Balinarska Zveza Slovenije
01.december 2020ob 22:42 *
Dobrodošli, gost. Prosim, prijavite se ali registrirajte.

Prijavite se z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seje.
Novice:
 
  Domov Pomoč Išči Koledar Prijava Registracija  
  Pokaži prispevke
Strani: [1] 2 3 ... 39
1  Okrogla miza / Območne balinarske zveze / ZIMSKA LIGA KRIM 2019/2020 2.del dne:: 26.december 2019ob 16:30
8.KROG
TOREK
7.01.2020 ob 17.00
1   GRADIŠČE    3:3STAFF     
2   BŠK KRIM    4:2KRIMČEK BAR   
   
SREDA
8.1.2020 ob 17.00
1    DU KRIM       2:4MRAVLJICA   
2    ISOGLAS   4:2SODRAŽICA     
3    JACK TEAM       4:2SODČEK     
4    POLJE       6:0ANA GAJ   
   
PETEK
10.01.2020 ob 17.00
1    TRNOVO  6:0BIČEVJE       
4    UPSSS       4:2GROSUPLJE   
2    VRBA   6:0KRŠKO 
3    SVOBODA    2:4STRMEC   
9.KROG
TOREK
14.01.2020 ob 17.00
1   STRMEC  6:0GRADIŠČE   
2   KRŠKO       4:2SVOBODA       
   
SREDA
15.01.2020 ob 17.00
1    GROSUPLJE   3:3VRBA   
2    BIČEVJE     0:6UPSSS     
3    ANA GAJ    2:4TRNOVO 
4    SODČEK     6:0POLJE     
   
PETEK
17.01.2020 ob 17.00
1    SODRAŽICA       0:6JACK TEAM   
4    MRAVLJICA 0:6ISOGLAS   
2    KRIMČEK BAR       4:2DU KRIM       
3    STAFF   0:6BŠK KRIM     
10.KROG
TOREK
21.01.2020 ob 17.00
1    GRADIŠČE         0:6BŠK KRIM     
2    DU KRIM     2:4STAFF       
   
SREDA
22.01.2020 ob 17.00
1    ISOGLAS         2:4KRIMČEK BAR       
2    JACK TEAM         6:0MRAVLJICA 
3    POLJE         4:2SODRAŽICA   
4    TRNOVO   2:4SODČEK 
   
PETEK
24.01.2020 ob 17.00
1    UPSSS     4:2ANA GAJ       
2    VRBA     6:0BIČEVJE   
3    SVOBODA     4:2GROSUPLJE     
4    STRMEC         4:2KRŠKO
11.KROG
TOREK
28.01.2020 ob 17.00
1    MRAVLJICA       6:0POLJE       
2    GROSUPLJE 4:2STRMEC 
   
SREDA
29.01.2020 ob 17.00
1    STAFF      2:4ISOGLAS       
2    ANA GAJ    0:6VRBA       
3    KRIMČEK BAR     0:6JACK TEAM       
4    SODRAŽICA     4:2TRNOVO 
   
PETEK
31.01.2020 ob 17.00
1    BIČEVJE   0:6SVOBODA     
2    SODČEK       4:2UPSSS     
3    KRŠKO        4:2GRADIŠČE     
4    BŠK KRIM      6:0DU KRIM 
12.KROG
TOREK
04.02.2019 ob 17.00
1    GRADIŠČE         4:2DU KRIM   
2    UPSSS     6:0SODRAŽICA       
   
SREDA
5.02.2020 ob 17.00
1    JACK TEAM     4:2STAFF       
2    POLJE         2:4KRIMČEK BAR       
3    ISOGLAS     4:2BŠK KRIM     
4    TRNOVO     0:6MRAVLJICA       
   
PETEK
07.02.2020 ob 17.00
1    VRBA     1:5SODČEK       
2    SVOBODA         6:0ANA GAJ   
3    STRMEC         6:0BIČEVJE       
4    KRŠKO     2:4GROSUPLJE   
13.KROG
TOREK
11.02.2020 ob 17.00
1    GROSUPLJE     2:4GRADIŠČE   
2    BIČEVJE         0:6KRŠKO   
   
SREDA
12.02.2020 ob 17.00
1    ANA GAJ     6:0STRMEC   
2    DU KRIM          2:4ISOGLAS       
3    SODRAŽICA     2:4VRBA       
4    MRAVLJICA   2:4UPSSS       
   
