Balinarska Zveza Slovenije
30.maj 2020ob 00:50 *
Dobrodošli, gost. Prosim, prijavite se ali registrirajte.

Prijavite se z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seje.
Novice:
 
  Domov Pomoč Išči Koledar Prijava Registracija  
  Pokaži prispevke
Strani: [1] 2 3 ... 70
1  Okrogla miza / Razno / Odg: Zapustil nas je dolgoletni član, sodnik in dober prijatelj Marjan Šimek dne:: 13.januar 2020ob 22:43
PRIJATELJ, POČIVAJ V MIRU...
2  Tekmovanja v OBZ / OBZ Notranjska / Odg: notranjska moška liga 2019 - 2020 dne:: 14.oktober 2019ob 21:00
NOTRANJSKA LIGA 2019 / 2020

MOŠKA LIGA

V četrtek 10. in ponedeljek 14. oktobra 2019 ob 17.30 uri se je z zadnjim jesenskim 7. krogom nadaljevala moška notranjska liga za sezono 2019 / 2020. V letošnji sezoni sodeluje 8 ekip in to: Begunje, Loška dolina, Logatec 2, Dragomer Gut & Pet, Tičnica, Jama, Žiri in Sinja Gorica.

REZULTATI

Zaostala tekma 6. kroga
BEGUNJE  : DRAGOMER GUT & PET   14 : 6

7. KROG - četrtek 10. oktobra ob 17.30 uri

ŽIRI  :  JAMA   14 : 6
DRAGOMER GUT & PET  :  LOŠKA DOLINA   18 : 2
SINJA GORICA  :  BEGUNJE   8 : 12
TIČNICA  :  LOGATEC 2   9 : 11

VRSTNI RED:

1. LOŠKA DOLINA  12 (+20)
2. BEGUNJE   10 (+18)
3. LOGATEC II.   10 (+14)
4. DRAGOMER GUT & PET   8 (+12)
5. SINJA GORICA   5 (-2)
6. ŽIRI   5 (-12)
7. JAMA   4 (-38)
8.  TIČNICA   2 (-12)

8. KROG - četrtek 30. aprila 2020 ob 17.30 uri

JAMA  :  LOGATEC 2 - sodnik PREBIL Milan
TIČNICA  :  BEGUNJE - sodnik MESTEK Ivo
SINJA GORICA  :  LOŠKA DOLINA - sodnik LESKOVEC Jože
DRAGOMER GUT & PET  :  ŽIRI - sodnik ŠEFRAN Branko

lp Branko
3  Tekmovanja v OBZ / OBZ Notranjska / Odg: notranjska moška liga 2019 - 2020 dne:: 11.oktober 2019ob 12:10
NOTRANJSKA LIGA 2019 / 2020

MOŠKA LIGA

V četrtek 10. oktobra 2019 ob 17.30 uri se je z nepopolnim zadnjim jesenskim 7. krogom nadaljevala moška notranjska liga za sezono 2019 / 2020. V letošnji sezoni sodeluje 8 ekip in to: Begunje, Loška dolina, Logatec 2, Dragomer Gut & Pet, Tičnica, Jama, Žiri in Sinja Gorica.

REZULTATI

Zaostala tekma 6. kroga
BEGUNJE  : DRAGOMER GUT & PET   14 : 6

7. KROG - četrtek 10. oktobra ob 17.30 uri

ŽIRI  :  JAMA   14 : 6
DRAGOMER GUT & PET  :  LOŠKA DOLINA   18 : 2
SINJA GORICA  :  BEGUNJE - PRELOŽENO na ponedeljek 14. 10. 2019
TIČNICA  :  LOGATEC 2   9 : 11

VRSTNI RED:

1. LOŠKA DOLINA  12 (+20)
2. LOGATEC II.   10 (+14)
3. BEGUNJE   8 (+14)
4. DRAGOMER GUT & PET   8 (+12)
5. SINJA GORICA   5 (+2)
6. ŽIRI   5 (-12)
7. JAMA   4 (-38)
8.  TIČNICA   2 (-12)

8. KROG - četrtek 30. aprila 2020 ob 17.30 uri

JAMA  :  LOGATEC 2 - sodnik PREBIL Milan
TIČNICA  :  BEGUNJE - sodnik MESTEK Ivo
SINJA GORICA  :  LOŠKA DOLINA - sodnik LESKOVEC Jože
DRAGOMER GUT & PET  :  ŽIRI - sodnik ŠEFRAN Branko

lp Branko
4  Tekmovanja v OBZ / OBZ Notranjska / Odg: notranjska moška liga 2019 - 2020 dne:: 03.oktober 2019ob 20:52
NOTRANJSKA LIGA 2019 / 2020

