Balinarska Zveza Slovenije
10.julij 2020ob 17:22 *
Dobrodošli, gost. Prosim, prijavite se ali registrirajte.

Prijavite se z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seje.
Novice:
 
  Domov Pomoč Išči Koledar Prijava Registracija  
  Pokaži prispevke
Strani: 1 [2] 3 4 ... 39
16  Okrogla miza / Območne balinarske zveze / Odg: ZL KRIM 2018/2019 dne:: 28.december 2018ob 13:30
LESTVICA PO šestem(6) KOLU:

1   ISOGLAS         36      0  
2   UPSSS         33      3  
3   KRIM JUNIOR         29      7  
4   POLJE         26      10  
5   XXX         24      12  
6   TRNOVO         20      16  
6   STRMEC         20      16  
8   SODRAŽICA         19      17  
9   ČEBELCE         18      18  
9   SODČEK         18      18  
11   STAFF           17      19  
11   KRIM SENIOR      17      19  
11   KRIMČEK BAR         17      19  
14   SVOBODA         14      22  
15   BIZOVIK         13      23  
16   MRAVLJICA      10      26  
16   VRBA      10      26  
18   ROBARJI         9      27  
19   GRADIŠČE      6      30  
20   KRIM UP         4      32  

REZULTATE PETEGA IN ŠESTEGA KROGA BOMO OBJAVILI V NAJKRAJŠEM MOŽNEM ČASU!
17  Okrogla miza / Turnirji / ONA ON 2018 dne:: 23.december 2018ob 14:00
Mednarodni balinarski turnir mešanih parov Ona - Ona 2018

Tekmovanje po skupinah se je tako kot lani igralo na Krimu in v balinarski dvorani Šiška!

1/8 finala igrišča Krim - po žrebu prvo in drugouvrščenih po skupinskem delu
KRIM
JELOVICA/JELOVICA - ŠKOBERNE N/ ŠKOBERNE A    13 - 0
MIHIČ/SEVER - ROJC/ŠTOK                                     13 - 2
KOZJEK/SODEC - PEVEC/PEVEC                               10 - 2
ŠKOBERNE L/ - PETRIČ A                                          8 - 0
ŠIŠKA
VOLČINA - SAMSA                                                  12 - 7
HERVOL - SOSIČ                                                     13 - 0
ČANČAREVIČ/KOSIRNIK - BAJRIČ/KLARIĆ                   1 - 13
PROHART/KOSAR - JENČIČ/SMAJLI                             5 - 8

1/4 FINALE
JELOVICA/JELOVICA - VOLČINA/SAMSA                      5 - 6
MIHIČ/SEVER - JENČIČ/SMAJLI                                  7 - 4
ŠKOBERNE/PETRIČ - HERVOL/SOSIČ                          5 - 10
KOZJEK/SODEC - BAJRIĆ/KLARIĆ                              10 - 8

1/2 FINALE
KOZJEK/SODEC - HERVOL/SOSIČ                               7 - 6
MIHIČ/SEVER - VOLČINA/SAMSA                              13 - 0

FINALE
MIHIČ/SEVER - KOZJEK/SODEC                                  8 - 7

Vidimo se čez 12 mesecev !  (čeprav se je porodila ideja o poletnem Ona - On? Mogoče, nikoli neveš)

18  Okrogla miza / Območne balinarske zveze / Odg: ZL KRIM 2018/2019 dne:: 12.december 2018ob 20:37
LESTVICA PO ČETRTEM(4) KOLU:

1   ISOGLAS         24      0  
2   UPSSS         21      3  
3   KRIM JUNIOR         19      5  
4   KRIM SENIOR         17      7  
5   XXX         16      8  
5   POLJE         16      8  
5   ČEBEL'CE         16      8  
5   TRNOVO         16      8  
9   STAFF         15      9  
10   STRMEC         14      10  
11   SODRAŽICA           12      12  
12   SODČEK      10      14  
13   VRBA         9      15  
13   KRIMČEK BAR         9      15  
15   MRAVLJICA         8      16  
16   BIZOVIK      6      18  
17   ROBARJI      4      20  
17   KRIM UP         4      20  
17   SVOBODA      4      20  
20   GRADIŠČE         2      22  
19  Okrogla miza / Območne balinarske zveze / Odg: ZL KRIM 2018/2019 dne:: 03.december 2018ob 21:16
LESTVICA PO TRETJEM(3.) KOLU:

