Balinarska Zveza Slovenije
10.julij 2020ob 17:07 *
Dobrodošli, gost. Prosim, prijavite se ali registrirajte.

Prijavite se z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seje.
Novice:
 
  Domov Pomoč Išči Koledar Prijava Registracija  
  Pokaži prispevke
Strani: 1 2 [3] 4 5 ... 39
31  Okrogla miza / Državne reprezentance / Denis Ravera 2018 dne:: 05.oktober 2018ob 21:33
U-15 Štremfel Jaka in Guštin Jan
Ù-18 Sodec Žan in Povh Ģašper
Selektor Kosar Anton
U-23 Povh Matija in Čeh Erik
Selektor Škoberne Àleš
Članice Volčina Nina in Škoberne Laura
Selektor Sodec Miha

Tekmuje se v diaciplinah:
- dvojice
- štafeta in
- natančno zbijanje
Igra se na dveh (2)8 prizoriščih !

Ženske dvojice Slovenija: Bolgarija 11:03 jutri zjutraj tekma 2 kroga
Slovenija : Turcija
V skupini sta še Francija1 in Švica prva tekma teh dveh dvojic se je koncala z zmago Francije
32  Okrogla miza / Državne reprezentance / Odg: Zemun 2018 dne:: 26.avgust 2018ob 11:41
Finale dvojic:
Hrvaska : Srbija  8  : 8 po dodatnem obratu zmaga Srbije 8  : 9
Za tretje mesto:
Slovenija : ŠB Čavle  13 : 2

Skupni vrstni red:
Srbija           20
Hrvaska      20
Slovenija     19
ŠB Čavle      
Triglav
Turcija
Beograd
Rusia

LP
33  Okrogla miza / Državne reprezentance / Odg: Zemun 2018 dne:: 26.avgust 2018ob 06:04
3. Krog dvojice
Triglav  : Rusija        13 : 0
Slovenija : SB Čavle  9 : 11
Hrvaška : Srbija         9 : 8
Beograd : Rusija      10 : 4

Polfinale dvojice:
Hrvaška : Slovenija  13 : 4
Srbija : SB Čavle       13 : 0

Natancno zbijanje 2.serija:
Srbija 22
ŠB Čavle 17
Hrvaska 13
Slovenija 12
....
Koncni vrstni red:
Srbija
ŠB Čavle
Slovenija
Hrvaska
Triglav
Turcija
Beograd
Rusija

Hitrostno zbijanje:
Hrvaska          28(14)
Slovenija         28(12)
Triglav             24
ŠB Cavle         19
Srbija               18(12)
Turcija              18(6)
Rusija               14
Beograd              6

34  Okrogla miza / Državne reprezentance / Zemun 2018 dne:: 24.avgust 2018ob 12:08
Dvojice 1. krog
ŠB Čavle:Turčija 13:2
Hrvaška:Rusija 13:0
Slovenija:Beograd 13:6
Srbija:Triglav 13:3

Natančno 1.serija
1. Slovenija  15
     Srbija       15
3. Hrvaška   10
4. Triglav        4
5. Turčija        3
     Rusija         3
6. ŠB Čavle     0
    Beograd      0

Danes ob 17:00 se začne 2. krog dvojic.

Drugi krog dvojice:
Slovenija : Turčija 9:8
Triglav:Hrvaška 11:11
ŠB Čavle:Beograd 8:9
Srbija:Rusija 13:0

Jutri zjutraj ob 10:00 tretji krog dvojic. Slovenija igra proti ŠB Čavle, Triglav pa proti Rusiji.
35  Okrogla miza / Državne reprezentance / MEDNARODNI TURNIR PROMOCIJA IGER S KROGLO KRIM 2018 dne:: 21.julij 2018ob 15:35
DVOJICE / DOUBLE

FANTJE / GARCONS

Slovenija 1 -Friuli           13-1
Friuli-Srbija MIX10-7
Slovenija 1-Srbija MIX11-5
Hrvaška - Slovenija 2   8-4
Slovenija 2-Srbija5-6
Hrvaška-Srbija11-9

Za prvo mesto / Premier place
Slovenija 1     -Hrvaška 12 :3
Za tretje mesto / Troisiem place
Srbija  -Friuli8:7
Za peto mesto / Cinquime place
Slovenija 2- Srbija MIX    12:9


DEKLETA / Filles

Srbija - Slovenija 1  7-9
Slovenija 1- PGŽ       13-0
Srbija - PGŽ              2-13
Friuli- Hrvaška           4-13
Slovenija 2 - Friuli       8-12
Slovenija 2 - Hrvaška   4-12

