Balinarska Zveza Slovenije
21.oktober 2019ob 22:55 *
Dobrodošli, gost. Prosim, prijavite se ali registrirajte.

Prijavite se z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seje.
Novice:
 
  Domov Pomoč Išči Koledar Prijava Registracija  
  Pokaži prispevke
Strani: [1] 2 3 ... 55
1  Balinarska zveza Slovenije / Sodniška komisija / Delegirani sodniki za D.P. DEČKI U-14 in MLADINCI U-18 "HITROSTNO ZBIJANJE" dne:: 18.oktober 2019ob 11:04
D.P. DEČKI U-14 in MLADINCI U-18 "HITROSTNO ZBIJANJE" Nedelja, 03.11.2019 ob 9 uri

Kolektor Idrija

Vodja sodnik - Šefran
Sodnik - Petrovič
Sodnik - Koler
Sodnik - Miklavčič
2  Balinarska zveza Slovenije / Sodniška komisija / Licenca za super ligo 2019-20 dne:: 14.oktober 2019ob 12:11
Licenca za sodnike, ki bodo sodili SUPER LIGO v sezoni 2019-20, bo potekala:

na balinišču v Sežani, 21.10.2019 ob 18 uri za: OBZ Postojna, OBZ Sežana, OBZ Nova Gorica in OBZ Slo. Istra.

na balinišču Zarja v Ljubljani, 23.10.2019 ob 18 uri za: OBZ Ljubljana, OBZ Gorenjska, OBZ Notranjska, OBZ Šaleška in OBZ Maribor.

 Sodniška komisija
3  Balinarska zveza Slovenije / Sodniška komisija / Odg: Izobraževanje in izpiti za sodnike dne:: 14.oktober 2019ob 06:11
Na seji Sodniške komisije je bil sprejet sklep, na se izobraževanje za nove sodnike in sodnike za napredovanje v višji rang izvede konec marca 2020.

Sodniška komisija
4  Balinarska zveza Slovenije / Sodniška komisija / Sodniški zapisniki dne:: 10.oktober 2019ob 08:17
Sodniški zapisniki so zdaj na voljo pri Žavbi Stanetu, informacije na tel. 040 250 383.

Sodniška komisija
5  Balinarska zveza Slovenije / Sodniška komisija / Izobraževanje in izpiti za sodnike dne:: 04.oktober 2019ob 08:47
Pozdravljeni!
Ponovno naprošam vse predsednike sodnikov, oziroma vodij sodnikov v svojih OBZ, da pošljejo imena svojih kandidatov za nove sodnike in kandidate za napredovanje v višji rang Stanetu Žavbiju na elektronski naslov budnicar@gmail.com do 10.10.2019. Če bo dovolj kandidatov do datuma prijave, bodo izpiti še v tem letu.

Lp  Stane Žavbi
6  Balinarska zveza Slovenije / Sodniška komisija / Odg: Delegirani sodniki 1. ligo MLADINCI U-18 in DEČKI U-14, za leto 2019 dne:: 03.oktober 2019ob 07:09
9. kolo, Mladinci U-18

13.10.2019 ob 9 uri, BŠD Zmajčki Krim Ljubljana : OBZ Sežana      Naglič
20.10.2019 ob 9 uri, BK Postojnska jama : ŠB Korte - Izola             Maček


9. kolo, Dečki U-14

12.10.2019 ob 9 uri,  BK Pliskovica : ŠB Korte - Izola 2                             Rupnik
13.10.2019 ob 9 uri,  BŠD Zmajčki Krim Ljubljana : BK Agrochem Hrast         Kirik
20.10.2019 ob 9 uri,  BK Postojnska jama : ŠB Korte - Izola 1                    Bašič
13.10.2019 ob 9 uri,  BK Košana : BK Kolektor Idrija                                 Milavec
Prost - BK Repentabor
7  Balinarska zveza Slovenije / Sodniška komisija / Delegirani sodniki za D.P. ČLANI - HITROSTNO IN ŠTAFETNO ZBIJANJE dne:: 03.oktober 2019ob 06:10
D.P. ČLANI - HITROSTNO IN ŠTAFETNO ZBIJANJE

MARJETICA KOPER, 27.10.2019 ob 9 uri

Vodja sodnik - Jakomin D.
Sodniki - Jakomin Z. - Šubelj - Taškar
8  Balinarska zveza Slovenije / Sodniška komisija / Delegirani sodniki za D.P. ČLANICE IGRA V KROG dne:: 03.oktober 2019ob 06:05
D.P. ČLANICE - IGRA V KROG