1      ISOGLAS            18         0  
2      UPSSS            16         2  
2      XXX            16         2  
4      STAFF            14         4
5      KRIM JR            13         5
6      POLJE            12         6  
6      ČEBELCE            12         6  
6      KRIM SR            12        6  
9      TRNOVO            10         8  
10      VRBA            9         9  
11     SODČEK            8         10  
11      SODRAŽICA         8         10
11      STRMEC            8         10    
14      KRIMČEK BAR              7         11  
15    MRAVLJICA         6         12    
16      BIZOVIK            4         14  
16    ROBARJI            4         14
18      SVOBODA         3         15  
19      GRADIŠČE         2         16
20      KRIM UP            0         18
20  Okrogla miza / Turnirji / SLO OPEN GDP 2018 dne:: 02.december 2018ob 08:45
LJUBLJNA - KRIM - ŠIŠKA 02.12.2018

1. KROG - KRIM
SLO - ženske -Maribor
5
:8
CRO - ženske -Dolenska
6
:0
CRO U-23-Slovenska Istra
5
:8
Francija GDP-Sežana
13
:3
1. KROG - ŠIŠKA
SLO U-23-Ljubljana
10
:3
SLO U-18-Šaleška
12
:1
Nova Gorica-Postojna
11
:9
Notranjska-Gorenjska
0
:6
2. KROG - KRIM
Francija GDP -SLO U-18
13
:4
Gorenjska -Maribor
13
:2
Slovenska Istra-SLO U-23
0
:13
CRO - ženske-Nova Gorica
13
:1
POLFINALE
CRO - ženske -SLO U-23
13
:6
Francija GDP -Gorenjska
8
:10
FINALE
za 1.mesto
GORENJSKA - CRO ženske
13
:0


21  Okrogla miza / Območne balinarske zveze / Odg: ZL KRIM 2018/2019 dne:: 28.november 2018ob 17:03
LESTVICA PO DRUGEM(2.) KOLU:

