Balinarska Zveza Slovenije
17.januar 2021ob 00:11 *
Dobrodošli, gost. Prosim, prijavite se ali registrirajte.

Prijavite se z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seje.
Novice:
 
  Domov Pomoč Išči Koledar Prijava Registracija  
  Pokaži prispevke
Strani: 1 ... 4 5 [6]
76  Tekmovanja v OBZ / OBZ Postojna / Odsotnost dne:: 19.julij 2017ob 19:24
Glede na dejstvo, da je za nami dokaj "obsežen" prestopni rok, kateremu v prvem delu avgusta sledi še registracija,
z vsemi potrebnimi administrativnimi opravili in striktnim upoštevanjem sprejetih ter veljavnih aktov BZS,
vse zainteresirane obveščamo, da so tudi pristojni organi OBZ (in tudi BK Postojna) do 1.8.2017, zaradi dopustov odsotni.
77  Tekmovanja v OBZ / OBZ Postojna / Odg: Sezona 2016/17 dne:: 26.junij 2017ob 07:47
Rezultati tekem 10. zadnjega kroga v ženski ligi OBZ Postojna:

Pivka - Diabetinje                         6:8
Košana - Orlek Oro Met                12:2
Postojna - proste

Končni vrstni red po 10. krogih:

1. Postojna                          12 točk
2. Košana                             10
3. Diabetinje                          9
4. Pivka                                 5
5. Orlek  Oro Met                    4

Ženska ekipa Postojne je prvak lige OBZ. Čestitke.
78  Tekmovanja v OBZ / OBZ Postojna / Odg: Sezona 2016/17 dne:: 20.junij 2017ob 08:20
Rezultati tekem 10. zadnjega kroga v II. območni ligi:

Beu kamn 2 - Frnantovi                         8:4
Bistrc veterani - Športni park                10:2
Diabetiki - Beu kamn 1                         10:2

Končna lestvica po 10. krogih:

1. Beu kamn 1                                     15 točk
2. Bistrc veterani                                   14
3. Diabetiki                                           13
4. Beu kamn 2                                        8
5. Športni park                                        5
6. Frnantovi                                            5    

Ekipa Beu kamn iz Bača je prvak II. območne lige. Čestitke  



Rezultati tekem 9. kroga v ženski območni ligi:

Diabetinje - Košana                            7:7
Postojna - Pivka                                11:3
Orlek Oro Met - proste

Lestvica po 9. krogih:
1. Postojna                                    12 točk (+1 tekma)
2. Košana                                       8  
3. Diabetinje                                   7  
4. Pivka                                          5
5. Orlek Oro Met                              4
                          
79  Tekmovanja v OBZ / OBZ Postojna / Odg: Sezona 2016/17 dne:: 12.junij 2017ob 10:56
Končnica za prvaka I. območne lige, 12. krog:

Videm Košana - Pivka                   14:8
Postojna mladi - Bistrc                 10:12

Končna lestvica po končnici:
1. Videm Košana                            8 točk
2. Postojna mladi                             6
3. Bistrc                                          6
4. Pivka                                          4 
5. Katarina                         
6. Koseze                           
7. Hrašče                           
8. Grmada                         
9. Košana mladi                 

Ekipa Videm Košana se je tako uvrstila v kvalifikacije za II. državno ligo - zahod.
Čestitamo !!!


Rezultati tekem 9. kroga v II. območni ligi:

Beu kamn 2 - Beu kamn 1                   2:10
Športni park - Diabetiki                        3:9
Frnantovi - Bistrc veterani                    4:8
 
Lestvica po 9. krogih:
1. Beu kamn                              15 točk
2. Bistrc veterani                         12
3. Diabetiki                                 11
4. Beu kamn 2                              6
5. Športni park                             5
6. Frnantovi                                  5


Rezultati tekem 8. kroga v ženski območni ligi:

Košana - Postojna                         6:8
Orlek Oro Met - Diabetinje             9:5
Pivka - proste

Lestvica po 8. krogu:
1. Postojna                          10 točk
2. Košana                              7
3. Diabetinje                          6
4. Pivka                                 5
5. Orlek Oro Met                    4

80  Tekmovanja v OBZ / OBZ Postojna / Odg: Sezona 2016/17 dne:: 06.junij 2017ob 06:49
Končnica za prvaka I. območne lige, 11. krog:

Pivka - Postojna mladi              16:6
Videm Košana - Bistrc              16:6

Lestvica končnice:
1. Postojna mladi                      6 točk
2. Videm Košana                          6
3. Pivka                                      4
4. Bistrc                                      4

Prvouvrščena ekipa se bo po naslednjem krogu (petek 9.6.2017) uvrstila v kvalifikacije za II. državno ligo - zahod.


