Balinarska Zveza Slovenije
06.april 2020ob 19:58 *
Dobrodošli, gost. Prosim, prijavite se ali registrirajte.

Prijavite se z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seje.
Novice:

Domov   Pomoč Išči Koledar Prijava Registracija  
Strani: 1 [2]
  Natisni  
avtor Tema: Delovanje BZS  (Prebrano 12583 krat)
Jež
balinarski navdušenec
Objave: 100

Ogled Profila
« Odgovori #15 dne:: 17.oktober 2013ob 15:21 »

Sandi, hvala. Koper, sonček, morje, super! Upam, da bo kak elektro priključek na voljo kje pred dvorano Wink

Miha, sprejemam tvoje mišljenje, samo ne vem kako bo to zdržalo finančno še naprej. Meni osebno je balinanje druženje in zato ga smatram kot poletni šport. Zate je dvoranski in celoletni. Sprašuješ se, če se igra super liga pozimi? Po moje se.

Slišim tudi negodovanja glede novih iger. sam sem mnenja, da so OK, ker samo tekanje bo pritegnilo mladino, ker, če vprašam moje tri fante vsi rečejo kako fajn je gledat hitrostno in štafeto, plahta jih še tudi zanima, vse ostalo manj. To so pač gledanja otrok, nepoznavalcev, ampak večina odraslih nepoznavalcev je enakega mišljenja, vsaj kolikor se sam pogovarjam z njimi. Klasične igre jih ne pritegnejo zaradi, za njih, prezapletenih pravil in "enakih krogel". Barvne bi bile rešitev. saj v Maconu se je nekaj poskušalo v tej smeri.
Prijavljen
Mixa
ekspert
Objave: 571

Ogled Profila
« Odgovori #16 dne:: 17.oktober 2013ob 15:37 »

Sprašujem, kako v katerih terminih se igra balinanje v sosednjih državah?Huh

tudi fuzbal je meni fino brcat zunaj, pa košarko tri na tri samo Bogdan to je rekreacija!!!

to je približno tako kot da se bi midva al pa sploh jaz sprašujem , da zakaj fuzbal igrajo na tako velikem igrišču k bi lahko na manjšem, zakaj 45 minut  ko lahko dvakrat deset Smeško in zakaj v stožicah če lahko v ne vem piknik placu nekje na travniku!

eni največjih zagovornikov vrnitve na prejšnje termine imajo preko šestdeset let in bi igrali super ligo???
in ob novem sistemu iger , mimogrede meni je tudi super, se taisti sprašuejjo ... a pol bodo samo mladi igrali???
lepo vas prosim!

pa zakaj se ne igra na koncu štiri kroge, češ če je tekma že odločena, bi lahko igrali samo ''gor in dol''Huh??
zakaj se pa pri nogometu igra drugi polčas čeprav je po prvem rezultat 5 - 0 Huh

sami tehtni razlogi za športno balinanje hahahaha

kot sem že včeraj napisal, športno balinanje v dvorane , ostalo pa po tvojem predlogu spomladi in jeseni vzporedno tekmovanje , lahko tudi državne lige ampak rekreativno ali pa B skupina, ali kakor ga bi že poimenovali!  

Lp
« Zadnje urejanje: 18.oktober 2013ob 07:18 od Mixa » Prijavljen
Aleš Kromberk
pridruženi član
*
Objave: 4

Ogled Profila Email
« Odgovori #17 dne:: 18.oktober 2013ob 07:47 »

Skrajni čas je, da se "super" ligo prestavi na poletni termin in tako omogači igranje na zunanjih igriščih. Kvaliteta lige bi se posledično povečala, saj bi polovica ekip iz prve lige z najmanjšo težavo nadomestilo nekaj ekip v zdajšnji super ligi, kar se kvalitete tiče.
Ko nekateri zagovarjajo regularne pogoje za vse z igranjem v dvoranah, se vprašam, če so pogoji resnično regularni. Dogajalo se je veškrat, bolj natančno v dvorani Krima, daso bile temperature v času ligaške tekme neprimerne za igranje in bistveno nižje od tistih na zunanjih igriščih v zgodnji pomladi in jeseni. Igranje super lige v dvoranah zagovarjajo verjetno tisti, ki se bojijo možnosti da bi kdaj zaigrali v nižji ligi, a to niso razmišljanja, ki bi v prihodnosti botrovale razvoju, povečanju kvalitete in posledično povečanju zanimivosti ter privlačnosti za mlade, lokalnega sponzorstva, kandidiranju za organizacijo državnih prvenstev (štafeta itd.)in še marsičemu se odprejo vrata s to potezo. Ni potrebno pogledati daleč nazaj, super liga se je lahko igrala zunaj, ko se je vonjala zagnanost, volja in tekmovalnost v balinarkem okolju.
Prijavljen
Mixa
ekspert
Objave: 571

Ogled Profila
« Odgovori #18 dne:: 18.oktober 2013ob 14:20 »

Vesolje in človeška neumnost sta neskončna, vendar za vesolje nisem siguren!!!!
(A. Einstein)

« Zadnje urejanje: 18.oktober 2013ob 14:37 od Mixa » Prijavljen
Strani: 1 [2]
  Natisni  

Pojdi na: