014ob 19:24 »

....
Škoberne Laura
Vindišar Zala
Prijavljen
Slavc Dobnikar
veteran
******
Objave: 1414


Ogled Profila Email
« Odgovori #8 dne:: 11.maj 2014ob 08:25 »

DP DEČKI NATANČNO ZBIJANJE, NEDELJA, 11.05.2014 ob 9:00, GORIŠKA BRDA

Končni vrstni red:
  1. Fabjan Jure     15    12      18
  2. Grmek Rok         9     8     15
  3. Švara Nik        20     14     13
  4. Kristančič Tomaž    11    7     1
  5. Sodec Žan       14     5
  6. Štravs Matic    16      2    
  7. Mervič Patrik     8       0
  8. Škoberne Laura     7/7     0
  9. Gombač Črt       7/6
10. Vehovec Leja       5
11. Kocina Rok       4
11. Grmek Jan      4
13. Kotrle Kristjan  3
13. Grbec Nejc       3
13. Zaletel Matjaž      3
13. Škrlič Massimo     3
17. Petelin Jakob      2
18. Vidišar Zala        1
18. Jakomin Mark      1
18. Povh Gašper       1
21. Furdi Katerina    0
21. Zaletel Kristjan      0
« Zadnje urejanje: 11.maj 2014ob 14:33 od Slavc Dobnikar » Prijavljen
Slavc Dobnikar
veteran
******
Objave: 1414


Ogled Profila Email
« Odgovori #9 dne:: 22.junij 2014ob 22:04 »

Da ne bom po nepotrebnem tipkal, vam dodajam link:

http://www.balinarska-zveza.si/doc/obz/gorenjska/DP_2014/DP_decki_krog_2014.pdf
Prijavljen
Gregor Rudež
pridruženi član
*
Objave: 15


Ogled Profila Email
« Odgovori #10 dne:: 23.junij 2014ob 10:27 »

Pozdravljeni!

Mene zanima kje je zdaj državno prvenstvo v krogih na Krimu ali v Idriji? na grafikonu ki sem ga dobil na mail piše v Idriji -sodnik vodja Velikanja Jože, na forumu danes objava da je prvenstvo na Krimu vodja-Založnik Janez.
Dejte prosim se malo razjasnit...

Hvala
Lep pozdrav
Gregor Rudež
Prijavljen
Jožko Petrič
ekspert
*****
Objave: 868



Ogled Profila
« Odgovori #11 dne:: 23.junij 2014ob 11:09 »

Zakaj bi morali igralci in vodje vedeti kje se igra, če še sodniki ne vemo - Finale člani dvojice so enkrat v Ozeljanu, drugič v Miljah, sodniki pa prav tako različni.
Prijavljen
Daniel Rožman
vodstvo BZS
balinarski navdušenec
*****
Objave: 137


Ogled Profila Email
« Odgovori #12 dne:: 23.junij 2014ob 11:53 »

Pravilno je
dečki, krog finale - Idrija
člani, dvojice, finale - Ozeljan
Prijavljen
Branko
veteran
******
Objave: 1041


Ogled Profila Email
« Odgovori #13 dne:: 23.junij 2014ob 12:48 »

Glede nesporazuma pri delegiranju sodnikov:

Sekretar je prvič objavil, kje dejansko so državna prvenstva. Osebno imam še vedno dopis državnih tekmovanj takšen kot je objavljen tudi na spletu pod DELEGIRANJE SODNIKOV. Sodnikom, ki sem jih delegiral se opravičujem z željo, da bo v bodoče obveščenje s strani pisarne BZS bolj ažurno.

lp Branko
Prijavljen
Daniel Rožman
vodstvo BZS
balinarski navdušenec
*****
Objave: 137


Ogled Profila Email
« Odgovori #14 dne:: 24.junij 2014ob 08:34 »

Brane,
koledar tekmovanj se večkrat spremeni zaradi različnih razlogov.
Vse spremembe pošilja tekmovalna komisija sproti, vendar kot koledar tekmovanj 2014 - po dnevih, ki je tudi objavljen na naši strani.
Prijavljen
Strani: [1] 2
  Natisni  
 
Pojdi na:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2007, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!