1   ISOGLAS         12      0  
2   UPSSS         10      2  
2   XXX         10      2  
4   VRBA         9      3  
5   ČEBELCE         8      4  
5   KRIM JR         8      4  
5   KRIM SR         8      4  
5   STAFF         8      4  
5   SODČEK         8      4  
5   TRNOVO         8      4  
11   KRIMČEK BAR           6      6  
11   SODRAŽICA      6      6  
11   POLJE         6      6  
14   STRMEC         4      8  
14   BIZOVIK         4      8  
14   MRAVLJICA      4      8  
15   SVOBODA      3      9  
18   KRIM UP         0      12  
18   GRADIŠČE      0      12  
18   ROBARJI         0      12  
22  Okrogla miza / Območne balinarske zveze / ZL KRIM 2018/2019 dne:: 21.november 2018ob 16:52
1. KROG TOREK   13.11.2018   ob 17.00
1
ČEBEL'CE    : SODRAŽICA 2 – 4
2
XXX    : GRADIŠČE   6 – 0
SREDA   14.11.2018 ob 17.00
1
ISO GLAS    : ROBARJI      6 – 0
2
TRNOVO    : POLJE      4 – 2
3
BIZOVIK    : UPSSS      0 – 6
4
STRMEC    : KRIM Jr.      2 – 4
PETEK 16.11.2018 ob 17.00
1
BK SODČEK    : KRIM UP        6 – 0
2
KRIMČEK BAR    : SVOBODA   4 – 2
3
VRBA       : MRAVLJICA 4 – 2
4
STAFF       : KRIM Sr.        4 – 2
2. KROG TOREK   20.11.2018   ob 17.00
1
KRIM UP        : KRIM Sr. 0 – 6
2
MRAVLJICA   : STAFF            2 – 4
SREDA 21.11.2018 ob 17.00
1
SODRAŽICA : TRNOVO         2 - 4
2
UPSSS         : KRIMČEK BAR 4 - 2
3
KRIM Jr.       : BIZOVIK         4 - 2
4
GRADIŠČE   : ISO GLAS       0 - 6
PETEK 23.11.2018ob 17.00
1
SVOBODA     : VRBA    1 - 5
2
ROBARJI     : ČEBEL'CE   0 - 6
3
POLJE     : STRMEC   4 - 2
4
BK SODČEK : XXX    2 - 4
3. KROG TOREK   27.11.2018  ob 17.00
1
ČEBEL'CE   : GRADIŠČE     4 - 2  
2
XXX   : KRIM UP     6 - 0  
SREDA 28.11.2018 ob 17.00
1
ISO GLAS   : BK SODČEK  6 - 0  
2
TRNOVO: ROBARJI       2 - 4  
3
STRMEC: SODRAŽICA       4 - 2  
4
VRBA: UPSSS            0 - 6  
PETEK 30.11.2018ob 17.00
1
KRIMČEK BAR   : KRIM Jr.    1 - 5  
2
BIZOVIK   : POLJE           0 - 6  
3
STAFF   : SVOBODA           6 - 0  
4
KRIM Sr.   : MRAVLJICA      4 - 2  
4. KROG TOREK   04.12.2018  ob 17.00
1
KRIM UP : MRAVLJICA      4-2  
2
SVOBODA : KRIM Sr.        1-5  
SREDA 05.12.2018 ob 17.00
1
UPSSS : STAFF        5-1  
2
XXX : ISO GLAS        0-6  
3
POLJE : KRIMČEK BAR  4-2  
4
SODRAŽICA : BIZOVIK  4-2  
PETEK 07.12.2018 ob 17.00
1
ROBARJI : STRMEC    0-6  
2
GRADIŠČE : TRNOVO    0-6  
3
SODČEK : ČEBEL'CE    2-4  
4
KRIM Jr. : VRBA      6-0  
5. KROG TOREK   11.12.2018  ob 17.00
1
ČEBELCE : XXX             2 - 4 
2
ISO GLAS : KRIM UP       6 - 0 
SREDA 12.12.2018 ob 17.00
1
KRIM Sr. : UPSSS         0 - 6 
2
STRMEC : GRADIŠČE         4 - 2 
3
BIZOVIK : ROBARJI         3 - 3 
4
KRIMČEK BAR : SODRAŽICA   4 - 2 
PETEK [/b] 14.12.2018ob 17.00
1
VRBA : POLJE             0 - 6 
2
STAFF : KRIM Jr.         2 - 4 
3
MRAVLJICA : SVOBODA       2 - 4 
4
TRNOVO : SODČEK           2 - 4 
6. KROG TOREK   18.12.2018  ob 17.00
1
ISO GLAS : ČEBELCE       6 - 0 
2
XXX : TRNOVO             4 - 2 
SREDA 19.12.2018 ob 17.00
1
GRADIŠČE : BIZOVIK       2 - 4 
2
ROBARJI : KRIMČEK         2 - 4 
3
SODRAŽICA : VRBA         5 - 1 
4
UPSSS : MRAVLJICA         6 - 0 
PETEK 21.12.2018ob 17.00
1
POLJE : STAFF             4 - 2 
2
KRIM Jr. : KRIM Sr.       6 - 0 
3
SODČEK : TRMEC           4 - 2 
4
KRIM UP : SVOBODA         0 - 6 

22.12.2018 mednarodni turnir mešanih DVOJIC ONA – ON 18
23  Okrogla miza / Državna prvenstva / Odg: MASTERS 2018 dne:: 11.november 2018ob 15:38
Končni vrstni red Masters 2018 :
1. Volčina Nina                   30 točk
2. Jenčič Sara                     29 točk
3. Škoberne Laura               23 točk
4. Marc Tanja                      22 točk
5. Hervol Eva                      17 točk
6. Vidmar Denise                 15 točk
7. Debevc Sonja                   12 točk
8 Čankušić Zumra                  7 točk

lep pozdrav !
24  Okrogla miza / Državna prvenstva / Odg: MASTERS 2018 dne:: 11.november 2018ob 14:23
HITROSTNO IZBIJANJE( po vrstnem redu  od 8.-1.)
št.   Ime in priimek                    1.serija             točke
8   ČANKUŠIČ ZUMRA                 0                0
7   VIDMAR DENISE               14                3
6   MARC TANJA                       17                6
5   DEBEVC SONJA                       15                4
4   HERVOL EVA                       14                3
3   ŠKOBERNE LAURA               16                5
2   VOLČINA NINA                       38              10
1   JENČIČ SARA                       22                8
25  Okrogla miza / Državna prvenstva / Odg: MASTERS 2018 dne:: 11.november 2018ob 10:06
Dobro jutro!
Nadaljujemo z tekmovanjem Masters 2018!