Za prvo mesto / Premier place
Hrvaška        - Slovenija 1  8 :10
Za tretje mesto
PGŽ -Friuli13:0
Za peto mesto
Slovenija 2 - Srbija    3:9


NATANČNO ZBIJANJE / Tir de precision

FANTJE

1.  Slovenija 1          23   15     38
2.  Hrvaška              27     9     36
3.  Srbija MIX           15    13     28
4.  Friuli                  12    15     27
5.  Srbija                 11    14    25
6.  Slovenija 2         16     8     24

  Finale    
1.Hrvaška                24
2.Slovenija 1            17
3.Srbija MIX             14
4.Friuli                      9


DEKLETA

1.  Hrvaška                 17     15     32
2.  PGŽ                      7       24     31
3.  Srbija                    12     16     28
4.  Slovenija 1             5       16     21
5.  Slovenija 2             13     0       13
6.  Friuli                     6       1       7  

  Finale    
1.Slovenija 1            18
2.Hrvaška                17
3.Srbija                   13
4.PGŽ                      4

ŠTAFETA MIX / Stafet Mix

1.  Slovenija 1             50     43     93
2.  Hrvaška                 45     4389
3.  PGŽ                      33     2659
4.  Srbija                    29     3059
5.  Friuli                     25     2752
6.  Slovenija 2             18    2240
 Finale                             22
1.  Slovenija 1           46      
2.  Hrvaška             41        



IGRA V KROG / Combine

FANTJE

Hrvaška-Friuli11:12
Friuli-Slovenija 2    12:11
Slovenija 2-Hrvaška12:12
Slovenija 1    -Srbija15:8
Srbija -Srbija Mix9:10
Slovenija 1-Srbija Mix16:10

Za prvo mesto /
Friuli-Slovenija 1    20:26
Za tretje mesto
Slovenija 2-Srbija Mix19:22
Za peto mesto
Hrvaška-Srbija21:14


DEKLETA

Friuli      -Hrvaška   11:10
Hrvaška - Slovenija 1     12:14
Friuli-Slovenija 116:10
PGŽ-Slovenija 29:7
Slovenija 2   -Srbija 8:8
PGŽ-Srbija 11:7

Za prvo mesto
Friuli-PGŽ22:21
Za tretje mesto
Slovenija 1 - Slovenija 2    20: 18
Za peto mesto
Hrvaška- Srbija23:29
36  Okrogla miza / Državna prvenstva / Odg: DRŽAVNA PRVENSTVA MLADINCI 2018 dne:: 27.maj 2018ob 11:13
DP Igra v krog:
Skupina 1
Sodec : Poljanec          23 : 14

skupina 2
Požar : Treven             18 : 22
Zalatel K :                     6 : 0
Požar :                          6 : 0
Treven : Zalatel K         20 : 16
Požar . Zalatel K           11 : 15

skupina 3
Zalatel M : Guštin         13 : 22
Blaževič :                       6 : 0
Zalatel M :                      6 : 0
Blaževič : Guštin           16 : 23
Blaževič : Zaletel M       17 : 10

Skupina 4
Povh : Močnik                28 : 10
Šepić :                            6 : 0
Močnik                            6 : 0
Šepić : Povh                  14 : 26
Močnik : Šepić               15 : 17

1/4 finale
Sodec : Šepić                  26 : 21
Poljanec : Povh               11 : 25
Treven . Blaževič             19 : 21
Zalatel K : Guštin             14 : 13

1/2 finale
Sodec : Zalatel K              24 : 16
Povh : Blaževič                 24 : 16

za 3.mesto
Zalatel K : Blaževič

za 1.mesto
Sodec : Povh
37  Okrogla miza / Turnirji / Odg: ONA ON 2017 dne:: 24.december 2017ob 08:57
Mednarodni turnir mešanih parov ONA ON 2017:

OSMINA FINALA:

SKUPINA KRIM
Čančarevič/Kosirnik : Kozjek/Sodec           10 : 9
Jamnik/Podgoršek : Prohart/Kosar             10 : 6
Petrič/Petrič : Škoberne n/Čeh                    9 : 6
Škoberne l/Polh G : Svetič/Klarić                 7 : 8

SKUPINA ŠIŠKA
Volčina/Polh : Faganel/Požar                       4 : 6
Jelovica/Jelovica : Vidmar/Oprešnik           12 : 7
Čankušič/Šutej : Zule/Magerl                      6 : 11
Hervol/Sosič : Mihič/Istenič                       11 : 8

1/4 FINALE
Jelovica/Jelovica : Svetič/Klarič                    9 : 8
Zule/Magerl : Čančarevič/Kosirnik               10 : 2
Faganel/Požar : Jamnik/Podgoršek              13 : 0
Hervol/Sosič : Petrič/Petrič                           9 : 0

1/2 FINALE
Hervol/Sosič : Jelovica/Jelovica                     8 : 4
Faganel/Požar : Zule/Magerl                          2 : 13

FINALEEEEEEEEEEEEEEEE
Hervol/Sosič : Zule/Magerl                            8 : 13

Iskrene čestitke vsem nastopajočim in osebju  BŠK Krim za pripravo in izvedbo tako številčnega in predvsem kvalitetnega turnirja in nenazadnje zahvala  BK Šiška za izkazano pomoč!