PETEK
14.02.2020 ob 17.00
1    KRIMČEK BAR         2:4TRNOVO   
2    STAFF     4:2POLJE       
3    SODČEK         6:0SVOBODA       
4    BŠK KRIM          2:4JACK TEAM       
14.KROG
TOREK
18.02.2020 ob 17.00
1    GRADIŠČE     2:4ISOGLAS   
2    UPSSS     4:2KRIMČEK BAR       
   
SREDA
19.02.2020 ob 17.00
1    POLJE     0:6BŠK KRIM         
2    TRNOVO     3:3STAFF       
3    JACK TEAM         6:0DU KRIM       
4    VRBA     3:3MRAVLJICA   
   
PETEK
21.02.2020 ob 17.00
1    SVOBODA         2:4SODRAŽICA       
2    STRMEC         2:4SODČEK       
3    KRŠKO      4:2ANA GAJ   
4    GROSUPLJE  6:0BIČEVJE       
15.KROG
TOREK
25.02.2020 ob 17.00
1    BIČEVJE     0:6GRADIŠČE   
2    ANA GAJ     3:3GROSUPLJE       
   
TOREK
27.02.2020 ob 17.00
1    STAFF         2:4UPSSS       
2    BŠK KRIM           6:0TRNOVO       
3    DU KRIM     1:5POLJE   
4    SODČEK 4:2KRŠKO       
   
SREDA
26.02.2020 ob 17.00
1    ISOGLAS     2:4JACK TEAM       
2    SODRAŽICA     0:6STRMEC       
3    MRAVLJICA         4:2SVOBODA       
4    KRIMČEK BAR     5:1VRBA   
16.KROG
TOREK
3.03.2020 ob 17.00
1    GRADIŠČE     0:6JACK TEAM   
2    POLJE     2:4ISOGLAS       
   
SREDA
04.03.2020 ob 17.00
1    TRNOVO     6:0DU KRIM       
2    UPSSS     4:2BŠK KRIM         
3    VRBA         4:2STAFF       
4    BIČEVJE     0:6ANA GAJ   
   
PETEK
06.03.2020 ob 17.00
1    STRMEC         0:6MRAVLJICA       
2    KRŠKO          4:2SODRAŽICA       
3    GROSUPLJE     0:6SODČEK   
4    SVOBODA 2:4KRIMČEK BAR       


TEKMOVANJE PREKINJENO ZARADI KORONA VIRUSA.

17.KROG
TOREK
10.03.2020 ob 17.00
1    DU KRIM      :UPSSS   
2    ISOGLAS     :TRNOVO       
   
SREDA
11.03.2020 ob 17.00
1    SODRAŽICA     :GROSUPLJE       
2    JACK TEAM     :POLJE       
3    KRIMČEK BAR         :STRMEC       
4    STAFF     :SVOBODA   
   
PETEK
13.03.2020 ob 17.00
1    BŠK KRIM           :VRBA       
2    SODČEK         :BIČEVJE       
3    ANA GAJ     :GRADIŠČE   
4    MRAVLJICA :KRŠKO       
18.KROG
TOREK
17.03.2020 ob 17.00
1    UPSSS     :ISOGLAS   
2    TRNOVO     :JACK TEAM       
   
SREDA
18.03.2020 ob 17.00
1    STRMEC     :STAFF       
2    GRADIŠČE     :POLJE       
3    VRBA         :DU KRIM         
4    SVOBODA     :BŠK KRIM     
   
PETEK
20.03.2020 ob 17.00
1    KRŠKO         :KRIMČEK BAR       
2    GROSUPLJE         :MRAVLJICA       
3    BIČEVJE     :SODRAŽICA   
4    ANA GAJ :SODČEK       
19.KROG
TOREK
24.03.2020 ob 17.00
1    ISOGLAS     :VRBA   
2    SODRAŽICA     :ANA GAJ       
   
SREDA
25.03.2020 ob 17.00
1    KRIMČEK BAR     :GROSUPLJE       
2    JACK TEAM     :UPSSS       
3    STAFF         :KRŠKO       
4    BŠK KRIM       :STRMEC   
   
