Balinarska Zveza Slovenije
08.julij 2020ob 23:53 *
Dobrodošli, gost. Prosim, prijavite se ali registrirajte.

Prijavite se z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seje.
Novice:
 
  Domov Pomoč Išči Koledar Prijava Registracija  
  Pokaži prispevke
Strani: [1] 2 3 ... 59
1  Okrogla miza / Turnirji / Odg: Balinarski turnir " 24 ur " CESTA 2020 dne:: 05.julij 2020ob 08:16
Nastopajoči in KONČNI VRSTNI RED:

1. Frigo transport - Branko Urdih - Gorazd Ferfolja - Erik Petrič - Gašper Kraševec - Dejan Koren
2. Rešta -Luka Štunf - Samanta Štunf - Andrej Kastelic - Renato Kastelic - Gregor Korošec
3. Pro Care - Anže Petrič - Mišel Jež - Žan Sodec - Vili Mizgur - Jaka Kosirnik
4. Dragomer - Damjan Vindišar - Milan Jeraj - Tadej Premru - Vinko Koprivec - Rado Kačič
5. De padš dwol - Patrik Faganel - Lara Faganel - Simon Požar - Erik Čeh - Dejan Korošec
6. Kosci - Klemen Sosič - Eva Hervol - Gašper Povh - Borut Margon - Žan Kocina
7. Fama 30 let - Aleksander Marc-Pertini - Dean Klarić - Dora Fučak - Karlo Vukelić - Roberta Petrović
8. Ukmar transport - Gregor Česnik - Nejc Furlan - Nusdorfer Blaž - Nusdorfer Jure - Sergej Božič
9. Slatna - Bogdan Gregorič - Bojan Hvala - Milan Bastjančič - Milan Hvala - Rihard Simšič
10. Mi zmoremo - Bogdan Franetič - Bogdan Trošt - Jurij Kovačič - Simon Nabergoj - Tomaž Batagelj
11. Pam-Agro-Lozej - Gregor Sever - Gregor Oprešnik - Mitja Petrič - Klemen Podgoršek-Klempo - Darko Kovač
12. Logatec - Albert Traven - Gregor Gorišek - Jacqueline Strnad - Slavko Petrovič - Matej Košir
13. Tabor - Branko Košuta - Jože Turk - Aleš Batič - Gregor Cotič - Matej Šraj
14. BK Cesta - Alan Štor - Aleksander Štor - Jernej Vodopivec - Rok Vidic - Silvester Bratina
15. Hrašče - Boštjan Zalar - Dušan Marušič - Franko Sajovic - Mitja Jenček - Vojko Ris
16. ŠD Branik - Andreja Kolenc - Marko Jakopič - Mirko Saksida - Miroslav Kerševan - Zmago Žerjal
2  Okrogla miza / Turnirji / Odg: Balinarski turnir " 24 ur " CESTA 2020 dne:: 04.julij 2020ob 19:08
FINALE

FRIGO TRANSPORT : REŠTA   25 : 1

FINALE ZA 3. mesto

PRO CARE : DRAGOMER    12 : 10
3  Okrogla miza / Turnirji / Odg: Balinarski turnir " 24 ur " CESTA 2020 dne:: 04.julij 2020ob 16:25
POLFINALE

DRAGOMER : REŠTA                  12 : 13
PRO CARE : FRIGO TRANSPORT   11 : 12
4  Okrogla miza / Turnirji / Odg: Balinarski turnir " 24 ur " CESTA 2020 dne:: 04.julij 2020ob 11:56
ČETRTFINALE

FAMA 30 LET : DRAGOMER                 4 : 17
UKMAR TRANSPORT : PRO CARE          1 : 26
FRIGO TRANSPORT : DE PADEŠ DWOL  8 : 7
REŠTA : KOSCI                               16 : 6
5  Okrogla miza / Turnirji / Odg: Balinarski turnir " 24 ur " CESTA 2020 dne:: 04.julij 2020ob 11:25
1. SKUPINA
BRANIK : UKMAR TRANSPORT            13 : 23
FAMA 30 LET : MI ZMOREMO             21 : 17
BRANIK : MI ZMOREMO                    11 : 21
UKMAR TRANSPORT : FAMA 30 LET    17 : 17
BRANIK : FAMA 30 LET                      7 : 28
UKMAR TRANSPORT : MI ZMOREMO     21 : 21
Naprej: FAMA 30 LET in UKMAR TRANSPORT