MOŠKA LIGA

V četrtek 3. in 4. oktobra 2019 ob 17.30 uri se je z 6. krogom nadaljevala moška notranjska liga za sezono 2019 / 2020. V letošnji sezoni sodeluje 8 ekip in to: Begunje, Loška dolina, Logatec 2, Dragomer Gut & Pet, Tičnica, Jama, Žiri in Sinja Gorica.

REZULTATI

Zaostala tekma 4. kroga
JAMA  : SINJA GORICA   14 : 6

6. KROG - četrtek 3. oktobra ob 17.30 uri

JAMA  :  TIČNICA   13 : 7
BEGUNJE  :  DRAGOMER GUT & PET   14 : 6
LOŠKA DOLINA  :  ŽIRI   12 : 8
petek 4. 10. LOGATEC 2  :  SINJA GORICA   11 : 9
VRSTNI RED:

1. LOŠKA DOLINA  12 (+36)
2. BEGUNJE   8 (+14)
3. LOGATEC II.   8 (+12)
4. DRAGOMER GUT & PET   6 (-4)
5. SINJA GORICA   5 (+2)
6. JAMA   4 (-30)
7. ŽIRI   3 (-20)
8.  TIČNICA   2 (-10)

7. KROG - četrtek 10. oktobra ob 17.30 uri

ŽIRI  :  JAMA - sodnik SEDEJ Branko
DRAGOMER GUT & PET  :  LOŠKA DOLINA - sodnik KASTELIC Branka
SINJA GORICA  :  BEGUNJE - sodnik LESKOVEC Jože
TIČNICA  :  LOGATEC 2 - sodnik KLUČAR Anton

lp Branko
5  Tekmovanja v OBZ / OBZ Notranjska / Odg: notranjska ženska liga 2019 - 2020 dne:: 01.oktober 2019ob 21:08
ŽENSKA NOTRANJSKA LIGA 2019 - 2020

V torek 1. in sredo 2. OKTOBRA 2019 ob 17.00 uri je bil odigran 5. krog zadnji jesenski krog v ženski notranjski ligi. V letošnji sezoni sodeluje 5 ženskih ekip in sicer TIČNICA, LOGATEC, DRAGOMER, LOŠKA DOLINA in KOLEKTOR IDRIJA. Igra se dvokrožno. V slučaju slabega vremena se tekma odigra do naslednjega kroga. Ekipe se same dogovorijo za prestavljeni termin.

REZULTATI

zaostala tekma 3. kroga KOLEKTOR IDRIJA  :  DRAGOMER 4 : 4

5. krog – torek 1. oktober ob 17.00 uri
LOŠKA DOLINA  :  TIČNICA   3 :5
sreda 2. 10. LOGATEC  :  DRAGOMER
KOLEKTOR IDRIJA – prosta

______________________________________________________________

6. krog – torek 5. maj ob 17.00 uri
sreda 6. 5. LOGATEC  :  TIČNICA
LOŠKA DOLINA  :  KOLEKTOR IDRIJA  
DRAGOMER - prost   

VRSTNI RED



1. KOLEKTOR IDRIJA   18
2. TIČNICA   18
3. LOŠKA DOLINA   17
4. DRAGOMER   10
5. LOGATEC  9

Tekme sodijo domači sodniki.

lp Branko
6  Tekmovanja v OBZ / OBZ Notranjska / Odg: notranjska moška liga 2019 - 2020 dne:: 26.september 2019ob 21:25
NOTRANJSKA LIGA 2019 / 2020

MOŠKA LIGA

V četrtek 26. septembra 2019 ob 17.30 uri se je z 5. krogom nadaljevala moška notranjska liga za sezono 2019 / 2020. V letošnji sezoni sodeluje 8 ekip in to: Begunje, Loška dolina, Logatec 2, Dragomer Gut & Pet, Tičnica, Jama, Žiri in Sinja Gorica.