PETEK
27.03.2020 ob 17.00
1    DU KRIM          :SVOBODA       
2    POLJE          :TRNOVO       
3    SODČEK     :GRADIŠČE   
4    MRAVLJICA :BIČEVJE       
2  Okrogla miza / Območne balinarske zveze / Odg: ZIMSKA LIGA KRIM 2019/2020 dne:: 26.november 2019ob 19:43
KONČNI VRSTNI RED ZL KRIM (PO 16.KROGU)

EKIPA   
   
  1  JACK TEAM    88   8
  2  BŠK KRIM      76 20
  3  UPSSS          70 26
  4  ISOGLAS        68 28
  5  SODČEK          59 37
  6  MRAVLJICA    57 39
  7  KRIMČEK BAR  55 41
  8  VRBA              52 44
  9  TRNOVO        51 45
10 STAFF            48 48
11 POLJE            46 50
11 KRŠKO            46 50
13 STRMEC          42 54
14 SODRAŽICA    40 56
15 SVOBODA      38 58
15 GROSUPLJE    38 58
17 DU KRIM        36 60
18 ANA GAJ        28 68
19 GRADIŠČE      25 71
20 BIČEVJE          2 94

3  Okrogla miza / Območne balinarske zveze / ZIMSKA LIGA KRIM 2019/2020 dne:: 26.november 2019ob 13:48
1.KROG
TOREK
5.11.2019 ob 17.00
1   TRNOVO       :GRADIŠČE     
2   UPSSS       :POLJE       
   
SREDA
6.11.2019 ob 17.00
1    VRBA       :JACK TEAM   
2    SVOBODA   :ISOGLAS     
3    STRMEC       :DU KRIM     
4    KRŠKO       :BŠK KRIM     
   
PETEK
8.11.2019 ob 17.00
1    GROSUPLJE :STAFF       
4    SODČEK       :SODRAŽICA   
2    BIČEVJE   :KRIMČEK BAR 
3    ANA GAJ   :MRAVLJICA   
2.KROG
TOREK
12.11.2019 ob 17.00
1   GRADIŠČE  :SODRAŽICA   
2   TRNOVO       :UPSSS       
   
SREDA
13.11.2019 ob 17.00
1    JACK TEAM   :SVOBODA   
2    ISO GLAS    :STRMEC     
3    BŠK KRIM    :GROSUPLJE 
4    DU KRIM     :KRŠKO     
   
PETEK
15.11.2019 ob 17.00
1    STAFF       :BIČEVJE   
4    KRIMČEK BAR :ANA GAJ   
2    POLJE       :VRBA       
3    MRAVLJICA   :SODČEK     
3.KROG
TOREK
19.11.2019 ob 17.00
1    UPSSS         6:0GRADIŠČE   
2    SVOBODA     1:5POLJE       
   
SREDA
20.11.2019 ob 17.00
1    VRBA         2:4TRNOVO       
2    STRMEC         0:6JACK TEAM 
3    KRŠKO         4:2ISO GLAS   
4    SODRAŽICA   2:4MRAVLJICA 
   
PETEK
22.11.2019 ob 17.00
1    GROSUPLJE     2:4DU KRIM       
2    BIČEVJE     0:6BŠK KRIM   
3    ANA GAJ     2:4STAFF     
4    SODČEK         5:1KRIMČEK BAR
4.KROG
TOREK
26.11.2019 ob 17.00
1    UPSSS       6:0VRBA       
2    KRIMČEK BAR 2:4SODRAŽICA 
   
SREDA
27.11.2019 ob 17.00
1    TRNOVO      4:2SVOBODA       
2    BŠK KRIM    6:0ANA GAJ       
3    DU KRIM     6:0BIČEVJE       
4    ISOGLAS     2:4GROSUPLJE 
   
PETEK
29.11.2019 ob 17.00
1    JACK TEAM   6:0KRŠKO     
2    POLJE       4:2STRMEC     
3    STAFF       4:2SODČEK     
4    GRADIŠČE    0:6MRAVLJICA 
5.KROG
TOREK
03.12.2019 ob 17.00
1    VRBA         4:2GRADIŠČE   
2    SVOBODA     2:4UPSSS       
   
SREDA
4.12.2019 ob 17.00
1    SODRAŽICA     0:6STAFF       
2    KRŠKO         2:4POLJE       
3    GROSUPLJE     0:6JACK TEAM   
4    BIČEVJE     0:6ISOGLAS       
   