2. SKUPINA
FRIGO TRANSORT : PAM-AGRO-LOZEJ   13 : 15
REŠTA : TABOR                                 29 : 18
FRIGO TRANSPORT : TABOR                 28 : 9
PAM-AGRO-LOZEJ : REŠTA                  15 : 16
FRIGO TRANSPORT : REŠTA                 27 : 12
PAM-AGRO-LOZEJ : TABOR                  18 : 20
Naprej: FRIGO TRANSPORT in REŠTA

3. SKUPINA
KOSCI : DA PADEŠ DWOL         19 : 14
LOGATEC : HRAŠČE                 20 : 14
KOSCI : HRAŠČE                     25 : 8
DA PADEŠ DWOL : LOGATEC     22 : 13
KOSCI : LOGATEC                   21 : 13
DA PADEŠ DWOL : HRAŠČE       14 : 30                 
Naprej: KOSCI in DA PADEŠ DWOL

4. SKUPINA
PRO CARE : DRAGOMER       14 : 18
SLATNA : CESTA                18 : 15
PRO CARE : CESTA             24 : 21
DRAGOMER : SLATNA          16 : 19
PRO CARE : SLATNA            27 : 11
DRAGOMER : CESTA            26 : 13
Naprej: PRO CARE in DRAGOMER


6  Okrogla miza / Turnirji / Balinarski turnir " 24 ur " CESTA 2020 dne:: 03.julij 2020ob 16:34
Vse ljubitelje balinanja in ostale vabimo na 10. tradicionalni Balinarski maraton Cesta 2020, ki se bo pričel v petek 03.07.2019 ob 20. uri in bo trajal do 04.07.2019 do 20.ure na pokritem balinišču na Cesti.
7  Balinarska zveza Slovenije / Sodniška komisija / Odg: Izplačila sodnikom dne:: 30.junij 2020ob 14:21
Živjo

Sodnike naprošam, da svoja poročila o sojenju na tekmah pošljejo na elektronski naslov  info@kontobiro.si.
Poročila naj bodo napisana na novem obrazcu, ki je objavljen na spletni strani BZS.
Poročila poslati obvezno ločeno. Posebej za kvalifikacije in 17. - 18. kolo super lige in posebej za turnir četverice.

Lep pozdrav
Stane
8  Tekmovanja v OBZ / OBZ Nova Gorica / Odg: MBL Ajdovščina - Vipava 2020 dne:: 28.junij 2020ob 21:25
7. kolo, 03.07.2020 ob 18 uri

TABOR : AJDOVKE        6 : 2
BRANIK : NANOS          4 : 4
PLANINA : MARTINŠE    4 : 4
CESTA : VIPAVKE      Preloženo

LESTVICA:

1. PLANINA     42
2. BRANIK       36
3. NANOS       33
4. MARTINŠE   31
5. TABOR        24        
6. CESTA        18   -1       
7. VIPAVKE     18   -1  
8. AJDOVKE     14    
9  Tekmovanja v OBZ / OBZ Nova Gorica / Odg: MBL Ajdovščina - Vipava 2020 dne:: 25.junij 2020ob 19:30
6. kolo, 26.06.2020 ob 18 uri

AJDOVKE : CESTA      4 : 4
VIPAVKE : PLANINA    0 : 8
MARTINŠE : BRANIK   6 : 2
NANOS : TABOR         6 : 2

LESTVICA:

1. PLANINA     38
2. BRANIK       32
3. NANOS       29
4. MARTINŠE   27
5. CESTA        18
6. TABOR        18
7. VIPAVKE     18
8. AJDOVKE     12
10  Balinarska zveza Slovenije / Sodniška komisija / Zaključni turnir superlige, 27. in 28. junij, Balinarska dvorana Šiška dne:: 21.junij 2020ob 21:12
Zaključni turnir superlige, 27. in 28. junij, Balinarska dvorana Šiška