DISCIPLINA POSAMEZNO
1.KROG
1   DEBEVC SONJA      ŠKOBERNE LAURA   7-11   
2   HERVOL EVA      VOLČINA NINA         13-5   
3   JENČIČ SARA      MARC TANJA           5-13   
4   VIDMAR DENISE   ČANKUŠIĆ ZUMRA    13-5   

2.KROG
SKUPINA ZMAGOVALK
   ŠKOBERNE LAURA   VIDMAR DENISE   11-3   
   MARC TANJA      HERVOL EVA        8-12
SKUPINA PORAŽENK
   DEBEVC SONJA      ČANKUŠIČ ZUMRA    3-13
   JENČIČ SARA      VOLČINA NINA            13-3

3.KROG
za 1.mesto
A   ŠKOBERNE LAURA   B   HERVOL EVA   13-11
Za 3.mesto
A1   VIDMAR DENISE   B1   MARC TANJA     8-9
Za 5.mesto
C   ČANKUŠIĆ ZUMRA   D   JENČIČ SARA    13-5
Za 7.mesto
C1   DEBEVC SONJA   D1   VOLČINA NINA             7-13

VRSTNI RED V 3.DISCIPLINI:
št.   Ime in priimek        Št. točk v disciplini
1.   ŠKOBERNE LAURA          10
2.   HERVOL EVA                    8
3.   MARC TANJA                    6
4.   VIDMAR DENISE            5
5.   ČANKUŠIČ ZUMRA            4
6.   JENČIČ SARA                    3
7.   VOLČINA NINA                    2
8.   DEBEVC SONJA                    1

VRSTNI RED PO 3.DISCIPLINI:
št.   Ime in priimek   Št. točk v predhodnih disciplinah   Skupaj
                                   1.   2.   3.   
1.   JENČIČ SARA                 8   10   3   21
2.   VOLČINA NINA               10   8   2   20
3.   ŠKOBERNE LAURA         2   6   10   18
4.   MARC TANJA                 5   5   6   16
5.   HERVOL EVA                 3   3   8   14
6.   VIDMAR DENISE         6   1   5   12
7.   DEBEVC SONJA                 4   4   1   9
8.   ČANKUŠIĆ ZUMRA         1   2   4   7

26  Okrogla miza / Državna prvenstva / Odg: MASTERS 2018 dne:: 10.november 2018ob 14:17
št.   Ime in priimek                1.serija   2.serija   Končni rezultat
8   ČANKUŠIČ ZUMRA      8               3                  11
7   VIDMAR DENISE      3                  3                    6   
6   ŠKOBERNE LAURA      4                19                   23   
5   VOLČINA NINA             11                18                  27
4   JENČIČ SARA             19              17                  36
3   MARC TANJA             12                 11                  23
2   DEBEVC SONJA          4                 11                  15
1   HERVOL EVA          5                   8                  13

TOČKE V 2.DISCIPLINI:
št.   Ime in priimek   Št. točk v disciplini
1.   JENČIČ SARA              10
2.   VOLČINA NINA               8
3.   ŠKOBERNE                6
4.   MARC TANJA               5
5.   DEBEVC SONJA                4
6.   HERVOL EVA                3
7.   ČANKUŠIĆ ZUMRA        2
8.   VIDMAR DENISE        1