REZULTATI

5. KROG - četrtek 26. septembra ob 17.30 uri

LOŠKA DOLINA  :  JAMA   17 : 3
ŽIRI  :  BEGUNJE   9 : 11
DRAGOMER GUT & PET  :  LOGATEC 2   13 : 7
SINJA GORICA  :  TIČNICA   12 : 8

VRSTNI RED:

1. LOŠKA DOLINA  10 (+32)
2. LOGATEC II.   6 (+10)
3. BEGUNJE   6 (+6)
4. DRAGOMER GUT & PET   6 (+4)
5. SINJA GORICA   5 (+12)
6. ŽIRI   3 (-16)
7.  TIČNICA   2 (-4)
8. JAMA   0 (-44)

6. KROG - četrtek 3. oktobra ob 17.30 uri

JAMA  :  TIČNICA– sodnik PREBIL Milan
BEGUNJE  :  DRAGOMER GUT & PET – sodnik MESTEK Ivo
LOŠKA DOLINA  :  ŽIRI – sodnik BARAGA Metoda
petek 4. 10. LOGATEC 2  :  SINJA GORICA – sodnik KOŠIR Matej

lp Branko
7  Tekmovanja v OBZ / OBZ Notranjska / Odg: notranjska ženska liga 2019 - 2020 dne:: 26.september 2019ob 11:08
ŽENSKA NOTRANJSKA LIGA 2019 - 2020

V torek 24. septembra 2019 ob 17.00 uri je bil odigran 4. krog v ženski notranjski ligi. V letošnji sezoni sodeluje 5 ženskih ekip in sicer TIČNICA, LOGATEC, DRAGOMER, LOŠKA DOLINA in KOLEKTOR IDRIJA. Igra se dvokrožno. V slučaju slabega vremena se tekma odigra do naslednjega kroga. Ekipe se same dogovorijo za prestavljeni termin.

REZULTATI

4. krog – torek 24. september ob 17.00 uri
DRAGOMER  :  LOŠKA DOLINA   4 : 4
TIČNICA  :  KOLEKTOR IDRIJA   2 : 6
LOGATEC – prost

______________________________________________________________

zaostala tekma 3. kroga KOLEKTOR IDRIJA  :  DRAGOMER 1. 10. 2019

5. krog – torek 1. oktober ob 17.00 uri
LOŠKA DOLINA  :  TIČNICA
sreda 2. 10. LOGATEC  :  DRAGOMER
KOLEKTOR IDRIJA – prosta

VRSTNI RED

1. LOŠKA DOLINA   14
2. KOLEKTOR IDRIJA   14
3. TIČNICA   13
4. LOGATEC  9
5. DRAGOMER   6

Tekme sodijo domači sodniki.

lp Branko
8  Tekmovanja v OBZ / OBZ Notranjska / Odg: prvenstvo notranjske 2019 - člani člani posamezno a dne:: 22.september 2019ob 18:07
PRVENSTVO NOTRANJSKE - ČLANI POSAMEZNO - FINALE 2019

V nedeljo 22. septembra 2019, s pričetkom ob 9.00 uri je bilo odigrano prestavljeno finale prvenstva Notranjske v disciplini ČLANI POSAMEZNO. Na finalnem turnirju je sodelovalo 8 posameznikov, ki so si pravico nastopa zagotovili po predhodnih kvalifikacijah po skupinah.

Igralni čas v finalu: 75 minut

1. skupina - igrišče 1 in 2
PETROVIČ SLAVKO  :  GODNJAVEC ZDRAVKO   8 : 13
PIVK STANE  :  KANDARE ERIK   0 : 6
PIVK STANE  :  PETROVIČ SLAVKO   0 : 6
GODNJAVEC ZDRAVKO  :  KANDARE ERIK   13 : 1
PETROVIČ SLAVKO  :  KANDARE ERIK   13 : 7
naprej GODNJAVEC ZDRAVKO in PETROVIČ SLAVKO

2. skupina - igrišče 3 in 4
TURŠIČ URBAN  :  TREVEN MILAN   4 : 13
MALOVRH JANEZ  :  KOPRIVEC VINKO   6 : 0
KOPRIVEC VINKO  :  TURŠIČ URBAN   0 : 6
TREVEN MILAN  :  MALOVRH JANEZ   10 : 5  
TURŠIČ URBAN  :  MALOVRH JANEZ   11 : 10
naprej TREVEN MILAN in TURŠIČ URBAN