Rezultati tekem 8. kroga v II. območni ligi:

Bistrc veterani - Beu kamn 2                 12:0
Diabetiki - Frnantovi                             10:2
Beu kamn 1 - Športni park                     9:3

zaostala tekma 7. kroga:

Beu kamn 2 - Športni park                     8:4

Lestvica po 8. krogih:
1. Beu kamn 1                                  13 točk
2. Bistrc veterani                                10
3. Diabetiki                                          9
4. Beu kamn 2                                     6
5. Športni park                                     5 
6. Frnantovi                                         5


Rezultati tekem 7. kroga v ženski območni ligi:

Postojna - Orlek Oro Met                      8:6
Pivka - Košana                                    7:7
Diabetinje - proste

Lestvica po 7. krogih:
1. Postojna                             8 točk
2. Košana                                7 (-1)
3. Diabetinje                            6 (-1)
4. Pivka                                   5
5. Orlek Oro Met                      2


 
81  Tekmovanja v OBZ / OBZ Postojna / Odg: Sezona 2016/17 dne:: 30.maj 2017ob 11:55
Končnica za prvaka I. območne lige, 10. krog:

Pivka - Bistrc                                   18:4
Videm Košana - Postojna mladi         12:10

Lestvica končnice:
1. Postojna mladi         6 točk
2. Bistrc                         4
3. Videm Košana             4     
4. Pivka                          2

Prvouvrščena ekipa po odigrani končnici bo pridobila pravico do udeležbe v kvalifikacijah za II. državno ligo-zahod.


Rezultati tekem 7. kroga v II. območni ligi:

Beu kamn 2 - Športni park          preloženo (30.5.2017)
Frnantovi - Beu kamn 1              4:8
Bistrc veterani - Diabetiki            6:6

Lestvica po 7. krogih:
1. Beu kamn 1                          11 točk
2. Bistrc veterani                         8
3. Diabetiki                                 7
4. Športni park                            5 (-1)
5. Frnantovi                                5
6. Beu kamn 2                            4 (-1)


Rezultati tekem 6. kroga v ženski območni ligi:

Orlek Oro Met - Pivka                 8:6
Diabetinje - Postojna                  6:8
Košana - prosta

Lestvica po 6. krogih:
1. Postojna                             6 točk
2. Košana                                6 (-1)
3. Diabetinje                            6 
4. Pivka                                   4
5. Orlek Oro Met                      2
                 
82  Tekmovanja v OBZ / OBZ Postojna / Odg: Sezona 2016/17 dne:: 22.maj 2017ob 11:47
Rezultati tekem 9. kroga v I. območni ligi:

Katarina - Hrašče                          16:6
Pivka - Videm Košana                    9:13 
Košana mladi - Bistrc                     2:22
Postojna mladi - Koseze                 22:0 b.b.
Grmada - prosti

Lestvica po rednem delu:

1. Bistrc                            12 točk
2. Postojna mladi                12
3. Videm Košana                 12
4. Pivka                               9
5. Katarina                          8
6. Koseze                            7
7. Hrašče                             5
8. Grmada                           4
9. Košana mladi                   3

Tekomovanje v I. območni ligi se nadaljuje s končnico najboljših 4 ekip
za prvaka (vsak s vsakim, menja se le gostitelj iz rednega dela).

10. krog, petek 26.5.2017:
Pivka - Bistrc
Videm Košana - Postojna mladi

11. krog, petek 2.6.2017:
Pivka - Postojna mladi
Videm Košana - Bistrc

12. krog, petek 9.6.2017:
Videm Košana - Pivka
Postojna mladi - Bistrc

Lestvica končnice za prvaka po rednem delu (upoštevajo se le medsebojne tekme najboljših 4 ekip):
1. Postojna mladi                              6 točk
2. Bistrc                                             4
3. Videm Košana                                 2
4. Pivka                                              0


Rezultati tekem 6. kroga v II. območni ligi:

Diabetiki - Beu kamn 2                         9:3
Beu kamn - Bistrc veterani                    4:8
Športni park - Frnantovi                        8:4 
zaostala tekma: Športni park - Bistrc veterani        6:6

Lestvica po 6. krogih:
1. Beu kamn 1                          9 točk
2. Bistrc veterani                        7
3. Diabetiki                                6
4. Športni park                           5
5. Frnantovi                               5
6. Beu kamn 2                           4


Rezultati tekem 5. kroga v ženski območni ligi:

Diabetinje - Pivka                       8:6
Orlek Oro Met - Košana               5:9
Postojna - proste

Lestvica po 5. krogih:
1. Košana                             6 točk
2. Diabetinje                          6
3. Postojna                            4
4. Pivka                                 4
5. Orlek Oro Met                    0

83  Tekmovanja v OBZ / OBZ Postojna / Odg: Sezona 2016/17 dne:: 15.maj 2017ob 10:11
Nadaljevalo se je tekmovanje v obeh moških območnih ligah OBZ Postojna,
sicer z nekaterimi preložitvami zaradi neugodnih vremenski razmer.

