Balinarska Zveza Slovenije
03.april 2020ob 07:29 *
Dobrodošli, gost. Prosim, prijavite se ali registrirajte.

Prijavite se z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seje.
Novice:

Domov   Pomoč Išči Koledar Prijava Registracija  
Strani: 1 [2] 3 4 ... 8
  Natisni  
avtor Tema: EVROPSKO ČLANSTVO PRVENSTVO 2014 V BALINANJU  (Prebrano 51930 krat)
11111
poslanec
Objave: 326

Ogled Profila
« Odgovori #15 dne:: 08.september 2014ob 16:47 »

ŠE TOČNO 3 TEDNE - 21 DNI DO ZAČETKA EVROPSKEGA PRVENSTVA V KOPRU
Prijavljen
Pertini
član
**
Objave: 58

Ogled Profila
« Odgovori #16 dne:: 15.september 2014ob 15:40 »

Zelo sem razočaran,ker sem mislil,da bom lahko sodeloval kot prostovolev na Evropskem prvenstvu v balinanju.Prijavil sem se skoraj met prvimi in v petek me pokliče Gosp.Marinko in me vpraša če bom sedoleval na Evropskem prvenstvu odgovoril sem mu da.Kar mi pove,da dobimo neke maje obrok za hrano itd samo da spanja ni v Kopru,da se bi morali voziti domov.Zame bi bilo prevoženih 1000Km zato sem mu rekel da ne bom sedoleval.Prišel bom pogledati naše balinarje,ker si zaslužijo.Zakaj je to prišlo nevem!!Lep balinarski pozdrav (PERTINI)
Prijavljen
Ciko
balinarski navdušenec
Objave: 119

Ogled Profila
« Odgovori #17 dne:: 15.september 2014ob 20:46 »

Prostovoljstvo je pač prostovoljno. Prostovoljcem se tudi na lanskem EP v košarki ni plačalo ne prevozov, ne spanja, pa jih je bilo veliko iz cele Evrope. V balinanju nas bo malo manj, tisti, ki nismo od tam bomo pač 1 tank bencina žrtvovali za to. Ne razumem pa, da si pričakoval spanje v Kopru zastonj.
Prijavljen
Zdravc
poslanec
Objave: 259

Ogled Profila Email
« Odgovori #18 dne:: 16.september 2014ob 07:04 »

Prostovoljstvo je častno dejanje vezano na odrekanje posameznika. ni lepo, da se prostovoljca tako odbije. možnost bi bila, da če se mu ne zagotovi spanje, da se mu ponudi enodnevno delo kot prostovoljcu in se mu s tem izkaže njegovo dobro dejanje.
Na koncu pa bi se dalo tudi za prostovoljce dobiti kakšno cenejše spanje. Šparamo tam, kjer ni treba.
lp iz Obale.
Prijavljen
Pertini
član
**

Ogled Profila
« Odgovori #19 dne:: 16.september 2014ob 07:25 »

Čiko lepo si napisal ni kaj.zakaj se pa nisi ti prijavil.Jaz nisem nič zahteval samo,to bi moralo biti že prej dorečeno.Jaz sem dal že eno evropsko prvenstvo in sem bil tudi v organiciskem odboru in vem kako se dela.To je bilo v Novi Gorici julij 1995.leta in to tudi brez plačila,kar nismo niti zahtevali.Na Evropskem prvenstvu so bili tudi prostovolci od vse povsot,ko je bila košarka v Kopru.Kaj spali so v morju? V Kopru se bova lahko srečala in te bom peljal na refošk.Sedaj pa en balinarski pozdrav!!
Prijavljen
Ciko
balinarski navdušenec
Objave: 119

Ogled Profila
« Odgovori #20 dne:: 16.september 2014ob 07:56 »