POLFINALE:
GODNJAVEC ZDRAVKO  :  TURŠIČ URBAN   13 : 7
TREVEN MILAN  :  PETROVIČ SLAVKO   4 : 10

FINALE - za 3. mesto
TREVEN MILAN  :  TURŠIČ URBAN   12 : 8

FINALE - za 1. mesto
PETROVIČ SLAVKO  :  GODNJAVEC ZDRAVKO   13 : 6

VRSTNI RED:
1. PETROVIČ SLAVKO (Logatec)
2. GODNJAVEC ZDRAVKO (Logatec)
3. TREVEN MILAN (Logatec)
4. TURŠIČ URBAN (Begunje)
5. MALOVRH JANEZ (Sinja Gorica)
6. KANDARE ERIK (Cerkniško jezero)
7. KOPRIVEC VINKO (Dragomer)
8. PIVK STANE (Žiri)

Vodja tekmovanja: ŠEFRAN BRANKO

lp Branko
9  Tekmovanja v OBZ / OBZ Notranjska / Odg: notranjska moška liga 2019 - 2020 dne:: 19.september 2019ob 09:34
NOTRANJSKA LIGA 2019 / 2020

MOŠKA LIGA

V četrtek 19. septembra 2019 ob 17.30 uri se je z 4. krogom nadaljevala moška notranjska liga za sezono 2019 / 2020. V letošnji sezoni sodeluje 8 ekip in to: Begunje, Loška dolina, Logatec 2, Dragomer Gut & Pet, Tičnica, Jama, Žiri in Sinja Gorica.

REZULTATI

ZAOSTALA TEKMA 2. KROGA
LOGATEC 2  :  BEGUNJE   14 : 6

4. KROG - četrtek 19. septembra ob 17.30 uri

JAMA  : SINJA GORICA – PRELOŽENO!
TIČNICA  :  DRAGOMER GUT & PET   14 : 6
petek 20.9. BEGUNJE  :  LOŠKA DOLINA   9 : 11
petek 20.9. LOGATEC 2  :  ŽIRI   11 : 9


VRSTNI RED:

1. LOŠKA DOLINA   8 (+18)
2. LOGATEC II.   6 (+16)
3. BEGUNJE   4 (+4)
4. DRAGOMER GUT & PET   4 (-2)
5. SINJA GORICA   3 (+8)
6. ŽIRI   3 (-14)
7. TIČNICA   2 (0)
8. JAMA   0 (-30)

5. KROG - četrtek 26. septembra ob 17.30 uri

LOŠKA DOLINA  :  JAMA – sodnik KANDARE Milka
ŽIRI  :  BEGUNJE – sodnik MIKLAVČIČ Franc
DRAGOMER GUT & PET  :  LOGATEC 2 – sodnik ŠEFRAN Branko
SINJA GORICA  :  TIČNICA – sodnik LESKOVEC Jože

lp Branko
10  Tekmovanja v OBZ / OBZ Notranjska / Odg: prvenstvo notranjske 2019 - člani člani posamezno a dne:: 18.september 2019ob 12:57
PRVENSTVO NOTRANJSKE - ČLANI POSAMEZNO - FINALE 2019

V nedeljo 22. septembra 2019, s pričetkom ob 9.00 uri bo odigrano prestavljeno finale prvenstva Notranjske v disciplini ČLANI POSAMEZNO. Na finalnem turnirju sodeluje 8 posameznikov, ki so si pravico nastopa zagotovili po predhodnih kvalifikacijah po skupinah.

Igralni čas v finalu: 75 minut

1. skupina - igrišče 1 in 2
PETROVIČ SLAVKO  :  GODNJAVEC ZDRAVKO
PIVK STANE  :  KANDARE ERIK
poraženca
zmagovalca
repašaž
naprej A1 in A2


2. skupina - igrišče 3 in 4
TURŠIČ URBAN  :  TREVEN MILAN
MALOVRH JANEZ  :  KOPRIVEC VINKO
poraženca
zmagovalca
repašaž
naprej A3 in A4


POLFINALE:
A1  :  A4
A3  :  A2

FINALE - za 3. mesto
PORAŽENCA POLFINALA

FINALE - za 1. mesto
ZMAGOVALCA POLFINALA

Vodja tekmovanja: ŠEFRAN BRANKO

lp Branko
11  Tekmovanja v OBZ / OBZ Notranjska / Odg: notranjska ženska liga 2019 - 2020 dne:: 18.september 2019ob 12:03
ŽENSKA NOTRANJSKA LIGA 2019 - 2020

V torek 17. septembra 2019 ob 17.00 uri je bil odigran 3. krog v ženski notranjski ligi. V letošnji sezoni sodeluje 5 ženskih ekip in sicer TIČNICA, LOGATEC, DRAGOMER, LOŠKA DOLINA in KOLEKTOR IDRIJA. Igra se dvokrožno. V slučaju slabega vremena se tekma odigra do naslednjega kroga. Ekipe se same dogovorijo za prestavljeni termin.