VRSTNI RED PO 2.DISCIPLINI:
št.   Ime in priimek   Št. točk v predhodnih disciplinah    Skupaj
                                   1.    2.   
1.   VOLČINA NINA               10    8                              18
1.   JENČIČ SARA                 8   10                              18
3.   MARC TANJA                 5     5                              10
4.   DEBEVC SONJA                  4     4                                8
5.   ŠKOBERNE LAURA         2     6                                8
6.   VIDMAR DENISE         6     1                                7
7.   HERVOL EVA                 3      3                                6
8.   ČANKUŠIĆ ZUMRA         1     2                                3
27  Okrogla miza / Državna prvenstva / MASTERS 2018 dne:: 10.november 2018ob 09:57
BALINARSKA DVORANA KRIM sobota 10.11. in nedelja 11.11. 2018
nastopajo :
Jenčič Sara              Krim
Volčina Nina             Krim
Škoberne Laura        Krim
Hervol Eva                Bistrica
Debevc Sonja            Bistrica
Marc Tanja                Hrast Agrochem
Vidmar Denise           Krim
Čankušić Zumra         Šiška

 DISCIPLINA IGRA V KROG:
( 1.krog po razvrstitvI na državnem prvenstvu, 8 obratov, v primeru neodločenega dodatna 2 obrata)
1.KROG
   JENČIČ SARA      ČANKUŠIČ ZUMRA           18 – 16       
   ŠKOBERNE LAURA   VIDMAR DENISE           16 – 23    
   HERVOL EVA      VOLČINA NINA                   16 – 24    
   DEBEVC SONJA      MARC TANJA                   20 – 21    
2.KROG
SKUPINA ZMAGOVALK
   VOLČINA NINA      MARC TANJA                    25-18
   JENČIČ SARA       VIDMAR DENISE            25-22
SKUPINA PORAŽENK
   HERVOL EVA      ČANKUŠIČ ZUMRA            15-14
   ŠKOBERNE LAURA       DEBEVC SONJA            23-24 (p)   
3.KROG
za 1.mesto
        VOLČINA NINA      JENČIČ SARA            26-25
Za 3.mesto
   MARC TANJA      VIDMAR DENISE   20-22
Za 5.mesto
   HERVOL EVA      DEBEVC SONJA           16-17
Za 7.mesto
   ČANKUŠIĆ ZUMRA   ŠKOBERNE LAURA   22-23(p)

VRSTNI RED PO 1.DISCIPLINI:
št.   Ime in priimek   Št. točk v disciplini   Skupaj
1.   VOLČINA NINA              10                       10
2.   JENČIČ SARA                8                         8
3.   VIDMAR DENISE        6                         6
4.   MARC TANJA                5                         5
5.   DEBEVC SONJA                4                         4
6.   HERVOL EVA                3                         3
7.   ŠKOBERNE LAURA        2                         2
8.   ČANKUŠIĆ ZUMRA        1                         1

28  Okrogla miza / Državne reprezentance / Odg: Denis Ravera 2018 dne:: 06.oktober 2018ob 22:02
Povzetek drugega dne tekmovanja na mednarodnem turnirju Denis Ravera v Monacu:
Dvojice Slovenije so se v vseh kategorijah uvstile v polfinala!
V natancnem zbijanju v kategoriji U-15 čaka Jana Gustina jutri druga serija v finale peljeta najboljsa sestevka obeh serij! V ostalih kategorijah so se tekmovalka in tekmovalca uvrstila med osem in s tem v drugi krog kvalifikacij. V finale vodita le prvi dve mesti!
V stafetnem zbijanju smo v U-15, U-18 in U-23 dosegli z dobrimi rezultati tretji mesti, članice pa 4 mesto!
29  Okrogla miza / Državne reprezentance / Odg: Denis Ravera 2018 dne:: 06.oktober 2018ob 16:02
Tretja tekma v skupini zmaga proti Franciji2 z 8 : 7
30  Okrogla miza / Državne reprezentance / Odg: Denis Ravera 2018 dne:: 06.oktober 2018ob 11:25
Druga tekma druga zmaga tokrat proti dvojici Turčije z 13 : 1
Prva tekma za U15:Štremfel/Guštin proti Italiji 5-10
Štafeta prva serija Štremfel /Guštin 58/39 tretji rezultat
Štafeta Volčina/Škoberne 52/34 četrti rezultat
Strani: 1 [2] 3 4 ... 39
Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2007, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!