PETEK
06.12.2019 ob 17.00
1    ANA GAJ     0:6DU KRIM       
2    SODČEK         2:4BŠK KRIM   
3    STRMEC         2:4TRNOVO       
4    MRAVLJICA     0:6KRIMČEK BAR   
6.KROG
TOREK
10.12.2019 ob 17.00
1    GRADIŠČE     1:5KRIMČEK BAR   
2    STAFF         0:6MRAVLJICA   
   
SREDA
11.12.2019 ob 17.00
1    BŠK KRIM     4:2SODRAŽICA   
2    TRNOVO         4:2KRŠKO       
3    ISOGLAS     6:0ANA GAJ       
4    JACK TEAM   6:0BIČEVJE       
   
PETEK
13.12.2019 ob 17.00
1    POLJE         2:4GROSUPLJE   
2    DU KRIM     3?3SODČEK       
3    UPSSS         6:0STRMEC       
4    VRBA        4:2SVOBODA       
7.KROG
TOREK
17.12.2019 ob 17.00
1    SVOBODA     5:1GRADIŠČE   
2    SODRAŽICA     6:0DU KRIM       
   
SREDA
18.12.2019 ob 17.00
1    BIČEVJE     0:6POLJE       
2    GROSUPLJE     6:0TRNOVO       
3    SODČEK         0:6ISOGLAS       
4    ANA GAJ     0:6JACK TEAM   
   
PETEK
20.12.2019 ob 17.00
1    KRŠKO         6:0UPSSS       
2    STRMEC         2:4VRBA       
3    MRAVLJICA     0:6BŠK KRIM   
4    KRIMČEK BAR 6:0STAFF       
4  Okrogla miza / Državna prvenstva / DP posamezno vzhod skupina Krim dne:: 06.april 2019ob 10:03
rezultati po skupinah:
Skupina 1.
1. REDNAK G : KEBER D ml      13 : 2
2. KOSAR : ZUPAN                  13 : 12
-   KEBER D ml : ZUPAN           13 : 12
-   REDNAK G : KOSAR             2 : 13
-   REDNAK G : KEBER D ml      6 : 13
Skupina 2.
1. SKALE : MAGERL                   2 :13
2. KEBER D st : PINTARIČ         13 : 9
-   PINTARIČ  : SKALE               13 : 11
-   KEBER D st : MAGERL           7 : 13
-   KEBER D st. : PINTARIČ         8 : 13

naprej
Skupina 1:
1. KOSAR
2.  KEBER D ml
Skupina 2:
1. MAGERL
2. PINTARIČ

Razigravanje :
KOSAR  :  PINTARIČ        13 : 6
MAGERL : KEBER D ml     13 : 9

Uvrščena na finale:
1. Kosar Anton Krim Ljubljana
2. Magerl Brane Mengeš Rakoll
5  Okrogla miza / Območne balinarske zveze / Odg: ZL KRIM 2018/2019 dne:: 02.april 2019ob 18:47
LESTVICA PO osemnajstem (18) KOLU:

1   ISOGLAS         98      10  
2   UPSSS         96      12  
3   KRIM JUNIOR         87      21  
4   SODČEK         74      34  
5   XXX         60      48  
5   STRMEC         60      48  
7   STAFF           59      49  
8   VRBA      58      50  
9   TRNOVO         56      52  
10   SODRAŽICA         51       57  
11   KRIM SENIOR      49      59
12   KRIMČEK BAR         48      60  
12   POLJE         48      60  
14   MRAVLJICA      46      62  
15   ČEBELCE         44      64  
16   SVOBODA         41      67  
17   BIZOVIK         35      73  
18   GRADIŠČE      28      80  
19   ROBARJI         27      81
20   KRIM UP         15      93  
6  Okrogla miza / Območne balinarske zveze / Odg: ZL KRIM 2018/2019 dne:: 27.marec 2019ob 15:51
LESTVICA PO osemnajstem (18) KOLU:

1   ISOGLAS         92      10  
2   UPSSS         91      11  
3   KRIM JUNIOR         83      19  
4   SODČEK         70      32  
5   STRMEC         59      43  
6   XXX         56      46  
6   VRBA      56      46  
8   STAFF           55      47  
9   TRNOVO         54      48  
10   SODRAŽICA         51       51  
11   KRIMČEK BAR         46      56  
12   KRIM SENIOR      45      57
13   POLJE         44      58  
14   ČEBELCE         42      60  
14   MRAVLJICA      42      60  
16   SVOBODA         37      65  
17   BIZOVIK         32      64  
18   GRADIŠČE      26      76  
19   ROBARJI         25      77
20   KRIM UP         13      89  
7  Okrogla miza / Območne balinarske zveze / Odg: ZL KRIM 2018/2019 dne:: 20.marec 2019ob 21:20
LESTVICA PO sedemnajstem (17) KOLU:

1   ISOGLAS         86      10  
2   UPSSS         85      11  
3   KRIM JUNIOR         77      19  
4   SODČEK         64      32  
5   STRMEC         57      39  
6   XXX         54      42  
6   VRBA      54      42  
6   TRNOVO         54      42  
9   STAFF           51      45  
10   SODRAŽICA         47       49  
11   POLJE         44      52  
12   KRIM SENIOR      43      53
13   ČEBELCE         42      54  
13   KRIMČEK BAR         42      54  
15   MRAVLJICA      37      59  
16   SVOBODA         33      63  
17   BIZOVIK         32      64  
18   ROBARJI         25      71
19   GRADIŠČE      23      73  
20   KRIM UP         10      86  
8  Okrogla miza / Območne balinarske zveze / Odg: ZL KRIM 2018/2019 dne:: 03.marec 2019ob 13:26
LESTVICA PO petnajstem (15) KOLU:

1   ISOGLAS         80      4  
2   UPSSS         75      9  
3   KRIM JUNIOR         69      15  
4   SODČEK         54      30  
5   XXX         48      36  
6   STRMEC         47      37  
7   TRNOVO         46      38  
8   STAFF           45      39  
9   POLJE         42      42  
9   VRBA      42      42  
11   SODRAŽICA         41       43  
12   ČEBELCE         40      44  
13   KRIMČEK BAR         36      48  
14   KRIM SENIOR      35      49
14   MRAVLJICA      35      49  
16   BIZOVIK         32      52  
17   SVOBODA         27      57  
18   GRADIŠČE      19      65  
19   ROBARJI         17      67
20   KRIM UP         10      74  
9  Okrogla miza / Območne balinarske zveze / Odg: ZL KRIM 2018/2019 dne:: 20.februar 2019ob 16:20
LESTVICA PO trinajstem (13) KOLU:

1   ISOGLAS         68      4  
2   UPSSS         67      5  
3   KRIM JUNIOR         59      13  
4   SODČEK         50      22  
5   STRMEC         43      29  
6   XXX         42      30  
7   TRNOVO         40      32  
8   POLJE         36      36  
9   KRIM SENIOR      35      37  
9   STAFF           35      37  
11   SODRAŽICA         33      39  
12   ČEBELCE         32      40  
12   VRBA      32      40  
14   MRAVLJICA      31      41  
15   KRIMČEK BAR         29      43  
16   BIZOVIK         28      44  
17   SVOBODA         25      47  
18   GRADIŠČE      15      57  
19   ROBARJI         11      61
20   KRIM UP         9      63  
10  Okrogla miza / Območne balinarske zveze / Odg: ZL KRIM 2018/2019 dne:: 13.februar 2019ob 12:39
LESTVICA PO dvanajstem (12) KOLU:

1   UPSSS         63      3  
2   ISOGLAS         62      4  
3   KRIM JUNIOR         53      13  
4   SODČEK         44      22  
5   XXX         40      26  
6   STRMEC         37      29  
7   TRNOVO         36      30  
8   KRIM SENIOR      35      31  
9   POLJE         34      32  
10   ČEBELCE         32      34  
11   VRBA      30      36  
12   STAFF           29      37  
12   KRIMČEK BAR         29      37  
12   SODRAŽICA         29      37  
15   MRAVLJICA      27      39  
16   SVOBODA         25      41  
17   BIZOVIK         24      42  
18   GRADIŠČE      13      53  
19   ROBARJI         11      55
20   KRIM UP         7      57  
11  Okrogla miza / Območne balinarske zveze / Odg: ZL KRIM 2018/2019 dne:: 12.februar 2019ob 13:16
LESTVICA PO enajstem (11) KOLU:

1   UPSSS         57      3  
2   ISOGLAS         56      4  
3   KRIM JUNIOR         52      8  
4   SODČEK         42      18  
5   KRIM SENIOR      35      25  
6   XXX         34      26  
7   STRMEC         33      27  
8   TRNOVO         30      30  
8   POLJE         30      30  
10   STAFF           29      31  
10   KRIMČEK BAR         29      31  
12   VRBA      28      32  
12   ČEBELCE         28      32  
14   SODRAŽICA         24      36  
15   MRAVLJICA      23      37  
15   SVOBODA         23      37  
17   BIZOVIK         22      38  
18   ROBARJI         11      49
19   GRADIŠČE      9      51  
20   KRIM UP         5      55  
12  Okrogla miza / Območne balinarske zveze / Odg: ZL KRIM 2018/2019 dne:: 26.januar 2019ob 11:56
LESTVICA PO desetem (10) KOLU:

1   UPSSS         51      3  
2   ISOGLAS         50      4  
3   KRIM JUNIOR         46      8  
4   SODČEK         36      18  
5   KRIM SENIOR      35      19  
6   XXX         32      22  
7   POLJE         30      24  
8   VRBA      28      26  
8   ČEBELCE         28      26  
10   TRNOVO         27      27  
10   STRMEC         27      27  
12   STAFF           25      29  
13   SODRAŽICA         24      30  
14   KRIMČEK BAR         23      31  
15   BIZOVIK         19      35  
16   MRAVLJICA      18      36  
17   SVOBODA         17      37  
18   ROBARJI         11      43
19   GRADIŠČE      8      46  
20   KRIM UP         5      49  
13  Okrogla miza / Območne balinarske zveze / Odg: ZL KRIM 2018/2019 dne:: 21.januar 2019ob 12:52
LESTVICA PO osmem (Cool KOLU:

1   ISOGLAS         46      2  
2   UPSSS         45      3  
3   KRIM JUNIOR         41      7  
4   XXX         32      16  
5   POLJE         30      18  
5   SODČEK         30      18  
7   KRIM SENIOR      29      19  
8   ČEBELCE         26      22  
9   STAFF           25      23  
10   TRNOVO         24      24  
10   STRMEC         24      24  
12   VRBA      22      26  
13   KRIMČEK BAR         21      27  
13   SODRAŽICA         21      27  
15   BIZOVIK         15      33  
16   SVOBODA         14      34  
17   MRAVLJICA      12      36  
18   ROBARJI         11      37
19   GRADIŠČE      8      40  
20   KRIM UP         4      44  
14  Okrogla miza / Območne balinarske zveze / Odg: ZL KRIM 2018/2019 dne:: 16.januar 2019ob 20:52
LESTVICA PO sedmem (7) KOLU:

1   ISOGLAS         42      0  
2   UPSSS         39      3  
3   KRIM JUNIOR         35      7  
4   XXX         28      14  
5   POLJE         26      16  
6   ČEBELCE         24      18  
6   SODČEK         24      18  
8   KRIM SENIOR      23      19  
9   STRMEC         22      20  
10   KRIMČEK BAR         21      21  
10   SODRAŽICA         21      21  
10   STAFF           21      21  
13   TRNOVO         20      22  
14   VRBA      16      26  
15   SVOBODA         14      28  
16   BIZOVIK         13      29  
17   MRAVLJICA      10      32  
18   ROBARJI         9      33
19   GRADIŠČE      8      34  
20   KRIM UP         4      38  
15  Okrogla miza / Območne balinarske zveze / Odg: ZL KRIM 2018/2019 dne:: 29.december 2018ob 17:41
7. KROG TOREK   08.01.2019   ob 17.00
1
ČEBEL'CE : KRIM UP     6 - 0
2
VRBA : ROBARJI         6 - 0
SREDA 09.01.2019 ob 17.00
1
STRMEC : XXX           2 - 4
2
SVOBODA : UPSSS         0 - 6
3
KRIMČEK BAR : GRADIŠČE 4 - 2
4
TRNOVO : ISOGLAS       0 - 6
PETEK 11.01.2019 ob 17.00
1
STAFF : SODRAŽICA       4 - 2
2
KRIM Sr. : POLJE       6 - 0
3
MRAVLJICA : KRIM Jr.   0 - 6
4
BIZOVIK : SODČEK       0 - 6
8. KROG TOREK   15.01.2019   ob 17.00
1
ČEBEL'CE : TRNOVO       2 - 4
2
SODRAŽICA : KRIM Sr.   0 - 6
SREDA 16.01.2019 ob 17.00
1
KRIM UP : UPSSS         0 - 6
2
KRIM Jr. : SVOBODA     6 - 0
3
ROBARJI : STAFF         2 - 4
4
ISO GLAS : STRMEC       4 - 2
PETEK 18.01.2019 ob 17.00
1
GRADIŠČE : VRBA         0 - 6
2
SODČEK : KRIMČEK BAR   6 - 0
3
XXX : BIZOVIK           4 - 2
4
POLJE : MRAVLJICA       4 - 2
9. KROG TOREK   02.04.2019  ob 17.00
1
TRNOVO : KRIM UP        -  
2
KRIMČEK BAR : XXX        -  
SREDA 03.04.2019 ob 17.00
1
BIZOVIK : ISOGLAS        -  
2
STRMEC : ČEBEL'CE        -  
3
MRAVLJICA : SODRAŽICA    -  
4
UPSSS : KRIM Jr.        -  
PETEK 05.04.2019 ob 17.00
1
VRBA : SODČEK            -  
2
STAFF : GRADIŠČE        -  
3
KRIM Sr. : ROBARJI      -  
4
SVOBODA : POLJE          -  
10. KROG TOREK   22.01.2019   ob 17.00
1
ROBARJI : MRAVLJICA     0 - 6
2
KRIM UP : KRIM Jr.     1 - 5
SREDA 23.01.2019 ob 17.00
1
SODRAŽICA : SVOBODA     3 - 3
2
POLJE : UPSSS           0 - 6
3
GRADIŠČE : KRIM Sr.     0 - 6
4
ISO GLAS : KRIMČEK BAR 4 - 2
PETEK 25.01.2019 ob 17.00
1
SODČEK : STAFF 6 - 0
2
XXX : VRBA             0 - 6
3
ČEBEL'CE : BIZOVIK     2 - 4
4
TRNOVO : STRMEC         3 - 3
11. KROG TOREK   29.01.2019   ob 17.00
1
BIZOVIK : TRNOVO       3 - 3
2
KRIMČEK BAR : ČEBEL'CE 6 - 0
SREDA 30.01.2019 ob 17.00
1
STRMEC : KRIM UP       6 - 0
2
VRBA : ISO GLAS       0 - 6
3
UPSSS : SODRAŽICA     6 - 0
4
KRIM Jr. : POLJE       6 - 0
PETEK 01.02.2019 ob 17.00
1
STAFF : XXX           4 - 2
2
KRIM Sr. : SODČEK     0 - 6
3
MRAVLJICA : GRADIŠČE   5 - 1
4
SVOBODA : ROBARJI     6 - 0
12. KROG TOREK   05.02.2019   ob 17.00
1
GRADIŠČE : SVOBODA     4 - 2
2
TRNOVO : KRIMČEK       6 - 0
SREDA 06.02.2019 ob 17.00
1
SODRAŽICA : KRIM Jr.   5 - 1
2
ROBARJI : UPSSS       0 - 6
3
ISOGLAS : STAF         6 - 0
4
STRMEC : BIZOVIK       4 - 2
PETEK 08.02.2019 ob 17.00
1
KRIM UP : POLJE       2 - 4
2
ČEBEL'CE : VRBA       4 - 2
3