3. krog – torek 17. september ob 17.00 uri
KOLEKTOR IDRIJA :  DRAGOMER - PRELOŽENO NA 1. 10.
LOŠKA DOLINA  :  LOGATEC   6 : 2
TIČNICA – prosta

______________________________________________________________

4. krog – torek 24. september ob 17.00 uri
DRAGOMER  :  LOŠKA DOLINA
TIČNICA  :  KOLEKTOR IDRIJA
LOGATEC – prost

VRSTNI RED

1. TIČNICA   11
2. LOŠKA DOLINA   10
3. LOGATEC  9
4. KOLEKTOR IDRIJA   8
5. DRAGOMER   2

Tekme sodijo domači sodniki.

lp Branko
12  Tekmovanja v OBZ / OBZ Notranjska / Odg: notranjska moška liga 2019 - 2020 dne:: 12.september 2019ob 22:11
NOTRANJSKA LIGA 2019 / 2020

MOŠKA LIGA

V četrtek 12. septembra 2019 ob 17.30 uri se je z 3. krogom nadaljevala moška notranjska liga za sezono 2019 / 2020. V letošnji sezoni sodeluje 8 ekip in to: Begunje, Loška dolina, Logatec 2, Dragomer Gut & Pet, Tičnica, Jama, Žiri in Sinja Gorica.

REZULTATI

3. KROG - četrtek 12. septembra ob 17.30 uri

BEGUNJE  :  JAMA   16 : 4
LOŠKA DOLINA  :  LOGATEC 2   13 : 7
ŽIRI  :  TIČNICA   12 : 8
DRAGOMER GUT & PET  :  SINJA GORICA   10 : 10


VRSTNI RED:

1. LOŠKA DOLINA   6 (+16)
2. BEGUNJE   4 (+14)
3. DRAGOMER GUT & PET   4 (+6)
4. SINJA GORICA   3 (+8)
5. ŽIRI   3 (-12)
6. LOGATEC II.   2 (+6)
7. TIČNICA   0 (-8)
8. JAMA   0 (-30)

4. KROG - četrtek 19. septembra ob 17.30 uri

JAMA  : SINJA GORICA – sodnik PREBIL Milan
TIČNICA  :  DRAGOMER GUT & PET – sodnik KLUČAR Anton
petek 20.9. BEGUNJE  :  LOŠKA DOLINA – sodnik MESTEK Ivo
petek 20.9. LOGATEC 2  :  ŽIRI – sodnik PETROVIČ Slavko

lp Branko
13  Tekmovanja v OBZ / OBZ Notranjska / Odg: notranjska ženska liga 2019 - 2020 dne:: 12.september 2019ob 05:34
ŽENSKA NOTRANJSKA LIGA 2019 - 2020

V torek 10. septembra 2019 ob 17.00 uri je bil odigran 2. krog v ženski notranjski ligi. V letošnji sezoni sodeluje 5 ženskih ekip in sicer TIČNICA, LOGATEC, DRAGOMER, LOŠKA DOLINA in KOLEKTOR IDRIJA. Igra se dvokrožno. V slučaju slabega vremena se tekma odigra do naslednjega kroga. Ekipe se same dogovorijo za prestavljeni termin.


2. krog – torek 10. september ob 17.00 uri
DRAGOMER  :  TIČNICA   2 : 6
LOGATEC  :  KOLEKTOR IDRIJA   4 : 4
LOŠKA DOLINA – prosta

______________________________________________________________

3. krog – torek 17. september ob 17.00 uri
KOLEKTOR IDRIJA :  DRAGOMER
LOŠKA DOLINA  :  LOGATEC
TIČNICA – prosta

VRSTNI RED

1. TIČNICA   11
2. KOLEKTOR IDRIJA   8
3. LOGATEC  7
4. LOŠKA DOLINA   4
5. DRAGOMER   2

Tekme sodijo domači sodniki.

lp Branko
14  Tekmovanja v OBZ / OBZ Notranjska / Odg: notranjska moška liga 2019 - 2020 dne:: 06.september 2019ob 11:09
NOTRANJSKA LIGA 2019 / 2020

MOŠKA LIGA

V četrtek 5.. in petek 6. septembra 2019 ob 17.30 uri se je z 2. krogom nadaljevala moška notranjska liga za sezono 2019 / 2020. V letošnji sezoni sodeluje 8 ekip in to: Begunje, Loška dolina, Logatec 2, Dragomer Gut & Pet, Tičnica, Jama, Žiri in Sinja Gorica.