Vidimo se naslednje leto na dvodnevnem turnirju ONA ON 2018 začetek 22.12.2018!
38  Okrogla miza / Turnirji / ONA ON 2017 dne:: 23.december 2017ob 12:25
Mednarodni turnir mešanih parov ONA ON 2017:
Dvorana Krim
1. krog
Škoberne L/Povh G : Čančarević/ Kosirnik      13 : 3
Petrič : Petrič  : Jamnik/Podgoršek                  5 : 9
Prohart/Kosar : Vorih/Pevec                            4 : 6
Kožman/Košir : Kozjek/Sodec                          5 : 12

2.krog
Škoberne L/Povh G : Samsa/Samsa                13 : 5
Jamnik/Podgoršek : Borčnik/Borčnik                13 : 0
Vorih : Pevec : Škoberne N/Čeh                      12 :13
Kozjek/Sodec : Svetič/Klarič                           13 : 5

3. krog
Čančarevič/Kosirnik : Samsa /Samsa                13 : 0
Borčnik/Borčnik : Petrič/Petrič                            4 : 9
Prohart/Kosar : Vorih/Pevec                             10 : 8
Kožman/Košir : Svetič/Klarič                              1 : 13


Dvorana Šiška
1. krog
Ivančič/Jagodnik : Jelovica/Jelovica                   12 ; 6
Čankušič/Šutej : Hervol/Sosič                          11 : 10
Zule /Magerl : Kopač/Stroj                                7 : 6
Vehovec/Fabjan : Vidmar/Oprešnik                     0:13

2. krog
Ivančič/Jagodnik : Volčina/Povh                          9 : 10
Čankušič/Šutej : Jenčič Dodig                           11 : 8
Zule/Magerl : Mihič/Istenič                                 3 : 9
Faganel/Požar : Vidmar /Oprešnik                       4 : 6

3. Krog
Jelovica/Jelovica : Ivančič/Jagodnik                   13 : 6
Hervol/Sosič : Jenčič/Dodig                               13 : 3
Kopač/Stroj : Zule/Magerl                                   1 : 9
Vehovec/Fabjan : Faganel/Požar                          6 : 8

1/8 finala skupine Krim
Čančarevič/Kosirnik : Kozjek/Sodec
Jamnik/Podgoršek : Prohart/Kosar
Petrič/Petrič : Škoberne N/Čeh
Škoberne L/Povh G : Svetič/Klarić

1/8 finala skupine Šiška
Volčina/Povh M : Faganel/Požar
Jelovica/Jelovica : Vidmar/Oprešnik
Čankušič/Šutej : Zule/Magerl
Hervol/Sosič : Mihič/Istenič
39  Okrogla miza / Turnirji / Odg: SLOVENIJA OPEN dne:: 04.december 2017ob 14:09
Kompletni rezultati mednarodnega turnirja četvork

SLOVENIJA OPEN 2017

Rezultati prvega kroga:
Agrochem ; Center Kranj               13:5
SLO članice ; Skala Sežana              8:13
Bistrica : Kolektor Idrija                 13:3
Gaj Koćevje : Krim  Ljubljana           3:11

2. krog
Agrochem : Sloga Ljubljana            13:5
Skala Sežana : Krško                       8:4 
Bistrica : Hrast                                7:6
Krim Ljubljana : Antena Portotož      10;5

3. krog
Sloga Ljubljana: Center Kranj           9:5
SLO članice: Krško                         12:8
Hrast ; Kolektor Idrija                    13:7
GAJ Kočevje: Antena Portorož          0:13

Osmina finala:
SLO članice:Bistrica      10 : 4
Skala:Hrast                    8 : 1
Agrochem: Antena          3 : 12
Krim Ljubljana: Sloga      13 : 5

Žreb 1/4 finala nedelja 3.12.2017
1  GOBERTIER : SKALA                             8:13
2  SLO MLADI : SLO ĆLANICE                    5:13
3  SLO ČLANI ; KRIM LJUBLJANA               13:0
4  HRVAŠKA : ANTENA                               9:11