Sobota, 27. junij, polfinale ob 10 uri

Agrochem Hrast : Skala Sežana             Selan - Štancer - Bajželj - Tomše

Sobota, 27. junij, polfinale ob 15 uri

Trata Škofja Loka - Zabiče                    Lanišek - Kirik - Obolnar - Miklavčič

Nedelja, 28. junij, finale ob 14 uri

SKALA SEŽANA : TRATA ŠKOFJA LOKA
        Taškar B. - Žavbi - Petrič - Založnik

11  Tekmovanja v OBZ / OBZ Nova Gorica / Odg: MBL Ajdovščina - Vipava 2020 dne:: 20.junij 2020ob 20:23
5. kolo, 24.06.2020 ob 18 URI

NANOS : AJDOVKE     6 : 2
TABOR : MARTINŠE    4 : 4
BRANIK : VIPAVKE     8 : 0
PLANINA : CESTA      8 : 0

LESTVICA:

1. BRANIK           30
2. PLANINA         30
3. NANOS           23
4. MARTINŠE       21
5. VIPAVKE         18
6. TABOR            16
7. CESTA            14
8. AJDOVKE          8
12  Balinarska zveza Slovenije / Sodniška komisija / Odg: Delegirani sodniki SUPER LIGA ČLANI - 2019/2020 dne:: 19.junij 2020ob 07:19
18. kolo, 20.06.2020 ob 15 uri

ZABIČE : KOŠANA                               Rupnik - Likar - Kraševec - Hrvatin
SKALA : ANTENA AIKEA PORTOROŽ        Štancer - Tomše - Bajželj - Hervol B.
TRATA : ILIRSKA BISTRICA                    Lanišek - Kirik - Založnik - Obolnar
AGROCHEM HRAST : MARJETICA KOPER   Žvokelj - Česnik - Poberaj - Petrič
POSTOJNA : KRIM LJUBLJANA                Truden - Miklavčič - Mestek - Šefran
13  Tekmovanja v OBZ / OBZ Nova Gorica / Odg: MBL Ajdovščina - Vipava 2020 dne:: 13.junij 2020ob 21:20
4. kolo, 19.06.2020 ob 18 uri

AJDOVKE : PLANINA   0 : 8
CESTA : BRANIK        2 : 6
VIPAVKE : TABOR      4 : 4
MARTINŠE : NANOS   8 : 0

LESTVICA:

1. PLANINA     22
2. BRANIK       22
3. VIPAVKE     18
4. MARTINŠE   17
5. NANOS       17
6. CESTA        14
7. TABOR        12
8. AJDOVKE     6
14  Tekmovanja v OBZ / OBZ Nova Gorica / Odg: MBL Ajdovščina - Vipava 2020 dne:: 11.junij 2020ob 21:17
3. kolo, 12.06.2020 ob 18 uri

MARTINŠE : AJDOVKE   6 : 2
NANOS : VIPAVKE        6 : 2
TABOR : CESTA           5 : 3
BRANIK : PLANINA        2 : 6

LESTVICA:

1. NANOS      17
2. BRANIK      16
3. PLANINA     14
4. VIPAVKE     14
5. CESTA       12
6. MARTINŠE   9
7. TABOR        8
8. AJDOVKE     6
15  Tekmovanja v OBZ / OBZ Nova Gorica / Odg: MBL Ajdovščina - Vipava 2020 dne:: 08.junij 2020ob 11:50
2. kolo, 10.06.2020 ob 18 uri

AJDOVKE : BRANIK       2 : 6
PLANINA : TABOR        5 : 3
CESTA : NANOS          2 : 6
VIPAVKE : MARTINŠE   6 : 2

LESTVICA:

1. BRANIK       14
2. VIPAVKE     12
3. NANOS       11
4. CESTA         9
5. PLANINA      8
6. AJDOVKE      4
7. MARTINŠE    3
8. TABOR         3
Strani: [1] 2 3 ... 59
Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2007, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!