REZULTATI

2. KROG - četrtek 5. septembra ob 17.30 uri

JAMA  :  DRAGOMER GUT & PET   7 : 13
SINJA GORICA  :  ŽIRI18   18 : 2
TIČNICA  :  LOŠKA DOLINA   9 : 11
petek 6. 9. LOGATEC II.  :  BEGUNJE – sodnik SEDEJ Branko


VRSTNI RED:

1. LOŠKA DOLINA   4 (+10)
2. DRAGOMER GUT & PET   3 (+6)
3. LOGATEC II.   2 (+12)
4. SINJA GORICA   2 (+8)
5. BEGUNJE   2 (+2)
6. ŽIRI   1 (-16)
7. TIČNICA   0 (-4)
8. JAMA   0 (-12)

3. KROG - četrtek 12. septembra ob 17.30 uri

BEGUNJE  :  JAMA – sodnik MESTEK IVO
LOŠKA DOLINA  :  LOGATEC 2 – sodnik BARAGA Metoda
ŽIRI  :  TIČNICA – sodnik SEDEJ Branko
DRAGOMER GUT & PET  :  SINJA GORICA – sodnik KASTELIC Branka

lp Branko
15  Tekmovanja v OBZ / OBZ Notranjska / Odg: prvenstvo notranjske 2019 - člani dvojice a dne:: 02.september 2019ob 09:29
PRVENSTVO NOTRANJSKE – ČLANI DVOJICE A

V nedeljo 1. septembra 2019 ob 9.00 uri je bilo v Logatcu odigrano prvenstvo Notranjske v disciplini ČLANI DVOJICE A – finale. Sodelovalo je najboljših 8 dvojic, ki so si sodelovanje na finalnem turnirju priborili v predhodnih tekmovanjih.

REZULTATI:

1. skupina – igrišče 1 in 2
LOGATEC 1 : DRAGOMER 2   13 : 0
LOGATEC 2 : LOGATEC 3   11 : 4
DRAGOMER 2  :  LOGATEC 3   3 : 13
LOGATEC 1  :  LOGATEC 2   13 : 2
LOGATEC 3  :  LOGATEC 2   5 : 8
naprej LOGATEC 1 (Z1) in LOGATEC 2 (Z2)

2. skupina – igrišče 3 in 4
KOLEKTOR IDRIJA : CERKNIŠKO JEZ. 2   6 : 13
TIČNICA 1 : DRAGOMER 1   6 : 0
DRAGOMER 1  :  KOLEKTOR IDRIJA   0 : 6
TIČNICA 1  :  CERKNOŠKO JEZERO   0 : 13
KOLEKTOR IDRIJA  :  TIČNICA 1   1 : 13
naprej CERKNIŠKO JEZERO (Z3) in TIČNICA 1 (Z4)

POLFINALE
LOGATEC 1  :  TIČNICA 11 : 7
LOGATEC 2  :   CERKNIŠKO JEZERO   8 : 9

FINALE ZA 3. MESTO
LOGATEC 2  :  TIČNICA 1   2 : 13

FINALE ZA 1. MESTO
LOGATEC 1  :  CERKNIŠKO JEZERO   10 : 2

VRSTNI RED:
1. LOGATEC 1 (Požar Jože / Petrovič Slavko
2. CERKNIŠKO JEZERO (Mestek Ivo / Brovet Darko)
3. TIČNICA (Švigelj Tomaž / Čekada Danijel)
4. LOGATEC 2 (Košir Matej / Treven Albert)
5. LOGATEC 3 (Godnjavec Zdravko / Koler Anton)
6. KOLEKTOR IDRIJA (Sedej Marko / Mrljak Uroš)
7. DRAGOMER GUT & PET 2 (Švigelj Boris / Šefran Branko)
8. DRAGOMER GUT & PET 1 (odsotna zaradi bolezni)

Vodja tekmovanja: KASTELIC Branka

LP Branko
Strani: [1] 2 3 ... 70
Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2007, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!