Balinarska Zveza Slovenije
22.oktober 2018ob 23:01 *
Dobrodošli, gost. Prosim, prijavite se ali registrirajte.

Prijavite se z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seje.
Novice:
 
   Domov   Pomoč Išči Koledar Prijava Registracija  
Strani: [1] 2 3 ... 10
 1 
 dne:: danes ob 15:47 
Začel Slavc Dobnikar - Zadnja objava od Gregor Rudež
Živjo
rezultat tekme Hrast-Košana 13-1!
Lp

 2 
 dne:: danes ob 14:36 
Začel Herman - Zadnja objava od Herman
Rezultati tekem 7. kroga v I. ligi OBZ Postojna:

Koseze - Postojna 2                           9:13
Košana mladi - Katarina                     22:0
Orlek Oro Met 2 - Bistrc                     14:8
Hrašče - Grmada                              10:12

Zaostala tekma 2. kroga: Hrašče - Katarina   14:8    

Lestvica po končanem jesenskem delu:

1. Bistrc                               10 točk
2. Orlek Oro Met 2                 10
3. Postojna 2                          8
4. Koseze                               8
5. Košana mladi                      6
6. Katarina                             6
7. Hrašče                               4
8. Grmada                              4       


Rezultat tekme 6. kroga v ženski ligi OBZ Postojna:

Diabetinje - Pivka                      6:4
Postojna - proste

Lestvica po končanem jesenskem delu:

1. Postojna                     8 točk
2. Diabetinje                    2
3. Pivka                           2


Rezultat tekme 6. kroga v II. ligi OBZ Postojna:

Beu kamn - Frnantovi                  8:4
Diabetiki - prosti

Lestvica po končanem jesenskem delu:

1. Diabetiki                 8 točk
2. Frnantovi                 2
3. Beu kamn                2

Tekmovanja v vseh ligah OBZ Postojna se nadaljujejo v začetku maja prihodnje leto
(neposredno pred tem sledijo tudi razporedi).

 3 
 dne:: danes ob 13:13 
Začel Boštjan - Zadnja objava od Primož Marinko
Zaključil se je prvi dan v Kitajskem Jiaxingu. Kljub dolgi in naporni poti vlada v slovenski izbrani vrsti prešerno vzdušje.

V torkovem jutru bodo dekleta in fantje opravili prvi uradni trening na prizorišču, ob 16.00 uri po lokalnem času sledi žreb tekmovanja ter nato ob 19.00 uri še uradna otvoritev.

V sredo zjutraj se prične zares, tekmovanje se bo pričelo z dvojicami.


lp v Slovenijo.

 4 
 dne:: danes ob 10:51 
Začel BZS - Zadnja objava od Mali
Italija, Serie A, 2. kolo:

http://old.federbocce.it//filegare/generale_386_2.pdf

 5 
 dne:: danes ob 01:20 
Začel Boštjan - Zadnja objava od Primož Marinko
Slovenska reprezentanca je srecno prispela na Kitajsko
Lp

 6 
 dne:: 21.oktober 2018ob 17:56 
Začel Slavc Dobnikar - Zadnja objava od Slavc Dobnikar
PRVA DRŽAVNA LIGA U-18

Odigrana je bila tekma:
Post. jama: Gor. B.-Agrochem    11:3

Lestvica:
1.Krim Zmajčki LJ       5 5 0 0 10 +36
2.OBZ Sežana            4 3 0 1  6 +22
3.Postojnska jama       4 3 0 1  6  +14
4.Goriška Brda Agrochem 4 1 0 3  2  -6
5.Kolektor Idr. Logatec 4 1 0 3  2 -12
6.ŠB Korte Izola        5 0 0 5  0 -54

 7 
 dne:: 21.oktober 2018ob 17:54 
Začel Slavc Dobnikar - Zadnja objava od Slavc Dobnikar
PRVA DRŽAVNA LIGA U-14

Odigrana je bila tekma:
Postojnska jama: Hrast      6:8

Lestvica:
1.Pliskovica            7 6 0 1 12 +32
2.Hrast                 6 5 1 0  11 +18
3.Skala Sežana          6 3 2 1  8 +20
4.ŠB Korte Izola 2      7 3 1 3  7  +2
5.Krim Zmajčki LJ       6 2 1 3  5  -4
6.ŠB Korte Izola 1      7 1 3 3  5  -6
7.Postojnska jama       7 1 0 6  2 -24
8.Košana                6 0 2 4  2 -38

 8 
 dne:: 21.oktober 2018ob 07:44 
Začel Boštjan - Zadnja objava od Boštjan
Šestnajstčlansko slovensko balinarsko odpravo, ki se je danes v zgodnjih jutranjih urah podala na pot iz ljubljanskega letališča, sestavljajo:

ŽENSKA REPREZENTANCA

- Miha Sodec (selektor)
- Ana Pevec
- Sara Jenčič
- Nina Volčina
- Polona Zule
- Laura Škoberne

