Balinarska Zveza Slovenije
23.september 2020ob 09:34 *
Dobrodošli, gost. Prosim, prijavite se ali registrirajte.

Prijavite se z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seje.
Novice:
 
   Domov   Pomoč Išči Koledar Prijava Registracija  
Strani: [1] 2 3 ... 10
 1 
 dne:: 22.september 2020ob 20:24 
Začel Jožko Petrič - Zadnja objava od Jožko Petrič
12. kolo, 23.09.2020 ob 18 uri  SREDA

AJDOVKE : NANOS
MATRTINŠE : TABOR
VIPAVKE : BRANIK         5 : 3
CESTA : PLANINA

 2 
 dne:: 22.september 2020ob 19:37 
Začel Branko - Zadnja objava od Branko
ŽENSKA NOTRANJSKA LIGA 2020 / 2021

V torek 22. septembra ob 17.00 uri je bil odigran 3. krog ženske notranjske lige v sezoni 2020 / 2021. Tudi v letošnji sezoni sodeluje 5 ženskih ekip in sicer TIČNICA, LOGATEC, DRAGOMER, LOŠKA DOLINA in KOLEKTOR IDRIJA. Igra se dvokrožno. V slučaju slabega vremena se tekma odigra do naslednjega kroga. Ekipe se same dogovorijo za prestavljeni termin.

3. krog – torek 22. september ob 17.00 uri
DRAGOMER  :  LOGATEC   2 : 6
KOLEKTOR IDRIJA  :  LOŠKA DOLINA   7 : 1
TIČNICA– prosta  

VRSTNI RED:

1. DRAGOMER 16
2. TIČNICA   12
3. LOGATEC   10
4. KOLEKTOR IDRIJA   7
5. LOŠKA DOLINA   3

4. krog – torek 29. september ob 17.00 uri
sreda 30. 9. - LOGATEC  :  KOLEKTOR IDRIJA
TIČNICA  :  DRAGOMER
LOŠKA DOLINA – prosta


Tekme sodijo domači sodniki.

lp Branko

 3 
 dne:: 22.september 2020ob 12:43 
Začel Ervin Ozbič - Zadnja objava od Ervin Ozbič
V želji po čim bolj tekočem poteku tekmovalne sezone v primeru dodatnih prepovedipristojnih organov in zaprtja balinarskih dvoran zaradi epidemiološke situacije v državi je Tekmovalna komisija Balinarske zveze Slovenije sprejela naslednji

SKLEP

- če ima domači klub možnost organizacije tekme na svojem zunanjem igrišču, se tekma lahko odigra zunaj, ob zagotovitvi ustreznega rezervnega igrišča;

- če ima domači klub možnost organizacije tekme na drugem prizorišču, tudi če to ni predvidena rezervna lokacija, se tekma lahko odigra tam, ob zagotovitvi ustreznega rezervnega igrišča;

- kluba lahko v prvem delu prvenstva ob medsebojnem dogovoru zamenjata domačinstvo;

- v skrajnem primeru se tekma prestavi in se odigra ob prvem naslednjem možnem terminu.

Klubi domačini so o morebitni spremembi lokacije dolžni obvestiti Tekmovalno komisijio BZS in gostujoči klub najmanj 3 dni pred predvidenim terminom tekme. Omenjeni scenariji veljajo za vsa tekmovanja/kategorije.

 Sklep o primeru dodatnih prepovedi: https://www.balinarska-zveza.si/doc/zapisniki/tekmovalna/igranje_tekem_covid.pdf

 4 
 dne:: 22.september 2020ob 11:04 
Začel Ervin Ozbič - Zadnja objava od Ervin Ozbič
Balinarska zveza Slovenije poziva klube in društva k prijavi za organizacijo spodaj navedenih državnih prvenstev v vseh kategorijah. V skladu s sklepom izvršnega odbora bo BZS sofinancirala organizacijo državnih prvenstev.

- 18.10.2020; Hitrostno zbijanje za člane in U-18, natančno zbijanje za U-18 (ista lokacija)
 
- 13.12.2020; Štafetno zbijanje za člane, mladince in U-14 (ista lokacija)
 
- 20.12.2020; Natančno in hitrostno zbijanje U-14
 
- 24.1.2020; Posamezno U-18

 5 
 dne:: 21.september 2020ob 20:21 
Začel Herman - Zadnja objava od Herman
Rezultati 4. kroga:

1. območna liga OBZ Postojna, 4. krog:

Bistrc - Košana mladi                          10:12
Grmada Planina - Koseze                    12:10
Postojna 2 - prosti

Lestvica po 4. krogu:

1. Košana mladi                      5 točk (-1 tekma)
2. Koseze                                 4
3. Grmada Planina                    3 (-1)
4. Bistrc                                   2 (-1)
5. Postojna 2                            2 (-1)

pari 5. kroga, petek 25.9.2020 ob 17.00 uri:

Košana mladi - Grmada Planina
Postojna 2 - Bistrc
Koseze - prosti


2. območna liga OBZ Postojna, 4. krog:

Diabetiki - Frnantovi                              7:5
Palčje - Hrašče                                      6:6
Postojna (ženske) - Pivka (ženske)          8:4   
Orlek Oro Met 2 - prosti

Lestvica po 4. krogu:

1. Postojna (ženske)                6 točk
2. Palčje                                     5
3. Hrašče                                   4 (-1)
3. Diabetiki                                4 (-1)
5. Frnantovi                               2 (-1)
5. Orlek Oro Met 2                      2 (-1)
7. Pivka (ženske)                        1

pari 5. kroga, petek 25.9.2020 ob 17.00 uri:

Pivka (ženske) - Diabetiki
Hrašče - Postojna (ženske)
Frnantovi - Orlek Oro Met 2
Palčje - prosti

 6 
 dne:: 21.september 2020ob 12:15 
Začel Jožko Petrič - Zadnja objava od Jožko Petrič
11. kolo, 19.-20.09.2020 ob 18 ali 9 uri

PLANINA : AJDOVKE       7 : 1
BRANIK : CESTA            6 : 2
TABOR : VIPAVKE          3 : 5
NANOS : MARTINŠE       6 : 2

LESTVICA:

1. PLANINA     69
2. BRANIK       53
3. MARTINŠE   53
4. NANOS       45
5. VIPAVKE     43
6. TABOR        38
7. CESTA        34
8. AJDOVKE     17

 7 
 dne:: 21.september 2020ob 10:55 
Začel Jožko Petrič - Zadnja objava od Jožko Petrič
3. kolo, 27.09.2020 ob 9 uri

PLISKOVICA-SKALA : POSTOJNSKA JAMA : KOLEKTOR IDRIJA   Rupnik - Guštin
ZMAJČKI KRIM LJUBLJANA : Š.B. KORTE-IZOLA                      Radoš
PIVKA ORO MET : AGROCHEM HRAST                                   Zakrajšek J.

 8 
 dne:: 21.september 2020ob 10:49 
Začel Jožko Petrič - Zadnja objava od Jožko Petrič
3. kolo, 04.10.2020 ob 9 uri
 
KOZLEK : Š.B. KORTE-IZOLA : KOŠANA                                 Zakrajšek J. - Maljevac
PLISKOVICA : ZMAJČKI KRIM LJUBLJANA                                Guštin
POSTOJNSKA JAMA : OBZ NOTRANJSKA : AGROCHEM HRAST     Janev - Mestek

 9 
 dne:: 21.september 2020ob 10:43 
Začel Jožko Petrič - Zadnja objava od Jožko Petrič
6. kolo, 26.09.2020 ob 15 uri

KOZLEK : PLISKOVICA                           Maljevac - Štemberger
TABOR OZELJAN : PLANINA AJDOVŠČINA   Arčon - Česnik
VIDEM KOŠANA : NANOS                        Bašič - Dolgan           ob 10 uri
JADRAN H.K. : GORIŠKA BRDA                  Likar - Kraševec
CERKNIŠKO JEZERO : KATARINA               Vindišar - Truden
KOLEKTOR IDRIJA - PROST

7. kolo, 03.10.2020 ob 15 uri

GORIŠKA BRDA : CERKNIŠKO JEZERO         Ferfolja - Poberaj
NANOS : JADRAN H.K.                            Arčon - Marc
PLANINA AJDOVŠČINA : VIDEM KOŠANA     Česnik - Petrič
PLISKOVICA : TABOR OZELJAN                 Likar - Guštin
KOLEKTOR IDRIJA : KOZLEK                     Šefran - Vindišar
KATARINA - PROST

8. kolo, 04.10.2020 ob 15 uri - Nedelja

TABOR OZELJAN : KOLEKTOR IDRIJA           Marc - Žvokelj
VIDEM KOŠANA : PLISKOVICA                    Bašič - Maček             ob 10 uri
JADRAN H.K. : PLANINA AJDOVŠČINA          Jakomin Z. - Jakomin D.
CERKNIŠKO JEZERO : NANOS                     Šefran - Kastelic
KATARINA : GORIŠKA BRDA                        Dolgan - Štemberger
KOZLEK - PROST

 10 
 dne:: 21.september 2020ob 10:15 
Začel Jožko Petrič - Zadnja objava od Jožko Petrič
6. kolo, 26.09.2020 ob 15 uri

MENGEŠ RAKOLL : GRADNA GIK      Lanišek - Žavbi
KOŠANA : PLANINA KRANJ             Maček - Janev
CESTA : SLOGA                          Petrič - Žvokelj
LOGATEC : ORLEK ORO MET          Šefran - Kastelic
JADRAN IZOLA : CENTER KRANJ     Taškar - Šubelj
ČIRČE VAN-DEN - PROST

7. kolo, 03.10.2020 ob 15 uri

ORLEK ORO MET : JADRAN IZOLA       Bašič - Janev
SLOGA : LOGATEC                           Šubert - Naglič
PLANINA KRANJ : CESTA                   Bajželj - Žavbi
GRADNA GIK : KOŠANA                     Kraševec - Dolgan
ČIRČE VAN-DEN : MENGEŠ RAKOLL     Tomše - Anderle
CENTER KRANJ -PROST

8. kolo, 04.10.2020 ob 15 uri - Nedelja

KOŠANA : ČIRČE VAN-DEN               Rupnik - Likar
CESTA : GRADNA GIK                      Pertrič - Česnik
LOGATEC : PLANINA KRANJ              Truden - Vindišar
JADRAN IZOLA : SLOGA                   Šubelj - Taškar
CENTER KRANJ : ORLEK ORO MET      Legat - Hervol B.
MENGEŠ RAKOLL - PROST

Strani: [1] 2 3 ... 10
Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2007, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!