Rezultati v I. območni ligi:

7. krog
Grmada - Videm Košana                 0:22 b.b.
Katarina - Bistrc                             4:18
Pivka - Koseze                               16:6
Košana mladi - Postojna mladi        14:8
Hrašče - prosti

8. krog
Koseze - Košana mladi                    15:7
Bistrc - Pivka                                  14:8
Videm Košana - Katarina                 15:7
Hrašče - Grmada                            18:4
Postojna mladi - prosti

Lestvica po 8. krogih:
1. Bistrc                                     10 točk
2. Videm Košana                         10
3. Postojna mladi                        10
4. Pivka                                       9
5. Koseze                                     7
6. Katarina                                   6
7. Hrašče                                     5
8. Grmada                                   4 (+1 tekma)
9. Košana mladi                           3


Rezultati tekem v II. območni ligi:

5. krog:
Frnantovi - Beu kamn 2                  9:3
Športni park - Bistrc veterani          preloženo (16.5.2017)
Beu kamn 1 - Diabetiki                   8:4

Lestvica po 5. krogih:
1. Beu kamn 1                           9 točk
2. Frnantovi                                5
3. Bistrc veterani                         4 (-1)
4. Diabetiki                                 4
5. Beu kamn 2                            4
6. Športni park                            2 (-1)

V tem tednu se nadaljuje tudi tekmovanje v ženski območni ligi.
84  Tekmovanja v OBZ / OBZ Postojna / Odg: Prvenstva OBZ Postojna - člani dne:: 28.april 2017ob 11:58
V četrtek 27.4.2017 je bilo v organizaciji BK Košana, v balinarski dvorani Rešta v Pivki
odigrano prvenstvo OBZ Postojna - člani dvojice. Na polfinalni del državnega prvenstva,
ki bo 14.5.2017 v Kopru in Logatcu so se uvrstili (po vrstnem redu):

1. BK Orlek ORO MET Pivka I. (Moličnik, Šircelj),
2. BK Orlek ORO MET Pivka II. (Beguš, Kragelj),
3. BK Orlek ORO MET Pivka III. (Doles, Štunf),
4. BK Košana  (Morelj F., Urh).
85  Tekmovanja v OBZ / OBZ Postojna / Odg: Zimska trim liga 2016/17 - Postojna dne:: 27.marec 2017ob 06:56
Finalne tekme:

tekma za 3. mesto:  Idrija : Košana        16:0   b.b.

tekma za 1. mesto:  Sovič : Cerknica        8:8  (2:3  - razigravanje)

Končna lestvica zimske trim lige - Postojna:
1. Cerknica
2. Sovič
3. Idrija
4. Košana
5. Postojna
6. Hrašče
7. Bar bor
8. Rakek
9. Tičnica
10. Cappuccino

Zmagovalec zimske trim lige v Postojni je tako ekipa BK Cerknica.
Čestitamo.
86  Tekmovanja v OBZ / OBZ Postojna / Odg: Prvenstvo OBZ Postojna Člani - posamezno dne:: 21.marec 2017ob 14:36
Na prvenstvu OBZ Postojna za člane - posamezno, ki je bilo odigrano v soboto
18.3.2017 v Pivki, so se na polfinalni del državnega prvenstva, ki bo 15.4.2017
v Planini pri Ajdovščini in Cesti uvrstili (po vrstnem redu):

1. Kragelj Mitja -     BK Orlek Oro-Met,
2. Jagodnik Marko - BK Ilirska Bistrica,
3. Borovina Boris -  BK Postojnska jama,
4. Beguš Rok -        BK Orlek Oro-Met.
87  Tekmovanja v OBZ / OBZ Postojna / Odg: Zimska trim liga 2016/17 - Postojna dne:: 21.marec 2017ob 12:51
Tekme končnice zimske trim lige:

za 9. mesto:  Tičnica . Cappuccino       12:4           
za 7. mesto:  Bar bor : Rakek              16:0  b.b.
za 5. mesto:  Postojna : Hrašče           10:6
                                         
Polfinale:       Idrija : Cerknica             6:10
                    Sovič : Košana               12:4                             

sledi še finalni del, sobota 25.3.2017 ob 10.00 uri tekma za 3. mesto (Idrija : Košana) 
                                                        ob 14.00 uri tekma za 1. mesto (Sovič : Cerknica)
Strani: 1 ... 4 5 [6]
Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2007, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!