KRIM - LJUBLJANA, 19.10.2019 ob 9 uri

Vodja sodnik - Založnik
Sodnik - Lanišek
9  Balinarska zveza Slovenije / Sodniška komisija / Odg: Delegirani sodniki 2. liga ČLANI ZAHOD - JESEN 2019 dne:: 30.september 2019ob 19:52
7. kolo, 05.10.2019 ob 16 uri

GORIŠKA BRDA : PLISKOVICA                 Arčon - Ferfolja
KATARINA : JADRAN HRPELJE KOZINA      Maljevac - Štemberger
PLANINA : CERKNIŠKO JEZERO                Česnik - Petrič
KOLEKTOR IDRIJA : NANOS                     Šefran - Kastelic
VIDEM KOŠANA : TABOR OZELJAN           Bašič - Maček

8. kolo, 12.10.2019 ob 16 uri

PLISKOVICA : TABOR OZELJAN                                 Likar - Guštin
NANOS : VIDEM KOŠANA                                         Petrič - Rupnik
CERKNIŠKO JEZERO : KOLEKTOR IDRIJA                   Šefran - Kastelic
JADRAN HRPELJE KOZINA : PLANINA AJDOVŠČINA     Kraševec - Taškar
GORIŠKA BRDA : KATARINA                                      Ferfolja - Arčon

9. kolo, 19.10.2019 ob 16 uri

KATARINA : PLISKOVICA                                   Dolgan - Maljevac
PLANINA AJDOVŠČINA : GORIŠKA BRDA            Česnik - Petrič
KOLEKTOR IDRIJA : JADRAN HRPELJE KOZINA    Šefran - Kastelic
VIDEM KOŠANA : CERKNIŠKO JEZERO                Bašič - Janev
TABOR OZELJAN : NANOS                                  Žvokelj - Marc
10  Balinarska zveza Slovenije / Sodniška komisija / Odg: Delegirani sodniki 1. liga ČLANI - JESEN 2019 dne:: 30.september 2019ob 12:11
7. kolo, 05.10.2019 ob 16 uri

CESTA : ČIRČE VAN DEN                              Žvokelj - Marc
PLANINA KRANJ : ORLEK ORO MET PIVKA      Tomše - Tomažič
LOGATEC : SLOGA                                        Založnik - Kosar
JADRAN IZOLA : VELENJE PREMOGOVNIK       Jakomin D. - Šubelj
GRADNA GIK OBROV : CENTER KRANJ            Milavec - Zakrajšek J.

8. kolo, 12.10.2019 ob 16 uri

ČIRČE VAN DEN : CENTER KRANJ                            Lanišek. - Žavbi
VELENJE PREMOGOVNIK : GRADNA GIK OBROV        Zupanc - Frelih
SLOGA : JDRAN IZOLA                                            Naglič - Hervol B.
ORLEK ORO MET PIVKA : LOGATEC                          Milavec - Janev
CESTA : PLANINA KRANJ                                         Marc - Žvokelj

9. kolo, 19.10.2019 ob 16 uri

PLANINA KRANJ : ČIRČE VAN DEN                      Bajželj - Nikolič
LOGATEC : CESTA                                              Obolnar - Dolenc
JADRAN IZOLA : ORLEK ORO MET PIVKA             Jakomin D. - Taškar
GRADNA GIK OBROV : SLOGA                            Zakrajšek J. - Maček
CENTER KRANJ : VELENJE PREMOGOVNIK            Tomše - Žavbi
11  Balinarska zveza Slovenije / Sodniška komisija / Odg: Delegirani sodniki 2. liga ČLANI VZHOD - JESEN 2019 dne:: 30.september 2019ob 11:12
7. kolo, 04.10.2019 ob 18 uri

ROGAŠKA CRYSTAL: JESENICE              Taškar B. - Brčič
TRATA MLADI : BISTRICA PRI TRŽIČU    Štancar - Bajželj
ZARJA : BUDNIČAR                               Kosar - Hvalec
MENGEŠ RAKOLL : SODRAŽICA              Obolnar - Založnik
TRŽIČ AC ŽEPIČ : ROGOVILA                 Hervol B. - Hervol M.