POLFINALE
1.SLO ČLANICE:ANTENA                           10:11
2. SKALA : SLO ČLANI                                6:13

FINALE
SLO ČLANI : ANTENA                             13:5
40  Okrogla miza / Turnirji / SLOVENIJA OPEN dne:: 02.december 2017ob 12:33
SLOVENIJA OPEN
Rezultati prvega kroga:
Agrochem ; Center Kranj               13:5
SLO članice ; Skala Sežana              8:13
Bistrica : Kolektor Idrija                 13:3
Gaj Koćevje : Krim  Ljubljana           3:11

2. krog
Agrochem : Sloga Ljubljana            13:5
Skala Sežana : Krško                       8:4  
Bistrica : Hrast                                7:6
Krim Ljubljana : Antena Portotož      10;5

3. krog
Sloga Ljubljana: Center Kranj           9:5
SLO članice: Krško                         12:8
Hrast ; Kolektor Idrija                    13:7
GAJ Kočevje: Antena Portorož          0:13

Osmina finala:
SLO članice:Bistrica      10 : 4
Skala:Hrast                    8 : 1
Agrochem: Antena          3 : 12
Krim Ljubljana: Sloga      13 : 5

Žreb 1/4 finala nedelja 3.12.2017
1  GOBERTIER : SKALA                             8:13
2  SLO MLADI : SLO ĆLANICE                    5:13
3  SLO ČLANI ; KRIM LJUBLJANA               13:0
4  HRVAŠKA : ANTENA                               9:11

POLFINALE
1.SLO ČLANICE:ANTENA                           10:11
2. SKALA : SLO ČLANI                                6:13

FINALE
SLO ČLANI : ANTENA                             13:5
 
41  Okrogla miza / Državne reprezentance / Denis Ravera 2017 dne:: 16.oktober 2017ob 18:32
povezave za URADNE REZULTATE  ki so objavljeni ravnokar:

http://challenge-denis-ravera.com/resultats.html

http://challenge-denis-ravera.com/galerie/gallery.html


LP
42  Okrogla miza / Državne lige / Odg: Državne lige U-14 in U-18 - sezona 2017 dne:: 19.september 2017ob 13:11
tako se pa naši sosedi lotijo stvar ibrez klubaštva osebnih interesov in malih igric:

https://l.facebook.com/l.php?u=http%3A%2F%2Fdalmacijabalote.com%2Fpise-se-povijest-hrvatska-juniorska-bocarska-liga-krece-uskoro%2F&h=ATNOMx7fFjUu-PJGgTLXrLWBaOatMiXZZt5I4Yjhgfno-_A38OJxIgHXGNAXFuVxZysIFoPZBtWxzEzm9lpYuOOdE24XNDRbk68tIqExnG2nDnkFkne2LZZN8z5xz1r_euOiSE_c1XW-_kZs2XJIHONfOxqia-MAjNgwzMps6JVSLV7Ik5ZxKxCWml-g3AHd58XAWuPxOX5Tz1Wi3-ggW8pgWIn_TpR--gJg0Hn8LxHUobJr2k1lJMwLF5Sjwej-XSHBaJYFpL4k9uXG41zdqTKz5J7WMVID
43  Okrogla miza / Državne lige / Odg: Državne lige 2016 / 2017 dne:: 25.april 2017ob 19:45
Spoštovani

da ne bi prehiteval dogodke z obtoževanjem kogarkoli ampak se mi pa zdi vseeno malo čudno da še vedno ni niti enega zapisnika dveh odigranih kol ženske lige v statiski???
Ne vem ali sodniki ne pošiljajo zapisnikov ali so se zadeve ustavile kje drugje?

samo vprašam!

lep pozdrav
44  Okrogla miza / Državna prvenstva / Odg: DRŽAVNA PRVENSTVA MLADINCI 2017 dne:: 06.april 2017ob 19:40
ali se igra v Brdih ali v Gorici???
45  Okrogla miza / Turnirji / SAMOSTOJNE DVOJICE 2016 dne:: 06.marec 2017ob 12:22
Decemberski turnir SAMOSTOJNIH DVOJIC, ki je bil zaradi tehničnih težav odpovedan, se bo igral:

11.03.2017 z začetkom ob 9.00 uri

v balinarski dvorani Krim Ljubljana

Vsi prijavljeni iz prvotne prijave bodo upoštevani za sobotni turnir, vabljeni tudi vsi ki se zamudili decemberski rok prijav !!! Smeško

PRIJAVE DO ČETRTKA 09.03.2017 NA 040 833 464 !!!
[/color]
Strani: 1 2 [3] 4 5 ... 39
Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2007, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!