SODČEK : MRAVLJICA     2 - 4
4
XXX : KRIM Sr.         6 - 0
13. KROG TOREK   12.02.2019   ob 17.00
1
KRIMČEK BAR : STRMEC   0 - 6
2
VRBA : TRNOVO         2 - 4
SREDA 13.02.2019 ob 17.00
1
KRIM Sr. : ISOGLAS     0 - 6
2
UPSSS : GRADIŠČE       4 - 2
3
MRAVLJICA : XXX       4 - 2
4
POLJE : SODRAŽICA     2 - 4
PETEK 15.02.2019 ob 17.00
1
BIZOVIK : KRIM UP     4 - 2
2
SVOBODA : SODČEK       0 - 6
3
STAFF : ČEBEL'CE       6 - 0
4
KRIM Jr. : ROBARJI     6 - 0
14. KROG TOREK   19.02.2019   ob 17.00
1
KRIM UP : SODRAŽICA   0 - 6
2
ROBARJI : POLJE       2 - 4
SREDA 20.02.2019 ob 17.00
1
GRADIŠČE : KRIM Jr.   0 - 6
2
SODČEK : UPSSS         2 - 4
3
XXX : SVOBODA         4 - 2
4
ISOGLAS : MRAVLJICA   6 - 0
PETEK 22.02.2019 ob 17.00
1
ČEBEL'CE : KRIM Sr.   6 - 0
2
TRNOVO : STAFF         0 - 6
3
STRMEC : VRBA         2 - 4
4
BIZOVIK : KRIMČEK BAR 4 - 2
15. KROG TOREK   26.02.2019   ob 17.00
1
VRBA : BIZOVIK         6 - 0
2
KRIMČEK BAR : KRIM UP 5 - 1
SREDA 27.02.2019 ob 17.00
1
MRAVLJICA : ČEBELCE   4 - 2
2
SVOBODA : ISOGLAS     0 - 6
3
UPSSS : XXX           4 - 2
4
SODRAŽICA : ROBARJI   2 - 4
PETEK 01.03.2019 ob 17.00
1
STAFF : STRMEC         4 - 2
2
KRIM Sr. : TRNOVO     0 - 6
3
KRIM Jr. : SODČEK     4 - 2
4
POLJE : GRADIŠČE       2 - 4
16. KROG TOREK   05.03.2019   ob 17.00
1
TRNOVO : MRAVLJICA     4 - 2
2
KRIMČEK : VRBA         0 - 6
SREDA 06.03.2019 ob 17.00
1
ISOGLAS : UPSSS       2 - 4
2
KRIM UP : ROBARJI     0 - 6
3
XXX : KRIM Jr.         0 - 6
4
GRADIŠČE : SODRAŽICA   0 - 6
PETEK 08.03.2019 ob 17.00
1
SODČEK : POLJE         4 - 2
2
ČEBEL'CE : SVOBODA     2 - 4
3
STRMEC : KRIM Sr.     4 - 2
4
BIZOVIK : STAFF       0 - 6
17. KROG TOREK   12.03.2019   ob 17.00
1
MRAVLJICA : STRMEC     0 - 6
2
VRBA : KRIM UP         6 - 0
SREDA 13.03.2019 ob 17.00
1
SVOBODA : TRNOVO       2 - 4
2
UPSSS : ČEBEL'CE       6 - 0
3
KRIM Jr. : ISOGLAS     2 - 4
4
ROBARJI : GRADIŠČE     2 - 4
PETEK 15.03.2019 ob 17.00
1
STAFF : KRIMČEK BAR   0 - 6
2
KRIM Sr. : BIZOVIK     6 - 0
3
POLJE : XXX           0 - 6
4
SODRAŽICA : SODČEK     0 - 6
18. KROG TOREK   19.03.2019   ob 17.00
1
XXX : SODRAŽICA       2 - 4
2
STRMEC : SVOBODA       2 - 4
SREDA 20.03.2019 ob 17.00
1
KRIM UP : GRADIŠČE     3 - 3
2
ISOGLAS : POLJE       6 - 0
3
TRNOVO : UPSSS         0 - 6
4
KRIMČEK BAR : KRIM Sr. 4 - 2
PETEK 22.03.2019 ob 17.00
1
ČEBEL'CE : KRIM Jr.   0 - 6
2
VRBA : STAFF           2 - 4
3
SODČEK : ROBARJI       6 - 0
4
BIZOVIK : MRAVLJICA   1 - 5
19. KROG TOREK   26.03.2019   ob 17.00
1
STAFF : KRIM UP       4 - 2 
2
KRIM Sr. : VRBA       4 - 2 
SREDA 27.03.2019 ob 17.00
1
MRAVLJICA : KRIMČEK BAR 4 - 2 
2
UPSSS : STRMEC         5 - 1 
3
SODRAŽICA : ISOGLAS     0 - 6 
4
KRIM Jr. : TRNOVO       4 - 2 
PETEK 29.03.2019 ob 17.00
1
GRADIŠČE : SODČEK       2 - 4 
2
POLJE : ČEBEL'CE       4 - 2 
3
ROBARJI : XXX           2 - 4 
4
SVOBODA : BIZOVIK       4 - 2 


ZIMSKA LIGA - ZAKLJUČNI TURNIR
zabava in podelitev nagrad

 
Ljubljana 06.11.2018
 

BŠK Krim Ljubljana
Strani: [1] 2 3 ... 39
Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2007, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!