8. kolo, 11.10.2019 ob 18 uri

JESENICE : ROGOVILA                          Mohorč - Bajželj
SODRAŽICA : TRŽIČ AC ŽEPIČ              Naglič - Šubert
BUDNIČAR : MENGEŠ RAKOLL               Kirik - Haclar
BISTRICA PRI TRŽIČU : ZARJA              Tomše - Štancar
ROGAŠKA CRYSTAL : TRATA MLADI        Taškar B. - Brčič

9. kolo, 18.10.2019 ob 18 uri

TRATA MLADI : JESENICE                             Bajželj - Legat
ZARJA : ROGAŠKA CRYSTAL                         Kosar - Radoš
MENGEŠ RAKOLL : BISTRICA PRI TRŽIČU      Kirik - Založnik
TRŽIČ AC ŽEPIČ : BUDNIČAR                        Anderle - Mohorč
ROGOVILA : SODRAŽICA                              Hervol B. - Žuran
12  Balinarska zveza Slovenije / Sodniška komisija / Odg: Delegirani sodniki 1. liga ČLANICE - JESEN 2019 dne:: 30.september 2019ob 10:42
6. kolo, 05.10.2019 ob 10 uri

ŠIŠKA : KOLEKTOR IDRIJA                      Obolnar
KRIM LJUBLJANA : AGROCHEM HRAST     Hvalec
DESKLE : PIVKA ORO MET                      Petrič
MILJE : BISTRICA PRI TRŽIČU                 Bajželj

7. kolo, 06.10.2019 ob 10 uri - NEDELJA

BISTRICA PRI TRŽIČU : ŠIŠKA                  Selan
PIVKA ORO MET : MILJE                           Zakrajšek J.
AGROCHEM HRAST : DESKLE                    Likar
KOLEKTOR IDRIJA : KRIM LJUBLJANA        Sedej B.
13  Balinarska zveza Slovenije / Sodniška komisija / Odg: Delegirani sodniki 1. ligo MLADINCI U-18 in DEČKI U-14, za leto 2019 dne:: 24.september 2019ob 10:59
8. kolo, Mladinci U-18

29.9.2019 ob 9 uri, BK Postojnska jama : BK Kolektor Idrija       Janev


8. kolo, Dečki U-14

29.9.2019 ob 9 uri,  BK Agrochem Hrast : BK Pliskovica           Likar
29.9.2019 ob 9 uri,  ŠB Korte - Izola 2 : ŠB Korte - Izola 1       Šubelj
29.9.2019 ob 9 uri,  BK Postojnska jama : BK Kolektor Idrija    Zakrajšek J.
29.9.2019 ob 9 uri,  BK Repentabor : BK Košana                      Rupnik
Prost - BŠD Zmajčki Krim Ljubljana
14  Balinarska zveza Slovenije / Sodniška komisija / Odg: Delegirani sodniki 2. liga ČLANI ZAHOD - JESEN 2019 dne:: 22.september 2019ob 18:21
5. kolo, 28.09.2019 ob 16 uri

JADRAN HRPELJE KOZINA : PLISKOVICA        Kraševec - Jakomin Z.
GORIŠKA BRDA : CERKNIŠKO JEZERO           Marc - Žvokelj
KATARINA : NANOS                                   Dolgan - Štemberger
PLANINA AJDOVŠČINA : TABOR OZELJAN      Česnik - Petrič
KOLEKTOR IDRIJA : VIDEM KOŠANA             Šefran - Kastelic

6. kolo, 29.09.2019 ob 10 uri - Nedelja

PLISKOVICA : VIDEM KOŠANA                        Kraševec - Guštin
TABOR OZELJAN : KOLEKTOR IDRIJA               Arčon - Žvokelj
NANOS : PLANINA AJDOVŠČINA                      Petrič - Česnik
CERKNIČKO JEZERO : KATARINA                    Truden - Miklavčič
JADRAN HRPELJE KOZINA : GORIŠKA BRDA     Jakomin D. : Jakomin Z.


15  Balinarska zveza Slovenije / Sodniška komisija / Odg: Delegirani sodniki 2. liga ČLANI VZHOD - JESEN 2019 dne:: 22.september 2019ob 18:03
5. kolo, 27.09.2019 ob 18 uri

BISTRICA PRI TRŽIČI : JESENICE        Tomše - Štancar
ROGAŠKA CRYSTAL : BUDNIČAR         Taškar B. - Krčmar
TRATA MLADI : SODRAŽICA                Anderle - Legat
ZARJA : ROGOVILA                             Đokić - Kirik
MENGEŠ RAKOLL : TRŽIČ AC ŽEPIČ     Naglič - Haclar

6. kolo, 02.10.2019 ob 18 uri - Sreda

JESENICE : TRŽIČ AC ŽEPIČ                            Hervol B. - Mervol M.
ROGOVILA : MENGEŠ RAKOLL                          Bajželj - Legat
SODRAŽICA : ZARJA                                       Šubert - Naglič
BUDNIČAR : TRATA MLADI                               Založnik - Kosar
BISTRICA PRI TRŽIČU : ROGAŠKA CRYSTAL       Anderle - Štancer

Strani: [1] 2 3 ... 55
Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2007, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!