REPREZENTANCA U23

- Aleš Škoberne (selektor)
- Jaka Kosirnik
- Erik Čeh
- Matija Povh

REPREZENTANCA U18

- Anton Kosar (selektor)
- Gašper Povh
- Žan Sodec

OSTALI

- Daniel Rožman (vodja delegacije)
- Bojan Selan (mednarodni sodnik)
- Primož Marinko (tehnični delegat FIB)

PROGRAM TEKMOVANJA

SREDA, 24. oktober

    08:00 - dvojice - predtekmovanje (F/U18)
    10:00 - mešana štafeta - serija I.
    11:30 - krog - predtekmovanje (F/U18)
    13:30 - posamezno - predtekmovanje (F/U18)
    15:30 - dvojice - predtekmovanje (F/U18)
    17:30 - mešana štafeta - serija II.
    20:30 - natančno zbijanje - serija I. (F/U23)

ČETRTEK, 25. oktober

    08:00 - dvojice - predtekmovanje - repasaž (F/U18)
    10:00 - mešana štafeta - polfinale
    10:30 - posamezno - predtekmovanje (F/U18)
    12:30 - krog - predtekmovanje (F/U18)
    14:30 - natančno zbijanje - serija II. (F/U23)
    16:30 - mešana štafeta - finale
    16:45 - posamezno - predtekmovanje - repasaž (F/U18)
    20:30 - krog - predtekmovanje - repasaž (F/U18)

PETEK, 26. oktober

    08:00 - dvojice - osmina finala (F/U18)
    10:00 - štafeta - serija I. (F/U23)
    13:00 - krog - osmina finala (F/U18)
    15:00 - hitrostno zbijanje - serija I. (F/U23)
    16:30 - posamezno - osmina finala (F/U18)
    20:30 - štafeta - serija II. (F/U23)

SOBOTA, 27. oktober

    08:00 - krog + posamezno - četrtfinale (F/U18)
    10:00 - hitrostno zbijanje - serija II. (F/U23)
    13:00 - dvojice - četrtfinale (F/U18)
    15:30 - šfafeta - polfinale (F)
    16:00 - štafeta - polfinale (U23)
    16:30 - natančno zbijanje - polfinale (F)
    17:00 - natančno zbijanje - polfinale (U23)
    20:00 - hitrostno zbijanje - polfinale (F)
    20:30 - hitrostno zbijanje - polfinale (U23)
    21:00 - krog + posamezno - polfinale (F/U18)

NEDELJA, 28. oktober

    10:00 - dvojice - polfinale (F/U18)
    12:00 - štafeta - finale (F/U23)
    14:00 - krog + posamezno - finale (F/U18)
    17:00 - natančno zbijanje - finale (F/U23)
    17:30 - dvojice - finale (F/U18)
    19:15 - hitrostno zbijanje - finale (F/U23)

http://www.hegy.si/index.php/novice/56-balinanje/230-na-kitajsko-po-nova-odlicja

 9 
 dne:: 20.oktober 2018ob 17:20 
Začel Branko - Zadnja objava od Branko
PRVENSTVO NOTRANJSKE - STAREJŠI ČLANI POKAL

V soboto 20. oktobra 2018 je bilo v Idriji odigrano še zadnje prvenstvo naše zveze v moški konkurenci in sicer v disciplini STAREJŠI ČLANI POKAL. Prvenstva so se udeležile tri ekipe in sicer domačin Kolektor Idrija, Dragomer Gut & pet in Žiri. Prvo mesto je osvojila ekipa Kolektor Idrije, ki je v odločilni tekmi po vodstvu Dragomera 10 : 0 na koncu zmagala 11 : 10.


REZULTATI:

KOLEKTOR IDRIJA  :  ŽIRI   10 : 5

KOLEKTOR IDRIJA  :  DRAGOMER GUT & PET   11 : 10

DRAGOMER GUT & PET  :  ŽIRI   13 : 4

VRSTNI RED:

1. KOLEKTOR IDRIJA
2. DRAGOMER GUT & PET
3 ŽIRI

Na državno prvenstvo v letu 2019 sta se uvrstila Kolektor Idrija in Dragomer Gut & pet.

lp Branko

 10 
 dne:: 19.oktober 2018ob 16:13 
Začel Rok Pirjevec - Zadnja objava od Rok Pirjevec
Pozdravljeni,

sicer malo pozno (za kar se opravičujem)

Odpiram prijave za državno prvenstvo v  ŠTAFETI za kategoriji U-14 in U-18.

Prijave sprejemam do 28.10.2018 na rok.pirjevec@gmail.com

Da bo prvenstvo izvedeno mora biti prijavljih najmanj 8 štafet v posamezni kategoriji. V nasprotnem primeru prvenstvo odpade.

Strani: [1] 2 3 ... 10
Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2007, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!