Bom med prostovoljci tudi na EP v balinanju v Kopru. Meni se je to zdelo normalno, da spanja za prostovoljce v Kopru ne bo na račun BZS oz. OBZ SI. Verjamem in vem, da si že dolgo "prostovoljec" v balinanju in upam, da še dolgo boš.
In če imaš močno željo lahko te vzamejo tudi samo za en dan,kot so se tudi nekateri prijavili.
Prostovoljci lani iz tujine so si zrihtali spanje vsak po svoje, največ pa jih je bilo v mladinskih hotelih na obali, kolikor sem sedaj preveril ceno je od 14,99€ naprej.
Refošk pa lahko spijeva (po tem,ko mi bo potekla smena).
Prijavljen
Pertini
član
**

Ogled Profila
« Odgovori #21 dne:: 16.september 2014ob 08:19 »

Ni problem imam sorodnikov in prijateljev,toliko da ni panike,ker naši odajajo na Belem križu apartmaje,potem v sočovlah tako da ni panike nesmem delati reklame.Jaz ko sem se prijavljal sem mislil za vse dni prvenstva.Sedaj pa bo dovol spijeva sigurno kaj refoška in kako rečeva.Sedaj pa lep pozdrav v Slovensko Istro!!
Prijavljen
Mali
veteran
Objave: 1010

Ogled Profila
« Odgovori #22 dne:: 19.september 2014ob 13:14 »

Reprezentanca se je predstavila na tiskovni konferenci

http://www.sta.si/vest.php?s=s&id=2052153
Prijavljen
Edvard Grmek
pridruženi član
*
Objave: 23

Ogled Profila Email
« Odgovori #23 dne:: 19.september 2014ob 20:07 »

Članek v Primorskih Novicah
http://www.primorske.si/2014/09/19/V-Kopru-obogatiti-bogato-zbirko
Prijavljen
Mali
veteran

Ogled Profila
« Odgovori #24 dne:: 20.september 2014ob 15:11 »

Iz Primorskih novic:

http://www.primorske.si/2014/09/20/Motiv-domace-dvorane
Prijavljen
Mali
veteran

Ogled Profila
« Odgovori #25 dne:: 20.september 2014ob 20:59 »

Iz Siol Sportala:

http://www.siol.net/sportal/drugi_sporti/balinanje/2014/09/v_kopru_se_je_predstavila_balinarska_reprezentanca.aspx
Prijavljen
11111
poslanec
Objave: 326

Ogled Profila
« Odgovori #26 dne:: 22.september 2014ob 07:32 »

ŠE TEDEN DNI DO ZAČETKA EVROPSKEGA PRVENSTVA!
NE POZABITE - DANES OB 12.00 URI JE ZAČETEK NAROČANJA OZIROMA PRODAJE KART PREKO SPLETA!
Prijavljen
Boštjan
urednik
ekspert
Objave: 695

Ogled Profila WWW Email
« Odgovori #27 dne:: 22.september 2014ob 11:30 »

V prve pol ure je bilo rezerviranih 83 vstopnic za petek in 111 vstopnic za soboto.
Prijavljen

Kdor dela, ta tudi greši ...
Mali
veteran

Ogled Profila
« Odgovori #28 dne:: 22.september 2014ob 13:09 »

Iz Ekipe:

http://www.ekipa24.si/clanek/drugi-sporti/ostalo/54200bd584f82/na-ep-tudi-za-janzica
Prijavljen
Zarjan
balinarski navdušenec
Objave: 132

Ogled Profila Email
« Odgovori #29 dne:: 22.september 2014ob 14:49 »

Pozdravljeni,
jutri 23. 9. 2014 se prične svetovno prvenstvo za mladince (do 18 let) in mlajše člane (do 23 let) v Chieri-ju v Italiji. Mladinci se bodo pomerili v klasičnih disciplinah, mlajši člani pa v tehničnih disciplinah. Mislim, da je prav, da tudi to omenjamo na forumu, ne, da dajemo vso pozornost samo članski vrsti.

Lp, Zarjan
Prijavljen
Strani: 1 [2] 3 4 ... 8
  Natisni  

Pojdi na: